Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
Geościeżki - skupiające wiele keszy
Ponad 500 Geościeżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za free!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne jest bezpłatnie
Liberalne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 532 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.042018-05-2865018
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3563.542014-06-2644511
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2106.972016-06-0131614
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.192015-04-2030319
Zamki w Polsce Krajoznawcza1911.042014-09-222596
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1687.822013-11-0421034
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.022014-08-1416240
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1109.262015-09-2415533
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1467.422015-09-021514
ROK - Rowerowa Obwodnica Koszalina Krajoznawcza1163.342018-06-1715011
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1050.342014-05-191508
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.472013-05-3014057
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.612016-09-2813730
I ♥ PL Geo-szkic989.082012-06-0112947
Polskie szczyty Krajoznawcza1147.542015-10-061180
Miasto Murali Tematyczna782.832018-04-0111133
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.172017-05-0810917
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.722015-01-1610550
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.272013-11-0910256
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna845.672015-06-1810211
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna747.342014-02-2310019
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.322014-07-2610055
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.492016-08-2610029
Projekt PL Geo-szkic701.952011-05-259577
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.032015-08-28924
Projekt Muminek Geo-szkic928.742015-09-069225
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza805.742016-02-138633
Marian Tematyczna732.322015-04-25854
Dwory, parki i ogrody Tematyczna605.782018-04-14811
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna579.532015-10-04801
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.652015-06-12745
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.232017-08-037032
S-Ł Tematyczna553.612011-06-086818
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.592014-11-146611
Leśne tropy Geo-szkic473.642015-04-286544
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.82018-05-20644
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.592015-01-186426
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic602.962018-05-076211
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.872015-06-2860110
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.012014-05-155914
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.342014-11-125826
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza452.112015-06-185815
WROCimki Geo-szkic547.142017-12-31578
Sopot(wy)imki Geo-szkic555.152018-07-05565
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.162014-06-18568
Wielki K.MIL Geo-szkic413.582015-11-195611
Granica II RP Geo-szkic408.412014-10-20563
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna432.32016-04-22535
Wartą do Poznania Krajoznawcza361.372015-01-245220
Geostrada Tematyczna363.872015-09-285117
Tour de Łagisza Tematyczna390.882015-03-175154
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.822012-01-234935
Nosferatu Tematyczna437.662017-07-30498
Hurt i detal Tematyczna329.822018-01-30498
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.412015-10-224810
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic470.662018-01-224717
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.382015-03-094712
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.132014-02-144616
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.652015-05-034513
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza386.512018-04-27451
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.172017-09-174527
MRU Tematyczna442018-09-17445
Dłutowski Las Geo-szkic371.092018-06-08436
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.882017-12-31439
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-294210
WODNY DÓŁ Przyrodnicza265.272018-09-10420
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.312015-11-07428
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.922014-04-294255
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.692015-08-134129
Wielkopolska Miedza Geo-szkic295.792012-07-26414
Powstanie Warszawskie Tematyczna312.582013-11-084122
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza313.632017-09-104111
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza267.242014-06-254110
Na siedmu wzgórzach Tematyczna288.062015-11-144052
Masyw Góry Chełmskiej Przyrodnicza331.772016-02-24408
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.342016-02-22409
DLK Przyrodnicza328.962014-10-214040
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna366.482016-07-264017
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084025
Doliwa Geo-szkic338.342015-05-023916
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.362016-09-293914
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.262016-04-153977
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna293.632018-01-24390
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Urban Exploration Tematyczna286.732016-04-153817
Busko i okolice Krajoznawcza314.812016-05-233813
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.212015-09-273731
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza261.642015-11-083733
Szybowiec Geo-szkic345.162014-07-103754
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.292016-10-063613
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.122009-05-263657
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna250.42017-07-01366
Men in Breslau Geo-szkic328.172018-02-24366
Rowerowy Starogard Krajoznawcza255.242018-06-053512
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.262015-09-233530
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna290.822017-05-18357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.462017-05-18353
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.182015-01-05355
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.572015-06-253415
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24348
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza286.12017-08-293412
Białostocki Street Art Tematyczna234.432016-06-183413
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223459
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza256.72015-01-313418
Bajkowe Abecadło Tematyczna213.062018-05-063428
Demony Słowian Tematyczna250.992015-04-133454
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.942015-10-243333
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza252.732017-06-153313
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.922017-07-113311
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.682014-10-053365
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.822014-11-163339
Białogardzkie wyimki Geo-szkic325.592018-06-063215
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna247.332018-09-09320
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.822015-08-283217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.872015-09-243239
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.422013-11-223237
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza236.292016-06-213211
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223222
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.762016-11-233110
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.312013-08-203062
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053069
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.782017-04-02308
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.352014-10-063028
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.492018-04-233019
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza215.72017-07-292920
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.662017-08-122916
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.752016-03-012933
Kanał Bydgoski Tematyczna205.942017-11-292935
MurGos Krajoznawcza211.232014-10-242938
W krainie Thorgala Tematyczna232.622016-06-25295
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.432015-05-11289
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.452016-06-072849
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12286
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza213.932016-08-032854
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.12015-08-032738
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.12015-09-0527157
Projekt LHS Tematyczna201.22014-09-11276
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.092014-11-032757
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.612016-08-182731
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272634
Lago di Garda Krajoznawcza211.342016-12-24264
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152617
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.342014-03-282637
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.382014-04-262626
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.182014-09-192638
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.632018-04-062613
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Rejon Umocniony Hel Tematyczna192.682018-06-28258
Orawa Krajoznawcza243.172011-12-072519
Pruszków i okolice Tematyczna175.382017-07-072519
Podziemna Gdynia Tematyczna211.492014-04-222513
Antywyimki Tematyczna172.092017-11-242524
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.852014-12-20254
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna171.262018-03-03254
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza189.622015-11-222422
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.092016-05-2624132
Murowane Klimaty Krajoznawcza183.512015-01-252442
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.832015-05-062391
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.222016-11-122349
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza194.642015-05-252341
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna174.082017-01-11230
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.52015-08-292324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.652017-05-072342
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.832017-05-15232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.452013-12-23239
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.152017-06-232347
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.872015-12-122339
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza169.042014-07-042386
Zielona Pętla Przyrodnicza183.032016-05-242377
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.482016-06-072318
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.172012-05-052235
PROJEKT SY Tematyczna164.642017-05-132251
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.632015-11-28228
Jeden za wszystkich wszyscy za jednego Tematyczna200.552018-05-012212
Korona Gór Polski Krajoznawcza251.52014-11-21221
Cmentarz Wojenny z 1914 Tematyczna172.82018-07-212121
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.672013-10-132117
Twierdza Wrocław 1890-1918 Tematyczna172.522018-09-24210
PGR Krajoznawcza161.692017-09-222112
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.842014-06-072138
Linia 373 Tematyczna171.672014-09-012122
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.412018-06-012113
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.882016-11-122063
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.642011-01-172054
GRPS Tematyczna164.362015-06-28203
Via Regia śląskie Tematyczna152.482015-09-052041
Plus Jeden Tematyczna161.922018-08-16201
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.742018-08-29200
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna147.372018-09-072017
MRU - podziemia Tematyczna204.282018-09-202019
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna1472014-01-262036
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.822015-12-102024
Mobilniaki przystankowe Tematyczna153.642018-01-15200
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.192017-09-10205
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.342014-07-012041
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.772014-08-142043
Wszystkie kesze lubią Łowicz Krajoznawcza150.022014-09-262073
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.122018-04-072024
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.372018-05-10203
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna143.542018-06-03200
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.662016-11-121939
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.962015-06-231953
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.22015-09-081968
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.542014-05-201975
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna162.832017-09-101910
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.372016-04-251931
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.412018-04-14197
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.482016-05-2819107
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.652018-04-01196
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic197.832018-04-22196
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.022016-07-071934
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.192015-05-301861
Harcerskie sprawności Tematyczna127.892016-11-111868
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza159.812018-08-10180
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.332015-05-151824
EDK Pabianice Tematyczna143.232018-06-03188
Podróż linią kolejową Tematyczna132.692013-10-011822
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.542017-01-10183
Wielin i okolice Krajoznawcza140.822017-06-141813
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.032017-07-151810
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.062016-01-121838
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.842015-03-231832
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.342016-09-011854
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.672016-09-181718
Gmina Ksawerów Tematyczna114.382016-11-201778
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.512017-03-261753
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.682015-10-051723
Słowacki Raj Przyrodnicza149.912017-06-25174
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.212016-03-161715
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.432017-12-221720
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.862018-01-24175
Niedalino i okolice Krajoznawcza139.32016-07-081710
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna135.662016-07-30173
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.422018-08-23161
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna105.762018-07-17161
NaGrody Tematyczna121.422015-07-061639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.772017-02-241617
Taczanowski Tematyczna105.242017-07-01168
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.552015-09-25169
Berlin Krajoznawcza112.572017-07-08169
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza117.322017-10-26164
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.722014-08-151671
Rzeka Reda Przyrodnicza127.512018-04-16164
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.032016-08-02167
Rozdroża Wolności Tematyczna124.852015-05-151554
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.722016-11-151512
Sekrety Zagórza Tematyczna81.12017-10-241539
- - - - - SYCYLIA - - - - - mania mania Krajoznawcza134.062018-06-29150
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.182015-07-051533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.982013-10-111518
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna106.542017-05-141517
W krainie baśni Andersena Tematyczna125.162016-02-131525
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.142017-07-181514
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.262015-12-261586
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna116.822017-12-181523
SZPKD - PTTK Tematyczna100.262016-03-071531
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna113.232016-04-221513
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.412016-08-201557
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.162016-07-011539
Poznaj Wildę Tematyczna119.352016-08-041512
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.632018-05-22141
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.532018-07-16145
Rzepnickie INO Tematyczna112.832016-11-241414
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza98.42018-05-281413
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.52017-07-151461
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.032016-12-261424
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.982018-08-16143
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.792013-10-051441
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.132013-10-051439
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.682013-10-261421
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.152017-04-231430
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.422017-05-101467
Politechnika Śląska Tematyczna102.042014-04-061440
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.572016-01-061423
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.992014-05-251434
Geo wycieczki - LWÓW Tematyczna101.062016-02-12145
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.162014-06-201469
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.222014-07-131488
Lubelski Street Art Tematyczna103.842014-09-071435
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.462016-04-091411
Szpital Zabitych Dusz Tematyczna125.022018-03-281422
Na Łące Zające Przyrodnicza124.522016-11-131413
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Tematyczna110.612018-04-26144
PGR, czyli Pani_Kowy Geoszlak Rowerowy Przyrodnicza106.992018-06-22146
Park Mużakowski Krajoznawcza100.372018-05-04149
Sanssouci Krajoznawcza98.562018-05-04142
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.172015-03-021410
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.122015-07-021428
Myślęcinek Krajoznawcza96.492018-05-221313
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Krajoznawcza97.042018-07-071310
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.282015-06-181325
Cmentarz Centralny Tematyczna96.012014-12-061395
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.922017-01-171332
Kotlin Krajoznawcza88.552018-08-08133
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.832013-10-051315
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.872015-09-011346
Tczewski Gryf Tematyczna106.642017-04-221357
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.972017-05-011321
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.252013-11-221335
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna109.32017-06-121330
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.192017-07-121318
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.42017-07-121320
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza90.712018-06-151323
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.52017-08-291322
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.92016-01-29139
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.542014-06-071357
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.712016-03-041314
Pieseł Przyrodnicza123.092014-07-141312
Skarby przyrody Przyrodnicza100.322016-03-261348
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.372018-01-051339
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.022016-04-101373
WIOsna w Buku Tematyczna92.832018-03-241312
WPPZ Luboń Tematyczna92.242014-12-201318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.152018-05-02134
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.062015-05-051324
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.332016-08-271376
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna78.052016-09-291245
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.982015-05-191227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.662015-05-301239
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.862018-06-261215
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna98.152015-06-231211
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.842016-12-241235
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.392018-07-30125
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.342015-08-24124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.992015-10-311231
Tatry według Wanogi Krajoznawcza147.192018-09-10120
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.992013-10-221266
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.832018-09-15128
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.652013-11-011232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.892017-04-201225
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.082017-05-211231
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.682017-06-151214
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.332017-06-231242
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.042014-03-241293
Bitwa o benzynę Tematyczna91.342015-12-181243
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.242014-05-141276
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza842017-09-041244
Golf Cacheing Tematyczna982014-06-291233
Zamojskie podwórka Tematyczna79.742018-01-051231
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.582018-01-15120
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.72014-11-111229
Buk akustycznie Tematyczna89.362018-03-221216
Legion Poległych Tematyczna112.342018-04-09123
Nad środkową Grabową Krajoznawcza91.132018-04-12125
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.492016-06-281214
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.822015-04-111235
Kijów Krajoznawcza81.032016-09-251118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.692016-09-251144
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.652018-05-301115
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.522015-05-091117
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.52018-06-10116
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.362018-07-051117
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.062015-06-281133
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza862018-07-22111
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.72015-08-141133
Skarby Tyczyna Tematyczna80.232017-03-161115
Witajcie w naszej bajce Tematyczna81.842017-04-011156
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.162017-04-031138
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.122017-04-11110
Kontrakt z Katem Tematyczna80.52017-04-221127
Sośnik Krajoznawcza90.472018-04-181120
Ścieżka przyrodnicza im. prof. dra (...) Przyrodnicza79.512017-06-27113
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.732015-11-231143
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.52014-04-151162
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.672017-08-271158
Lubińskie W Geo-szkic89.642016-01-251138
L Krajoznawcza91.982017-09-01117
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.472016-02-101148
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.342014-05-301140
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.22016-02-211131
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.192016-02-211118
Szkółka leśna Przyrodnicza91.152016-04-151147
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.472018-03-161112
Wokół murów obronnych Starej Warszawy Krajoznawcza77.552015-01-281184
Uskorz Wielki Tematyczna88.162016-06-251142
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna952016-06-211126
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna76.572018-05-071116
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.622018-05-201011
Spacer po parku Przyrodnicza68.372015-04-281017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.82016-10-081049
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.662011-10-011035
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.52012-06-221055
Podania i legendy Zagłębia Tematyczna69.832018-07-061018
GREG Tematyczna101.982018-07-03102
Gry Planszowe Tematyczna80.852016-12-111028
Ustka na fali Krajoznawcza75.52018-07-051016
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.642015-08-131055
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.192017-03-011056
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.022015-08-181039
KONIEC POLSKI Tematyczna722015-08-221056
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.52017-04-111030
WATAHA Tematyczna85.782018-09-17100
Koszalińskie murale Tematyczna75.512017-04-281018
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.172015-11-011055
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.332017-06-231016
SPACER W DOLINIE CYBINY Przyrodnicza77.52014-04-121046
Koszalińskie ronda Tematyczna752016-02-211044
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.182016-02-211016
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.672017-10-071023
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.142017-10-25108
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.732016-03-111032
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.012017-12-17109
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.332014-11-151029
Projekt Gassen Tematyczna67.882014-11-251027
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.42018-03-181015
Marienwalde Krajoznawcza80.142015-01-091017
Uroczyście przysięgam, że knuję coś (...) Tematyczna73.012016-07-04109
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.12018-04-241025
Leśna Extremka Tematyczna87.812018-04-25106
Leksykon leśnika Tematyczna78.682016-09-171043
Szlak_zielony Krajoznawcza67.022011-08-15942
Podziemny Świat Ragnara Tematyczna86.542018-07-0292
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.672015-06-21951
Jedyne w mieście Tematyczna68.512018-07-0395
Sahara Lubońska Przyrodnicza73.972013-10-03941
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.92018-07-3090
Poligon na Brusie Tematyczna74.132018-09-06910
Korona Wielkopolski Krajoznawcza72.332015-09-1891
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.012015-09-24919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.142017-02-12927
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.662013-11-2197
Mosty nad Płonią Tematyczna70.82015-10-19924
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.152015-12-20934
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.842017-08-12918
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna73.772017-07-18915
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.352016-03-25930
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.352016-04-10960
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.392018-01-15925
Bojanowski Tematyczna68.162016-07-20924
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.532016-08-06924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.52016-08-15938
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.372018-05-1982
Operacja OKŚ Tematyczna58.162016-11-24829
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.052012-05-068105
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.672016-12-29852
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.842015-07-2387
Inne Dzieciństwo :D Tematyczna77.262018-08-0284
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.712015-08-12840
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.222017-04-10820
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.162013-11-08861
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.522015-09-27865
Morska Przygoda Tematyczna50.542017-08-25827
II wojna światowa zaczęła się w Tcz (...) Tematyczna60.022017-09-01844
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza54.052017-10-12821
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.862014-07-08843
Toszecka opowieść Tematyczna60.372016-03-05854
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.712017-11-1383
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.72017-12-11826
D.U.P.A. Tematyczna55.012017-12-1186
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.372018-01-12846
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.52016-04-10870
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.052016-04-10869
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.722018-01-2180
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.852014-12-2984
Wesoły zajazd Krajoznawcza642018-04-10814
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.682014-12-31855
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.142018-04-2682
Droga życiowa mężczyzny Tematyczna74.482016-06-28828
OLBRZYM Tematyczna90.482018-04-3082
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.872016-07-19815
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.172016-08-1687
Wejherowskie Kościoły Tematyczna51.022018-05-25712
Bytów wita Tematyczna54.512016-11-15722
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.532018-07-23720
Potwory Tematyczna47.372018-09-1570
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.352012-06-10755
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna562018-09-1376
Klein Ausker Tematyczna59.172015-08-19742
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.362017-03-27720
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.112017-04-24723
Radomszczańskie skwery Tematyczna52.52017-05-14736
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.912017-05-30725
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.52014-08-017140
Linia obrony Widawki Tematyczna49.142014-03-30744
Haśka Tematyczna52.032015-11-26747
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.672017-08-25759
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.342018-03-27712
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.672017-02-14721
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.352014-06-09756
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.382017-09-27712
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.832014-10-01750
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.862018-04-2170
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.522018-05-19710
Dębowy Las Tematyczna63.022018-04-2677
Śladami Litwosa Tematyczna51.842018-05-0874
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.192018-05-1979
Muchawka od źródła do ujścia Krajoznawcza55.832016-08-15723
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.162018-05-1675
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.832018-05-1678
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Tematyczna632018-05-30652
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.532018-07-0962
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.522012-08-14642
ZAGADKOWY STAW Tematyczna61.332017-02-09616
Sosnowiec Tematyczna38.042018-08-2660
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.852017-03-27647
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.012013-10-14682
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.532017-04-07657
Górny San Krajoznawcza55.612015-09-2365
Gwary Polskie Tematyczna42.982015-09-26615
UFO Tematyczna54.332017-05-1766
Bakarat Tematyczna47.172017-07-01641
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.532014-04-06654
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.872014-05-30652
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.022016-02-21610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.042014-08-13645
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza43.672018-01-2263
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.992016-05-02655
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.322016-05-07653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.832016-05-17660
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza42.332018-04-25615
Generacja Tematyczna21.172018-06-1952
Magiczna Werona Krajoznawcza35.522016-11-2953
Przed borem Krajoznawcza36.842017-01-30543
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.852017-02-03566
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Tematyczna47.342018-09-0651
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna422018-09-1351
WIO na Grodzisza Tematyczna33.22017-04-15523
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.332015-10-09538
Würzburg Riese Tematyczna36.652014-02-01540
Wierni do końca Tematyczna37.342017-06-20515
Wesołych Świąt Tematyczna37.182015-12-21553
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.52014-04-30552
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.362017-11-1352
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.842017-11-21511
S jak Radio Tematyczna33.22018-02-23521
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.222018-04-18510
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.172016-06-30526
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.172015-04-11547


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis