Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPath
Naam GeoPath
Soort GeoPath Wat is dit?HelpUitlegDe soort van de GeoPath. Vorm op kaart: Bijvoorbeeld interessante plaatsen die een bepaalde vorm op een kaart hebben. Verkennen: Bijvoorbeeld om bepaalde plaatsen in je woonplaats te laten zien. Natuur: Mooie plaatsen die met natuur te maken hebben. Thema: Bijvoorbeeld een thema over een bepaald onderwerp.
% nodig om deze GeoPath te voltooien
Wat is dit?HelpUitlegNa het vinden van een bepaalde percentage zal de het mogelijk zijn om deze GeoPath als voltooid te kunnen loggen.
Beschrijving van GeoPath

Sla nieuwe GeoPath op
Waypoint cache naam Voeg toe aan GeoPath  
(Geen caches aanwezig)
GeoPath
Aantal weergegeven GeoPaths: 636 Meer opties
Naam Soort Score Publicatie datum Aantal caches Voltooid
Szlak Orlich Gniazd Verkennen4785.0428-05-201865026
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Verkennen2179.8701-06-201632717
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Verkennen2367.1920-04-201530323
Rowerowe Pomorze Verkennen2035.8829-04-20192712
Obrońcy Galaktyki Thema2583.5520-04-20192691
Zamki w Polsce Verkennen1948.3422-09-20142656
Szlak Ariański Verkennen172906-01-201925415
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Verkennen1601.7130-08-20182221
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Verkennen1972.6804-11-201321134
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Vorm op kaart1585.3414-11-20182042
Pałace i Dwory Wielkopolski Thema1382.5219-05-201419810
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Thema1338.3910-11-20181891
Projekt KASZËBË Vorm op kaart1245.0214-08-201416246
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Thema1123.7724-09-201515739
Główny Szlak Beskidzki Verkennen1540.1502-09-20151534
WLKP TEJ! Vorm op kaart1040.4730-05-201314059
Wyimki ze Szczecina Thema1558.6128-09-201613731
I ♥ PL Vorm op kaart989.0801-06-201212947
Marian Thema1066.5425-04-20151254
Miasto Murali Thema835.5301-04-201812135
Polskie szczyty Verkennen1147.5406-10-20151150
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Thema764.7424-07-20191125
Nieśmiertelni 39 Thema766.7309-09-201411021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Thema910.1708-05-201710917
TWIERDZA MODLIN Thema817.8916-01-201510655
Projekt Muminek Vorm op kaart1063.7106-09-201510530
Projekt Oberschlesien Vorm op kaart767.2709-11-201310260
Wrocław - miasto stu mostów Thema740.8511-11-20181014
100-lecie Powstań Śląskich Thema682.1815-08-201910111
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Natuur869.710-11-201810017
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Thema747.3423-02-201410021
PROJEKT GRYF Vorm op kaart769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Vorm op kaart1016.4926-08-201610030
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Thema691.8904-10-2015962
Projekt PL Vorm op kaart701.9525-05-20119579
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Thema727.0328-08-2015924
Sopot(wy)imki Vorm op kaart904.3905-07-20189111
Pętla Bobrowicka Verkennen813.7413-02-20168735
Dwory, parki i ogrody Thema634.4414-04-2018854
WODNY DÓŁ Natuur498.1410-09-20187616
Skarb Leśnika Natuur530.6512-06-2015745
Kotlina Turoszowska Verkennen644.101-09-2019710
KATOWICKIE WYIMKI Vorm op kaart702.2303-08-20177038
Szczęśliwa trzynastka Thema464.1625-05-2019690
S-Ł Thema553.6108-06-20116818
Warszawskie Cy Cusie Vorm op kaart649.9607-05-20186715
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Thema447.5914-11-20146611
Leśne tropy Vorm op kaart473.6428-04-20156544
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Verkennen511.820-05-2018649
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Thema534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Thema393.7421-10-2018622
Geostrada Thema432.9228-09-20156117
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Thema450.8728-06-201560114
Rower Trail Dłubnia Verkennen555.0115-05-20145918
Śladami dawnych kultur i religii Verkennen459.8818-06-20155916
Osiedle Wilga i okolice Thema444.3412-11-20145826
WROCimki Vorm op kaart547.1431-12-20175715
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Verkennen478.5127-04-2018574
Kamienne drogowskazy Thema441.1618-06-2014569
Wielki K.MIL Vorm op kaart413.5819-11-20155612
Granica II RP Vorm op kaart408.4120-10-2014563
Mrocznie i Klimatycznie Thema448.2922-04-2016555
Wartą do Poznania Verkennen383.8624-01-20155521
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Thema524.5822-10-20155210
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Verkennen404.3223-06-2019521
Nosferatu Thema452.3230-07-2017518
Tour de Łagisza Thema390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Verkennen342.2106-04-20195012
Hurt i detal Thema336.1630-01-20185017
Powroty do przeszłości Thema352.9118-06-2019502
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Verkennen335.8223-01-20124937
Alterwyimki z Gdańska Vorm op kaart48922-01-20184920
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Thema337.7203-02-20194833
Przedwojenne prawobrzeże Thema357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Verkennen310.1314-02-20144621
Puszcza Bukowa Natuur333.6503-05-20154514
Sosnowieckie wyimki Thema469.1717-09-20174527
MRU Thema4417-09-2018449
Warnijskie EŚki Vorm op kaart436.6228-06-2019445
Dłutowski Las Vorm op kaart371.0908-06-20184319
Szczecin oczami Iwmali Verkennen323.1210-09-20174311
These bOObs are made for walking Natuur410.8831-12-20174314
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Thema333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Verkennen315.3107-11-2015429
Łódzkie Jest Piękne Vorm op kaart328.9229-04-20144255
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Natuur273.5825-06-20144213
\"Przydrożne krzyże i kapliczki\" Thema304.2302-10-20134129
Wrocławski Węzeł Kolejowy Verkennen338.6913-08-20154130
Wielkopolska Miedza Vorm op kaart295.7926-07-2012414
Powstanie Warszawskie Thema312.5808-11-20134123
49 WOJEWÓDZTW Thema309.2924-01-2018412
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Thema322.3422-02-20164010
DLK Natuur328.9621-10-20144041
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Thema393.9926-07-20164017
Szlak Jezior Kociewskich Thema282.208-08-20164030
Doliwa Vorm op kaart338.3402-05-20153916
Zachodniopomorskie relaxowanie Thema302.8209-09-2018390
Poznaj Mińsk Mazowiecki Verkennen275.9808-11-20153944
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Thema284.3629-09-20163915
WIO na piwo 2018 Thema215.2330-11-2017393
Urban Exploration Thema293.7315-04-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Verkennen270.2615-04-20163977
Śladami Hydrierwerke Pölitz Thema261.602-02-2014384
Busko i okolice Verkennen314.8123-05-20163813
Gąsawka od źródeł do ujścia Natuur308.2127-09-20153731
Szybowiec Vorm op kaart345.1610-07-20143755
Trzebiechowskie krajobrazy Natuur285.2906-10-20163616
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Vorm op kaart262.1226-05-20093675
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Thema250.401-07-2017366
RS- Scieżka ichtiologiczna Thema281.0929-11-20183622
Men in Breslau Vorm op kaart328.1724-02-20183615
Rowerowy Starogard Verkennen255.2405-06-20183514
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Thema272.925-06-20153522
Cegłowskie wojaże Verkennen251.2623-09-20153532
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Thema290.8218-05-2017357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Thema232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Verkennen293.629-08-20173521
Lasy Puszczy nad Drawą Verkennen277.1805-01-2015355
Ojcowski Park Narodowy i okolice Verkennen259.7315-06-20173416
Szlakiem Linii Mołotowa Thema217.7224-11-20153410
Zabytkowe pompy Szczecina Thema255.2322-01-20153460
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Natuur256.731-01-20153419
Bajkowe Abecadło Thema213.0606-05-20183440
Demony Słowian Thema250.9913-04-20153457
TOUR DE BŁONIE Verkennen216.9424-10-20153336
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Thema230.9211-07-20173314
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Natuur258.6805-10-20143366
SKGK PRZYGODA Vorm op kaart263.8216-11-20143344
GeoŚcieżka - Do Wojdy Thema224.2208-06-20193317
V-Projekt Thema249.6822-03-20153324
Białogardzkie wyimki Vorm op kaart325.5906-06-20183218
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Thema239.7511-01-2017322
Szlak Zachodniej Wielkopolski Verkennen253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Verkennen235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Verkennen217.4222-11-20133242
Kraina Barcji Bartenstein Verkennen245.9331-01-20193211
Solec Kujawski Rumcajsa Verkennen236.2921-06-20163228
Wiadukty i mosty berlinki Thema242.7623-11-20163118
Kartka z kalendarza - październik Thema29402-11-20183111
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Thema214.6103-06-2018310
LAS TECHNIKI Natuur226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Thema267.5505-04-20123070
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Thema211.7802-04-2017309
Między KOcinką a Białą OKszą Verkennen224.229-07-20173020
Twierdza Warszawa Thema220.3506-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓW Thema247.4923-04-20183025
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Thema280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Verkennen207.7501-03-20162936
Kanał Bydgoski Thema205.9429-11-20172946
MurGos Verkennen211.2324-10-20142939
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Verkennen210.6520-06-2019293
W krainie Thorgala Thema232.6225-06-2016295
Linia Mołotowa Verkennen241.4311-05-2015289
Rejon Umocniony Hel Thema218.8528-06-20182827
Linia kolejowa nr 37 Thema194.0903-03-2018285
Pustynne Miraże. Natuur219.4507-06-20162854
Extreme Warszawa Thema258.9712-01-2015286
Źródła Strugi Młyńskiej Natuur213.9303-08-20162862
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Verkennen189.103-08-20152747
Mali mieszkańcy lasu Natuur188.105-09-201527160
Projekt LHS Thema201.211-09-20142710
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Natuur255.0903-11-20142758
Murowane Klimaty Verkennen205.3425-01-20152747
UROCZYSKO OBISZÓW Verkennen222.6118-08-20162735
(Nie)zapomniane zwycięstwo Thema187.1627-12-20112636
Lago di Garda Verkennen211.3424-12-2016264
Czę100chowa wita i żegna Thema197.303-06-2019268
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Verkennen182.0208-11-2018262
Sukkub InO 2013 Thema244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Verkennen169.3428-03-20142641
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Thema198.3826-04-20142629
Geościeżka Piekarska Verkennen196.1819-09-20142639
Kamień na kamieniu Verkennen196.3215-05-2019260
Surowce skalne Verkennen183.4922-05-2019260
Na Gorczańskie Krokusy ! Natuur277.6306-04-20182615
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Thema187.8910-12-20142625
Korona Wrocławskich Wzgórz Thema195.514-08-2019261
Kajakiem po Liswarcie Verkennen208.9825-05-20152544
Orawa Verkennen243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Thema175.3807-07-20172526
Podziemna Gdynia Thema211.4922-04-20142513
Antywyimki Thema172.0924-11-20172535
Extremalny Bytom i okolice Thema241.8520-12-2014255
Korona Gór Polski Verkennen278.9521-11-2014251
Jeziora Puszczy Zielonki Thema177.3512-10-2018247
Dróżki św. Idziego Verkennen165.0926-05-201624134
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Thema173.8306-05-20152395
Zielona Gmina Boronów Verkennen166.2212-11-20162350
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Thema173.529-08-20152324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Thema180.6507-05-20172348
Szlakiem Ogniem i Mieczem Thema167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Verkennen151.4523-12-20132311
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Vorm op kaart168.1523-06-20172349
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Thema155.8712-12-20152341
Zielona Pętla Natuur183.0324-05-20162387
Pałace i dwory z okolic Otwocka Thema172.4807-06-20162318
Szlak Rawskiej Ósemki Verkennen168.1705-05-20122238
PROJEKT SY Thema164.6413-05-20172254
Z biegiem Jeziorki Verkennen167.6328-11-20152210
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Thema187.9910-09-20172210
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Thema145.0903-08-2019224
Cmentarz Wojenny z 1914 Thema172.821-07-20182134
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Thema136.1217-07-20182112
MRU - podziemia Thema212.7820-09-20182132
PGR Verkennen161.6922-09-20172115
Szlak "Ścieżkami Dzików" Natuur151.8407-06-20142138
Orientuj Się i Myśl Thema141.4919-03-2019217
Linia 373 Thema171.6701-09-20142122
Poznajmy Więcbork i okolice Verkennen146.4101-06-20182127
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Thema134.6429-08-2019210
Lasy Lublinieckie Verkennen137.8812-11-20162066
GRPS Thema164.3628-06-2015207
Via Regia śląskie Thema152.4805-09-20152041
Plus Jeden Thema161.9216-08-2018203
I LOVE CROATIA Verkennen147.7429-08-2018200
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Thema156.8707-09-20182031
Criminal Caching Thema126.811-09-20182013
Brzeźno według Wanogi Verkennen145.0315-11-20182028
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Thema14726-01-20142041
Forty i kawerny Krakowa Thema156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Thema134.810-03-2019207
Religijna Ruda Thema140.605-01-20192035
Mobilniaki przystankowe Thema153.6415-01-2018200
Quizowy Szczecin Iwmali Thema193.1910-09-2017205
ŚK I - DZIEŃ I NOC Thema146.3401-07-20142042
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Verkennen149.8604-07-20142088
Siedleckie To i Owo Vorm op kaart202.8830-04-2019208
Ścieżka edukacyjna Kopki Natuur157.7714-08-20142048
Piękno Ziemi Gryfińskiej Verkennen176.6710-06-2019204
RYDZYŃSKI LAS Vorm op kaart173.1207-04-20182028
Zagadki Gdyńskie Vorm op kaart20822-04-2018209
DWA JEZIORA Natuur140.6213-08-2019206
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Verkennen144.4503-08-2019200
Gmina Główczyce wita! Verkennen148.3710-05-2018206
Podreptajmy koło poznania [PKP] Verkennen138.6612-11-20161944
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Thema116.9623-06-20151960
Tajemnice Oliwy Thema141.208-09-20151968
OPEN SPACER CHĘCINY Verkennen139.5420-05-20141982
LOC - Legendy Okolic Czempinia Thema145.1518-12-20171931
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Natuur130.2602-04-20191925
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Verkennen138.3725-04-20161931
Gmina Sokoły i nie tylko Verkennen128.4114-04-20181911
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Verkennen138.4828-05-201619112
Wokół Gminy Słupsk Verkennen145.6501-04-2018199
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Thema138.0207-07-20161940
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Thema123.5820-07-20151984
Przedmoście Bydgoskie Thema131.1930-05-20151868
Harcerskie sprawności Thema127.8911-11-20161873
PROJEKT PIENINY Verkennen159.8110-08-2018185
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Natuur135.3315-05-20151826
EDK Pabianice Thema143.2303-06-20181815
Podróż linią kolejową Thema132.6901-10-20131829
Warszawska Geościeżka Rowerowa Verkennen132.5410-01-2017183
Pamięci ofiar II wojny światowej Thema127.8814-05-20171819
Wielin i okolice Verkennen140.8214-06-20171816
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Thema129.0315-07-20171811
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Thema131.8423-01-2019187
Czerwony Kapturek Natuur147.0612-01-20161841
Góry Leluchowskie Natuur164.6211-05-2019181
CZEmpiniacy Thema123.8115-06-20191819
TAJEMNICE MIEDZIANKI Verkennen156.8423-03-20151838
W Żarach, w koszarach :) Thema162.410-08-2019183
Tajemnice Parku Pokój Verkennen135.3401-09-20161864
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Thema146.6718-09-20161720
Gmina Ksawerów Thema114.3820-11-20161788
Geo-Zawiercie Verkennen113.5126-03-20171759
Tatry według Wanogi Verkennen185.0210-09-2018174
Łódzcy Keszerzy Thema131.6805-10-20151723
Leśna Norda według Wanogi Verkennen138.9919-11-20181720
Słowacki Raj Natuur149.9125-06-2017177
Lądek-Zdrój Verkennen118.3301-01-20191719
L Verkennen137.8101-09-20171715
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Verkennen124.3226-10-2017175
SZLAK CZAROWNIC Verkennen116.2116-03-20161717
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Verkennen115.4322-12-20171730
Maltańskie klimaty Verkennen123.8624-01-2018175
Młyny nadwarciańskie Thema119.530-05-2019170
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Thema120.5524-07-2019170
Gratka dla Miłośników Kolei Thema135.6630-07-2016175
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Thema158.4223-08-2018166
NaGrody Thema121.4206-07-20151639
Szlak Kaszubskich Nut Verkennen107.7724-02-20171621
Taczanowski Thema105.2401-07-2017169
Ciekawostki starej Częstochowy Thema118.6807-10-20181623
Wszystkie kesze lubią Lubartów Verkennen121.5525-09-20151613
Berlin Verkennen110.2608-07-2017169
Kolorowe Kielce Thema110.3630-12-20181616
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Thema110.7529-01-20191634
Szachy na Szachtach Natuur111.8813-04-20191611
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Thema111.7215-08-20141671
4x40 Thema125.3418-05-2019166
Rzeka Reda Natuur127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Natuur108.9402-06-20191617
Wokół doliny udorki Verkennen127.8412-08-2019164
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Thema116.0302-08-2016168
Rozdroża Wolności Thema124.8515-05-20151556
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Natuur102.7215-11-20161516
Sekrety Zagórza Thema81.124-10-20171541
SYCYLIA: mania mania Verkennen134.0629-06-2018150
ZAGUBIENI W NAWII Thema113.1805-07-20151533
Puszcza Zielonka Natuur118.9811-10-20131520
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Verkennen125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Thema117.1418-07-20171515
SZPKD - PTTK Thema100.2607-03-20161535
W drodze na Piekiełko Natuur11022-04-2019153
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Thema141.5113-05-2019150
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Thema114.3922-04-20161516
Gmina Irządze - Perła Jury Verkennen98.4120-08-20161559
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Thema118.1601-07-20161544
Grzyby Polski Vorm op kaart11401-09-2019152
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Verkennen109.6322-05-2018146
Szlaki Olsztyna Verkennen100.5316-07-20181411
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Verkennen107.3707-07-20181416
Rzepnickie INO Thema112.8324-11-20161417
Białogardzkie przeprawy Verkennen98.428-05-20181419
Żoliborz Oficerski Thema105.515-07-20171479
Mścickie SUDOKU Natuur140.0326-12-20161435
Kotlin Verkennen95.2208-08-20181421
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Thema107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Thema108.7905-10-20131443
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Verkennen106.1305-10-20131440
Rzeka Skrwa Verkennen98.6826-10-20131425
Uroki doliny Iny Natuur106.1523-04-20171437
Wyspa Opatowicka Natuur115.8114-10-2018144
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Verkennen92.4210-05-20171482
Wieże triangulacyjne Thema106.8416-10-2018140
Politechnika Śląska Thema102.0406-04-20141444
Rudzkie kapliczki Thema98.5613-01-20191435
KOŁO WARSZAWSKIE Verkennen98.2115-06-20181457
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Thema99.5706-01-20161428
Twierdza Grudziądz Thema103.9925-05-20141435
Geo wycieczki - LWÓW Verkennen101.0612-02-20161416
Dziki Ostrów Tumski Natuur118.1620-06-20141471
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Verkennen119.8223-03-20191419
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Natuur107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Thema103.8407-09-20141442
Rio: Tour Thema98.0602-05-20191415
Żarskie Wylotówki Thema109.4609-04-20161412
KJ Kolorowe Jeziorka Verkennen100.911-06-2019141
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Thema105.3118-06-2019149
Na Łące Zające Natuur124.5213-11-20161413
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Verkennen110.6126-04-20181414
Park Mużakowski Verkennen100.3704-05-20181414
Sanssouci Verkennen98.5604-05-2018142
Bieszczadzkie Połoniny Verkennen175.1202-07-20151429
DAG Fabrik Bromberg Thema84.3929-09-20161355
Myślęcinek Verkennen96.4922-05-20181324
Bieszczadzka Kolejka Leśna Thema104.2818-06-20151326
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Thema105.9823-06-20151311
Cmentarz Centralny Thema96.0106-12-20141398
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Verkennen10122-07-2018138
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Thema88.9217-01-20171337
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Verkennen103.8305-10-20131315
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Thema92.8701-09-20151346
Tczewski Gryf Thema106.6422-04-20171360
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Thema106.9701-05-20171321
Spacer bulwarem nad Uherką Thema83.2522-11-20131344
Pstrąże - miasto duchów Thema109.312-06-20171331
Święta Multi-Kulti Thema94.9715-03-20191312
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Verkennen95.1912-07-20171319
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Thema94.412-07-20171324
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Thema97.529-08-20171324
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Thema86.929-01-20161313
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Thema94.5407-06-20141359
Zielonogórska Impreza Thema93.7104-03-20161315
Pieseł Natuur123.0914-07-20141312
D.U.P.A. Thema92.1711-12-20171310
Skarby przyrody Natuur100.3226-03-20161356
Bytom WieloWyznaniowy Thema91.3705-01-20181344
Archktektura Saskej Kępy Verkennen94.0210-04-20161386
WIOsna w Buku Thema92.8324-03-20181319
WPPZ Luboń Thema92.2420-12-20141318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Thema113.1502-05-20181312
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Natuur98.8806-08-2019135
Zakręcony Kwidzyn Thema100.3327-08-20161387
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Thema76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Verkennen92.6630-05-20151241
Dwory i Wille Oliwy Thema84.8626-06-20181217
Jedyne w mieście Thema92.3303-07-2018128
Drużyna Świętego Mikołaja Thema93.8424-12-20161239
PolAndRock Festival 2018 Thema80.3930-07-20181214
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Thema9413-09-20181220
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Thema105.3424-08-2015127
Dookoła jeziora Narie Verkennen90.9931-10-20151239
Kalwaria Wejherowska Verkennen105.9922-10-20131267
SZKOLENIE WOJSKOWE Thema92.8315-09-20181220
Schrony Poligonu Południe Thema102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Vorm op kaart82.8920-04-20171233
Radomszczańskie skwery Thema86.714-05-20171236
[ZZ] Zodiak Thema70.0821-05-20171233
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Thema82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Thema86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Thema89.0424-03-201412102
Bitwa o benzynę Thema91.3418-12-20151247
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Verkennen8404-09-20171256
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Natuur93.9519-02-2019128
Golf Cacheing Thema9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Verkennen97.3131-03-20191210
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Natuur79.0811-04-20191212
Zamojskie podwórka Thema79.7405-01-20181248
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Verkennen81.5815-01-2018120
Wesołe miasteczko pod Panem Twardowskim Thema89.8902-06-20191228
Wyimki turystycznie wg Iwmali Thema130.3205-06-2019120
Mosty Głuszynki Natuur82.711-11-20141232
Buk akustycznie Thema89.3622-03-20181223
Nad środkową Grabową Verkennen91.1312-04-2018125
Wodospady Thema103.1519-07-2019120
Nowe place i skwery Bytomia Thema83.2407-05-20181234
Stare Poznańskie Szpitale Thema91.8211-04-20151240
Kijów Verkennen81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Thema82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Verkennen84.6530-05-20181130
MIESZKAŃCY DRZEW Thema87.5209-05-20151117
Emocje Warszawskie Verkennen90.510-06-20181111
Białogardzka ścieżka edukacyjna Natuur79.3605-07-20181125
Wycieczka po Bziu Verkennen74.0628-06-20151140
[BŁ] Bajkowa Łódź Thema79.1901-03-20171159
Leśna ścieżka rowerowa Natuur75.714-08-20151135
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Thema81.1603-04-20171147
PROJEKT JAKUBÓW Verkennen90.1227-09-20181122
Geo wycieczki - GRUZJA Verkennen121.1211-04-2017110
Sośnik Verkennen90.4718-04-20181132
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Vorm op kaart90.7129-09-20181152
Ścieżka Edukacyjna Dobra Natuur69.7416-11-20181128
Koszalińskie murale Thema83.3428-04-20171131
Jagodna - Góry Bystrzyckie Natuur99.0724-10-20181110
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Thema66.7323-11-20151151
pROJEKT wŁOSZCZOWA Verkennen82.515-04-20141162
Święta, święta i ... kesz Thema77.6706-01-20191111
Straceni na stokach cytadeli Thema85.6727-08-20171179
Lubińskie W Vorm op kaart89.6425-01-20161139
Poznańskie Wichrowe Wzgórze Thema86.8517-02-20191113
Barcin-zabytki i ciekawostki Thema82.4710-02-20161153
Czy znasz swoje miasto? Thema103.3430-05-20141142
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Thema90.6918-07-20171116
!! Welcome to Śliwnik !! Verkennen85.8220-02-20191110
Z podniesioną głową Verkennen81.221-02-20161142
Szlak kamieni granicznych Natuur92.1921-02-20161121
Fort Głupców. Owcza Góra Thema89.4723-04-2019117
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Verkennen71.2202-05-20191125
Szkółka leśna Natuur91.1515-04-20161153
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Verkennen94.4716-03-20181121
Wędrówki Sambora Thema90.5112-06-2019113
Uskorz Wielki Thema88.1625-06-20161144
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Thema9521-06-20161128
OKO KOZŁOWA. Thema114.6220-05-20181012
Spacer po parku Natuur68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Natuur81.808-10-20161054
Projekt Bierawka Natuur81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Verkennen73.522-06-20121055
Podania i legendy Zagłębia Thema69.8306-07-20181035
GREG Thema101.9803-07-2018103
Gry Planszowe Thema80.8511-12-20161031
Ustka na fali Verkennen75.505-07-20181032
Dzielnice Włoszczowy Thema77.6413-08-20151057
Spacerkiem po Miastku Thema82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Thema7222-08-20151060
PROJEKT GRODOWIEC Verkennen79.511-04-20171033
WATAHA Thema85.7817-09-20181012
STRACHY NA LACHY Thema73.1701-11-20151060
Baza Rakietowa - Nieczajna Thema76.3323-06-20171021
Koszalińskie ronda Thema7521-02-20161052
Szlak Porwanego Księcia Natuur87.1821-02-20161018
Szlakiem Sekulskich Mogił Thema80.6707-10-20171036
Geo wycieczki - KARLSKRONA Verkennen69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Thema78.1425-10-20171017
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Thema70.0117-12-20171014
Jezioro Winiary Natuur73.517-05-20191011
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Thema83.3315-11-20141034
Wielkopolski Park Narodowy Verkennen58.418-03-20181022
Żabi Kraj Verkennen66.0615-06-20191012
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Verkennen73.5216-06-20191023
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Verkennen68.0320-06-20191030
Marienwalde Verkennen80.1409-01-20151017
USTKA.travel Verkennen80.1409-07-20191010
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Natuur81.124-04-20181033
Leśna Extremka Thema87.8125-04-2018106
Huta Kryształowa Verkennen73.8208-08-2019102
Dom grobów Thema69.8910-08-2019100
Leksykon leśnika Thema78.6817-09-20161046
Szlak_zielony Verkennen67.0215-08-2011947
Leśny mini projekt - Zelejowa. Natuur75.6721-06-2015954
Kiedy Słońce było Bogiem... Thema63.930-07-201892
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Verkennen83.6129-09-2018940
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Thema73.0110-06-201994
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Verkennen60.8919-09-201895
KruK Thema68.5122-09-2018938
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Vorm op kaart80.329-09-2018948
"Projekt kajak" - Pilica Thema84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Verkennen70.1412-02-2017939
"Najkrótszą drogą" Thema76.6621-11-201397
Częstochowa Po Żydowsku Thema63.5307-10-2018918
Mosty nad Płonią Thema70.819-10-2015928
Pilczyca i okolica Verkennen73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Verkennen70.8412-08-2017928
Litewskie wybrzeże Verkennen63.0325-02-201990
Ośrodek Oporu Jastarnia Verkennen65.6828-02-2019933
Eka z Łazarza Thema65.4916-03-2019920
Kociewski złoty pociąg Thema66.3525-03-2016931
Ku Pamięci Thema60.8530-04-2019916
Ludzie Saskej Kępy Thema64.3510-04-2016970
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Thema61.3915-01-2018940
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Verkennen65.3323-06-201998
Geo wycieczki - Aspö Verkennen66.0121-04-201890
Magiczne Czahary Natuur61.5422-07-201990
Bojanowski Thema68.1620-07-2016927
SOŁOTWA Verkennen73.4730-07-201992
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Thema76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Thema66.515-08-2016944
Pawia Wyspa Verkennen56.3719-05-201883
Operacja OKŚ Thema58.1624-11-2016832
Inowrocławski Park Solankowy Verkennen55.0506-05-20128114
Rzeźby na Tausenie. Thema58.6729-12-2016857
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Thema58.8423-07-201588
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Natuur51.7112-08-2015843
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Natuur65.2210-04-2017820
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Thema66.5227-09-2015866
Hugoberg Verkennen56.6813-11-2018851
Morska Przygoda Thema50.5425-08-2017830
LIDZBARK WARMIŃSKI Verkennen58.3331-01-2019815
Mała Czantoria Natuur64.4503-04-2019813
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Verkennen56.8608-07-2014845
Toszecka opowieść Thema60.3705-03-2016859
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Thema57.7113-11-201786
Rugia Verkennen59.505-04-201981
Tajemnice starej terakoty Thema56.711-12-2017831
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Thema62.6630-04-2019823
Mazurskie cmentarze Thema52.6930-04-2019811
Siedmiu Wspaniałych Thema57.3712-01-2018860
Przyroda Saskej Kępy Thema57.510-04-2016882
Wojna na Saskej Kępie Thema55.0510-04-2016882
Ostatni bastion Imperium Thema54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Verkennen58.6722-01-2018811
Zostań Rybakiem Thema58.0213-05-2019822
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Natuur53.7123-05-2019825
GEOsfera Verkennen58.5325-05-2019813
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Vorm op kaart65.2829-07-201984
Rezerwat przyrody "Obary" Natuur57.9808-06-2019818
Stargard już nie Szczeciński Verkennen67.3610-06-201987
Historyczny Sulechów Verkennen60.8625-12-2018812
Ponidziańskie ślady przeszłości Verkennen55.1818-06-201988
Wesoły zajazd Verkennen6410-04-2018822
Sekrety Kopic Verkennen58.6831-12-2014862
Moryń oczami Iwmali Verkennen69.1426-04-2018812
Dębowy Las Natuur70.6826-04-2018817
OLBRZYM Thema90.4830-04-201885
Religie i związki wyznaniowe Thema57.8719-07-2016823
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Verkennen64.2507-08-201982
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Thema77.1716-08-201687
Wejherowskie Kościoły Thema51.0225-05-2018714
Bytów wita Thema54.5115-11-2016724
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Verkennen49.5323-07-2018747
Potwory Thema47.3715-09-201871
Gwiezdne Wrota Thema50.3510-06-2012757
Klein Ausker Thema59.1719-08-2015745
Sztolnia nr 7 Thema76.3627-03-2017722
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Thema72.1124-04-2017724
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Thema56.9130-05-2017729
Osiedle Przyjaźń Verkennen52.501-08-20147144
Linia obrony Widawki Thema49.1430-03-2014745
Haśka Thema52.0326-11-2015750
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Thema57.6725-08-2017773
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Thema56.3427-03-2018719
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Thema52.6714-02-2017725
Kijowskie polonika Verkennen47.3827-09-2017714
Praha by Černý Thema52.1819-04-201970
Projekt Plewiska [PP] Verkennen59.8301-10-2014751
Vispereglia Verkennen55.3516-05-201970
Nadwarciański odcinek MRU Thema51.9821-07-201972
Geo wycieczki - SANDEFJORD Verkennen49.8621-04-201871
Stary w Starachowicach Thema51.3322-07-201973
Zielone Serce Puszczy Vorm op kaart61.5219-05-2018710
Michael Jackson's This is it! Natuur49.3325-04-2018723
Śladami Litwosa Thema51.8408-05-2018711
Czarne Serce Puszczy Vorm op kaart61.1919-05-2018711
Niebieskie Serce Puszczy Vorm op kaart64.1616-05-201876
Czerwone Serce Puszczy Vorm op kaart71.8316-05-201879
słono-wodne kesze Thema40.8623-07-201960
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Thema6330-05-2018660
Magiczna Werona Verkennen42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Natuur74.5309-07-201862
Śladem rudzkich rzeźb Thema41.0428-06-2015660
Poznaj Kazimierz Biskupi Verkennen42.5214-08-2012642
ZAGADKOWY STAW Thema61.3309-02-2017620
Sosnowiec Thema38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Verkennen40.8527-03-2017654
Szlakiem Edyty Stein Thema43.0114-10-2013688
Przemysł dawnego Zawiercia Thema41.5307-04-2017663
Górny San Verkennen55.6123-09-2015611
Gwary Polskie Thema42.9826-09-2015617
Siersciuchowe OWN-y Thema50.1829-10-201863
UFO Thema54.3317-05-201766
Geowycieczki - Brześć Verkennen41.3726-10-201860
Park Gródek Natuur4718-11-2018632
Bakarat Thema47.1701-07-2017644
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Thema41.0324-12-2018619
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Thema43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Thema52.8730-05-2014653
POLSKA W RZYMIE Thema41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Thema17.0221-02-2016610
Słoneczne zegary Szczecina Thema42.0413-08-2014645
Ryzyk - Fizyk Thema7.1604-05-201968
S jak Radio Thema40.3723-02-2018628
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Thema46.9902-05-2016657
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Thema44.1727-05-201960
DOOKOŁA KLEKOTU Thema48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Verkennen44.8317-05-2016662
W gminie Kołbaskowo Verkennen50.0110-06-201964
Nordic Walking Thema39.5420-06-2019620
[WSCHOWA] WIERSZimki Thema57.3414-07-201965
Warszawskie ZOO Thema39.3629-07-2019612
W_DAL Vorm op kaart5702-08-201962
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Thema41.1406-08-201968
Sekrety Puszczy Natuur3506-09-201952
Przed borem Verkennen36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Thema35.8503-02-2017582
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Thema47.3406-09-201851
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Verkennen54.7229-09-2018541
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Thema4213-09-2018513
WIO na Grodzisza Thema33.215-04-2017527
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Thema43.3309-10-2015544
Würzburg Riese Thema36.6501-02-2014541
Wierni do końca Thema37.3420-06-2017527
Levada do Furado PR10 Verkennen43.3114-12-201855
Wesołych Świąt Thema37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Thema43.530-04-2014554
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Thema33.5229-04-2019514
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Verkennen35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Verkennen37.8421-11-2017515
Śladami posterunkowego Cieśli Thema38.1615-04-2019519
Pojezierze Świętokrzyskie Verkennen34.704-05-201954
Extremly Walim na piekarnię Thema48.2218-04-2018515
Mogiły Leśne Thema35.507-07-201950
Śladami Heinricha von Stephana Thema39.1730-06-2016535
BALANS Thema34.5314-08-201952
Kanał Elbląski Verkennen33.1711-04-2015550


Verander afbeelding

Verander de naam

Eigenschappen GeoPath
Hoofdeigenaar (?)HelpHoofdeigenaarHoofdeigenaar is de persoon die de GeoPath geregistreerd heeft. {leadingUserName}
Status
{ptStatus} Wijzig status
Voltooid {conquestCount} keer
Score {ptPoints} punten
Aantal caches {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% nodig om deze GeoPath te voltooien 100% ( Caches) Wijzigen
Soort GeoPath {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Publicatie datum {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Eigenaar {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Beschrijving GeoPath
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Caches in GeoPath

Voeg volgende caches toe in GPX:


niet actief
negeren
gemaakte
gevolgde
gevonden
aantal logs in het GPX bestand*: 5

*) - voor elke cache. Alleen beschikbaar voor GPX formaat. OK
Informatie:
Toon statistieken
Voortgang van deze GeoPath


{powerTrailserStats}

Toon meer statistieken

Opmerkingen en/of loggen

Schrijf opmerking of log