Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: {displayedPowerTrailsCount} Opcje wyświetlania
Nazwa Typ {statusOrPoints} Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta


Urban Exploration

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie Mhonar
Widoczność
Zdobyta 20 razy
Punktacja 315.475 punktów
Liczba skrzynek 42 (0 / 0 / 0)
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 76% ( Skrzynki)
Typ GeoŚcieżki Tematyczna
Data publikacji 15-04-2016
Założyciele krcr, karwdo, Mhonar, RaMaTo, Belkaa
Opis GeoŚcieżki

AKTUALIZACJA 31.05.2020r.

Szanowni kolekcjonerzy sniadaniowych pudelek, 

Przepraszam za kilkuletnia nieobecnosc i zaniedbania keszy, wrocilem do zabawy, w miare mozliwosci i czasu postaram sie poodswiezac wszystko i dorzucic nowe :) Kontynuujmy przygode! :D

- Na chwile obecna zostal zmniejszony prog wymagany do zalogowania geosciezki, podytkowane jest to tym ze pare keszy wylecialo ze sciezki. Jak zostanie odswiezona i zostana dodane nowe kesze, stopien trudnosci wzrosnie ;)

Mhonar.

 

============================================================================

 

Projekt Urban Exploration powstał pod wpływem impulsu, w trakcie zwiedzania opuszczonych miejsc, tych okeszowanych, i tych w których pozostawiłem klipsiaki by pamięć o nich nie zginęła. 

Geoscieżka przeznaczona jest dla osób które lubią takie klimaty, nikogo nie zmuszam do odwiedzania takich miejsc. Większość keszy będzie skrzynkami bardzo niebezpiecznymi z uwagi na charakter miejsc i stan w jakim się znajdują. Starałem się umieszczać kesze w miejscach najbardziej bezpiecznych, pod solidnym stropem. W chwili ich chowania miejsca w których je ukryłem były czyste, choć rękawice jak najbardziej się przydadzą. Musicie zdawać sobie sprawę że obiekty tego typu służą bardzo często (niestety) za śmietnik, bądź łazienkę dla osób bezdomnych - chowając skrzynki starałem się takich miejsc unikać, w jakim stanie są aktualnie? - niestety nie mogę Wam obiecać że będzie komfortowo. Proszę jednak o informację czy coś się pozmieniało, wtedy będziemy działać.

Urban Exploration będzie geoscieżką rozwijającą się, proszę nie liczyć na świetne maskowania, udziwnienia i zaskakujące patenty. Najczęściej będą to proste skrzynki powciskane w "naturalne" otwory obiektów. Podyktowane jest to tym że kesze mają pokazać wam miejsce, pozwolić pozwiedzać, delektować się bądź wpisać się i uciekać :) Bądźcie przygotowani na spotkania z dzikimi lokatorami (ja ich na razie nie spotkałem :) ), zainteresowaniem mugoli bądź służb porządkowych. 

Miejsca które wybrałem dla Was są obiektami dostępnymi, nieogrodzonymi, więc nie wyczerpują znamion przestępstwa naruszenia miru domowego :) Te które są ogrodzone, a warte obejrzenia (chocby z daleka..) również okeszuje (na zewnątrz) , jako bonusy które nie będą posiadały kodów finałowych. 

Proszę o poważne podejście do tematu. Wymienione w projekcie miejsca są śmiertelnie niebezpieczne! Niektóre skrzynki będą wręcz absurdalne (Urban Tower) ! Dlatego próg zaliczenia geościeżki ustawimy na rozsądnym poziomie, a sposób pozyskiwania kordów finałów będzie dostosowany tak, by można było niektóre skrzynki ominąć. 

Pamiętajcie, najpierw Wasze bezpieczeństwo, później zabawa!

SKRZYNKI BONUSOWE:

Prócz skrzynek które będą typowo urbexowe, wymagające od Was wejścia na teren budynku, będą też skrzynki bonusowe, które pokażą miejsce/okolice która była urbexem i została nam, exploratorom zabrana.. Zabrana z nadzieją że kiedyś zostanie odnowiona, i będziemy mogli ją zwiedzic, zmienioną, przyjaźniej dostępną. Skrzynki te będą najczęściej symboliczną preformą, szybką skrzynką.. Chociaż, to od Was zależy jak do niej podejdziecie :) Nie będzie ona założona na terenie obiektu z uwagi na fakt że z jakiś względów mogłoby to byc niezgodne z regulaminem serwisu.. Natomiast samo wejście na teren.. :)

Zapraszam i powodzenia! :)

 

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki Urban Exploration

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki Urban Exploration
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


0% (znalazłeś 0 z 42 keszy GeoŚcieżki)

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis