Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 500 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPath
Naam GeoPath
Soort GeoPath Wat is dit?HelpUitlegDe soort van de GeoPath. Vorm op kaart: Bijvoorbeeld interessante plaatsen die een bepaalde vorm op een kaart hebben. Verkennen: Bijvoorbeeld om bepaalde plaatsen in je woonplaats te laten zien. Natuur: Mooie plaatsen die met natuur te maken hebben. Thema: Bijvoorbeeld een thema over een bepaald onderwerp.
% nodig om deze GeoPath te voltooien
Wat is dit?HelpUitlegNa het vinden van een bepaalde percentage zal de het mogelijk zijn om deze GeoPath als voltooid te kunnen loggen.
Beschrijving van GeoPath

Sla nieuwe GeoPath op
Waypoint cache naam Voeg toe aan GeoPath  
(Geen caches aanwezig)
GeoPath
Aantal weergegeven GeoPaths: 615 Meer opties
Naam Soort Score Publicatie datum Aantal caches Voltooid
Szlak Orlich Gniazd Verkennen4785.0428-05-201865025
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Verkennen2179.8701-06-201632714
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Verkennen2367.1920-04-201530321
Rowerowe Pomorze Verkennen2035.8829-04-20192710
Obrońcy Galaktyki Thema2583.5520-04-20192691
Zamki w Polsce Verkennen1916.8322-09-20142616
Szlak Ariański Verkennen172906-01-201925410
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Verkennen1601.7130-08-20182221
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Verkennen1687.8204-11-201321034
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Vorm op kaart1585.3414-11-20182042
Pałace i Dwory Wielkopolski Thema1362.1819-05-201419510
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Thema1311.3710-11-20181851
Projekt KASZËBË Vorm op kaart1245.0214-08-201416246
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Thema1123.7724-09-201515738
Główny Szlak Beskidzki Verkennen1478.0102-09-20151524
ROK - Rowerowa Obwodnica Koszalina Verkennen1163.3417-06-201815020
WLKP TEJ! Vorm op kaart1040.4730-05-201314059
Wyimki ze Szczecina Thema1558.6128-09-201613730
I ♥ PL Vorm op kaart989.0801-06-201212947
Marian Thema1007.0325-04-20151184
Miasto Murali Thema819.0201-04-201811635
Polskie szczyty Verkennen1147.5406-10-20151150
Nieśmiertelni 39 Thema766.7309-09-201411021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Thema910.1708-05-201710917
TWIERDZA MODLIN Thema817.8916-01-201510655
Projekt Muminek Vorm op kaart1063.7106-09-201510528
Projekt Oberschlesien Vorm op kaart767.2709-11-201310260
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Natuur869.710-11-201810016
Wrocław - miasto stu mostów Thema734.3411-11-20181003
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Thema747.3423-02-201410020
PROJEKT GRYF Vorm op kaart769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Vorm op kaart1016.4926-08-201610029
Projekt PL Vorm op kaart701.9525-05-20119579
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Thema727.0328-08-2015924
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Thema661.0404-10-2015912
Pętla Bobrowicka Verkennen813.7413-02-20168735
Dwory, parki i ogrody Thema619.7814-04-2018833
Sopot(wy)imki Vorm op kaart795.5205-07-20188011
WODNY DÓŁ Natuur498.1410-09-20187612
Skarb Leśnika Natuur530.6512-06-2015745
KATOWICKIE WYIMKI Vorm op kaart702.2303-08-20177036
S-Ł Thema553.6108-06-20116818
Szczęśliwa trzynastka Thema449.9925-05-2019670
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Thema447.5914-11-20146611
Warszawskie Cy Cusie Vorm op kaart640.9607-05-20186614
Leśne tropy Vorm op kaart473.6428-04-20156544
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Verkennen511.820-05-2018648
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Thema534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Thema393.7421-10-2018622
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Thema450.8728-06-201560113
Rower Trail Dłubnia Verkennen555.0115-05-20145918
Geostrada Thema419.2428-09-20155917
Śladami dawnych kultur i religii Verkennen459.8818-06-20155916
Osiedle Wilga i okolice Thema444.3412-11-20145826
WROCimki Vorm op kaart547.1431-12-20175714
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Verkennen478.5127-04-2018574
Kamienne drogowskazy Thema441.1618-06-2014569
Wielki K.MIL Vorm op kaart413.5819-11-20155612
Granica II RP Vorm op kaart408.4120-10-2014563
Mrocznie i Klimatycznie Thema448.2922-04-2016555
Wartą do Poznania Verkennen383.8624-01-20155521
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Thema514.9122-10-20155110
Nosferatu Thema452.3230-07-2017518
Tour de Łagisza Thema390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Verkennen342.2106-04-2019509
Hurt i detal Thema336.1630-01-20185017
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Verkennen335.8223-01-20124935
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz Atrakcji Vorm op kaart358.8616-08-2018498
Alterwyimki z Gdańska Vorm op kaart48922-01-20184920
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Thema337.7203-02-20194825
Przedwojenne prawobrzeże Thema357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Verkennen310.1314-02-20144618
Puszcza Bukowa Natuur333.6503-05-20154514
Sosnowieckie wyimki Thema469.1717-09-20174527
MRU Thema4417-09-2018447
Dłutowski Las Vorm op kaart371.0908-06-20184318
Szczecin oczami Iwmali Verkennen323.1210-09-20174311
These bOObs are made for walking Natuur410.8831-12-20174313
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Thema333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Verkennen315.3107-11-2015429
Łódzkie Jest Piękne Vorm op kaart328.9229-04-20144255
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Natuur273.5825-06-20144211
\"Przydrożne krzyże i kapliczki\" Thema304.2302-10-20134126
Wrocławski Węzeł Kolejowy Verkennen338.6913-08-20154130
Wielkopolska Miedza Vorm op kaart295.7926-07-2012414
Powstanie Warszawskie Thema312.5808-11-20134123
49 WOJEWÓDZTW Thema309.2924-01-2018412
Powroty do przeszłości Thema295.0618-06-2019410
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Thema322.3422-02-20164010
DLK Natuur328.9621-10-20144041
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Thema393.9926-07-20164017
Szlak Jezior Kociewskich Thema282.208-08-20164028
Doliwa Vorm op kaart338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk Mazowiecki Verkennen275.9808-11-20153942
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Thema284.3629-09-20163915
WIO na piwo 2018 Thema215.2330-11-2017393
Urban Exploration Thema293.7315-04-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Verkennen270.2615-04-20163977
Śladami Hydrierwerke Pölitz Thema261.602-02-2014384
Busko i okolice Verkennen314.8123-05-20163813
Zachodniopomorskie relaxowanie Thema285.4909-09-2018370
Gąsawka od źródeł do ujścia Natuur308.2127-09-20153731
Szybowiec Vorm op kaart345.1610-07-20143755
Trzebiechowskie krajobrazy Natuur285.2906-10-20163615
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Vorm op kaart262.1226-05-20093672
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Thema250.401-07-2017366
RS- Scieżka ichtiologiczna Thema281.0929-11-20183622
Men in Breslau Vorm op kaart328.1724-02-20183614
Rowerowy Starogard Verkennen255.2405-06-20183513
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Thema272.925-06-20153521
Cegłowskie wojaże Verkennen251.2623-09-20153532
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Thema290.8218-05-2017357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Thema232.4618-05-2017357
Lasy Puszczy nad Drawą Verkennen277.1805-01-2015355
Ojcowski Park Narodowy i okolice Verkennen259.7315-06-20173416
Szlakiem Linii Mołotowa Thema217.7224-11-20153410
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Verkennen286.129-08-20173419
Zabytkowe pompy Szczecina Thema255.2322-01-20153460
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Natuur256.731-01-20153419
Bajkowe Abecadło Thema213.0606-05-20183440
Demony Słowian Thema250.9913-04-20153455
TOUR DE BŁONIE Verkennen216.9424-10-20153335
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Thema230.9211-07-20173314
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Natuur258.6805-10-20143366
SKGK PRZYGODA Vorm op kaart263.8216-11-20143339
GeoŚcieżka - Do Wojdy Thema224.2208-06-2019332
V-Projekt Thema249.6822-03-20153324
Białogardzkie wyimki Vorm op kaart325.5906-06-20183217
Szlak Zachodniej Wielkopolski Verkennen253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Verkennen235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Verkennen217.4222-11-20133240
Solec Kujawski Rumcajsa Verkennen236.2921-06-20163226
Wiadukty i mosty berlinki Thema242.7623-11-20163116
Kartka z kalendarza - październik Thema29402-11-20183111
Kraina Barcji Bartenstein Verkennen237.7731-01-2019314
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Thema214.6103-06-2018310
LAS TECHNIKI Natuur226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Thema267.5505-04-20123070
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Thema211.7802-04-2017309
Między KOcinką a Białą OKszą Verkennen224.229-07-20173020
Twierdza Warszawa Thema220.3506-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓW Thema247.4923-04-20183025
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Thema280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Verkennen207.7501-03-20162934
Kanał Bydgoski Thema205.9429-11-20172946
MurGos Verkennen211.2324-10-20142939
W krainie Thorgala Thema232.6225-06-2016295
Linia Mołotowa Verkennen241.4311-05-2015289
Linia kolejowa nr 37 Thema194.0903-03-2018285
Pustynne Miraże. Natuur219.4507-06-20162851
Extreme Warszawa Thema258.9712-01-2015286
Źródła Strugi Młyńskiej Natuur213.9303-08-20162862
Rejon Umocniony Hel Thema215.3428-06-20182722
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Thema204.2511-01-2017270
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Verkennen189.103-08-20152746
Mali mieszkańcy lasu Natuur188.105-09-201527158
Projekt LHS Thema201.211-09-2014276
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Natuur255.0903-11-20142758
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Verkennen196.1620-06-2019270
Murowane Klimaty Verkennen205.3425-01-20152747
UROCZYSKO OBISZÓW Verkennen222.6118-08-20162735
(Nie)zapomniane zwycięstwo Thema187.1627-12-20112636
Lago di Garda Verkennen211.3424-12-2016264
Czę100chowa wita i żegna Thema197.303-06-2019263
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Verkennen182.0208-11-2018262
Sukkub InO 2013 Thema244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Verkennen169.3428-03-20142641
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Thema198.3826-04-20142628
Geościeżka Piekarska Verkennen196.1819-09-20142639
Na Gorczańskie Krokusy ! Natuur277.6306-04-20182614
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Thema187.8910-12-20142623
Orawa Verkennen243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Thema175.3807-07-20172525
Podziemna Gdynia Thema211.4922-04-20142513
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Verkennen190.7204-07-20142588
Antywyimki Thema172.0924-11-20172532
Extremalny Bytom i okolice Thema241.8520-12-2014254
Korona Gór Polski Verkennen278.9521-11-2014251
Kajakiem po Liswarcie Verkennen202.6425-05-20152441
Jeziora Puszczy Zielonki Thema177.3512-10-2018246
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Natuur189.6222-11-20152422
Dróżki św. Idziego Verkennen165.0926-05-201624134
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Thema173.8306-05-20152395
Zielona Gmina Boronów Verkennen166.2212-11-20162350
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Thema173.529-08-20152324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Thema180.6507-05-20172347
Szlakiem Ogniem i Mieczem Thema167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Verkennen151.4523-12-2013239
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Vorm op kaart168.1523-06-20172349
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Thema155.8712-12-20152341
Zielona Pętla Natuur183.0324-05-20162384
Pałace i dwory z okolic Otwocka Thema172.4807-06-20162318
Szlak Rawskiej Ósemki Verkennen168.1705-05-20122237
PROJEKT SY Thema164.6413-05-20172254
Z biegiem Jeziorki Verkennen167.6328-11-2015229
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Thema187.9910-09-20172210
Kamień na kamieniu Verkennen165.6715-05-2019220
Surowce skalne Verkennen156.1322-05-2019220
Cmentarz Wojenny z 1914 Thema172.821-07-20182132
MRU - podziemia Thema212.7820-09-20182128
Twierdza Wrocław 1890-1918 Thema172.5224-09-2018213
PGR Verkennen161.6922-09-20172115
Szlak "Ścieżkami Dzików" Natuur151.8407-06-20142138
Orientuj Się i Myśl Thema141.4919-03-2019217
Linia 373 Thema171.6701-09-20142122
Poznajmy Więcbork i okolice Verkennen146.4101-06-20182125
Lasy Lublinieckie Verkennen137.8812-11-20162065
Garnizon w Skierniewicach Thema164.6417-01-20112057
GRPS Thema164.3628-06-2015204
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Thema132.6217-07-2018204
Via Regia śląskie Thema152.4805-09-20152041
Plus Jeden Thema161.9216-08-2018203
I LOVE CROATIA Verkennen147.7429-08-2018200
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Thema156.8707-09-20182031
Criminal Caching Thema126.811-09-20182011
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Thema14726-01-20142039
Forty i kawerny Krakowa Thema156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Thema134.810-03-2019205
Religijna Ruda Thema140.605-01-20192028
Mobilniaki przystankowe Thema153.6415-01-2018200
Quizowy Szczecin Iwmali Thema193.1910-09-2017205
ŚK I - DZIEŃ I NOC Thema146.3401-07-20142041
Siedleckie To i Owo Vorm op kaart202.8830-04-2019203
Ścieżka edukacyjna Kopki Natuur157.7714-08-20142046
Piękno Ziemi Gryfińskiej Verkennen176.6710-06-2019200
RYDZYŃSKI LAS Vorm op kaart173.1207-04-20182027
Zagadki Gdyńskie Vorm op kaart20822-04-2018209
Gmina Główczyce wita! Verkennen148.3710-05-2018206
Podreptajmy koło poznania [PKP] Verkennen138.6612-11-20161941
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Thema116.9623-06-20151958
Tajemnice Oliwy Thema141.208-09-20151968
Brzeźno według Wanogi Verkennen137.5315-11-20181927
OPEN SPACER CHĘCINY Verkennen139.5420-05-20141981
LOC - Legendy Okolic Czempinia Thema145.1518-12-20171929
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Natuur130.2602-04-20191919
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Verkennen138.3725-04-20161931
Gmina Sokoły i nie tylko Verkennen128.4114-04-20181911
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Verkennen138.4828-05-201619109
Wokół Gminy Słupsk Verkennen145.6501-04-2018198
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Thema138.0207-07-20161940
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Thema123.5820-07-20151984
Przedmoście Bydgoskie Thema131.1930-05-20151868
Harcerskie sprawności Thema127.8911-11-20161873
PROJEKT PIENINY Verkennen159.8110-08-2018182
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Natuur135.3315-05-20151825
EDK Pabianice Thema143.2303-06-20181812
Podróż linią kolejową Thema132.6901-10-20131827
Warszawska Geościeżka Rowerowa Verkennen132.5410-01-2017183
Pamięci ofiar II wojny światowej Thema127.8814-05-20171819
Wielin i okolice Verkennen140.8214-06-20171816
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Thema129.0315-07-20171811
Czerwony Kapturek Natuur147.0612-01-20161840
CZEmpiniacy Thema123.8115-06-2019188
TAJEMNICE MIEDZIANKI Verkennen156.8423-03-20151837
Tajemnice Parku Pokój Verkennen135.3401-09-20161858
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Thema146.6718-09-20161720
Gmina Ksawerów Thema114.3820-11-20161788
Geo-Zawiercie Verkennen113.5126-03-20171755
Łódzcy Keszerzy Thema131.6805-10-20151723
Leśna Norda według Wanogi Verkennen138.9919-11-20181720
Słowacki Raj Natuur149.9125-06-2017177
Lądek-Zdrój Verkennen118.3301-01-20191714
L Verkennen137.8101-09-2017179
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Verkennen124.3226-10-2017174
SZLAK CZAROWNIC Verkennen116.2116-03-20161717
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Verkennen115.4322-12-20171723
Maltańskie klimaty Verkennen123.8624-01-2018175
Młyny nadwarciańskie Thema119.530-05-2019170
Niedalino i okolice Verkennen139.308-07-20161711
Gratka dla Miłośników Kolei Thema135.6630-07-2016175
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Thema158.4223-08-2018166
NaGrody Thema121.4206-07-20151639
Szlak Kaszubskich Nut Verkennen107.7724-02-20171618
Taczanowski Thema105.2401-07-2017169
Ciekawostki starej Częstochowy Thema118.6807-10-20181621
Wszystkie kesze lubią Lubartów Verkennen121.5525-09-20151611
Berlin Verkennen112.5708-07-2017169
Kolorowe Kielce Thema110.3630-12-20181615
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Thema110.7529-01-20191626
Szachy na Szachtach Natuur111.8813-04-20191611
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Thema111.7215-08-20141671
4x40 Thema125.3418-05-2019165
Rzeka Reda Natuur127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Natuur108.9402-06-2019160
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Thema116.0302-08-2016168
Rozdroża Wolności Thema124.8515-05-20151556
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Natuur102.7215-11-20161515
Sekrety Zagórza Thema81.124-10-20171541
SYCYLIA: mania mania Verkennen134.0629-06-2018150
ZAGUBIENI W NAWII Thema113.1805-07-20151533
Puszcza Zielonka Natuur118.9811-10-20131519
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Verkennen125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Thema117.1418-07-20171515
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Thema110.8423-01-2019156
SZPKD - PTTK Thema100.2607-03-20161533
W drodze na Piekiełko Natuur11022-04-2019153
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Thema114.3922-04-20161515
Gmina Irządze - Perła Jury Verkennen98.4120-08-20161559
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Thema118.1601-07-20161544
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Verkennen109.6322-05-2018146
Szlaki Olsztyna Verkennen100.5316-07-20181411
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Verkennen107.3707-07-20181416
Rzepnickie INO Thema112.8324-11-20161417
Białogardzkie przeprawy Verkennen98.428-05-20181416
Żoliborz Oficerski Thema105.515-07-20171475
Mścickie SUDOKU Natuur140.0326-12-20161432
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Thema107.9816-08-2018148
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Thema108.7905-10-20131442
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Verkennen106.1305-10-20131439
Rzeka Skrwa Verkennen98.6826-10-20131425
Uroki doliny Iny Natuur106.1523-04-20171437
Wyspa Opatowicka Natuur115.8114-10-2018143
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Verkennen92.4210-05-20171481
Wieże triangulacyjne Thema106.8416-10-2018140
Politechnika Śląska Thema102.0406-04-20141444
Rudzkie kapliczki Thema98.5613-01-20191430
KOŁO WARSZAWSKIE Verkennen98.2115-06-20181452
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Thema99.5706-01-20161428
Twierdza Grudziądz Thema103.9925-05-20141435
Geo wycieczki - LWÓW Verkennen101.0612-02-20161416
Dziki Ostrów Tumski Natuur118.1620-06-20141471
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Verkennen119.8223-03-20191414
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Natuur107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Thema103.8407-09-20141439
Rio: Tour Thema98.0602-05-20191411
Żarskie Wylotówki Thema109.4609-04-20161411
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Thema133.0113-05-2019140
Szpital Zabitych Dusz Thema125.0228-03-20181429
Na Łące Zające Natuur124.5213-11-20161413
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Verkennen110.6126-04-2018146
PGR, czyli Pani_Kowy Geoszlak Rowerowy Natuur109.9922-06-2018148
Park Mużakowski Verkennen100.3704-05-20181414
Sanssouci Verkennen98.5604-05-2018142
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Thema106.1702-03-20151410
Bieszczadzkie Połoniny Verkennen175.1202-07-20151429
DAG Fabrik Bromberg Thema84.3929-09-20161355
Myślęcinek Verkennen96.4922-05-20181324
Bieszczadzka Kolejka Leśna Thema104.2818-06-20151326
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Thema105.9823-06-20151311
Cmentarz Centralny Thema96.0106-12-20141398
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Thema88.9217-01-20171335
Kotlin Verkennen88.5508-08-20181320
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Verkennen103.8305-10-20131315
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Thema92.8701-09-20151346
Tczewski Gryf Thema106.6422-04-20171359
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Thema106.9701-05-20171321
Spacer bulwarem nad Uherką Thema83.2522-11-20131341
Pstrąże - miasto duchów Thema109.312-06-20171331
Święta Multi-Kulti Thema94.9715-03-2019139
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Verkennen95.1912-07-20171319
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Thema94.412-07-20171324
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Thema97.529-08-20171324
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Thema86.929-01-20161311
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Thema94.5407-06-20141359
Zielonogórska Impreza Thema93.7104-03-20161315
Pieseł Natuur123.0914-07-20141312
D.U.P.A. Thema92.1711-12-2017136
Skarby przyrody Natuur100.3226-03-20161356
Bytom WieloWyznaniowy Thema91.3705-01-20181344
Archktektura Saskej Kępy Verkennen94.0210-04-20161384
WIOsna w Buku Thema92.8324-03-20181315
WPPZ Luboń Thema92.2420-12-20141318
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Thema97.4818-06-2019130
Śladami "Bitwy o Szczecin" Thema113.1502-05-20181312
Zakręcony Kwidzyn Thema100.3327-08-20161384
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Thema76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Verkennen92.6630-05-20151241
Dwory i Wille Oliwy Thema84.8626-06-20181216
Drużyna Świętego Mikołaja Thema93.8424-12-20161239
PolAndRock Festival 2018 Thema80.3930-07-20181212
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Thema9413-09-20181217
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Thema105.3424-08-2015124
Dookoła jeziora Narie Verkennen90.9931-10-20151236
Tatry według Wanogi Verkennen147.1910-09-2018122
Kalwaria Wejherowska Verkennen105.9922-10-20131267
SZKOLENIE WOJSKOWE Thema92.8315-09-20181220
Schrony Poligonu Południe Thema102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Vorm op kaart82.8920-04-20171233
[ZZ] Zodiak Thema70.0821-05-20171231
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Thema82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Thema86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Thema89.0424-03-20141297
Bitwa o benzynę Thema91.3418-12-20151247
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Verkennen8404-09-20171255
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Natuur93.9519-02-2019128
Golf Cacheing Thema9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Verkennen97.3131-03-2019128
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Natuur79.0811-04-2019126
Zamojskie podwórka Thema79.7405-01-20181236
KJ Kolorowe Jeziorka Verkennen87.2211-06-2019120
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Verkennen81.5815-01-2018120
Wesołe miasteczko pod Panem Twardowskim Thema89.8902-06-20191213
Wyimki turystycznie wg Iwmali Thema130.3205-06-2019120
Mosty Głuszynki Natuur82.711-11-20141232
Buk akustycznie Thema89.3622-03-20181223
Legion Poległych Thema112.3409-04-2018126
Nad środkową Grabową Verkennen91.1312-04-2018125
Kupalnocka 2016 Natuur96.4928-06-20161214
Nowe place i skwery Bytomia Thema83.2407-05-20181232
Stare Poznańskie Szpitale Thema91.8211-04-20151238
Kijów Verkennen81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Thema82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Verkennen84.6530-05-20181128
MIESZKAŃCY DRZEW Thema87.5209-05-20151117
Emocje Warszawskie Verkennen90.510-06-20181110
Białogardzka ścieżka edukacyjna Natuur79.3605-07-20181120
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Verkennen8622-07-2018116
Leśna ścieżka rowerowa Natuur75.714-08-20151133
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Thema81.1603-04-20171141
PROJEKT JAKUBÓW Verkennen90.1227-09-20181122
Geo wycieczki - GRUZJA Verkennen121.1211-04-2017110
Sośnik Verkennen90.4718-04-20181127
Ścieżka Edukacyjna Dobra Natuur69.7416-11-20181125
Jagodna - Góry Bystrzyckie Natuur99.0724-10-2018119
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Thema66.7323-11-20151151
pROJEKT wŁOSZCZOWA Verkennen82.515-04-20141162
Święta, święta i ... kesz Thema77.6706-01-20191111
Straceni na stokach cytadeli Thema85.6727-08-20171174
Lubińskie W Vorm op kaart89.6425-01-20161138
Poznańskie Wichrowe Wzgórze Thema86.8517-02-20191110
Barcin-zabytki i ciekawostki Thema82.4710-02-20161153
Czy znasz swoje miasto? Thema103.3430-05-20141141
Z podniesioną głową Verkennen81.221-02-20161138
Szlak kamieni granicznych Natuur92.1921-02-20161121
Fort Głupców. Owcza Góra Thema89.4723-04-2019112
Góry Leluchowskie Natuur106.0211-05-2019110
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Verkennen71.2202-05-20191120
Szkółka leśna Natuur91.1515-04-20161150
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Verkennen94.4716-03-20181119
Wędrówki Sambora Thema90.5112-06-2019111
Uskorz Wielki Thema88.1625-06-20161144
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Thema9521-06-20161127
OKO KOZŁOWA. Thema114.6220-05-20181012
Spacer po parku Natuur68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Natuur81.808-10-20161052
Projekt Bierawka Natuur81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Verkennen73.522-06-20121055
Podania i legendy Zagłębia Thema69.8306-07-20181033
GREG Thema101.9803-07-2018103
Gry Planszowe Thema80.8511-12-20161031
Ustka na fali Verkennen75.505-07-20181029
Dzielnice Włoszczowy Thema77.6413-08-20151057
[BŁ] Bajkowa Łódź Thema72.1901-03-20171059
Spacerkiem po Miastku Thema82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Thema7222-08-20151057
PROJEKT GRODOWIEC Verkennen79.511-04-20171031
WATAHA Thema85.7817-09-2018109
Koszalińskie murale Thema75.5128-04-20171027
STRACHY NA LACHY Thema73.1701-11-20151060
Baza Rakietowa - Nieczajna Thema76.3323-06-20171020
Koszalińskie ronda Thema7521-02-20161049
Szlak Porwanego Księcia Natuur87.1821-02-20161018
Szlakiem Sekulskich Mogił Thema80.6707-10-20171032
Geo wycieczki - KARLSKRONA Verkennen69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Thema78.1425-10-20171017
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Thema65.7311-03-20161036
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Thema70.0117-12-20171014
Jezioro Winiary Natuur73.517-05-2019106
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Thema83.3315-11-20141033
Wielkopolski Park Narodowy Verkennen58.418-03-20181021
Żabi Kraj Verkennen66.0615-06-2019100
Marienwalde Verkennen80.1409-01-20151017
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Natuur81.124-04-20181031
Leśna Extremka Thema87.8125-04-2018106
Leksykon leśnika Thema78.6817-09-20161046
Szlak_zielony Verkennen67.0215-08-2011945
Podziemny Świat Ragnara Thema86.5402-07-201894
Leśny mini projekt - Zelejowa. Natuur75.6721-06-2015953
Jedyne w mieście Thema68.5103-07-201897
Kiedy Słońce było Bogiem... Thema63.930-07-201892
Szlakiem Olechówki Thema67.6907-10-2013929
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Thema73.0110-06-201990
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Verkennen60.8919-09-201895
"Projekt kajak" - Pilica Thema84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Verkennen70.1412-02-2017936
"Najkrótszą drogą" Thema76.6621-11-201397
Częstochowa Po Żydowsku Thema63.5307-10-2018917
Mosty nad Płonią Thema70.819-10-2015926
Pilczyca i okolica Verkennen73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Verkennen70.8412-08-2017925
Litewskie wybrzeże Verkennen63.0325-02-201990
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Thema73.7718-07-2017915
Ośrodek Oporu Jastarnia Verkennen65.6828-02-2019920
Eka z Łazarza Thema65.4916-03-2019917
Kociewski złoty pociąg Thema66.3525-03-2016931
Ludzie Saskej Kępy Thema64.3510-04-2016968
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Thema61.3915-01-2018931
Geo wycieczki - Aspö Verkennen66.0121-04-201890
Bojanowski Thema68.1620-07-2016926
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Thema76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Thema66.515-08-2016942
Pawia Wyspa Verkennen56.3719-05-201883
Operacja OKŚ Thema58.1624-11-2016832
Inowrocławski Park Solankowy Verkennen55.0506-05-20128112
Rzeźby na Tausenie. Thema58.6729-12-2016853
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Thema58.8423-07-201588
Inne Dzieciństwo :D Thema77.2602-08-201884
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Natuur51.7112-08-2015842
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Verkennen78.9429-09-2018834
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Natuur65.2210-04-2017820
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Thema66.5227-09-2015866
Hugoberg Verkennen56.6813-11-2018849
Morska Przygoda Thema50.5425-08-2017828
LIDZBARK WARMIŃSKI Verkennen58.3331-01-201987
Mała Czantoria Natuur64.4503-04-201989
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Verkennen56.8608-07-2014844
Toszecka opowieść Thema60.3705-03-2016855
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Thema57.7113-11-201785
Rugia Verkennen59.505-04-201980
Tajemnice starej terakoty Thema56.711-12-2017831
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Thema62.6630-04-2019813
Ku Pamięci Thema54.1830-04-201987
Mazurskie cmentarze Thema52.6930-04-201988
Siedmiu Wspaniałych Thema57.3712-01-2018854
Przyroda Saskej Kępy Thema57.510-04-2016880
Wojna na Saskej Kępie Thema55.0510-04-2016880
Ostatni bastion Imperium Thema54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Verkennen58.6722-01-2018811
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Natuur53.7123-05-2019810
GEOsfera Verkennen58.5325-05-201986
Rezerwat przyrody "Obary" Natuur57.9808-06-201983
Stargard już nie szczeciński Verkennen67.3610-06-201982
Historyczny Sulechów Verkennen60.8625-12-201889
Ponidziańskie ślady przeszłości Verkennen55.1818-06-201980
Zduńska Wola-Karsznice Verkennen62.8529-12-201484
Wesoły zajazd Verkennen6410-04-2018821
Sekrety Kopic Verkennen58.6831-12-2014858
Moryń oczami Iwmali Verkennen69.1426-04-201889
Dębowy Las Natuur70.6826-04-201888
OLBRZYM Thema90.4830-04-201883
Religie i związki wyznaniowe Thema57.8719-07-2016821
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Thema77.1716-08-201687
Wejherowskie Kościoły Thema51.0225-05-2018713
Bytów wita Thema54.5115-11-2016724
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Verkennen49.5323-07-2018743
Potwory Thema47.3715-09-201871
Gwiezdne Wrota Thema50.3510-06-2012757
Klein Ausker Thema59.1719-08-2015745
Sztolnia nr 7 Thema76.3627-03-2017722
KruK Thema52.8422-09-2018733
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Vorm op kaart65.3129-09-2018735
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Thema72.1124-04-2017724
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Thema56.9130-05-2017728
Osiedle Przyjaźń Verkennen52.501-08-20147143
Linia obrony Widawki Thema49.1430-03-2014745
Haśka Thema52.0326-11-2015749
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Thema57.6725-08-2017768
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Thema56.3427-03-2018719
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Thema52.6714-02-2017724
!! Welcome to Śliwnik !! Verkennen54.6620-02-201978
Kijowskie polonika Verkennen47.3827-09-2017712
"STREFA KULTURY" Thema51.5325-03-2019733
Praha by Černý Thema52.1819-04-201970
Projekt Plewiska [PP] Verkennen59.8301-10-2014750
Vispereglia Verkennen55.3516-05-201970
Geo wycieczki - SANDEFJORD Verkennen49.8621-04-201871
Zielone Serce Puszczy Vorm op kaart61.5219-05-2018710
Śladami Litwosa Thema51.8408-05-201878
Czarne Serce Puszczy Vorm op kaart61.1919-05-2018711
Niebieskie Serce Puszczy Vorm op kaart64.1616-05-201876
Czerwone Serce Puszczy Vorm op kaart71.8316-05-201879
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Thema6330-05-2018656
Magiczna Werona Verkennen42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Natuur74.5309-07-201862
Śladem rudzkich rzeźb Thema41.0428-06-2015655
Poznaj Kazimierz Biskupi Verkennen42.5214-08-2012642
ZAGADKOWY STAW Thema61.3309-02-2017620
Sosnowiec Thema38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Verkennen40.8527-03-2017651
Szlakiem Edyty Stein Thema43.0114-10-2013684
Przemysł dawnego Zawiercia Thema41.5307-04-2017659
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Vorm op kaart54.2329-09-2018638
Górny San Verkennen55.6123-09-2015610
Gwary Polskie Thema42.9826-09-2015617
Siersciuchowe OWN-y Thema50.1829-10-201863
UFO Thema54.3317-05-201766
Geowycieczki - Brześć Verkennen41.3726-10-201860
Park Gródek Natuur4718-11-2018627
MRU Ragnara Thema61.1821-11-201860
Bakarat Thema47.1701-07-2017644
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Thema41.0324-12-2018618
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Thema43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Thema52.8730-05-2014653
POLSKA W RZYMIE Thema41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Thema17.0221-02-2016610
Ryzyk - Fizyk Thema7.1604-05-201965
Zostań Rybakiem Thema42.6913-05-201965
S jak Radio Thema40.3723-02-2018628
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Thema46.9902-05-2016655
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Thema44.1727-05-201960
DOOKOŁA KLEKOTU Thema48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Verkennen44.8317-05-2016660
W gminie Kołbaskowo Verkennen50.0110-06-201960
Nordic Walking Thema39.5420-06-201961
Michael Jackson's This is it! Natuur42.3325-04-2018623
Przed borem Verkennen36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Thema35.8503-02-2017580
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Thema47.3406-09-201851
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Verkennen54.7229-09-2018531
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Thema4213-09-2018513
WIO na Grodzisza Thema33.215-04-2017527
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Thema43.3309-10-2015542
Würzburg Riese Thema36.6501-02-2014540
Wierni do końca Thema37.3420-06-2017525
Levada do Furado PR10 Natuur43.3114-12-201850
Wesołych Świąt Thema37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Thema43.530-04-2014554
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Thema33.5229-04-201958
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Verkennen35.3613-11-201754
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Verkennen37.8421-11-2017515
Śladami posterunkowego Cieśli Thema38.1615-04-201959
Pojezierze Świętokrzyskie Verkennen34.704-05-201954
Extremly Walim na piekarnię Thema48.2218-04-2018513
Śladami Heinricha von Stephana Thema39.1730-06-2016534
Kanał Elbląski Verkennen33.1711-04-2015550


Verander afbeelding

Verander de naam

Eigenschappen GeoPath
Hoofdeigenaar (?)HelpHoofdeigenaarHoofdeigenaar is de persoon die de GeoPath geregistreerd heeft. {leadingUserName}
Status
{ptStatus} Wijzig status
Voltooid {conquestCount} keer
Score {ptPoints} punten
Aantal caches {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% nodig om deze GeoPath te voltooien 100% ( Caches) Wijzigen
Soort GeoPath {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Publicatie datum {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Eigenaar {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Beschrijving GeoPath
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Caches in GeoPath

Voeg volgende caches toe in GPX:


niet actief
negeren
gemaakte
gevolgde
gevonden
aantal logs in het GPX bestand*: 5

*) - voor elke cache. Alleen beschikbaar voor GPX formaat. OK
Informatie:
Toon statistieken
Voortgang van deze GeoPath


{powerTrailserStats}

Toon meer statistieken

Opmerkingen en/of loggen

Schrijf opmerking of log