Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPath
Naam GeoPath
Soort GeoPath Wat is dit?HelpUitlegDe soort van de GeoPath. Vorm op kaart: Bijvoorbeeld interessante plaatsen die een bepaalde vorm op een kaart hebben. Verkennen: Bijvoorbeeld om bepaalde plaatsen in je woonplaats te laten zien. Natuur: Mooie plaatsen die met natuur te maken hebben. Thema: Bijvoorbeeld een thema over een bepaald onderwerp.
% nodig om deze GeoPath te voltooien
Wat is dit?HelpUitlegNa het vinden van een bepaalde percentage zal de het mogelijk zijn om deze GeoPath als voltooid te kunnen loggen.
Beschrijving van GeoPath

Sla nieuwe GeoPath op
Waypoint cache naam Voeg toe aan GeoPath  
(Geen caches aanwezig)
GeoPath
Aantal weergegeven GeoPaths: 648 Meer opties
Naam Soort Score Publicatie datum Aantal caches Voltooid
Szlak Orlich Gniazd Verkennen4785.0428-05-201865029
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Verkennen2179.8701-06-201632717
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Verkennen2367.1920-04-201530323
Rowerowe Pomorze Verkennen2035.8829-04-20192713
Obrońcy Galaktyki Thema2583.5520-04-20192693
Zamki w Polsce Verkennen1948.3422-09-20142656
Szlak Ariański Verkennen172906-01-201925415
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Verkennen1601.7130-08-20182221
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Verkennen1972.6804-11-201321134
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Vorm op kaart1585.3414-11-20182042
Pałace i Dwory Wielkopolski Thema1382.5219-05-201419810
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Thema1344.7310-11-20181901
Projekt KASZËBË Vorm op kaart1245.0214-08-201416248
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Thema1123.7724-09-201515743
Główny Szlak Beskidzki Verkennen1540.1502-09-20151534
ROK - Rowerowa Obwodnica Koszalina Verkennen1163.3417-06-201815021
WLKP TEJ! Vorm op kaart1040.4730-05-201314059
Wyimki ze Szczecina Thema1558.6128-09-201613732
Marian Thema1132.0325-04-20151324
I ♥ PL Vorm op kaart989.0801-06-201212947
Miasto Murali Thema843.3601-04-201812242
Murale Warszawy Thema862.9728-09-20191165
Polskie szczyty Verkennen1147.5406-10-20151150
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Thema764.7424-07-20191125
Nieśmiertelni 39 Thema766.7309-09-201411021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Thema910.1708-05-201710917
TWIERDZA MODLIN Thema817.8916-01-201510656
Projekt Muminek Vorm op kaart1063.7106-09-201510531
Projekt Oberschlesien Vorm op kaart767.2709-11-201310260
Wrocław - miasto stu mostów Thema740.8511-11-20181014
100-lecie Powstań Śląskich Thema682.1815-08-201910119
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Natuur869.710-11-201810017
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Thema747.3423-02-201410022
PROJEKT GRYF Vorm op kaart769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Vorm op kaart1016.4926-08-201610030
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Thema691.8904-10-2015962
Projekt PL Vorm op kaart701.9525-05-20119579
Sopot(wy)imki Vorm op kaart913.2305-07-20189212
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Thema727.0328-08-2015924
Pętla Bobrowicka Verkennen813.7413-02-20168736
Dwory, parki i ogrody Thema634.4414-04-2018854
WODNY DÓŁ Natuur518.6610-09-20187916
63 dni Thema574.1705-10-2019775
Skarb Leśnika Natuur530.6512-06-2015745
Kotlina Turoszowska Verkennen644.101-09-2019713
KATOWICKIE WYIMKI Vorm op kaart702.2303-08-20177039
Szczęśliwa trzynastka Thema464.1625-05-2019690
S-Ł Thema553.6108-06-20116818
Warszawskie Cy Cusie Vorm op kaart649.9607-05-20186716
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Thema447.5914-11-20146611
Leśne tropy Vorm op kaart473.6428-04-20156544
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Verkennen511.820-05-20186410
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Thema534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Thema393.7421-10-2018624
Geostrada Thema432.9228-09-20156117
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Thema450.8728-06-201560117
Rower Trail Dłubnia Verkennen555.0115-05-20145918
Mrocznie i Klimatycznie Thema481.9522-04-2016595
Śladami dawnych kultur i religii Verkennen459.8818-06-20155917
Osiedle Wilga i okolice Thema444.3412-11-20145826
WROCimki Vorm op kaart547.1431-12-20175715
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Verkennen478.5127-04-2018574
Kamienne drogowskazy Thema441.1618-06-2014569
Wielki K.MIL Vorm op kaart413.5819-11-20155612
Granica II RP Vorm op kaart408.4120-10-2014563
Wartą do Poznania Verkennen383.8624-01-20155523
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Verkennen404.3223-06-2019521
Nosferatu Thema452.3230-07-2017518
Tour de Łagisza Thema390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Verkennen342.2106-04-20195014
Hurt i detal Thema336.1630-01-20185017
Powroty do przeszłości Thema352.9118-06-2019502
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Verkennen335.8223-01-20124937
Alterwyimki z Gdańska Vorm op kaart48922-01-20184920
Łodzianin w.... Thema365.7815-10-2019480
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Thema337.7203-02-20194834
Przedwojenne prawobrzeże Thema357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Verkennen310.1314-02-20144621
Puszcza Bukowa Natuur333.6503-05-20154514
Sosnowieckie wyimki Thema469.1717-09-20174527
MRU Thema4417-09-2018449
Warnijskie EŚki Vorm op kaart436.6228-06-2019447
Dłutowski Las Vorm op kaart371.0908-06-20184321
Powstanie Warszawskie Thema325.2608-11-20134324
Szczecin oczami Iwmali Verkennen323.1210-09-20174313
These bOObs are made for walking Natuur410.8831-12-20174314
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Thema333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Verkennen315.3107-11-2015429
Łódzkie Jest Piękne Vorm op kaart328.9229-04-20144256
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Natuur273.5825-06-20144213
Wrocławski Węzeł Kolejowy Verkennen338.6913-08-20154130
Wielkopolska Miedza Vorm op kaart295.7926-07-2012414
Zachodniopomorskie relaxowanie Thema317.8209-09-2018411
49 WOJEWÓDZTW Thema309.2924-01-2018412
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Thema322.3422-02-20164010
DLK Natuur328.9621-10-20144041
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Thema393.9926-07-20164019
Szlak Jezior Kociewskich Thema282.208-08-20164030
Doliwa Vorm op kaart338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk Mazowiecki Verkennen275.9808-11-20153944
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Thema284.3629-09-20163916
Urban Exploration Thema293.7315-04-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Verkennen270.2615-04-20163979
Śladami Hydrierwerke Pölitz Thema261.602-02-2014384
Busko i okolice Verkennen314.8123-05-20163813
Gąsawka od źródeł do ujścia Natuur308.2127-09-20153731
Szybowiec Vorm op kaart345.1610-07-20143755
Trzebiechowskie krajobrazy Natuur285.2906-10-20163617
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Vorm op kaart262.1226-05-20093677
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Thema250.401-07-2017366
RS- Scieżka ichtiologiczna Thema281.0929-11-20183623
Men in Breslau Vorm op kaart328.1724-02-20183615
Rowerowy Starogard Verkennen255.2405-06-20183514
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Thema272.925-06-20153522
Cegłowskie wojaże Verkennen251.2623-09-20153532
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Thema290.8218-05-2017357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Thema232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Verkennen293.629-08-20173521
Lasy Puszczy nad Drawą Verkennen277.1805-01-2015355
Ojcowski Park Narodowy i okolice Verkennen259.7315-06-20173417
Szlakiem Linii Mołotowa Thema217.7224-11-20153410
Zabytkowe pompy Szczecina Thema255.2322-01-20153460
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Natuur256.731-01-20153419
Bajkowe Abecadło Thema213.0606-05-20183440
Demony Słowian Thema250.9913-04-20153459
Białogardzkie wyimki Vorm op kaart335.7606-06-20183318
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Thema248.2511-01-2017332
TOUR DE BŁONIE Verkennen216.9424-10-20153337
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Thema230.9211-07-20173314
SKGK PRZYGODA Vorm op kaart263.8216-11-20143344
GeoŚcieżka - Do Wojdy Thema224.2208-06-20193318
V-Projekt Thema249.6822-03-20153324
Szlak Zachodniej Wielkopolski Verkennen253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Verkennen235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Verkennen217.4222-11-20133242
Kraina Barcji Bartenstein Verkennen245.9331-01-20193215
Solec Kujawski Rumcajsa Verkennen236.2921-06-20163228
Wiadukty i mosty berlinki Thema242.7623-11-20163118
Kartka z kalendarza - październik Thema29402-11-20183111
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Thema214.6103-06-2018312
LAS TECHNIKI Natuur226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Thema267.5505-04-20123071
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Thema211.7802-04-2017309
Między KOcinką a Białą OKszą Verkennen224.229-07-20173020
Twierdza Warszawa Thema220.3506-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓW Thema247.4923-04-20183025
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Thema280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Verkennen207.7501-03-20162936
Kanał Bydgoski Thema205.9429-11-20172946
MurGos Verkennen211.2324-10-20142939
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Verkennen210.6520-06-2019293
W krainie Thorgala Thema232.6225-06-2016295
Linia Mołotowa Verkennen241.4311-05-2015289
Rejon Umocniony Hel Thema218.8528-06-20182832
Linia kolejowa nr 37 Thema194.0903-03-2018285
Pustynne Miraże. Natuur219.4507-06-20162855
Extreme Warszawa Thema258.9712-01-2015286
Źródła Strugi Młyńskiej Natuur213.9303-08-20162862
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Verkennen189.103-08-20152748
Mali mieszkańcy lasu Natuur188.105-09-201527161
Projekt LHS Thema201.211-09-20142714
Surowce skalne Verkennen190.3322-05-2019270
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Natuur255.0903-11-20142758
Murowane Klimaty Verkennen205.3425-01-20152748
UROCZYSKO OBISZÓW Verkennen222.6118-08-20162736
(Nie)zapomniane zwycięstwo Thema187.1627-12-20112638
Lago di Garda Verkennen211.3424-12-2016264
Czę100chowa wita i żegna Thema197.303-06-2019269
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Verkennen182.0208-11-2018262
Sukkub InO 2013 Thema244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Verkennen169.3428-03-20142641
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Thema198.3826-04-20142629
Geościeżka Piekarska Verkennen196.1819-09-20142640
Kamień na kamieniu Verkennen196.3215-05-2019260
Na Gorczańskie Krokusy ! Natuur277.6306-04-20182616
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Thema187.8910-12-20142625
Korona Wrocławskich Wzgórz Thema195.514-08-2019262
Księżyc Vorm op kaart168.627-09-2019252
Kajakiem po Liswarcie Verkennen208.9825-05-20152544
Orawa Verkennen243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Thema175.3807-07-20172526
Podziemna Gdynia Thema211.4922-04-20142513
Antywyimki Thema172.0924-11-20172535
Extremalny Bytom i okolice Thema241.8520-12-2014257
Korona Gór Polski Verkennen278.9521-11-2014251
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Verkennen180.4703-08-2019250
Jeziora Puszczy Zielonki Thema177.3512-10-2018248
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Natuur165.4302-04-20192426
W drodze na Piekiełko Natuur183.4422-04-2019243
Dróżki św. Idziego Verkennen165.0926-05-201624134
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Thema173.8306-05-20152396
Zielona Gmina Boronów Verkennen166.2212-11-20162350
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Thema173.529-08-20152324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Thema180.6507-05-20172348
Szlakiem Ogniem i Mieczem Thema167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Verkennen151.4523-12-20132311
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Vorm op kaart168.1523-06-20172349
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Thema155.8712-12-20152341
Zielona Pętla Natuur183.0324-05-20162390
Pałace i dwory z okolic Otwocka Thema172.4807-06-20162318
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Thema148.3229-08-2019230
Rejencja Gąbińska Verkennen161.1818-10-2019220
Szlak Rawskiej Ósemki Verkennen168.1705-05-20122238
PROJEKT SY Thema164.6413-05-20172256
Z biegiem Jeziorki Verkennen167.6328-11-20152211
PGR Verkennen171.5222-09-20172218
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Thema187.9910-09-20172211
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Thema145.0903-08-2019225
Cmentarz Wojenny z 1914 Thema172.821-07-20182134
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Thema136.1217-07-20182113
MRU - podziemia Thema212.7820-09-20182134
Szlak "Ścieżkami Dzików" Natuur151.8407-06-20142138
Festiwal Jarocin Thema144.5710-10-2019218
Orientuj Się i Myśl Thema141.4919-03-2019218
Linia 373 Thema171.6701-09-20142122
Poznajmy Więcbork i okolice Verkennen146.4101-06-20182127
Ścieżka Dydaktyczna Witków Natuur148.6723-09-2019206
Lasy Lublinieckie Verkennen137.8812-11-20162067
Ukryty Gdańsk Thema154.4905-10-2019202
GRPS Thema164.3628-06-2015208
Via Regia śląskie Thema152.4805-09-20152041
Plus Jeden Thema161.9216-08-2018203
I LOVE CROATIA Verkennen147.7429-08-2018200
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Thema156.8707-09-20182033
Criminal Caching Thema126.811-09-20182013
Brzeźno według Wanogi Verkennen145.0315-11-20182031
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Thema14726-01-20142041
Forty i kawerny Krakowa Thema156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Thema134.810-03-2019207
Religijna Ruda Thema140.605-01-20192036
Mobilniaki przystankowe Thema153.6415-01-2018200
Quizowy Szczecin Iwmali Thema193.1910-09-2017205
ŚK I - DZIEŃ I NOC Thema146.3401-07-20142043
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Verkennen149.8604-07-20142091
Siedleckie To i Owo Vorm op kaart202.8830-04-20192010
Ścieżka edukacyjna Kopki Natuur157.7714-08-20142049
Piękno Ziemi Gryfińskiej Verkennen176.6710-06-2019205
RYDZYŃSKI LAS Vorm op kaart173.1207-04-20182028
Zagadki Gdyńskie Vorm op kaart20822-04-2018209
DWA JEZIORA Natuur140.6213-08-2019209
Gmina Główczyce wita! Verkennen148.3710-05-2018206
Podreptajmy koło poznania [PKP] Verkennen138.6612-11-20161945
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Thema116.9623-06-20151960
Tajemnice Oliwy Thema141.208-09-20151968
OPEN SPACER CHĘCINY Verkennen139.5420-05-20141982
LOC - Legendy Okolic Czempinia Thema145.1518-12-20171932
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Verkennen138.3725-04-20161931
Gmina Sokoły i nie tylko Verkennen128.4114-04-20181911
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Verkennen138.4828-05-201619112
Wokół Gminy Słupsk Verkennen145.6501-04-20181910
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Thema138.0207-07-20161941
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Thema122.9220-07-20151986
Przedmoście Bydgoskie Thema131.1930-05-20151868
Harcerskie sprawności Thema127.8911-11-20161873
PROJEKT PIENINY Verkennen159.8110-08-2018185
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Natuur135.3315-05-20151827
EDK Pabianice Thema143.2303-06-20181815
Podróż linią kolejową Thema132.6901-10-20131829
Warszawska Geościeżka Rowerowa Verkennen132.5410-01-2017183
Pamięci ofiar II wojny światowej Thema127.8814-05-20171819
Wielin i okolice Verkennen140.8214-06-20171816
Słowacki Raj Natuur157.7825-06-2017187
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Thema129.0315-07-20171812
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Thema131.8423-01-2019187
Czerwony Kapturek Natuur147.0612-01-20161841
CZEmpiniacy Thema123.8115-06-20191822
TAJEMNICE MIEDZIANKI Verkennen156.8423-03-20151840
W Żarach, w koszarach :) Thema162.410-08-2019185
Tajemnice Parku Pokój Verkennen135.3401-09-20161864
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Thema146.6718-09-20161720
Gmina Ksawerów Thema114.3820-11-20161789
Dalekie Obserwacje Verkennen113.5703-10-2019170
Zielonogórskie pomniki i rzeźby ple (...) Thema127.5329-10-2019171
Geo-Zawiercie Verkennen113.5126-03-20171759
Tatry według Wanogi Verkennen185.0210-09-2018174
Łódzcy Keszerzy Thema131.6805-10-20151723
Leśna Norda według Wanogi Verkennen138.9919-11-20181720
Lądek-Zdrój Verkennen118.3301-01-20191720
L Verkennen137.8101-09-20171716
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Verkennen124.3226-10-2017175
SZLAK CZAROWNIC Verkennen116.2116-03-20161717
Góry Leluchowskie Natuur153.5211-05-2019171
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Verkennen115.4322-12-20171731
Maltańskie klimaty Verkennen123.8624-01-2018175
Młyny nadwarciańskie Thema119.530-05-2019170
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Verkennen120.5524-07-2019170
Gratka dla Miłośników Kolei Thema135.6630-07-2016175
SIEKIEREZADA Thema123.3127-09-20191612
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Thema158.4223-08-2018166
NaGrody Thema121.4206-07-20151640
Szlak Kaszubskich Nut Verkennen107.7724-02-20171621
Taczanowski Thema105.2401-07-2017169
Ciekawostki starej Częstochowy Thema118.6807-10-20181625
Wszystkie kesze lubią Lubartów Verkennen121.5525-09-20151615
Berlin Verkennen110.2608-07-2017169
Kolorowe Kielce Thema110.3630-12-20181616
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Thema110.7529-01-20191634
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Thema111.7215-08-20141671
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Thema150.5113-05-2019160
4x40 Thema125.3418-05-2019166
Rzeka Reda Natuur127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Natuur108.9402-06-20191619
Wokół doliny udorki Verkennen127.8412-08-2019168
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Thema116.0302-08-2016168
Rozdroża Wolności Thema124.8515-05-20151559
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Natuur102.7215-11-20161516
Sekrety Zagórza Thema81.124-10-20171541
SYCYLIA: mania mania Verkennen134.0629-06-2018150
ZAGUBIENI W NAWII Thema113.1805-07-20151535
Puszcza Zielonka Natuur118.9811-10-20131520
Wieże triangulacyjne Thema114.6716-10-2018150
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Verkennen125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Thema117.1418-07-20171516
SZPKD - PTTK Thema100.2607-03-20161535
D.U.P.A. Thema106.8411-12-20171511
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Thema114.3922-04-20161516
Gmina Irządze - Perła Jury Verkennen98.4120-08-20161560
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Thema118.1601-07-20161546
Grzyby Polski Vorm op kaart11401-09-2019153
DAG Fabrik Bromberg Thema94.0529-09-20161455
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Verkennen109.6322-05-2018146
Szlaki Olsztyna Verkennen100.5316-07-20181412
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Verkennen107.3707-07-20181416
Rzepnickie INO Thema112.8324-11-20161417
Białogardzkie przeprawy Verkennen98.428-05-20181419
Żoliborz Oficerski Thema105.515-07-20171480
Mścickie SUDOKU Natuur140.0326-12-20161435
Kotlin Verkennen95.2208-08-20181422
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Thema107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Thema108.7905-10-20131443
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Verkennen106.1305-10-20131440
Rzeka Skrwa Verkennen98.6826-10-20131425
Uroki doliny Iny Natuur106.1523-04-20171437
Wyspa Opatowicka Natuur115.8114-10-2018145
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Verkennen92.4210-05-20171483
Politechnika Śląska Thema102.0406-04-20141444
Rudzkie kapliczki Thema98.5613-01-20191435
KOŁO WARSZAWSKIE Verkennen98.2115-06-20181457
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Thema99.5706-01-20161430
Twierdza Grudziądz Thema103.9925-05-20141435
Geo wycieczki - LWÓW Verkennen101.0612-02-20161424
Dziki Ostrów Tumski Natuur118.1620-06-20141472
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Verkennen119.8223-03-20191423
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Natuur107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Thema103.8407-09-20141442
Rio: Tour Thema98.0602-05-20191419
Żarskie Wylotówki Thema109.4609-04-20161413
KJ Kolorowe Jeziorka Verkennen100.911-06-2019142
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Thema105.3118-06-2019149
Na Łące Zające Natuur124.5213-11-20161413
Magiczne Czahary Natuur96.422-07-2019143
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Verkennen110.6126-04-20181416
Park Mużakowski Verkennen100.3704-05-20181415
Sanssouci Verkennen98.5604-05-2018143
Bieszczadzkie Połoniny Verkennen175.1202-07-20151430
Myślęcinek Verkennen96.4922-05-20181324
Bieszczadzka Kolejka Leśna Thema104.2818-06-20151328
Jedyne w mieście Thema99.4903-07-2018139
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Thema105.9823-06-20151311
Cmentarz Centralny Thema96.0106-12-20141398
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Verkennen10122-07-2018138
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Thema88.9217-01-20171337
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Verkennen103.8305-10-20131315
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Thema92.8701-09-20151346
Tczewski Gryf Thema106.6422-04-20171360
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Thema106.9701-05-20171321
Spacer bulwarem nad Uherką Thema83.2522-11-20131345
Pstrąże - miasto duchów Thema109.312-06-20171331
Święta Multi-Kulti Thema94.9715-03-20191313
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Verkennen95.1912-07-20171320
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Thema94.412-07-20171324
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Thema97.529-08-20171325
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Thema86.929-01-20161315
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Thema94.5407-06-20141360
Zielonogórska Impreza Thema93.7104-03-20161315
Pieseł Natuur123.0914-07-20141312
Skarby przyrody Natuur100.3226-03-20161357
Bytom WieloWyznaniowy Thema91.3705-01-20181344
Archktektura Saskej Kępy Verkennen94.0210-04-20161386
Bitwa o Rawicz 1919r. Vorm op kaart83.0803-11-2019131
WIOsna w Buku Thema92.8324-03-20181319
WPPZ Luboń Thema92.2420-12-20141318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Thema113.1502-05-20181312
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Natuur98.8806-08-2019135
Zakręcony Kwidzyn Thema100.3327-08-201613101
Ścieżka Kynologiczna Thema87.5227-09-20191218
80 rocznica wybuchu II wojny światowej Thema76.5819-09-2019124
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Thema76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Verkennen92.6630-05-20151241
Dwory i Wille Oliwy Thema84.8626-06-20181220
Kozienickie zabytki Thema87.0203-11-2019121
Drużyna Świętego Mikołaja Thema93.8424-12-20161239
PolAndRock Festival 2018 Thema80.3930-07-20181215
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Thema9413-09-20181220
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Thema105.3424-08-2015128
Dookoła jeziora Narie Verkennen90.9931-10-20151239
Kalwaria Wejherowska Verkennen105.9922-10-20131268
SZKOLENIE WOJSKOWE Thema92.8315-09-20181220
Schrony Poligonu Południe Thema102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Vorm op kaart82.8920-04-20171233
Radomszczańskie skwery Thema86.714-05-20171239
[ZZ] Zodiak Thema70.0821-05-20171233
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Thema82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Thema86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Thema89.0424-03-201412104
Bitwa o benzynę Thema91.3418-12-20151247
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Verkennen8404-09-20171256
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Natuur93.9519-02-2019128
Golf Cacheing Thema9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Verkennen97.3131-03-20191210
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Natuur79.0811-04-20191212
Zamojskie podwórka Thema79.7405-01-20181250
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Verkennen81.5815-01-2018120
Wesołe miasteczko pod Panem Twardowskim Thema89.8902-06-20191231
Wyimki turystycznie wg Iwmali Thema130.3205-06-2019120
Mosty Głuszynki Natuur82.711-11-20141232
Buk akustycznie Thema89.3622-03-20181223
Nad środkową Grabową Verkennen91.1312-04-2018125
Wodospady Thema103.1519-07-2019120
Nowe place i skwery Bytomia Thema83.2407-05-20181234
Stare Poznańskie Szpitale Thema91.8211-04-20151241
Dom grobów Thema83.5710-08-2019120
Kijów Verkennen81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Thema82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Verkennen84.6530-05-20181131
MIESZKAŃCY DRZEW Thema87.5209-05-20151118
Emocje Warszawskie Verkennen90.510-06-20181111
U źródeł Verkennen84.0129-10-2019118
Białogardzka ścieżka edukacyjna Natuur79.3605-07-20181127
Wycieczka po Bziu Verkennen74.0628-06-20151143
[BŁ] Bajkowa Łódź Thema79.1901-03-20171160
Leśna ścieżka rowerowa Natuur75.714-08-20151135
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Thema81.1603-04-20171147
PROJEKT JAKUBÓW Verkennen90.1227-09-20181125
Geo wycieczki - GRUZJA Verkennen121.1211-04-2017110
Sośnik Verkennen90.4718-04-20181134
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Vorm op kaart90.7129-09-20181157
Ścieżka Edukacyjna Dobra Natuur69.7416-11-20181128
Koszalińskie murale Thema83.3428-04-20171131
Jagodna - Góry Bystrzyckie Natuur99.0724-10-20181112
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Thema66.7323-11-20151151
pROJEKT wŁOSZCZOWA Verkennen82.515-04-20141162
Święta, święta i ... kesz Thema77.6706-01-20191111
Straceni na stokach cytadeli Thema85.6727-08-20171183
Lubińskie W Vorm op kaart89.6425-01-20161139
Poznańskie Wichrowe Wzgórze Thema86.8517-02-20191114
Barcin-zabytki i ciekawostki Thema82.4710-02-20161155
Czy znasz swoje miasto? Thema103.3430-05-20141142
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Thema90.6918-07-20171116
!! Welcome to Śliwnik !! Verkennen85.8220-02-20191110
Z podniesioną głową Verkennen81.221-02-20161142
Szlak kamieni granicznych Natuur92.1921-02-20161122
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Verkennen71.2202-05-20191125
Szkółka leśna Natuur91.1515-04-20161153
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Verkennen94.4716-03-20181121
Wędrówki Sambora Thema90.5112-06-2019113
Uskorz Wielki Thema88.1625-06-20161144
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Thema9521-06-20161128
OKO KOZŁOWA. Thema114.6220-05-20181012
Spacer po parku Natuur68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Natuur81.808-10-20161054
Projekt Bierawka Natuur81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Verkennen73.522-06-20121055
Podania i legendy Zagłębia Thema69.8306-07-20181037
GREG Thema101.9803-07-2018103
Gry Planszowe Thema80.8511-12-20161031
Ustka na fali Verkennen75.505-07-20181037
Dzielnice Włoszczowy Thema77.6413-08-20151057
Spacerkiem po Miastku Thema82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Thema7222-08-20151061
PROJEKT GRODOWIEC Verkennen79.511-04-20171035
WATAHA Thema85.7817-09-20181016
STRACHY NA LACHY Thema73.1701-11-20151060
Baza Rakietowa - Nieczajna Thema76.3323-06-20171021
Koszalińskie ronda Thema7521-02-20161053
Szlak Porwanego Księcia Natuur87.1821-02-20161018
Szlakiem Sekulskich Mogił Thema80.6707-10-20171036
Geo wycieczki - KARLSKRONA Verkennen69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Thema78.1425-10-20171017
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Thema70.0117-12-20171015
Jezioro Winiary Natuur73.517-05-20191014
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Thema83.3315-11-20141034
Wielkopolski Park Narodowy Verkennen58.418-03-20181024
Żabi Kraj Verkennen66.0615-06-20191014
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Verkennen73.5216-06-20191025
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Verkennen68.0320-06-20191031
Marienwalde Verkennen80.1409-01-20151017
USTKA.travel Verkennen80.1409-07-20191017
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Natuur81.124-04-20181033
Leśna Extremka Thema87.8125-04-2018106
Huta Kryształowa Verkennen73.8208-08-2019103
Leksykon leśnika Thema78.6817-09-20161046
Szlak_zielony Verkennen67.0215-08-2011947
Leśny mini projekt - Zelejowa. Natuur75.6721-06-2015954
Kiedy Słońce było Bogiem... Thema63.930-07-201892
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Verkennen83.6129-09-2018941
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Thema73.0110-06-201994
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Verkennen60.8919-09-201895
KruK Thema68.5122-09-2018941
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Vorm op kaart80.329-09-2018952
"Projekt kajak" - Pilica Thema84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Verkennen70.1412-02-2017944
"Najkrótszą drogą" Thema76.6621-11-201398
Częstochowa Po Żydowsku Thema63.5307-10-2018919
Mosty nad Płonią Thema70.819-10-2015928
Pilczyca i okolica Verkennen73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Verkennen70.8412-08-2017929
Litewskie wybrzeże Verkennen63.0325-02-201990
Ośrodek Oporu Jastarnia Verkennen65.6828-02-2019941
Eka z Łazarza Thema65.4916-03-2019921
Rugia Verkennen66.3405-04-201992
Kociewski złoty pociąg Thema66.3525-03-2016931
Ku Pamięci Thema60.8530-04-2019917
Ludzie Saskej Kępy Thema64.3510-04-2016970
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Thema61.3915-01-2018943
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Verkennen65.3323-06-201999
Geo wycieczki - Aspö Verkennen66.0121-04-201890
Bojanowski Thema68.1620-07-2016927
SOŁOTWA Verkennen73.4730-07-201994
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Thema76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Thema66.515-08-2016944
Pawia Wyspa Verkennen56.3719-05-201884
JAZ TAKTYCZNY NA NOTECI Thema70.3428-09-201983
Operacja OKŚ Thema58.1624-11-2016835
Inowrocławski Park Solankowy Verkennen55.0506-05-20128114
Dolinki Krakowskie Verkennen58.6515-11-201980
Rzeźby na Tausenie. Thema58.6729-12-2016858
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Thema58.8423-07-201588
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Natuur51.7112-08-2015843
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Natuur65.2210-04-2017822
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Thema66.5227-09-2015866
Hugoberg Verkennen56.6813-11-2018854
Morska Przygoda Thema50.5425-08-2017834
LIDZBARK WARMIŃSKI Verkennen58.3331-01-2019818
Mała Czantoria Natuur64.4503-04-2019815
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Verkennen56.8608-07-2014846
Toszecka opowieść Thema60.3705-03-2016859
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Thema57.7113-11-201786
Tajemnice starej terakoty Thema56.711-12-2017831
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Thema62.6630-04-2019846
Mazurskie cmentarze Thema52.6930-04-2019811
Siedmiu Wspaniałych Thema57.3712-01-2018863
Przyroda Saskej Kępy Thema57.510-04-2016883
Wojna na Saskej Kępie Thema55.0510-04-2016883
Ostatni bastion Imperium Thema54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Verkennen58.6722-01-2018811
Zostań Rybakiem Thema58.0213-05-2019832
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Natuur53.7123-05-2019828
GEOsfera Verkennen58.5325-05-2019817
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Vorm op kaart65.2829-07-201984
Rezerwat przyrody "Obary" Natuur57.9808-06-2019820
Stargard już nie Szczeciński Verkennen67.3610-06-201988
Historyczny Sulechów Verkennen60.8625-12-2018812
Ponidziańskie ślady przeszłości Verkennen55.1818-06-201988
Wesoły zajazd Verkennen6410-04-2018822
Sekrety Kopic Verkennen58.6831-12-2014863
Moryń oczami Iwmali Verkennen69.1426-04-2018813
Dębowy Las Natuur70.6826-04-2018821
Religie i związki wyznaniowe Thema57.8719-07-2016823
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Verkennen64.2507-08-201986
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Thema77.1716-08-201687
Wejherowskie Kościoły Thema51.0225-05-2018715
Chorzowskie Trójstyki Thema44.7118-09-2019711
JAK ZDOBYWANO DZIKI ZACHÓD Thema52.8228-09-201976
Bytów wita Thema54.5115-11-2016724
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Verkennen49.5323-07-2018752
Potwory Thema47.3715-09-201873
Gwiezdne Wrota Thema50.3510-06-2012757
Klein Ausker Thema59.1719-08-2015745
Sztolnia nr 7 Thema76.3627-03-2017722
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Thema72.1124-04-2017724
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Thema56.9130-05-2017729
Osiedle Przyjaźń Verkennen52.501-08-20147144
Linia obrony Widawki Thema49.1430-03-2014745
Haśka Thema52.0326-11-2015750
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Thema57.6725-08-2017782
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Thema56.3427-03-2018719
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Thema52.6714-02-2017725
Kijowskie polonika Verkennen47.3827-09-2017714
Praha by Černý Thema52.1819-04-201970
Vispereglia Verkennen55.3516-05-201970
Nadwarciański odcinek MRU Thema51.9821-07-201972
Geo wycieczki - SANDEFJORD Verkennen49.8621-04-201871
Stary w Starachowicach Thema51.3322-07-201976
Zielone Serce Puszczy Vorm op kaart61.5219-05-2018710
Michael Jackson's This is it! Natuur49.3325-04-2018726
Śladami Litwosa Thema51.8408-05-2018711
Czarne Serce Puszczy Vorm op kaart61.1919-05-2018711
Niebieskie Serce Puszczy Vorm op kaart64.1616-05-201876
Czerwone Serce Puszczy Vorm op kaart71.8316-05-201879
słono-wodne kesze Thema40.8623-07-201960
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Thema6330-05-2018664
Magiczna Werona Verkennen42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Natuur74.5309-07-201862
Śladem rudzkich rzeźb Thema41.0428-06-2015660
Poznaj Kazimierz Biskupi Verkennen42.5214-08-2012642
ZAGADKOWY STAW Thema61.3309-02-2017620
Sosnowiec Thema38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Verkennen40.8527-03-2017654
Szlakiem Edyty Stein Thema43.0114-10-2013691
Przemysł dawnego Zawiercia Thema41.5307-04-2017663
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Thema49.1713-09-2018614
Górny San Verkennen55.6123-09-2015611
Gwary Polskie Thema42.9826-09-2015619
Siersciuchowe OWN-y Thema50.1829-10-201863
Geowycieczki - Brześć Verkennen41.3726-10-201860
Park Gródek Natuur4718-11-2018640
Bakarat Thema47.1701-07-2017648
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Thema41.0324-12-2018619
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Thema43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Thema52.8730-05-2014653
POLSKA W RZYMIE Thema41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Thema17.0221-02-2016610
Słoneczne zegary Szczecina Thema42.0413-08-2014646
Ryzyk - Fizyk Thema7.1604-05-2019614
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Thema46.9902-05-2016657
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Thema44.1727-05-201962
DOOKOŁA KLEKOTU Thema48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Verkennen44.8317-05-2016662
W gminie Kołbaskowo Verkennen50.0110-06-201965
Nordic Walking Thema39.5420-06-2019628
[WSCHOWA] WIERSZimki Thema57.3414-07-201965
Warszawskie ZOO Thema39.3629-07-2019618
W_DAL Vorm op kaart5702-08-201964
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Thema41.1406-08-2019611
Sekrety Puszczy Natuur3506-09-201955
Kanał Mazurski Thema32.6818-10-201952
Przed borem Verkennen36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Thema35.8503-02-2017589
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Thema47.3406-09-201851
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Verkennen54.7229-09-2018545
WIO na Grodzisza Thema33.215-04-2017528
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Thema43.3309-10-2015544
Würzburg Riese Thema36.6501-02-2014541
Wierni do końca Thema37.3420-06-2017527
Levada do Furado PR10 Verkennen43.3114-12-201855
Wesołych Świąt Thema37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Thema43.530-04-2014554
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Thema33.5229-04-2019514
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Verkennen35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Verkennen37.8421-11-2017515
Śladami posterunkowego Cieśli Thema38.1615-04-2019520
Pojezierze Świętokrzyskie Verkennen34.704-05-201956
Extremly Walim na piekarnię Thema48.2218-04-2018515
Mogiły Leśne Thema35.507-07-201952
Śladami Heinricha von Stephana Thema39.1730-06-2016535
BALANS Thema34.5314-08-201955
Kanał Elbląski Verkennen33.1711-04-2015550


Verander afbeelding

Verander de naam

Eigenschappen GeoPath
Hoofdeigenaar (?)HelpHoofdeigenaarHoofdeigenaar is de persoon die de GeoPath geregistreerd heeft. {leadingUserName}
Status
{ptStatus} Wijzig status
Voltooid {conquestCount} keer
Score {ptPoints} punten
Aantal caches {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% nodig om deze GeoPath te voltooien 100% ( Caches) Wijzigen
Soort GeoPath {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Publicatie datum {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Eigenaar {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Beschrijving GeoPath
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Caches in GeoPath

Voeg volgende caches toe in GPX:


niet actief
negeren
gemaakte
gevolgde
gevonden
aantal logs in het GPX bestand*: 5

*) - voor elke cache. Alleen beschikbaar voor GPX formaat. OK
Informatie:
Toon statistieken
Voortgang van deze GeoPath


{powerTrailserStats}

Toon meer statistieken

Opmerkingen en/of loggen

Schrijf opmerking of log