Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: {displayedPowerTrailsCount} Opcje wyświetlania
Nazwa Typ {statusOrPoints} Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta


Drużyna Świętego Mikołaja

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie wolny
Widoczność
Zdobyta 42 razy
Punktacja 93.84 punktów
Liczba skrzynek 12 (0 / 0 / 0)
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 90% ( Skrzynki)
Typ GeoŚcieżki Tematyczna
Data publikacji 24-12-2016
Założyciele wolny, -REGIONALNI-
Opis GeoŚcieżki

 

Stowarzyszenie "REGIONALNI" po raz kolejny zaprasza wszystkich do zabawy na terenie gminy Tuchomie. Tym razem przygotowaliśmy dla Was 12 skrzynek w tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Kesze zostały rozmieszczone na terenach zielonych. Nie ma możliwości podjęcia skrzynek metodą "drive in", ale przy samej ścieżce jest parking. Skrzynki proste, łatwe, przyjemne.

 

Zapraszamy do zdobywania ścieżki. A korzystając z okazji, że dziś Wigilia, pragniemy złożyć wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych znalezionych i gwiazdkowych skrzynek w Nowym Roku.

 

 

 

 

Mikołaj jak co roku przygotowywał się na Wigilię. Renifery przechodziły trening szybkości, elfy dzielnie pakowały kolejne prezenty, Mikołaj odczytywał listy i kładł je na odpowiednie kupki wraz z komentarzem dla elfów.  Odkurzył też swoje sanie, sprawdził, czy wszystko działa, wypolerował uprząż  i powoli szykował się do tego najważniejszego dla niego dnia w roku. Był pewien, że wszystko ma dopięte na ostatni guzik, usiadł więc w swym ukochanym zielonym fotelu, pod pachnącą choinką, z kubeczkiem jego ukochanego napitku w dłoni, gdy nagle…… BUUUM!!! Takiego dźwięku to on jeszcze nigdy nie słyszał, aż spadły mu kapcie. Zerwał się z fotela i pobiegł wprost do fabryki prezentów. Co to był za widok!! …… Stanął w pól kroku i usiadł na śniegu, który powoli padał na głowę biednego Mikołaja.  Szok, to delikatne słowo, którym  można opisać stan świętego. Jakby tego  było mało renifery wpadły w panikę,  zaplątały się w uprząż, wyciągnęły sanie na dwór (w nich był już przygotowany worek z pierwszą partią prezentów) i poszybowały w niebo. Na próżno Mikołaj je wołał, były przerażone.  Kiedy w końcu się wyplątały każdy poszybował w swoją stronę, sanie pozbawione napędu runęły na ziemię.  Gdzie?... Tego święty dokładnie nie wiedział, a worek…. Na cóż poszybował gdzieś i również spadł na ziemię. Tego było już za wiele, Mikołaj nie wytrzymał i stracił przytomność, pomimo tego, że jego ukochana żona już biegła z kropelkami na serce...

Kiedy się ocknął postanowił załatwić to jak mężczyzna. Ubrał się, wziął mapę i garmina, i ruszył w świat na poszukiwanie reniferów…. Chyba jednak nie uważał na lekcji geografii, bo słuch po nim zaginął.

Pomóż drogi keszerze świętemu i uratuj święta!! Wigilia już blisko, nie zwlekaj!! Odnajdź 9 reniferów, sanie i Mikołaja, a na końcu worek z prezentami i zapewnij sobie dozgonną wdzięczność sympatycznego staruszka i dzieci na  całym świecie:) Do dzieła, spiesz się, bo czasu jest niewiele.


 

Projekt został sfinansowany ze środków GKRPA Tuchomie.

 

 

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki Drużyna Świętego Mikołaja

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki Drużyna Świętego Mikołaja
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


0% (znalazłeś 0 z 12 keszy GeoŚcieżki)

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis