Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 759 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Rowerowe Pomorze/ Rowerem po Pomorz (...) Krajoznawcza8922.1329-04-201911644
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865034
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2179.8701-06-201632719
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530323
Obrońcy Galaktyki Tematyczna2583.5520-04-20192697
Zamki w Polsce Krajoznawcza1948.3422-09-20142656
Szlak Ariański Krajoznawcza172906-01-201925415
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182222
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1720.8214-11-20182203
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1972.6804-11-201321134
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1445.2219-05-201420710
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1418.0710-11-20182002
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.0214-08-201416249
SZLAK HUSARII POLSKIEJ Krajoznawcza1073.1701-06-20201612
ROK - Rowerowa Obwodnica Koszalina Krajoznawcza1234.817-06-201815922
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1123.7724-09-201515743
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1540.1502-09-20151534
Marian Tematyczna1258.3425-04-20151474
Murale Warszawy Tematyczna1057.5728-09-20191448
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314059
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613732
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212950
Miasto Murali Tematyczna856.5401-04-201812444
Polskie szczyty Krajoznawcza1107.6906-10-20151160
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Tematyczna764.7424-07-20191125
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411024
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710918
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna785.2704-10-20151092
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510656
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510532
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310263
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna740.8511-11-20181014
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna752.223-02-201410122
100-lecie Powstań Śląskich Tematyczna682.1815-08-201910138
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810024
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610032
Sopot(wy)imki Geo-szkic963.405-07-20189714
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119584
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015925
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168737
Dwory, parki i ogrody Tematyczna642.614-04-2018864
WODNY DÓŁ Przyrodnicza518.6610-09-20187918
63 dni Tematyczna574.1705-10-20197713
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015747
Kotlina Turoszowska Krajoznawcza644.101-09-2019713
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177042
Szczęśliwa trzynastka Tematyczna464.1625-05-2019691
S-Ł Tematyczna553.6108-06-20116820
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna454.4314-11-20146712
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic649.9607-05-20186718
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156544
Geostrada Tematyczna460.2828-09-20156517
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-20186412
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna514.9522-04-2016635
Szlakiem Walk Partyzanckich Tematyczna393.7421-10-2018624
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560121
Kamienne drogowskazy Tematyczna473.3318-06-20146013
Wyimki miasta Biała Podlaska Geo-szkic670.227-03-2020606
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145921
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza459.8818-06-20155917
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145826
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175716
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza478.5127-04-2018574
Wartą do Poznania Krajoznawcza398.8524-01-20155726
Wielki K.MIL Geo-szkic413.5819-11-20155613
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
Kieleckie Pomniki Przyrody Przyrodnicza376.6201-05-2020545
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Krajoznawcza412.4823-06-2019536
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Krajoznawcza342.2106-04-20195016
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-20185017
Powroty do przeszłości Tematyczna352.9118-06-2019502
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124938
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz Atrakcji Geo-szkic358.8616-08-20184912
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic48922-01-20184922
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Tematyczna344.8903-02-20194937
Łodzianin w.... Tematyczna365.7815-10-2019480
Wyimki miasta Łuków Geo-szkic525.3205-04-2020472
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144621
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.6503-05-20154516
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174529
Szlak Napoleoński Tematyczna385.119-10-20194417
MRU Tematyczna4417-09-2018449
Powstanie Warszawskie Tematyczna330.608-11-20134425
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza330.6210-09-20174413
Warnijskie EŚki Geo-szkic436.6228-06-2019449
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184323
Wielkopolska Miedza Geo-szkic310.1326-07-2012434
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174316
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-20154213
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.9229-04-20144258
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144215
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154131
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna317.8209-09-2018411
Urban Exploration Tematyczna305.6415-04-20164120
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna309.2924-01-2018412
Wyimki miasta Zamość Geo-szkic354.9305-12-2019405
Wyimki miasta Chełm Geo-szkic365.5805-12-2019402
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.3422-02-20164010
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144046
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna393.9926-07-20164019
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164030
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza275.9808-11-20153945
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163918
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163980
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna257.401-07-2017379
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153731
Wyimki miasta Międzyrzec Podlaski Geo-szkic421.8731-03-2020375
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
Góra Chełmska Geo-szkic394.0703-05-2020372
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163617
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093677
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183624
[29.02.20] Krajoznawcza282.2729-02-2020360
Kraina Barcji Bartenstein Krajoznawcza274.9331-01-20193615
LEŚNA DOLINA Krajoznawcza282.8203-07-2020364
Zanurz się w Zgierzu Krajoznawcza264.8917-06-2020363
MurGos Krajoznawcza259.7324-10-20143644
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183616
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna272.925-06-20153523
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153533
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna290.8218-05-2017358
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza293.629-08-20173522
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna255.7511-01-2017342
Schrony i Bunkry Miasta Police i bl (...) Tematyczna245.7224-01-2020346
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-20153412
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza251.7921-06-20163438
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153461
Bajkowe Abecadło Tematyczna213.0606-05-20183445
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153459
Białogardzkie wyimki Geo-szkic335.7606-06-20183318
Wyimki miasta Włodawa Geo-szkic291.7205-12-2019334
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153337
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173314
Wyimki miasta Tomaszów Lubelski Geo-szkic347.4925-02-2020331
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143344
GeoŚcieżka - Do Wojdy Tematyczna224.2208-06-20193318
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza249.731-01-20153319
V-Projekt Tematyczna249.6822-03-20153325
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133242
Kamień na kamieniu Krajoznawcza238.8515-05-2019320
Surowce skalne Krajoznawcza22522-05-2019320
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163118
Kartka z kalendarza - październik Tematyczna29402-11-20183113
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna214.6103-06-2018312
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
Rejon Umocniony Hel Tematyczna233.6828-06-20183039
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123072
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017309
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza224.229-07-20173020
Malborskie Krzyżaki Geo-szkic284.1205-06-2020304
Twierdza Warszawa Tematyczna220.3506-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183028
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162940
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172950
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Krajoznawcza210.6520-06-2019294
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016295
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Krajoznawcza209.9803-08-2019290
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza215.4103-08-20162964
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
Wyimki miasta Krasnobród Geo-szkic289.7119-12-2019284
Wyimki miasta Lubartów Geo-szkic291.3617-01-2020285
POCZET KRÓLÓW POLSKICH Geo-szkic210.4406-05-2020285
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna230.1610-09-20172812
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Przyrodnicza194.5902-04-20192829
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna194.0903-03-2018285
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162857
Extreme Warszawa Tematyczna258.9712-01-2015286
Wyimki miasta Krasnystaw Geo-szkic238.6805-12-2019277
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152749
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527162
Czę100chowa wita i żegna Tematyczna205.9603-06-20192711
Rowerowa Matarnia i okolice Krajoznawcza204.3607-05-2020278
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-20142715
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142761
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna193.5710-12-20142726
Murowane Klimaty Krajoznawcza205.3425-01-20152750
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162737
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016264
Wyimki - miasta Kazimierz Dolny Geo-szkic229.8404-12-2019268
Wyimki miasta Łęczna Geo-szkic27329-12-2019268
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza182.0208-11-2018264
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142642
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142629
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142641
Korona Gór Polski Krajoznawcza287.4521-11-2014261
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182619
Korona Wrocławskich Wzgórz Tematyczna195.514-08-2019262
Księżyc Geo-szkic168.627-09-2019253
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza208.9825-05-20152547
Wyimki miasta Nałęczów Geo-szkic22106-12-2019257
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172527
Podziemna Gdynia Tematyczna211.4922-04-20142513
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza197.7922-11-20152524
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172535
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014257
Wyimki miasta Tarnogród Geo-szkic25206-01-2020240
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-20182414
W drodze na Piekiełko Przyrodnicza183.4422-04-2019245
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624134
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152397
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162350
Szlakiem Rzeźby Cmentarnej Tematyczna151.1106-05-2017233
ZAPOMNIANE MIEJSCA I CMENTARZE Krajoznawcza178.0117-11-2019236
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152324
Wyimki miasta Piaski Geo-szkic242.1716-01-2020236
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172350
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-20132311
Wyimki miasta Radzyń Podlaski Geo-szkic241.530-01-2020233
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172349
Wyimki miasta Tyszowce Geo-szkic241.515-02-2020231
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza176.2928-11-20152311
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152341
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-20162395
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Tematyczna148.3229-08-2019231
Rejencja Gąbińska Krajoznawcza161.1818-10-2019221
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna160.7107-09-20182237
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122238
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172264
Wyimki miasta Zwierzyniec Geo-szkic23116-01-2020222
Wyimki miasta Bychawa Geo-szkic23106-02-2020228
PGR Krajoznawcza171.5222-09-20172221
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Tematyczna145.0903-08-2019229
Puszcza Bydgoska Krajoznawcza177.1417-11-2019226
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna136.1217-07-20182113
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182135
OK, JJ w ZG! Krajoznawcza157.1623-01-2020217
Wyimki miasta Opole Lubelskie Geo-szkic227.109-02-2020211
Netzestellung Tematyczna154.5413-02-2020212
Religijna Ruda Tematyczna147.4405-01-20192139
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142141
Festiwal Jarocin Tematyczna144.5710-10-20192119
Orientuj Się i Myśl Tematyczna141.4919-03-20192110
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142123
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182127
Ścieżka Dydaktyczna Witków Przyrodnicza148.6723-09-20192011
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162070
Ukryty Gdańsk Tematyczna154.4905-10-2019209
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015208
Wyimki miasta Puławy Geo-szkic176.805-12-20192010
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018204
Wyimki miasta Biłgoraj Geo-szkic209.0110-12-20192010
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018200
Wyimki miasta Józefów Geo-szkic203.420-12-2019205
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-20182013
Wyimki miasta Janów Lubelski Geo-szkic21017-01-2020207
Wyimki miasta Rejowiec Geo-szkic210.6720-01-2020205
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza145.0315-11-20182036
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142042
Wyimki miasta Terespol Geo-szkic21002-02-2020208
Wyimki miasta Bełżyce Geo-szkic21009-02-2020204
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Tematyczna134.810-03-20192014
Tropem Wilczym Tematyczna180.1628-02-20202019
Kirkuty Ziemi Gorzowskiej i okolic Tematyczna142.5103-03-2020200
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017207
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142046
Siedleckie To i Owo Geo-szkic202.8830-04-20192012
Dwory i Pałace Północnych Kaszub Tematyczna139.6320-06-2020206
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142050
Piękno Ziemi Gryfińskiej Krajoznawcza176.6710-06-2019208
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182028
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic20822-04-2018209
DWA JEZIORA Przyrodnicza140.6213-08-20192012
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018209
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161945
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151963
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151973
Wyimki miasta Łaszczów Geo-szkic205.7723-02-2020191
Boczne leśne drogi Przyrodnicza138.0121-03-2020198
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141983
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna145.1518-12-20171934
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161932
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-20181912
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619115
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-20181910
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161941
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Krajoznawcza133.8924-07-2019190
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna122.9220-07-20151988
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151870
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161876
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza159.8110-08-2018186
Dalekie Obserwacje Krajoznawcza119.9103-10-2019181
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151830
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181817
Podróż linią kolejową Tematyczna132.6901-10-20131829
Zielonogórskie pomniki i rzeźby ple (...) Tematyczna134.8629-10-2019188
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017183
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna127.8814-05-20171821
Wyimki miasta Kock Geo-szkic18930-01-2020187
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171818
Wyimki miasta Ryki Geo-szkic18916-02-2020182
Słowacki Raj Przyrodnicza157.7825-06-2017187
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171812
Lądek-Zdrój Krajoznawcza12501-01-20191824
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Tematyczna131.8423-01-2019187
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161844
Poznajmy Regę Krajoznawcza166.1515-06-2020180
CZEmpiniacy Tematyczna123.8115-06-20191832
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna142.6622-04-2017186
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151841
W Żarach, w koszarach :) Tematyczna162.410-08-20191815
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161864
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161720
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-20161793
Detale Architektury Jastarni Geo-szkic161.3411-07-20181732
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171759
Tatry według Wanogi Krajoznawcza185.0210-09-2018174
Wyimki miasta Kraśnik Geo-szkic178.530-12-20191712
Wieże triangulacyjne Tematyczna13016-10-2018172
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.6805-10-20151725
Wyimki miasta Urzędów Geo-szkic178.529-01-2020176
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-20181722
Ścieżka Zdrowia w Parku Leśnym Arko (...) Tematyczna113.6121-03-20201714
L Krajoznawcza137.8101-09-20171716
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza124.3226-10-2017175
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161717
Góry Leluchowskie Przyrodnicza153.5211-05-2019172
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171732
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Młyny nadwarciańskie Tematyczna119.530-05-2019171
Dom grobów Tematyczna117.7710-08-2019170
SIEKIEREZADA Tematyczna123.3127-09-20191618
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018166
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151640
Wyimki miasta Szczebrzeszyn Geo-szkic162.7206-12-20191610
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-20171611
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181630
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-20151615
Berlin Krajoznawcza110.2608-07-2017169
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-20181616
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Tematyczna110.7529-01-20191637
kolej Oława - Borek Strzeliński - B (...) Tematyczna114.7129-03-2020163
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.7215-08-20141671
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Tematyczna150.5113-05-2019160
4x40 Tematyczna125.3418-05-20191612
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Przyrodnicza108.9402-06-20191621
Wokół doliny udorki Krajoznawcza127.8412-08-20191622
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016169
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna103.3829-09-20161557
Rozdroża Wolności Tematyczna124.8515-05-20151561
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161517
Sekrety Zagórza Tematyczna81.124-10-20171544
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza106.5628-05-20181519
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151536
Wyimki miasta Frampol Geo-szkic152.5512-12-20191510
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131522
HERBY BYTOMIA Tematyczna109.7329-01-20201515
Wyimki miasta Parczew Geo-szkic157.528-01-2020157
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Krajoznawcza125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171516
Wyimki miasta Dołhobyczów Geo-szkic161.4606-03-2020151
Rudzkie kapliczki Tematyczna105.2313-01-20191539
Drzonkowskie Mosty Tematyczna109.3619-04-20201510
Twierdza Grudziądz Tematyczna111.9925-05-20141536
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Tematyczna96.4129-04-20191519
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161535
Cukrownia Klecina Krajoznawcza100.3809-06-2020152
D.U.P.A. Tematyczna106.8411-12-20171511
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161516
Wyimki turystycznie wg Iwmali Tematyczna158.8205-06-2019150
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161561
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161546
Magiczne Czahary Przyrodnicza103.2422-07-20191511
Grzyby Polski Geo-szkic11401-09-20191510
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018148
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.5316-07-20181416
Jedyne w mieście Tematyczna107.3203-07-20181411
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.515-07-20171485
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161436
Mosty i wiadukty linii 175 Tematyczna103.1806-12-2019145
Kotlin Krajoznawcza95.2208-08-20181424
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131445
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131440
Dziwno-ścieżka Krajoznawcza111.231-12-2019147
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131425
Ścieżka w ruinie Krajoznawcza108.3205-01-20201415
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171439
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-20181413
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.4210-05-20171489
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141445
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza98.2115-06-20181459
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161430
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-20161427
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141473
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Krajoznawcza119.8223-03-20191435
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141446
Rio: Tour Tematyczna98.0602-05-20191423
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161418
KJ Kolorowe Jeziorka Krajoznawcza100.911-06-2019147
PRO - PASMO ROWEROWE OLBRZYMY Tematyczna99.6915-06-2020141
Jezioro Winiary Przyrodnicza101.1817-05-20191418
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Tematyczna105.3118-06-20191415
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161414
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Krajoznawcza110.6126-04-20181419
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181415
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018143
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151432
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181331
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151329
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna105.9823-06-20151311
Zodiak Tematyczna155.518-02-2020132
Cmentarz Centralny Tematyczna96.0106-12-20141398
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza10122-07-2018139
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171341
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
SGK19 woj. wielkopolskie Tematyczna91.3530-12-2019139
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.8701-09-20151346
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171321
SGK19 Lubelszczyzna z nutką świętok (...) Tematyczna103.0219-01-2020130
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131345
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna108.812-06-20171331
Święta Multi-Kulti Tematyczna94.9715-03-20191319
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171320
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171325
Wyimki miasta Stoczek Łukowski Geo-szkic145.2122-03-2020134
OC siadka we Wronkach Tematyczna9526-03-20201319
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171329
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-20161315
Słupia Geo-szkic89.8820-04-2020138
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141362
Rezerwat "Olszynka Grochowska" Przyrodnicza100.4917-05-20201317
Senatorjóm Tematyczna111.8118-05-20201310
Dawny Bomboskład Tematyczna9828-05-2020136
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.7104-03-20161321
Spacerkiem po Międzyzdrojach Tematyczna89.2506-06-2020134
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161359
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181347
Śladami Juliana Tuwima Tematyczna86.9215-06-20201312
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161388
SOLARNIA Przyrodnicza93.8319-06-2020134
Bitwa o Rawicz 1919r. Geo-szkic83.0803-11-20191312
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181321
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141319
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-20181312
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Przyrodnicza98.8806-08-20191310
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-201613109
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151243
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181226
Kozienickie zabytki Tematyczna87.0203-11-2019127
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161239
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-20181217
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna9413-09-20181224
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.3424-08-2015129
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151239
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131268
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181224
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171235
Koszalińskie murale Tematyczna90.8428-04-20171233
Radomszczańskie skwery Tematyczna86.714-05-20171245
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.0821-05-20171233
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-201412109
Legendy# Tematyczna83.0422-02-20201212
Bitwa o benzynę Tematyczna91.3418-12-20151248
Koronkowa pętla Tematyczna89.1916-04-20201226
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza8404-09-20171259
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Przyrodnicza93.9519-02-2019129
Ptaki polskich wód Przyrodnicza86.0205-05-20201212
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Krajoznawcza97.3131-03-20191212
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Przyrodnicza79.0811-04-20191214
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181252
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
Wesołe miasteczko pod Panem Twardowskim Tematyczna89.8902-06-20191237
WZGÓRZA PSZCZÓŁKOWSKIE Krajoznawcza88.8325-06-2020125
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141233
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181227
Nad środkową Grabową Krajoznawcza91.1312-04-2018129
Wodospady Tematyczna103.1519-07-2019120
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna83.2407-05-20181240
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.8211-04-20151243
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181133
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151119
Jest takie miejsce Tematyczna106.1524-12-2019114
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.510-06-20181112
U źródeł Krajoznawcza84.0129-10-20191115
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181128
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.0628-06-20151143
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna79.1901-03-20171167
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151136
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171149
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza90.1227-09-20181136
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
SGK19 woj. mazowieckie Tematyczna83.3502-01-2020115
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181139
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic90.7129-09-20181158
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7416-11-20181133
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-20181116
Wyimki miasta Józefów nad Wisłą Geo-szkic115.509-02-2020111
Wybryki natury Przyrodnicza79.8426-12-2019116
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151152
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Wyimki miasta Modliborzyce Geo-szkic119.1306-03-2020111
Świętokrzyskie Zaprasza Krajoznawcza96.2219-03-2020115
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-20191111
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.6727-08-20171184
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161142
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161155
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141143
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna90.6918-07-20171117
Spacer nasypem kolejki wąskotorowej Przyrodnicza81.0226-04-2020112
!! Welcome to Śliwnik !! Krajoznawcza85.8220-02-20191114
Koszalińskie ronda Tematyczna82.1721-02-20161154
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161143
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161123
Źródła na Ślęży Tematyczna80.320-05-2020112
Szczecińskie murale Tematyczna79.8504-06-2020110
Spacerkiem po starówce Tematyczna76.5606-06-2020119
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Krajoznawcza71.2202-05-20191129
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161153
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181123
Wędrówki Sambora Tematyczna90.5112-06-2019113
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161144
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Krajoznawcza74.720-06-20191133
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161132
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.6220-05-20181012
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161054
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Podania i legendy Zagłębia Tematyczna69.8306-07-20181042
GREG Tematyczna101.9803-07-2018103
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161031
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181045
Wyimki miasta Izbica Geo-szkic88.405-12-2019108
Kesze od Świętego Mikołaja 2019 Tematyczna70.0205-12-2019100
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151064
E-17A Koszalin Tematyczna73.0401-01-2020106
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171040
WATAHA Tematyczna85.7817-09-20181017
Wyimki miasta Siedliszcze Geo-szkic10522-01-2020105
Wyimki miasta Annopol Geo-szkic10529-01-2020107
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151062
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171025
Symbole górnicze Tematyczna72.0229-04-2020109
ZAPACH CEBULI Krajoznawcza78.8103-05-2020106
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.1821-02-20161019
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171017
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171018
Zwiedzamy Karpacz Tematyczna69.7106-06-2020102
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141035
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181027
Żabi Kraj Krajoznawcza66.0615-06-20191025
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Krajoznawcza73.5216-06-20191033
BESTIARIUSZ GŁOGOWSKI Tematyczna76.8401-07-2020103
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
USTKA.travel Krajoznawcza80.1409-07-20191031
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181037
Huta Kryształowa Krajoznawcza73.8208-08-2019104
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161046
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011949
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015955
CZARTOWE POLE Przyrodnicza56.8915-11-201997
Polacy w Odessie Tematyczna61.5622-11-201994
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201892
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza83.6129-09-2018941
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Tematyczna73.0110-06-201996
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Krajoznawcza60.8919-09-201895
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic80.329-09-2018953
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017946
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-2013910
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018926
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015928
Gorzowskie quizowanie Tematyczna90.5321-03-202092
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017929
LIDZBARK WARMIŃSKI Krajoznawcza67.3331-01-2019922
Litewskie wybrzeże Krajoznawcza63.0325-02-201990
28 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej Tematyczna69.6302-05-2020914
Ośrodek Oporu Jastarnia Krajoznawcza65.6828-02-2019953
Rugia Krajoznawcza66.3405-04-201992
Ciekawe miejsca ciekawe historie Po (...) Tematyczna64.5206-06-202091
Ku Pamięci Tematyczna60.8530-04-2019917
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016972
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018944
Zapomniane Cmentarze Gminy Dąbie +1 Tematyczna54.2227-06-202093
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Krajoznawcza65.3323-06-2019910
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201891
Bojanowski Tematyczna68.1620-07-2016927
SOŁOTWA Krajoznawcza73.4730-07-201994
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016948
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201884
JAZ TAKTYCZNY NA NOTECI Tematyczna70.3428-09-201988
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016836
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128114
Dolinki Krakowskie Krajoznawcza58.6515-11-2019812
Rezerwat przyrody Brzyska Wola Krajoznawcza59.3316-11-201985
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016859
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201588
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015845
SGK19: Górny i Dolny Śląsk + Lubuskie Tematyczna53.8530-12-201986
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017822
Wyimki miasta Rejowiec Fabryczny Geo-szkic8420-01-202085
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Geowycieczki - Brześć Krajoznawcza55.0526-10-201880
Wyimki miasta Ostrów Lubelski Geo-szkic8427-01-202088
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018857
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017836
Spacer Doliną Siedmiu Młynów Tematyczna57.5103-05-2020811
Mała Czantoria Przyrodnicza64.4503-04-2019816
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014846
Kapliczki słupowe Tematyczna59.5501-06-202080
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016859
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201786
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017834
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Tematyczna62.6630-04-2019856
Śladami Quistorpów Tematyczna55.0412-06-202082
Jezioro Zmarłe Przyrodnicza71.6512-06-202088
Mazurskie cmentarze Tematyczna52.6930-04-2019811
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018866
Ryzyk - Fizyk Tematyczna61.5104-05-2019822
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016885
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016884
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza58.6722-01-2018811
Zostań Rybakiem Tematyczna58.0213-05-2019841
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Przyrodnicza53.7123-05-2019838
GEOsfera Krajoznawcza58.5325-05-2019828
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Geo-szkic65.2829-07-2019811
Rezerwat przyrody Obary Przyrodnicza57.9808-06-2019820
Stargard już nie Szczeciński Krajoznawcza67.3610-06-2019812
Ponidziańskie ślady przeszłości Krajoznawcza55.1818-06-2019811
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018826
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014865
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-2018814
GeoŚcieża BOREK Przyrodnicza54.3721-07-201989
Dębowy Las Przyrodnicza70.6826-04-2018823
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016823
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Krajoznawcza64.2507-08-201986
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.1716-08-201687
Chorzowskie Trójstyki Tematyczna44.7118-09-2019726
JAK ZDOBYWANO DZIKI ZACHÓD Tematyczna52.8228-09-2019712
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018759
Redzkie Inicjatywy Tematyczna54.0204-12-2019710
Potwory Tematyczna47.3715-09-201873
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012758
Karbiowskie krzyże Tematyczna48.714-12-2019733
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015747
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.3627-03-2017722
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.1124-04-2017725
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna59.1829-10-201874
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017731
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147148
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014745
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015751
Wyimki miasta Lubycza Królewska Geo-szkic78.1922-03-202072
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-2017793
FABRYKA BENZYNY SYNTETYCZNEJ Krajoznawcza55.3301-04-202072
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.3427-03-2018722
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017725
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017714
Olkuski skarb Krajoznawcza54.9407-05-2020712
Praha by Černý Tematyczna52.1819-04-201970
Vispereglia Krajoznawcza55.3516-05-201970
Nadwarciański odcinek MRU Tematyczna51.9821-07-201978
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Stary w Starachowicach Tematyczna51.3322-07-201977
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018714
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza49.3325-04-2018732
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018715
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-2018710
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-2018712
[ŁC] Łowcy Cieni Tematyczna49.8327-11-2019615
słono-wodne kesze Tematyczna40.8623-07-201960
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Tematyczna6330-05-2018666
Kanał Mazurski Tematyczna40.0118-10-201965
Generacja Tematyczna30.1719-06-201863
Magiczna Werona Krajoznawcza42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201864
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015664
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.5214-08-2012642
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017654
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013698
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017663
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna49.1713-09-2018616
Bajecznie! Tematyczna46.6830-12-201968
SGK19 Dwa Pomorza ;) Tematyczna40.8301-01-202062
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-2015611
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015619
Zakrzewo Krajoznawcza46.3321-01-202066
BAŁKAŃSKIE TWIERDZE Krajoznawcza44.526-01-202060
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018650
LOK - Leśna Osada Krywałd Tematyczna44.9919-02-2020630
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-2018628
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014653
POLSKA W RZYMIE Tematyczna41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Skowronów Krajoznawcza40.731-05-2020616
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.0413-08-2014646
ROZRUCHY przed Leśną Doliną Geo-szkic44.503-07-202068
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016657
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Tematyczna44.1727-05-201962
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016663
W gminie Kołbaskowo Krajoznawcza57.5110-06-2019610
Nordic Walking Tematyczna39.5420-06-2019642
[WSCHOWA] WIERSZimki Tematyczna57.3414-07-2019610
Warszawskie ZOO Tematyczna39.3629-07-2019628
W_DAL Geo-szkic5702-08-201964
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Tematyczna41.1406-08-2019613
Sekrety Puszczy Przyrodnicza3506-09-2019511
Koszalińskie Wierzchołki Tematyczna34.8602-05-202054
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.8503-02-2017592
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018546
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017530
Parki i Pomniki Przyrody Miasta Police Przyrodnicza36.1724-01-202055
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.3309-10-2015546
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014542
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017530
Levada do Furado PR10 Krajoznawcza43.3114-12-201855
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014555
brak Tematyczna44.0215-12-2019515
Bobrowanie na Głęboczku Przyrodnicza38.9902-05-202055
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017518
Śladami posterunkowego Cieśli Tematyczna38.1615-04-2019524
Pojezierze Świętokrzyskie Krajoznawcza34.704-05-201957
Odkrywamy Tychy - Śladami Powstań Ś (...) Tematyczna34.3601-07-202055
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018516
Mogiły Leśne Tematyczna35.507-07-201954
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016535
BALANS Tematyczna34.5314-08-201956
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015551


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis