Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPath
Naam GeoPath
Soort GeoPath Wat is dit?HelpUitlegDe soort van de GeoPath. Vorm op kaart: Bijvoorbeeld interessante plaatsen die een bepaalde vorm op een kaart hebben. Verkennen: Bijvoorbeeld om bepaalde plaatsen in je woonplaats te laten zien. Natuur: Mooie plaatsen die met natuur te maken hebben. Thema: Bijvoorbeeld een thema over een bepaald onderwerp.
% nodig om deze GeoPath te voltooien
Wat is dit?HelpUitlegNa het vinden van een bepaalde percentage zal de het mogelijk zijn om deze GeoPath als voltooid te kunnen loggen.
Beschrijving van GeoPath

Sla nieuwe GeoPath op
Waypoint cache naam Voeg toe aan GeoPath  
(Geen caches aanwezig)
GeoPath
Aantal weergegeven GeoPaths: {displayedPowerTrailsCount} Meer opties
Naam Soort {statusOrPoints} Publicatie datum Aantal caches Voltooid


UROCZYSKO OBISZÓW

Eigenschappen GeoPath
Hoofdeigenaar (?)HelpHoofdeigenaarHoofdeigenaar is de persoon die de GeoPath geregistreerd heeft. uhuhu
Status
Voltooid 39 keer
Score 222.61 punten
Aantal caches 27 (0 / 0 / 0)
% nodig om deze GeoPath te voltooien 75% ( Caches)
Soort GeoPath Verkennen
Publicatie datum 18-08-2016
Eigenaar uhuhu
Beschrijving GeoPath

Uroczysko Obiszów

Rezerwat przyrody Uroczysko Obiszów położony jest na malowniczym obszarze Wzgórz Dalkowskich. Teren urozmaicony, rośliny jakieś są, zwierzęta też bywają, a wędrówka wśród drzew i wzniesień to jest to, co tygrysy lubią najbardziej, szczególnie z GPS-em w dłoni.

Zalecam korzystanie z wyznaczonych ścieżek leśnych (w moim c:geo są ładnie widoczne na Cyclemap i na Mapniku), gdyż w pobliże niemal każdego kesza można bez problemu dostać się ścieżką – pieszo lub rowerem. Oczywiście czasem trzeba będzie z niej zejść (podobnie jak z roweru) i gdzieś podreptać, ale nigdy jakoś przesadnie daleko. Szczególnie na terenie samego rezerwatu poruszamy się po miejscach oznaczonych, które zresztą ładnie okalają teren podlegający ochronie. Z żalem odpuściłem fajne keszomiejscówki w sercu rezerwatu, ale regulamin to regulamin. Jedynym niezbędnym do zabrania sprzętem jest coś do pisania. Czasem może przydać się pęsetka. Dobre miejsce na pozostawienie auta to parking strzeżony przez św. Floriana przy świetlicoremizie  dokładnie tam, gdzie świecą się fikcyjne współrzędne skrzynki "Kordy w punkt".

Kesze generalnie nie powinny zbytnio przeszkadzać w spacerze. Przy niektórych trzeba nawet będzie coś tam pomyśleć czy jakoś tak, ale wierzę, że dacie radę. Kto ma geopociechy, niech śmiało zabiera. Zalecam wcześniejsze zapisanie sobie skrzynek offline – teren jest taki, że internetowy zasięg może tu i ówdzie zaniknąć. Dwa z quizów (Kratkocaching, Kordy w punkt) można sobie spokojnie rozwiązać jeszcze w domu. Warto zapoznać się też wcześniej z miejscami, które należy odwiedzić, aby móc podjąć skrzynkę finałową projektu  są one wyszczególnione w opisie owej skrzynki. Oczywiście zachęcam do szukania w dzień, bo okoliczności przyrody i krajobrazu są całkiem, całkiem. No, chyba że ktoś tylko i wyłącznie po kesze. Z góry bardzo dziękuję za zachowywanie geoczujności i geokonspiracji  keszościeżka pokrywa się z trasami uczęszczanymi przez kolarzy, ci zaś potrafią pojawiać się bardzo znienacka i bezszelestnie, o czym niejednokrotnie się przekonałem podczas przygotowywania projektu.

Jakbyście gdzieś utknęli albo mieli poważne wątpliwości, albo jakieś pytania, albo jeszcze coś – numer telefonu znajdziecie przy moim ownie. Blisko mam, więc czasem i podjechać, i potowarzyszyć będę mógł. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

uhuhu

Caches in GeoPath UROCZYSKO OBISZÓW

Voeg volgende caches toe in GPX:


niet actief
negeren
gemaakte
gevolgde
gevonden
aantal logs in het GPX bestand*: 5

*) - voor elke cache. Alleen beschikbaar voor GPX formaat. OK
Informatie:
Toon statistieken UROCZYSKO OBISZÓW
Voortgang van deze GeoPath


0% (je hebt 0 van 27 uit deze GeoPath gevonden)

Toon meer statistieken

Opmerkingen en/of loggen

Schrijf opmerking of log