Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPaths
GeoPath name
GeoPath type What is this?HelpHelpSpecifies the type of GeoPath. If the majority of caches are arranged in a line, or form a design on the map, set Geo-sketch . If the majority of caches highlight a tourist attraction (e.g. a famous building, museum, etc.) set Touristic . If the majority of caches show off a natural feature (e.g. a mountain peak, viewpoint, etc.) set Nature . If the caches have a common theme (e.g. cathedrals, famous authors, etc.) set Thematic . If you think your GeoPath should be in another category which is not listed, contact the OC Team cog (at) opencaching.pl
% cache finds required to complete GeoPath
What is this?HelpHelpAfter logging a percentage of the caches, the user may log the GeoPath as completed
GeoPath Description

Start a new GeoPath
Waypoint Cache name belongs to GeoPath  
(No caches to display)
GeoPaths
Number of displayed GeoPaths: {displayedPowerTrailsCount} Display options
Name Type {statusOrPoints} Publication date Number of caches Completed


UROCZYSKO OBISZÓW

GeoPath details
Mentor (?)HelpMentorThe mentor is the person who created the GeoPath. uhuhu
Visibility
Completed 39 times
Scoring 222.61 Points
Number of caches 27 (0 / 0 / 0)
% cache finds required to complete GeoPath 75% ( Geocaches)
GeoPath type Touristic
Publication date 18-08-2016
Owners uhuhu
GeoPath's description

Uroczysko Obiszów

Rezerwat przyrody Uroczysko Obiszów położony jest na malowniczym obszarze Wzgórz Dalkowskich. Teren urozmaicony, rośliny jakieś są, zwierzęta też bywają, a wędrówka wśród drzew i wzniesień to jest to, co tygrysy lubią najbardziej, szczególnie z GPS-em w dłoni.

Zalecam korzystanie z wyznaczonych ścieżek leśnych (w moim c:geo są ładnie widoczne na Cyclemap i na Mapniku), gdyż w pobliże niemal każdego kesza można bez problemu dostać się ścieżką – pieszo lub rowerem. Oczywiście czasem trzeba będzie z niej zejść (podobnie jak z roweru) i gdzieś podreptać, ale nigdy jakoś przesadnie daleko. Szczególnie na terenie samego rezerwatu poruszamy się po miejscach oznaczonych, które zresztą ładnie okalają teren podlegający ochronie. Z żalem odpuściłem fajne keszomiejscówki w sercu rezerwatu, ale regulamin to regulamin. Jedynym niezbędnym do zabrania sprzętem jest coś do pisania. Czasem może przydać się pęsetka. Dobre miejsce na pozostawienie auta to parking strzeżony przez św. Floriana przy świetlicoremizie  dokładnie tam, gdzie świecą się fikcyjne współrzędne skrzynki "Kordy w punkt".

Kesze generalnie nie powinny zbytnio przeszkadzać w spacerze. Przy niektórych trzeba nawet będzie coś tam pomyśleć czy jakoś tak, ale wierzę, że dacie radę. Kto ma geopociechy, niech śmiało zabiera. Zalecam wcześniejsze zapisanie sobie skrzynek offline – teren jest taki, że internetowy zasięg może tu i ówdzie zaniknąć. Dwa z quizów (Kratkocaching, Kordy w punkt) można sobie spokojnie rozwiązać jeszcze w domu. Warto zapoznać się też wcześniej z miejscami, które należy odwiedzić, aby móc podjąć skrzynkę finałową projektu  są one wyszczególnione w opisie owej skrzynki. Oczywiście zachęcam do szukania w dzień, bo okoliczności przyrody i krajobrazu są całkiem, całkiem. No, chyba że ktoś tylko i wyłącznie po kesze. Z góry bardzo dziękuję za zachowywanie geoczujności i geokonspiracji  keszościeżka pokrywa się z trasami uczęszczanymi przez kolarzy, ci zaś potrafią pojawiać się bardzo znienacka i bezszelestnie, o czym niejednokrotnie się przekonałem podczas przygotowywania projektu.

Jakbyście gdzieś utknęli albo mieli poważne wątpliwości, albo jakieś pytania, albo jeszcze coś – numer telefonu znajdziecie przy moim ownie. Blisko mam, więc czasem i podjechać, i potowarzyszyć będę mógł. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

uhuhu

Caches in this GeoPath UROCZYSKO OBISZÓW

include following caches in gpx file:


inactive
ignored
placed by you
watched
founded
Logs count in gpx file*: 5

*) - for each cache. Available only for "GPX" files OK
information
Statistics for this GeoPath UROCZYSKO OBISZÓW
Your progress on this GeoPath


0% (You found 0 from 27 Caches in the Geopath)

Show more statistics

Opinions and comments

Log your visit