Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPath
Naam GeoPath
Soort GeoPath Wat is dit?HelpUitlegDe soort van de GeoPath. Vorm op kaart: Bijvoorbeeld interessante plaatsen die een bepaalde vorm op een kaart hebben. Verkennen: Bijvoorbeeld om bepaalde plaatsen in je woonplaats te laten zien. Natuur: Mooie plaatsen die met natuur te maken hebben. Thema: Bijvoorbeeld een thema over een bepaald onderwerp.
% nodig om deze GeoPath te voltooien
Wat is dit?HelpUitlegNa het vinden van een bepaalde percentage zal de het mogelijk zijn om deze GeoPath als voltooid te kunnen loggen.
Beschrijving van GeoPath

Sla nieuwe GeoPath op
Waypoint cache naam Voeg toe aan GeoPath  
(Geen caches aanwezig)
GeoPath
Aantal weergegeven GeoPaths: {displayedPowerTrailsCount} Meer opties
Naam Soort {statusOrPoints} Publicatie datum Aantal caches Voltooid


Drużyna Świętego Mikołaja

Eigenschappen GeoPath
Hoofdeigenaar (?)HelpHoofdeigenaarHoofdeigenaar is de persoon die de GeoPath geregistreerd heeft. wolny
Status
Voltooid 40 keer
Score 93.84 punten
Aantal caches 12 (0 / 0 / 0)
% nodig om deze GeoPath te voltooien 90% ( Caches)
Soort GeoPath Thema
Publicatie datum 24-12-2016
Eigenaar wolny, -REGIONALNI-
Beschrijving GeoPath

 

Stowarzyszenie "REGIONALNI" po raz kolejny zaprasza wszystkich do zabawy na terenie gminy Tuchomie. Tym razem przygotowaliśmy dla Was 12 skrzynek w tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Kesze zostały rozmieszczone na terenach zielonych. Nie ma możliwości podjęcia skrzynek metodą "drive in", ale przy samej ścieżce jest parking. Skrzynki proste, łatwe, przyjemne.

 

Zapraszamy do zdobywania ścieżki. A korzystając z okazji, że dziś Wigilia, pragniemy złożyć wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych znalezionych i gwiazdkowych skrzynek w Nowym Roku.

 

 

 

 

Mikołaj jak co roku przygotowywał się na Wigilię. Renifery przechodziły trening szybkości, elfy dzielnie pakowały kolejne prezenty, Mikołaj odczytywał listy i kładł je na odpowiednie kupki wraz z komentarzem dla elfów.  Odkurzył też swoje sanie, sprawdził, czy wszystko działa, wypolerował uprząż  i powoli szykował się do tego najważniejszego dla niego dnia w roku. Był pewien, że wszystko ma dopięte na ostatni guzik, usiadł więc w swym ukochanym zielonym fotelu, pod pachnącą choinką, z kubeczkiem jego ukochanego napitku w dłoni, gdy nagle…… BUUUM!!! Takiego dźwięku to on jeszcze nigdy nie słyszał, aż spadły mu kapcie. Zerwał się z fotela i pobiegł wprost do fabryki prezentów. Co to był za widok!! …… Stanął w pól kroku i usiadł na śniegu, który powoli padał na głowę biednego Mikołaja.  Szok, to delikatne słowo, którym  można opisać stan świętego. Jakby tego  było mało renifery wpadły w panikę,  zaplątały się w uprząż, wyciągnęły sanie na dwór (w nich był już przygotowany worek z pierwszą partią prezentów) i poszybowały w niebo. Na próżno Mikołaj je wołał, były przerażone.  Kiedy w końcu się wyplątały każdy poszybował w swoją stronę, sanie pozbawione napędu runęły na ziemię.  Gdzie?... Tego święty dokładnie nie wiedział, a worek…. Na cóż poszybował gdzieś i również spadł na ziemię. Tego było już za wiele, Mikołaj nie wytrzymał i stracił przytomność, pomimo tego, że jego ukochana żona już biegła z kropelkami na serce...

Kiedy się ocknął postanowił załatwić to jak mężczyzna. Ubrał się, wziął mapę i garmina, i ruszył w świat na poszukiwanie reniferów…. Chyba jednak nie uważał na lekcji geografii, bo słuch po nim zaginął.

Pomóż drogi keszerze świętemu i uratuj święta!! Wigilia już blisko, nie zwlekaj!! Odnajdź 9 reniferów, sanie i Mikołaja, a na końcu worek z prezentami i zapewnij sobie dozgonną wdzięczność sympatycznego staruszka i dzieci na  całym świecie:) Do dzieła, spiesz się, bo czasu jest niewiele.


 

Projekt został sfinansowany ze środków GKRPA Tuchomie.

 

 

Caches in GeoPath Drużyna Świętego Mikołaja

Voeg volgende caches toe in GPX:


niet actief
negeren
gemaakte
gevolgde
gevonden
aantal logs in het GPX bestand*: 5

*) - voor elke cache. Alleen beschikbaar voor GPX formaat. OK
Informatie:
Toon statistieken Drużyna Świętego Mikołaja
Voortgang van deze GeoPath


0% (je hebt 0 van 12 uit deze GeoPath gevonden)

Toon meer statistieken

Opmerkingen en/of loggen

Schrijf opmerking of log