Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPath
Naam GeoPath
Soort GeoPath Wat is dit?HelpUitlegDe soort van de GeoPath. Vorm op kaart: Bijvoorbeeld interessante plaatsen die een bepaalde vorm op een kaart hebben. Verkennen: Bijvoorbeeld om bepaalde plaatsen in je woonplaats te laten zien. Natuur: Mooie plaatsen die met natuur te maken hebben. Thema: Bijvoorbeeld een thema over een bepaald onderwerp.
% nodig om deze GeoPath te voltooien
Wat is dit?HelpUitlegNa het vinden van een bepaalde percentage zal de het mogelijk zijn om deze GeoPath als voltooid te kunnen loggen.
Beschrijving van GeoPath

Sla nieuwe GeoPath op
Waypoint cache naam Voeg toe aan GeoPath  
(Geen caches aanwezig)
GeoPath
Aantal weergegeven GeoPaths: {displayedPowerTrailsCount} Meer opties
Naam Soort {statusOrPoints} Publicatie datum Aantal caches Voltooid


Urban Exploration

Eigenschappen GeoPath
Hoofdeigenaar (?)HelpHoofdeigenaarHoofdeigenaar is de persoon die de GeoPath geregistreerd heeft. Mhonar
Status
Voltooid 20 keer
Score 315.475 punten
Aantal caches 42 (0 / 0 / 0)
% nodig om deze GeoPath te voltooien 76% ( Caches)
Soort GeoPath Thema
Publicatie datum 15-04-2016
Eigenaar krcr, karwdo, Mhonar, RaMaTo, Belkaa
Beschrijving GeoPath

AKTUALIZACJA 31.05.2020r.

Szanowni kolekcjonerzy sniadaniowych pudelek, 

Przepraszam za kilkuletnia nieobecnosc i zaniedbania keszy, wrocilem do zabawy, w miare mozliwosci i czasu postaram sie poodswiezac wszystko i dorzucic nowe :) Kontynuujmy przygode! :D

- Na chwile obecna zostal zmniejszony prog wymagany do zalogowania geosciezki, podytkowane jest to tym ze pare keszy wylecialo ze sciezki. Jak zostanie odswiezona i zostana dodane nowe kesze, stopien trudnosci wzrosnie ;)

Mhonar.

 

============================================================================

 

Projekt Urban Exploration powstał pod wpływem impulsu, w trakcie zwiedzania opuszczonych miejsc, tych okeszowanych, i tych w których pozostawiłem klipsiaki by pamięć o nich nie zginęła. 

Geoscieżka przeznaczona jest dla osób które lubią takie klimaty, nikogo nie zmuszam do odwiedzania takich miejsc. Większość keszy będzie skrzynkami bardzo niebezpiecznymi z uwagi na charakter miejsc i stan w jakim się znajdują. Starałem się umieszczać kesze w miejscach najbardziej bezpiecznych, pod solidnym stropem. W chwili ich chowania miejsca w których je ukryłem były czyste, choć rękawice jak najbardziej się przydadzą. Musicie zdawać sobie sprawę że obiekty tego typu służą bardzo często (niestety) za śmietnik, bądź łazienkę dla osób bezdomnych - chowając skrzynki starałem się takich miejsc unikać, w jakim stanie są aktualnie? - niestety nie mogę Wam obiecać że będzie komfortowo. Proszę jednak o informację czy coś się pozmieniało, wtedy będziemy działać.

Urban Exploration będzie geoscieżką rozwijającą się, proszę nie liczyć na świetne maskowania, udziwnienia i zaskakujące patenty. Najczęściej będą to proste skrzynki powciskane w "naturalne" otwory obiektów. Podyktowane jest to tym że kesze mają pokazać wam miejsce, pozwolić pozwiedzać, delektować się bądź wpisać się i uciekać :) Bądźcie przygotowani na spotkania z dzikimi lokatorami (ja ich na razie nie spotkałem :) ), zainteresowaniem mugoli bądź służb porządkowych. 

Miejsca które wybrałem dla Was są obiektami dostępnymi, nieogrodzonymi, więc nie wyczerpują znamion przestępstwa naruszenia miru domowego :) Te które są ogrodzone, a warte obejrzenia (chocby z daleka..) również okeszuje (na zewnątrz) , jako bonusy które nie będą posiadały kodów finałowych. 

Proszę o poważne podejście do tematu. Wymienione w projekcie miejsca są śmiertelnie niebezpieczne! Niektóre skrzynki będą wręcz absurdalne (Urban Tower) ! Dlatego próg zaliczenia geościeżki ustawimy na rozsądnym poziomie, a sposób pozyskiwania kordów finałów będzie dostosowany tak, by można było niektóre skrzynki ominąć. 

Pamiętajcie, najpierw Wasze bezpieczeństwo, później zabawa!

SKRZYNKI BONUSOWE:

Prócz skrzynek które będą typowo urbexowe, wymagające od Was wejścia na teren budynku, będą też skrzynki bonusowe, które pokażą miejsce/okolice która była urbexem i została nam, exploratorom zabrana.. Zabrana z nadzieją że kiedyś zostanie odnowiona, i będziemy mogli ją zwiedzic, zmienioną, przyjaźniej dostępną. Skrzynki te będą najczęściej symboliczną preformą, szybką skrzynką.. Chociaż, to od Was zależy jak do niej podejdziecie :) Nie będzie ona założona na terenie obiektu z uwagi na fakt że z jakiś względów mogłoby to byc niezgodne z regulaminem serwisu.. Natomiast samo wejście na teren.. :)

Zapraszam i powodzenia! :)

 

Caches in GeoPath Urban Exploration

Voeg volgende caches toe in GPX:


niet actief
negeren
gemaakte
gevolgde
gevonden
aantal logs in het GPX bestand*: 5

*) - voor elke cache. Alleen beschikbaar voor GPX formaat. OK
Informatie:
Toon statistieken Urban Exploration
Voortgang van deze GeoPath


0% (je hebt 0 van 42 uit deze GeoPath gevonden)

Toon meer statistieken

Opmerkingen en/of loggen

Schrijf opmerking of log