Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPaths
GeoPath name
GeoPath type What is this?HelpHelpSpecifies the type of GeoPath. If the majority of caches are arranged in a line, or form a design on the map, set Geo-sketch . If the majority of caches highlight a tourist attraction (e.g. a famous building, museum, etc.) set Touristic . If the majority of caches show off a natural feature (e.g. a mountain peak, viewpoint, etc.) set Nature . If the caches have a common theme (e.g. cathedrals, famous authors, etc.) set Thematic . If you think your GeoPath should be in another category which is not listed, contact the OC Team cog (at) opencaching.pl
% cache finds required to complete GeoPath
What is this?HelpHelpAfter logging a percentage of the caches, the user may log the GeoPath as completed
GeoPath Description

Start a new GeoPath
Waypoint Cache name belongs to GeoPath  
(No caches to display)
GeoPaths
Number of displayed GeoPaths: {displayedPowerTrailsCount} Display options
Name Type {statusOrPoints} Publication date Number of caches Completed


Urban Exploration

GeoPath details
Mentor (?)HelpMentorThe mentor is the person who created the GeoPath. Mhonar
Visibility
Completed 20 times
Scoring 315.475 Points
Number of caches 42 (0 / 0 / 0)
% cache finds required to complete GeoPath 76% ( Geocaches)
GeoPath type Thematic
Publication date 15-04-2016
Owners krcr, karwdo, Mhonar, RaMaTo, Belkaa
GeoPath's description

AKTUALIZACJA 31.05.2020r.

Szanowni kolekcjonerzy sniadaniowych pudelek, 

Przepraszam za kilkuletnia nieobecnosc i zaniedbania keszy, wrocilem do zabawy, w miare mozliwosci i czasu postaram sie poodswiezac wszystko i dorzucic nowe :) Kontynuujmy przygode! :D

- Na chwile obecna zostal zmniejszony prog wymagany do zalogowania geosciezki, podytkowane jest to tym ze pare keszy wylecialo ze sciezki. Jak zostanie odswiezona i zostana dodane nowe kesze, stopien trudnosci wzrosnie ;)

Mhonar.

 

============================================================================

 

Projekt Urban Exploration powstał pod wpływem impulsu, w trakcie zwiedzania opuszczonych miejsc, tych okeszowanych, i tych w których pozostawiłem klipsiaki by pamięć o nich nie zginęła. 

Geoscieżka przeznaczona jest dla osób które lubią takie klimaty, nikogo nie zmuszam do odwiedzania takich miejsc. Większość keszy będzie skrzynkami bardzo niebezpiecznymi z uwagi na charakter miejsc i stan w jakim się znajdują. Starałem się umieszczać kesze w miejscach najbardziej bezpiecznych, pod solidnym stropem. W chwili ich chowania miejsca w których je ukryłem były czyste, choć rękawice jak najbardziej się przydadzą. Musicie zdawać sobie sprawę że obiekty tego typu służą bardzo często (niestety) za śmietnik, bądź łazienkę dla osób bezdomnych - chowając skrzynki starałem się takich miejsc unikać, w jakim stanie są aktualnie? - niestety nie mogę Wam obiecać że będzie komfortowo. Proszę jednak o informację czy coś się pozmieniało, wtedy będziemy działać.

Urban Exploration będzie geoscieżką rozwijającą się, proszę nie liczyć na świetne maskowania, udziwnienia i zaskakujące patenty. Najczęściej będą to proste skrzynki powciskane w "naturalne" otwory obiektów. Podyktowane jest to tym że kesze mają pokazać wam miejsce, pozwolić pozwiedzać, delektować się bądź wpisać się i uciekać :) Bądźcie przygotowani na spotkania z dzikimi lokatorami (ja ich na razie nie spotkałem :) ), zainteresowaniem mugoli bądź służb porządkowych. 

Miejsca które wybrałem dla Was są obiektami dostępnymi, nieogrodzonymi, więc nie wyczerpują znamion przestępstwa naruszenia miru domowego :) Te które są ogrodzone, a warte obejrzenia (chocby z daleka..) również okeszuje (na zewnątrz) , jako bonusy które nie będą posiadały kodów finałowych. 

Proszę o poważne podejście do tematu. Wymienione w projekcie miejsca są śmiertelnie niebezpieczne! Niektóre skrzynki będą wręcz absurdalne (Urban Tower) ! Dlatego próg zaliczenia geościeżki ustawimy na rozsądnym poziomie, a sposób pozyskiwania kordów finałów będzie dostosowany tak, by można było niektóre skrzynki ominąć. 

Pamiętajcie, najpierw Wasze bezpieczeństwo, później zabawa!

SKRZYNKI BONUSOWE:

Prócz skrzynek które będą typowo urbexowe, wymagające od Was wejścia na teren budynku, będą też skrzynki bonusowe, które pokażą miejsce/okolice która była urbexem i została nam, exploratorom zabrana.. Zabrana z nadzieją że kiedyś zostanie odnowiona, i będziemy mogli ją zwiedzic, zmienioną, przyjaźniej dostępną. Skrzynki te będą najczęściej symboliczną preformą, szybką skrzynką.. Chociaż, to od Was zależy jak do niej podejdziecie :) Nie będzie ona założona na terenie obiektu z uwagi na fakt że z jakiś względów mogłoby to byc niezgodne z regulaminem serwisu.. Natomiast samo wejście na teren.. :)

Zapraszam i powodzenia! :)

 

Caches in this GeoPath Urban Exploration

include following caches in gpx file:


inactive
ignored
placed by you
watched
founded
Logs count in gpx file*: 5

*) - for each cache. Available only for "GPX" files OK
information
Statistics for this GeoPath Urban Exploration
Your progress on this GeoPath


0% (You found 0 from 42 Caches in the Geopath)

Show more statistics

Opinions and comments

Log your visit