Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPaths
GeoPath name
GeoPath type What is this?HelpHelpSpecifies the type of GeoPath. If the majority of caches are arranged in a line, or form a design on the map, set Geo-sketch . If the majority of caches highlight a tourist attraction (e.g. a famous building, museum, etc.) set Touristic . If the majority of caches show off a natural feature (e.g. a mountain peak, viewpoint, etc.) set Nature . If the caches have a common theme (e.g. cathedrals, famous authors, etc.) set Thematic . If you think your GeoPath should be in another category which is not listed, contact the OC Team cog (at) opencaching.pl
% cache finds required to complete GeoPath
What is this?HelpHelpAfter logging a percentage of the caches, the user may log the GeoPath as completed
GeoPath Description

Start a new GeoPath
Waypoint Cache name belongs to GeoPath  
(No caches to display)
GeoPaths
Number of displayed GeoPaths: {displayedPowerTrailsCount} Display options
Name Type {statusOrPoints} Publication date Number of caches Completed


Drużyna Świętego Mikołaja

GeoPath details
Mentor (?)HelpMentorThe mentor is the person who created the GeoPath. wolny
Visibility
Completed 40 times
Scoring 93.84 Points
Number of caches 12 (0 / 0 / 0)
% cache finds required to complete GeoPath 90% ( Geocaches)
GeoPath type Thematic
Publication date 24-12-2016
Owners wolny, -REGIONALNI-
GeoPath's description

 

Stowarzyszenie "REGIONALNI" po raz kolejny zaprasza wszystkich do zabawy na terenie gminy Tuchomie. Tym razem przygotowaliśmy dla Was 12 skrzynek w tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Kesze zostały rozmieszczone na terenach zielonych. Nie ma możliwości podjęcia skrzynek metodą "drive in", ale przy samej ścieżce jest parking. Skrzynki proste, łatwe, przyjemne.

 

Zapraszamy do zdobywania ścieżki. A korzystając z okazji, że dziś Wigilia, pragniemy złożyć wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych znalezionych i gwiazdkowych skrzynek w Nowym Roku.

 

 

 

 

Mikołaj jak co roku przygotowywał się na Wigilię. Renifery przechodziły trening szybkości, elfy dzielnie pakowały kolejne prezenty, Mikołaj odczytywał listy i kładł je na odpowiednie kupki wraz z komentarzem dla elfów.  Odkurzył też swoje sanie, sprawdził, czy wszystko działa, wypolerował uprząż  i powoli szykował się do tego najważniejszego dla niego dnia w roku. Był pewien, że wszystko ma dopięte na ostatni guzik, usiadł więc w swym ukochanym zielonym fotelu, pod pachnącą choinką, z kubeczkiem jego ukochanego napitku w dłoni, gdy nagle…… BUUUM!!! Takiego dźwięku to on jeszcze nigdy nie słyszał, aż spadły mu kapcie. Zerwał się z fotela i pobiegł wprost do fabryki prezentów. Co to był za widok!! …… Stanął w pól kroku i usiadł na śniegu, który powoli padał na głowę biednego Mikołaja.  Szok, to delikatne słowo, którym  można opisać stan świętego. Jakby tego  było mało renifery wpadły w panikę,  zaplątały się w uprząż, wyciągnęły sanie na dwór (w nich był już przygotowany worek z pierwszą partią prezentów) i poszybowały w niebo. Na próżno Mikołaj je wołał, były przerażone.  Kiedy w końcu się wyplątały każdy poszybował w swoją stronę, sanie pozbawione napędu runęły na ziemię.  Gdzie?... Tego święty dokładnie nie wiedział, a worek…. Na cóż poszybował gdzieś i również spadł na ziemię. Tego było już za wiele, Mikołaj nie wytrzymał i stracił przytomność, pomimo tego, że jego ukochana żona już biegła z kropelkami na serce...

Kiedy się ocknął postanowił załatwić to jak mężczyzna. Ubrał się, wziął mapę i garmina, i ruszył w świat na poszukiwanie reniferów…. Chyba jednak nie uważał na lekcji geografii, bo słuch po nim zaginął.

Pomóż drogi keszerze świętemu i uratuj święta!! Wigilia już blisko, nie zwlekaj!! Odnajdź 9 reniferów, sanie i Mikołaja, a na końcu worek z prezentami i zapewnij sobie dozgonną wdzięczność sympatycznego staruszka i dzieci na  całym świecie:) Do dzieła, spiesz się, bo czasu jest niewiele.


 

Projekt został sfinansowany ze środków GKRPA Tuchomie.

 

 

Caches in this GeoPath Drużyna Świętego Mikołaja

include following caches in gpx file:


inactive
ignored
placed by you
watched
founded
Logs count in gpx file*: 5

*) - for each cache. Available only for "GPX" files OK
information
Statistics for this GeoPath Drużyna Świętego Mikołaja
Your progress on this GeoPath


0% (You found 0 from 12 Caches in the Geopath)

Show more statistics

Opinions and comments

Log your visit