Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: {displayedPowerTrailsCount} Opcje wyświetlania
Nazwa Typ {statusOrPoints} Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta


UROCZYSKO OBISZÓW

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie uhuhu
Widoczność
Zdobyta 46 razy
Punktacja 140.79 punktów
Liczba skrzynek 17 (0 / 0 / 0)
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 75% ( Skrzynki)
Typ GeoŚcieżki Krajoznawcza
Data publikacji 18-08-2016
Założyciele uhuhu
Opis GeoŚcieżki

Uroczysko Obiszów

Rezerwat przyrody Uroczysko Obiszów położony jest na malowniczym obszarze Wzgórz Dalkowskich. Teren urozmaicony, rośliny jakieś są, zwierzęta też bywają, a wędrówka wśród drzew i wzniesień to jest to, co tygrysy lubią najbardziej, szczególnie z GPS-em w dłoni.

Zalecam korzystanie z wyznaczonych ścieżek leśnych, gdyż w pobliże niemal każdego kesza można bez problemu dostać się ścieżką – pieszo lub rowerem. Oczywiście czasem trzeba będzie z niej zejść (podobnie jak z roweru) i gdzieś podreptać, ale nigdy jakoś przesadnie daleko. Szczególnie na terenie samego rezerwatu poruszamy się po miejscach oznaczonych. Z żalem odpuściłem fajne keszomiejscówki w sercu rezerwatu, ale regulamin to regulamin. Jedynym niezbędnym do zabrania sprzętem jest coś do pisania. Czasem może przydać się pęsetka. Dobre miejsce na pozostawienie auta to parking strzeżony przez św. Floriana przy świetlicoremizie.

Kesze generalnie nie powinny zbytnio przeszkadzać w spacerze. Przy niektórych trzeba nawet będzie coś tam pomyśleć czy jakoś tak, ale wierzę, że dacie radę. Kto ma geopociechy, niech śmiało zabiera. Zalecam wcześniejsze zapisanie sobie skrzynek offline – teren jest taki, że internetowy zasięg może tu i ówdzie zaniknąć. Quiz "Kratkocaching" można sobie spokojnie rozwiązać jeszcze w domu. Oczywiście zachęcam do szukania w dzień, bo okoliczności przyrody i krajobrazu są całkiem, całkiem. No, chyba że ktoś tylko i wyłącznie po kesze. Z góry bardzo dziękuję za zachowywanie geoczujności i geokonspiracji  keszościeżka pokrywa się z trasami uczęszczanymi przez kolarzy, ci zaś potrafią pojawiać się bardzo znienacka i bezszelestnie, o czym niejednokrotnie się przekonałem podczas przygotowywania projektu.

Jakbyście gdzieś utknęli albo mieli poważne wątpliwości, albo jakieś pytania, albo jeszcze coś – tel. sze-zer-sze-jed-dwa-osi-czt-jed-trz. Blisko mam, więc czasem i podjechać, i potowarzyszyć będę mógł.

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

uhuhu

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki UROCZYSKO OBISZÓW

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki UROCZYSKO OBISZÓW
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


0% (znalazłeś 0 z 17 keszy GeoŚcieżki)

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis