Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: {displayedPowerTrailsCount} Opcje wyświetlania
Nazwa Typ {statusOrPoints} Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta


SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie wolny
Widoczność
Zdobyta 125 razy
Punktacja 450.87 punktów
Liczba skrzynek 60 (0 / 0 / 0)
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 90% ( Skrzynki)
Typ GeoŚcieżki Tematyczna
Data publikacji 28-06-2015
Założyciele wolny, -REGIONALNI-
Opis GeoŚcieżki

 

Stowarzyszenie "Regionalni" to młoda organizacja pozarządowa, która działa na terenie gminy Tuchomie. Naszym priorytetem są działania skierowane do lokalnej społeczności, co nie oznacza jednak, że nie podejmujemy wyzwań wykraczających poza obszar naszego działania. Między innymi takim przedsięwzięciem było stworzenie niniejszego projektu, który skierowany jest nie tylko do lokalnej społeczności, ale też do braci keszerskiej z całej Polski. Dzięki ogłoszeniom w prasie, na stronach internetowych urzędu gminy i aplikacji mobilnej Gminy Tuchomie mamy nadzieję, że informacje na temat geocachingu trafią do szerokiego grona odbiorców promując ten fantastyczny rodzaj zabawy.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim, którzy wspierali nas w pracy nad projektem. Szczególnie dziękujemy Panu Tomaszowi Kuźmie, który sfilmował i zmontował zwiastun zapowiadający naszą geościeżkę. Wiemy, że film spotkał się z miłym przyjęciem. Ci, którzy go nie widzieli, mogą zobaczyć go tutaj. Dziękujemy również pracownikom Referatu Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Promocji Urzędu Gminy Tuchomie, szczególnie Pani Małgorzacie Wnuk Lipińskiej za przekazanie materiałów stanowiących upominki dla odkrywców skrzynki finałowej.

To może teraz kilka słów o samej geościeżce....

Skrzynki zostały założone wzdłuż jednego z najdłuższych i najpiękniejszych ścieżek rowerowych znajdujących się na terenie gminy Tuchomie. Poruszając się po szlaku zobaczymy nie tylko pozostałości po istniejącej tu  niegdyś infrastrukturze kolejowej, ale również przepiękne okoliczności przyrody i wspaniałe krajobrazy. Skrzynki zostały założone w taki sposób, by sprawiały przyjemność odkrywania szczególnie rodzinom z dziećmi.

Zapraszamy wszystkich do odkrywania naszych skrzynek, życzymy wielu wspaniałych wrażeń i niezapomnianych przygód. Zapewniamy jednocześnie, że nie poprzestaniemy tylko na tym projekcie. Są dalsze plany, ale o tym na razie cicho sza.

 

 

 

ŻYCZYMY POWODZENIA !!!!

 

 

 


 

 

 

 

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


0% (znalazłeś 0 z 60 keszy GeoŚcieżki)

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis