Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPaths
GeoPath name
GeoPath type What is this?HelpHelpSpecifies the type of GeoPath. If the majority of caches are arranged in a line, or form a design on the map, set Geo-sketch . If the majority of caches highlight a tourist attraction (e.g. a famous building, museum, etc.) set Touristic . If the majority of caches show off a natural feature (e.g. a mountain peak, viewpoint, etc.) set Nature . If the caches have a common theme (e.g. cathedrals, famous authors, etc.) set Thematic . If you think your GeoPath should be in another category which is not listed, contact the OC Team cog (at) opencaching.pl
% cache finds required to complete GeoPath
What is this?HelpHelpAfter logging a percentage of the caches, the user may log the GeoPath as completed
GeoPath Description

Start a new GeoPath
Waypoint Cache name belongs to GeoPath  
(No caches to display)
GeoPaths
Number of displayed GeoPaths: 641 Display options
Name Type Scoring Publication date Number of caches Completed
Szlak Orlich Gniazd Touristic4785.0428-05-201865028
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Touristic2179.8701-06-201632717
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Touristic2367.1920-04-201530323
Rowerowe Pomorze Touristic2035.8829-04-20192713
Obrońcy Galaktyki Thematic2583.5520-04-20192691
Zamki w Polsce Touristic1948.3422-09-20142656
Szlak Ariański Touristic172906-01-201925415
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Touristic1601.7130-08-20182221
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Touristic1972.6804-11-201321134
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-sketch1585.3414-11-20182042
Pałace i Dwory Wielkopolski Thematic1382.5219-05-201419810
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Thematic1344.7310-11-20181901
Projekt KASZËBË Geo-sketch1245.0214-08-201416246
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Thematic1123.7724-09-201515743
Główny Szlak Beskidzki Touristic1540.1502-09-20151534
WLKP TEJ! Geo-sketch1040.4730-05-201314059
Wyimki ze Szczecina Thematic1558.6128-09-201613731
Marian Thematic1122.6925-04-20151314
I ♥ PL Geo-sketch989.0801-06-201212947
Miasto Murali Thematic843.3601-04-201812239
Polskie szczyty Touristic1147.5406-10-20151150
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Thematic764.7424-07-20191125
Nieśmiertelni 39 Thematic766.7309-09-201411021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Thematic910.1708-05-201710917
Murale Warszawy Thematic814.4428-09-20191090
TWIERDZA MODLIN Thematic817.8916-01-201510656
Projekt Muminek Geo-sketch1063.7106-09-201510530
Projekt Oberschlesien Geo-sketch767.2709-11-201310260
Wrocław - miasto stu mostów Thematic740.8511-11-20181014
100-lecie Powstań Śląskich Thematic682.1815-08-201910116
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Nature869.710-11-201810017
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Thematic747.3423-02-201410021
PROJEKT GRYF Geo-sketch769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Geo-sketch1016.4926-08-201610030
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Thematic691.8904-10-2015962
Projekt PL Geo-sketch701.9525-05-20119579
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Thematic727.0328-08-2015924
Sopot(wy)imki Geo-sketch904.3905-07-20189112
Pętla Bobrowicka Touristic813.7413-02-20168736
Dwory, parki i ogrody Thematic634.4414-04-2018854
63 dni Thematic574.1705-10-2019772
WODNY DÓŁ Nature498.1410-09-20187616
Skarb Leśnika Nature530.6512-06-2015745
Kotlina Turoszowska Touristic644.101-09-2019712
KATOWICKIE WYIMKI Geo-sketch702.2303-08-20177038
Szczęśliwa trzynastka Thematic464.1625-05-2019690
S-Ł Thematic553.6108-06-20116818
Warszawskie Cy Cusie Geo-sketch649.9607-05-20186716
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Thematic447.5914-11-20146611
Leśne tropy Geo-sketch473.6428-04-20156544
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Touristic511.820-05-2018649
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Thematic534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Thematic393.7421-10-2018622
Geostrada Thematic432.9228-09-20156117
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Thematic450.8728-06-201560114
Rower Trail Dłubnia Touristic555.0115-05-20145918
Śladami dawnych kultur i religii Touristic459.8818-06-20155916
Osiedle Wilga i okolice Thematic444.3412-11-20145826
WROCimki Geo-sketch547.1431-12-20175715
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Touristic478.5127-04-2018574
Mrocznie i Klimatycznie Thematic463.2822-04-2016575
Kamienne drogowskazy Thematic441.1618-06-2014569
Wielki K.MIL Geo-sketch413.5819-11-20155612
Granica II RP Geo-sketch408.4120-10-2014563
Wartą do Poznania Touristic383.8624-01-20155521
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Thematic524.5822-10-20155210
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Touristic404.3223-06-2019521
Nosferatu Thematic452.3230-07-2017518
Tour de Łagisza Thematic390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Touristic342.2106-04-20195012
Hurt i detal Thematic336.1630-01-20185017
Powroty do przeszłości Thematic352.9118-06-2019502
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Touristic335.8223-01-20124937
Alterwyimki z Gdańska Geo-sketch48922-01-20184920
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Thematic337.7203-02-20194834
Przedwojenne prawobrzeże Thematic357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Touristic310.1314-02-20144621
Puszcza Bukowa Nature333.6503-05-20154514
Sosnowieckie wyimki Thematic469.1717-09-20174527
MRU Thematic4417-09-2018449
Warnijskie EŚki Geo-sketch436.6228-06-2019447
Dłutowski Las Geo-sketch371.0908-06-20184321
Powstanie Warszawskie Thematic325.2608-11-20134323
Szczecin oczami Iwmali Touristic323.1210-09-20174311
These bOObs are made for walking Nature410.8831-12-20174314
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Thematic333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Touristic315.3107-11-2015429
Łódzkie Jest Piękne Geo-sketch328.9229-04-20144255
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Nature273.5825-06-20144213
\"Przydrożne krzyże i kapliczki\" Thematic304.2302-10-20134129
Wrocławski Węzeł Kolejowy Touristic338.6913-08-20154130
Wielkopolska Miedza Geo-sketch295.7926-07-2012414
Zachodniopomorskie relaxowanie Thematic317.8209-09-2018411
49 WOJEWÓDZTW Thematic309.2924-01-2018412
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Thematic322.3422-02-20164010
DLK Nature328.9621-10-20144041
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Thematic393.9926-07-20164019
Szlak Jezior Kociewskich Thematic282.208-08-20164030
Doliwa Geo-sketch338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk Mazowiecki Touristic275.9808-11-20153944
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Thematic284.3629-09-20163916
WIO na piwo 2018 Thematic215.2330-11-2017393
Urban Exploration Thematic293.7315-04-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Touristic270.2615-04-20163977
Śladami Hydrierwerke Pölitz Thematic261.602-02-2014384
Busko i okolice Touristic314.8123-05-20163813
Gąsawka od źródeł do ujścia Nature308.2127-09-20153731
Szybowiec Geo-sketch345.1610-07-20143755
Trzebiechowskie krajobrazy Nature285.2906-10-20163617
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-sketch262.1226-05-20093677
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Thematic250.401-07-2017366
RS- Scieżka ichtiologiczna Thematic281.0929-11-20183623
Men in Breslau Geo-sketch328.1724-02-20183615
Rowerowy Starogard Touristic255.2405-06-20183514
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Thematic272.925-06-20153522
Cegłowskie wojaże Touristic251.2623-09-20153532
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Thematic290.8218-05-2017357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Thematic232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Touristic293.629-08-20173521
Lasy Puszczy nad Drawą Touristic277.1805-01-2015355
Ojcowski Park Narodowy i okolice Touristic259.7315-06-20173417
Szlakiem Linii Mołotowa Thematic217.7224-11-20153410
Zabytkowe pompy Szczecina Thematic255.2322-01-20153460
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Nature256.731-01-20153419
Bajkowe Abecadło Thematic213.0606-05-20183440
Demony Słowian Thematic250.9913-04-20153457
TOUR DE BŁONIE Touristic216.9424-10-20153337
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Thematic230.9211-07-20173314
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Nature258.6805-10-20143366
SKGK PRZYGODA Geo-sketch263.8216-11-20143344
GeoŚcieżka - Do Wojdy Thematic224.2208-06-20193318
V-Projekt Thematic249.6822-03-20153324
Białogardzkie wyimki Geo-sketch325.5906-06-20183218
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Thematic239.7511-01-2017322
Szlak Zachodniej Wielkopolski Touristic253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Touristic235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Touristic217.4222-11-20133242
Kraina Barcji Bartenstein Touristic245.9331-01-20193212
Solec Kujawski Rumcajsa Touristic236.2921-06-20163228
Wiadukty i mosty berlinki Thematic242.7623-11-20163118
Kartka z kalendarza - październik Thematic29402-11-20183111
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Thematic214.6103-06-2018310
LAS TECHNIKI Nature226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Thematic267.5505-04-20123070
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Thematic211.7802-04-2017309
Między KOcinką a Białą OKszą Touristic224.229-07-20173020
Twierdza Warszawa Thematic220.3506-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓW Thematic247.4923-04-20183025
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Thematic280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Touristic207.7501-03-20162936
Kanał Bydgoski Thematic205.9429-11-20172946
MurGos Touristic211.2324-10-20142939
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Touristic210.6520-06-2019293
W krainie Thorgala Thematic232.6225-06-2016295
Linia Mołotowa Touristic241.4311-05-2015289
Rejon Umocniony Hel Thematic218.8528-06-20182832
Linia kolejowa nr 37 Thematic194.0903-03-2018285
Pustynne Miraże. Nature219.4507-06-20162854
Extreme Warszawa Thematic258.9712-01-2015286
Źródła Strugi Młyńskiej Nature213.9303-08-20162862
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Touristic189.103-08-20152747
Mali mieszkańcy lasu Nature188.105-09-201527161
Projekt LHS Thematic201.211-09-20142714
Surowce skalne Touristic190.3322-05-2019270
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Nature255.0903-11-20142758
Murowane Klimaty Touristic205.3425-01-20152748
UROCZYSKO OBISZÓW Touristic222.6118-08-20162736
(Nie)zapomniane zwycięstwo Thematic187.1627-12-20112638
Lago di Garda Touristic211.3424-12-2016264
Czę100chowa wita i żegna Thematic197.303-06-2019268
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Touristic182.0208-11-2018262
Sukkub InO 2013 Thematic244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Touristic169.3428-03-20142641
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Thematic198.3826-04-20142629
Geościeżka Piekarska Touristic196.1819-09-20142639
Kamień na kamieniu Touristic196.3215-05-2019260
Na Gorczańskie Krokusy ! Nature277.6306-04-20182616
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Thematic187.8910-12-20142625
Korona Wrocławskich Wzgórz Thematic195.514-08-2019261
Księżyc Geo-sketch168.627-09-2019252
Kajakiem po Liswarcie Touristic208.9825-05-20152544
Orawa Touristic243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Thematic175.3807-07-20172526
Podziemna Gdynia Thematic211.4922-04-20142513
Antywyimki Thematic172.0924-11-20172535
Extremalny Bytom i okolice Thematic241.8520-12-2014255
Korona Gór Polski Touristic278.9521-11-2014251
Jeziora Puszczy Zielonki Thematic177.3512-10-2018247
W drodze na Piekiełko Nature183.4422-04-2019243
Dróżki św. Idziego Touristic165.0926-05-201624134
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Thematic173.8306-05-20152395
Zielona Gmina Boronów Touristic166.2212-11-20162350
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Thematic173.529-08-20152324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Thematic180.6507-05-20172348
Szlakiem Ogniem i Mieczem Thematic167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Touristic151.4523-12-20132311
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-sketch168.1523-06-20172349
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Thematic155.8712-12-20152341
Zielona Pętla Nature183.0324-05-20162388
Pałace i dwory z okolic Otwocka Thematic172.4807-06-20162318
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Touristic167.7903-08-2019230
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Thematic148.3229-08-2019230
Szlak Rawskiej Ósemki Touristic168.1705-05-20122238
PROJEKT SY Thematic164.6413-05-20172254
Z biegiem Jeziorki Touristic167.6328-11-20152210
PGR Touristic171.5222-09-20172217
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Thematic187.9910-09-20172210
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Thematic145.0903-08-2019225
Cmentarz Wojenny z 1914 Thematic172.821-07-20182134
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Thematic136.1217-07-20182113
MRU - podziemia Thematic212.7820-09-20182132
Szlak "Ścieżkami Dzików" Nature151.8407-06-20142138
Festiwal Jarocin Thematic144.5710-10-2019212
Orientuj Się i Myśl Thematic141.4919-03-2019217
Linia 373 Thematic171.6701-09-20142122
Poznajmy Więcbork i okolice Touristic146.4101-06-20182127
Ścieżka Dydaktyczna Witków Nature148.6723-09-2019202
Lasy Lublinieckie Touristic137.8812-11-20162066
Ukryty Gdańsk Thematic154.4905-10-2019202
GRPS Thematic164.3628-06-2015207
Via Regia śląskie Thematic152.4805-09-20152041
Plus Jeden Thematic161.9216-08-2018203
I LOVE CROATIA Touristic147.7429-08-2018200
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Thematic156.8707-09-20182033
Criminal Caching Thematic126.811-09-20182013
Brzeźno według Wanogi Touristic145.0315-11-20182031
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Thematic14726-01-20142041
Forty i kawerny Krakowa Thematic156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Thematic134.810-03-2019207
Religijna Ruda Thematic140.605-01-20192036
Mobilniaki przystankowe Thematic153.6415-01-2018200
Quizowy Szczecin Iwmali Thematic193.1910-09-2017205
ŚK I - DZIEŃ I NOC Thematic146.3401-07-20142043
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Touristic149.8604-07-20142088
Siedleckie To i Owo Geo-sketch202.8830-04-2019208
Ścieżka edukacyjna Kopki Nature157.7714-08-20142049
Piękno Ziemi Gryfińskiej Touristic176.6710-06-2019205
RYDZYŃSKI LAS Geo-sketch173.1207-04-20182028
Zagadki Gdyńskie Geo-sketch20822-04-2018209
DWA JEZIORA Nature140.6213-08-2019208
Gmina Główczyce wita! Touristic148.3710-05-2018206
Podreptajmy koło poznania [PKP] Touristic138.6612-11-20161945
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Thematic116.9623-06-20151960
Tajemnice Oliwy Thematic141.208-09-20151968
OPEN SPACER CHĘCINY Touristic139.5420-05-20141982
LOC - Legendy Okolic Czempinia Thematic145.1518-12-20171931
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Nature130.2602-04-20191925
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Touristic138.3725-04-20161931
Gmina Sokoły i nie tylko Touristic128.4114-04-20181911
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Touristic138.4828-05-201619112
Wokół Gminy Słupsk Touristic145.6501-04-2018199
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Thematic138.0207-07-20161941
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Thematic122.9220-07-20151986
Przedmoście Bydgoskie Thematic131.1930-05-20151868
Harcerskie sprawności Thematic127.8911-11-20161873
PROJEKT PIENINY Touristic159.8110-08-2018185
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Nature135.3315-05-20151826
EDK Pabianice Thematic143.2303-06-20181815
Podróż linią kolejową Thematic132.6901-10-20131829
Warszawska Geościeżka Rowerowa Touristic132.5410-01-2017183
Pamięci ofiar II wojny światowej Thematic127.8814-05-20171819
Wielin i okolice Touristic140.8214-06-20171816
Słowacki Raj Nature157.7825-06-2017187
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Thematic129.0315-07-20171812
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Thematic131.8423-01-2019187
Czerwony Kapturek Nature147.0612-01-20161841
Góry Leluchowskie Nature164.6211-05-2019181
CZEmpiniacy Thematic123.8115-06-20191821
TAJEMNICE MIEDZIANKI Touristic156.8423-03-20151840
W Żarach, w koszarach :) Thematic162.410-08-2019183
Tajemnice Parku Pokój Touristic135.3401-09-20161864
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Thematic146.6718-09-20161720
Gmina Ksawerów Thematic114.3820-11-20161789
Geo-Zawiercie Touristic113.5126-03-20171759
Tatry według Wanogi Touristic185.0210-09-2018174
Łódzcy Keszerzy Thematic131.6805-10-20151723
Leśna Norda według Wanogi Touristic138.9919-11-20181720
Lądek-Zdrój Touristic118.3301-01-20191719
L Touristic137.8101-09-20171716
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Touristic124.3226-10-2017175
SZLAK CZAROWNIC Touristic116.2116-03-20161717
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Touristic115.4322-12-20171730
Maltańskie klimaty Touristic123.8624-01-2018175
Młyny nadwarciańskie Thematic119.530-05-2019170
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Touristic120.5524-07-2019170
Gratka dla Miłośników Kolei Thematic135.6630-07-2016175
SIEKIEREZADA Thematic123.3127-09-2019169
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Thematic158.4223-08-2018166
NaGrody Thematic121.4206-07-20151639
Szlak Kaszubskich Nut Touristic107.7724-02-20171621
Taczanowski Thematic105.2401-07-2017169
Ciekawostki starej Częstochowy Thematic118.6807-10-20181625
Wszystkie kesze lubią Lubartów Touristic121.5525-09-20151615
Berlin Touristic110.2608-07-2017169
Kolorowe Kielce Thematic110.3630-12-20181616
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Thematic110.7529-01-20191634
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Thematic111.7215-08-20141671
4x40 Thematic125.3418-05-2019166
Rzeka Reda Nature127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Nature108.9402-06-20191618
Wokół doliny udorki Touristic127.8412-08-2019167
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Thematic116.0302-08-2016168
Rozdroża Wolności Thematic124.8515-05-20151557
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Nature102.7215-11-20161516
Sekrety Zagórza Thematic81.124-10-20171541
SYCYLIA: mania mania Touristic134.0629-06-2018150
ZAGUBIENI W NAWII Thematic113.1805-07-20151533
Puszcza Zielonka Nature118.9811-10-20131520
Wieże triangulacyjne Thematic114.6716-10-2018150
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Touristic125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Thematic117.1418-07-20171516
SZPKD - PTTK Thematic100.2607-03-20161535
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Thematic141.5113-05-2019150
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Thematic114.3922-04-20161516
Gmina Irządze - Perła Jury Touristic98.4120-08-20161560
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Thematic118.1601-07-20161544
Grzyby Polski Geo-sketch11401-09-2019153
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Touristic109.6322-05-2018146
Szlaki Olsztyna Touristic100.5316-07-20181412
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Touristic107.3707-07-20181416
Rzepnickie INO Thematic112.8324-11-20161417
Białogardzkie przeprawy Touristic98.428-05-20181419
Żoliborz Oficerski Thematic105.515-07-20171480
Mścickie SUDOKU Nature140.0326-12-20161435
Kotlin Touristic95.2208-08-20181421
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Thematic107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Thematic108.7905-10-20131443
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Touristic106.1305-10-20131440
Rzeka Skrwa Touristic98.6826-10-20131425
Uroki doliny Iny Nature106.1523-04-20171437
Wyspa Opatowicka Nature115.8114-10-2018145
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Touristic92.4210-05-20171483
Politechnika Śląska Thematic102.0406-04-20141444
Rudzkie kapliczki Thematic98.5613-01-20191435
KOŁO WARSZAWSKIE Touristic98.2115-06-20181457
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Thematic99.5706-01-20161430
Twierdza Grudziądz Thematic103.9925-05-20141435
Geo wycieczki - LWÓW Touristic101.0612-02-20161421
Dziki Ostrów Tumski Nature118.1620-06-20141472
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Touristic119.8223-03-20191419
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Nature107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Thematic103.8407-09-20141442
Rio: Tour Thematic98.0602-05-20191419
Żarskie Wylotówki Thematic109.4609-04-20161412
KJ Kolorowe Jeziorka Touristic100.911-06-2019142
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Thematic105.3118-06-2019149
Na Łące Zające Nature124.5213-11-20161413
Magiczne Czahary Nature96.422-07-2019140
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Touristic110.6126-04-20181414
Park Mużakowski Touristic100.3704-05-20181415
Sanssouci Touristic98.5604-05-2018143
Bieszczadzkie Połoniny Touristic175.1202-07-20151430
DAG Fabrik Bromberg Thematic84.3929-09-20161355
Myślęcinek Touristic96.4922-05-20181324
Bieszczadzka Kolejka Leśna Thematic104.2818-06-20151328
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Thematic105.9823-06-20151311
Cmentarz Centralny Thematic96.0106-12-20141398
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Touristic10122-07-2018138
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Thematic88.9217-01-20171337
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Touristic103.8305-10-20131315
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Thematic92.8701-09-20151346
Tczewski Gryf Thematic106.6422-04-20171360
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Thematic106.9701-05-20171321
Spacer bulwarem nad Uherką Thematic83.2522-11-20131345
Pstrąże - miasto duchów Thematic109.312-06-20171331
Święta Multi-Kulti Thematic94.9715-03-20191313
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Touristic95.1912-07-20171320
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Thematic94.412-07-20171324
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Thematic97.529-08-20171325
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Thematic86.929-01-20161314
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Thematic94.5407-06-20141359
Zielonogórska Impreza Thematic93.7104-03-20161315
Pieseł Nature123.0914-07-20141312
D.U.P.A. Thematic92.1711-12-20171311
Skarby przyrody Nature100.3226-03-20161357
Bytom WieloWyznaniowy Thematic91.3705-01-20181344
Archktektura Saskej Kępy Touristic94.0210-04-20161386
WIOsna w Buku Thematic92.8324-03-20181319
WPPZ Luboń Thematic92.2420-12-20141318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Thematic113.1502-05-20181312
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Nature98.8806-08-2019135
Zakręcony Kwidzyn Thematic100.3327-08-20161399
Ścieżka Kynologiczna Thematic87.5227-09-2019129
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Thematic76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Touristic92.6630-05-20151241
Dwory i Wille Oliwy Thematic84.8626-06-20181219
Jedyne w mieście Thematic92.3303-07-2018128
Drużyna Świętego Mikołaja Thematic93.8424-12-20161239
PolAndRock Festival 2018 Thematic80.3930-07-20181215
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Thematic9413-09-20181220
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Thematic105.3424-08-2015128
Dookoła jeziora Narie Touristic90.9931-10-20151239
Kalwaria Wejherowska Touristic105.9922-10-20131268
SZKOLENIE WOJSKOWE Thematic92.8315-09-20181220
Schrony Poligonu Południe Thematic102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-sketch82.8920-04-20171233
Radomszczańskie skwery Thematic86.714-05-20171237
[ZZ] Zodiak Thematic70.0821-05-20171233
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Thematic82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Thematic86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Thematic89.0424-03-201412102
Bitwa o benzynę Thematic91.3418-12-20151247
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Touristic8404-09-20171256
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Nature93.9519-02-2019128
Golf Cacheing Thematic9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Touristic97.3131-03-20191210
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Nature79.0811-04-20191212
Zamojskie podwórka Thematic79.7405-01-20181249
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Touristic81.5815-01-2018120
Wesołe miasteczko pod Panem Twardowskim Thematic89.8902-06-20191230
Wyimki turystycznie wg Iwmali Thematic130.3205-06-2019120
Mosty Głuszynki Nature82.711-11-20141232
Buk akustycznie Thematic89.3622-03-20181223
Nad środkową Grabową Touristic91.1312-04-2018125
Wodospady Thematic103.1519-07-2019120
Nowe place i skwery Bytomia Thematic83.2407-05-20181234
Stare Poznańskie Szpitale Thematic91.8211-04-20151241
Kijów Touristic81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Thematic82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Touristic84.6530-05-20181131
MIESZKAŃCY DRZEW Thematic87.5209-05-20151117
Emocje Warszawskie Touristic90.510-06-20181111
Białogardzka ścieżka edukacyjna Nature79.3605-07-20181125
Wycieczka po Bziu Touristic74.0628-06-20151143
Leśna ścieżka rowerowa Nature75.714-08-20151135
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Thematic81.1603-04-20171147
PROJEKT JAKUBÓW Touristic90.1227-09-20181124
Geo wycieczki - GRUZJA Touristic121.1211-04-2017110
Sośnik Touristic90.4718-04-20181133
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-sketch90.7129-09-20181153
Ścieżka Edukacyjna Dobra Nature69.7416-11-20181128
Koszalińskie murale Thematic83.3428-04-20171131
Jagodna - Góry Bystrzyckie Nature99.0724-10-20181110
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Thematic66.7323-11-20151151
pROJEKT wŁOSZCZOWA Touristic82.515-04-20141162
Święta, święta i ... kesz Thematic77.6706-01-20191111
Straceni na stokach cytadeli Thematic85.6727-08-20171183
Lubińskie W Geo-sketch89.6425-01-20161139
Poznańskie Wichrowe Wzgórze Thematic86.8517-02-20191114
Barcin-zabytki i ciekawostki Thematic82.4710-02-20161155
Czy znasz swoje miasto? Thematic103.3430-05-20141142
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Thematic90.6918-07-20171116
!! Welcome to Śliwnik !! Touristic85.8220-02-20191110
Z podniesioną głową Touristic81.221-02-20161142
Szlak kamieni granicznych Nature92.1921-02-20161121
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Touristic71.2202-05-20191125
Szkółka leśna Nature91.1515-04-20161153
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Touristic94.4716-03-20181121
Wędrówki Sambora Thematic90.5112-06-2019113
Uskorz Wielki Thematic88.1625-06-20161144
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Thematic9521-06-20161128
OKO KOZŁOWA. Thematic114.6220-05-20181012
Spacer po parku Nature68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Nature81.808-10-20161054
Projekt Bierawka Nature81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Touristic73.522-06-20121055
Podania i legendy Zagłębia Thematic69.8306-07-20181036
GREG Thematic101.9803-07-2018103
Gry Planszowe Thematic80.8511-12-20161031
Ustka na fali Touristic75.505-07-20181034
Dzielnice Włoszczowy Thematic77.6413-08-20151057
Spacerkiem po Miastku Thematic82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Thematic7222-08-20151061
PROJEKT GRODOWIEC Touristic79.511-04-20171035
WATAHA Thematic85.7817-09-20181014
STRACHY NA LACHY Thematic73.1701-11-20151060
Baza Rakietowa - Nieczajna Thematic76.3323-06-20171021
Koszalińskie ronda Thematic7521-02-20161053
Szlak Porwanego Księcia Nature87.1821-02-20161018
Szlakiem Sekulskich Mogił Thematic80.6707-10-20171036
Geo wycieczki - KARLSKRONA Touristic69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Thematic78.1425-10-20171017
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Thematic70.0117-12-20171015
Jezioro Winiary Nature73.517-05-20191012
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Thematic83.3315-11-20141034
Wielkopolski Park Narodowy Touristic58.418-03-20181022
Żabi Kraj Touristic66.0615-06-20191012
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Touristic73.5216-06-20191024
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Touristic68.0320-06-20191031
Marienwalde Touristic80.1409-01-20151017
USTKA.travel Touristic80.1409-07-20191014
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Nature81.124-04-20181033
Leśna Extremka Thematic87.8125-04-2018106
Huta Kryształowa Touristic73.8208-08-2019103
Dom grobów Thematic69.8910-08-2019100
Leksykon leśnika Thematic78.6817-09-20161046
Szlak_zielony Touristic67.0215-08-2011947
Leśny mini projekt - Zelejowa. Nature75.6721-06-2015954
Kiedy Słońce było Bogiem... Thematic63.930-07-201892
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Touristic83.6129-09-2018941
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Thematic73.0110-06-201994
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Touristic60.8919-09-201895
KruK Thematic68.5122-09-2018940
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-sketch80.329-09-2018950
"Projekt kajak" - Pilica Thematic84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Touristic70.1412-02-2017941
"Najkrótszą drogą" Thematic76.6621-11-201397
Częstochowa Po Żydowsku Thematic63.5307-10-2018919
Mosty nad Płonią Thematic70.819-10-2015928
Pilczyca i okolica Touristic73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Touristic70.8412-08-2017929
Litewskie wybrzeże Touristic63.0325-02-201990
Ośrodek Oporu Jastarnia Touristic65.6828-02-2019939
Eka z Łazarza Thematic65.4916-03-2019921
Rugia Touristic66.3405-04-201992
Kociewski złoty pociąg Thematic66.3525-03-2016931
Ku Pamięci Thematic60.8530-04-2019916
Ludzie Saskej Kępy Thematic64.3510-04-2016970
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Thematic61.3915-01-2018941
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Touristic65.3323-06-201999
Geo wycieczki - Aspö Touristic66.0121-04-201890
Bojanowski Thematic68.1620-07-2016927
SOŁOTWA Touristic73.4730-07-201994
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Thematic76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Thematic66.515-08-2016944
Pawia Wyspa Touristic56.3719-05-201884
JAZ TAKTYCZNY NA NOTECI Thematic70.3428-09-201983
Operacja OKŚ Thematic58.1624-11-2016833
Inowrocławski Park Solankowy Touristic55.0506-05-20128114
Rzeźby na Tausenie. Thematic58.6729-12-2016857
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Thematic58.8423-07-201588
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Nature51.7112-08-2015843
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Nature65.2210-04-2017820
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Thematic66.5227-09-2015866
Hugoberg Touristic56.6813-11-2018852
Morska Przygoda Thematic50.5425-08-2017834
LIDZBARK WARMIŃSKI Touristic58.3331-01-2019815
Mała Czantoria Nature64.4503-04-2019815
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Touristic56.8608-07-2014846
Toszecka opowieść Thematic60.3705-03-2016859
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Thematic57.7113-11-201786
Tajemnice starej terakoty Thematic56.711-12-2017831
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Thematic62.6630-04-2019844
Mazurskie cmentarze Thematic52.6930-04-2019811
Siedmiu Wspaniałych Thematic57.3712-01-2018863
Przyroda Saskej Kępy Thematic57.510-04-2016882
Wojna na Saskej Kępie Thematic55.0510-04-2016882
Ostatni bastion Imperium Thematic54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Touristic58.6722-01-2018811
Zostań Rybakiem Thematic58.0213-05-2019830
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Nature53.7123-05-2019826
GEOsfera Touristic58.5325-05-2019817
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Geo-sketch65.2829-07-201984
Rezerwat przyrody "Obary" Nature57.9808-06-2019820
Stargard już nie Szczeciński Touristic67.3610-06-201988
Historyczny Sulechów Touristic60.8625-12-2018812
Ponidziańskie ślady przeszłości Touristic55.1818-06-201988
Wesoły zajazd Touristic6410-04-2018822
Sekrety Kopic Touristic58.6831-12-2014863
Moryń oczami Iwmali Touristic69.1426-04-2018813
Dębowy Las Nature70.6826-04-2018819
Religie i związki wyznaniowe Thematic57.8719-07-2016823
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Touristic64.2507-08-201984
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Thematic77.1716-08-201687
Wejherowskie Kościoły Thematic51.0225-05-2018715
Chorzowskie Trójstyki Thematic44.7118-09-201978
JAK ZDOBYWANO DZIKI ZACHÓD Thematic52.8228-09-201973
Bytów wita Thematic54.5115-11-2016724
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Touristic49.5323-07-2018748
Potwory Thematic47.3715-09-201873
Gwiezdne Wrota Thematic50.3510-06-2012757
Klein Ausker Thematic59.1719-08-2015745
Sztolnia nr 7 Thematic76.3627-03-2017722
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Thematic72.1124-04-2017724
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Thematic56.9130-05-2017729
Osiedle Przyjaźń Touristic52.501-08-20147144
Linia obrony Widawki Thematic49.1430-03-2014745
Haśka Thematic52.0326-11-2015750
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Thematic57.6725-08-2017781
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Thematic56.3427-03-2018719
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Thematic52.6714-02-2017725
Kijowskie polonika Touristic47.3827-09-2017714
Praha by Černý Thematic52.1819-04-201970
Vispereglia Touristic55.3516-05-201970
Nadwarciański odcinek MRU Thematic51.9821-07-201972
Geo wycieczki - SANDEFJORD Touristic49.8621-04-201871
Stary w Starachowicach Thematic51.3322-07-201973
Zielone Serce Puszczy Geo-sketch61.5219-05-2018710
Michael Jackson's This is it! Nature49.3325-04-2018726
Śladami Litwosa Thematic51.8408-05-2018711
Czarne Serce Puszczy Geo-sketch61.1919-05-2018711
Niebieskie Serce Puszczy Geo-sketch64.1616-05-201876
Czerwone Serce Puszczy Geo-sketch71.8316-05-201879
słono-wodne kesze Thematic40.8623-07-201960
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Thematic6330-05-2018661
Magiczna Werona Touristic42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Nature74.5309-07-201862
Śladem rudzkich rzeźb Thematic41.0428-06-2015660
Poznaj Kazimierz Biskupi Touristic42.5214-08-2012642
ZAGADKOWY STAW Thematic61.3309-02-2017620
Sosnowiec Thematic38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Touristic40.8527-03-2017654
Szlakiem Edyty Stein Thematic43.0114-10-2013688
Przemysł dawnego Zawiercia Thematic41.5307-04-2017663
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Thematic49.1713-09-2018613
Górny San Touristic55.6123-09-2015611
Gwary Polskie Thematic42.9826-09-2015617
Siersciuchowe OWN-y Thematic50.1829-10-201863
UFO Thematic54.3317-05-201766
Geowycieczki - Brześć Touristic41.3726-10-201860
Park Gródek Nature4718-11-2018639
Bakarat Thematic47.1701-07-2017646
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Thematic41.0324-12-2018619
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Thematic43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Thematic52.8730-05-2014653
POLSKA W RZYMIE Thematic41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Thematic17.0221-02-2016610
Słoneczne zegary Szczecina Thematic42.0413-08-2014645
Ryzyk - Fizyk Thematic7.1604-05-2019610
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Thematic46.9902-05-2016657
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Thematic44.1727-05-201960
DOOKOŁA KLEKOTU Thematic48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Touristic44.8317-05-2016662
W gminie Kołbaskowo Touristic50.0110-06-201964
Nordic Walking Thematic39.5420-06-2019625
[WSCHOWA] WIERSZimki Thematic57.3414-07-201965
Warszawskie ZOO Thematic39.3629-07-2019614
W_DAL Geo-sketch5702-08-201964
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Thematic41.1406-08-201969
Sekrety Puszczy Nature3506-09-201952
Przed borem Touristic36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Thematic35.8503-02-2017584
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Thematic47.3406-09-201851
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Touristic54.7229-09-2018542
WIO na Grodzisza Thematic33.215-04-2017527
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Thematic43.3309-10-2015544
Würzburg Riese Thematic36.6501-02-2014541
Wierni do końca Thematic37.3420-06-2017527
Levada do Furado PR10 Touristic43.3114-12-201855
Wesołych Świąt Thematic37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Thematic43.530-04-2014554
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Thematic33.5229-04-2019514
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Touristic35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Touristic37.8421-11-2017515
Śladami posterunkowego Cieśli Thematic38.1615-04-2019520
Pojezierze Świętokrzyskie Touristic34.704-05-201956
Extremly Walim na piekarnię Thematic48.2218-04-2018515
Mogiły Leśne Thematic35.507-07-201951
Śladami Heinricha von Stephana Thematic39.1730-06-2016535
BALANS Thematic34.5314-08-201952
Kanał Elbląski Touristic33.1711-04-2015550


Change logo type

Change the name

GeoPath details
Mentor (?)HelpMentorThe mentor is the person who created the GeoPath. {leadingUserName}
Visibility
{ptStatus} Change status
Completed {conquestCount} times
Scoring {ptPoints} Points
Number of caches {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% cache finds required to complete GeoPath 100% ( Geocaches) Set
GeoPath type {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Publication date {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Owners {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
GeoPath's description
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Caches in this GeoPath

include following caches in gpx file:


inactive
ignored
placed by you
watched
founded
Logs count in gpx file*: 5

*) - for each cache. Available only for "GPX" files OK
information
Statistics for this GeoPath
Your progress on this GeoPath


{powerTrailserStats}

Show more statistics

Opinions and comments

Log your visit