Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 621 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865025
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2179.8701-06-201632714
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530321
Rowerowe Pomorze Krajoznawcza2035.8829-04-20192712
Obrońcy Galaktyki Tematyczna2583.5520-04-20192691
Zamki w Polsce Krajoznawcza1941.8322-09-20142646
Szlak Ariański Krajoznawcza172906-01-201925412
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182221
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1972.6804-11-201321134
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1585.3414-11-20182042
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1382.5219-05-201419810
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1324.8810-11-20181871
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.0214-08-201416246
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1123.7724-09-201515738
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1540.1502-09-20151534
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314059
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613730
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212947
Marian Tematyczna1020.0325-04-20151194
Miasto Murali Tematyczna819.0201-04-201811635
Polskie szczyty Krajoznawcza1147.5406-10-20151150
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710917
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510655
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510529
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310260
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810016
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna734.3411-11-20181003
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna747.3423-02-201410020
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610029
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119579
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015924
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna661.0404-10-2015912
Sopot(wy)imki Geo-szkic877.2105-07-20188811
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168735
Dwory, parki i ogrody Tematyczna634.4414-04-2018853
WODNY DÓŁ Przyrodnicza498.1410-09-20187615
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015745
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177036
S-Ł Tematyczna553.6108-06-20116818
Szczęśliwa trzynastka Tematyczna449.9925-05-2019670
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.5914-11-20146611
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic640.9607-05-20186615
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156544
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-2018648
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Tematyczna393.7421-10-2018622
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560114
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145918
Geostrada Tematyczna419.2428-09-20155917
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza459.8818-06-20155916
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145826
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175714
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza478.5127-04-2018574
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.1618-06-2014569
Wielki K.MIL Geo-szkic413.5819-11-20155612
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna448.2922-04-2016555
Wartą do Poznania Krajoznawcza383.8624-01-20155521
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Krajoznawcza404.3223-06-2019520
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna514.9122-10-20155110
Nosferatu Tematyczna452.3230-07-2017518
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Krajoznawcza342.2106-04-20195011
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-20185017
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124937
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz Atrakcji Geo-szkic358.8616-08-2018498
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic48922-01-20184920
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Tematyczna337.7203-02-20194829
Powroty do przeszłości Tematyczna337.418-06-2019480
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144619
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.6503-05-20154514
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174527
MRU Tematyczna4417-09-2018449
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184318
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza323.1210-09-20174311
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174313
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-2015429
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.9229-04-20144255
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144212
\"Przydrożne krzyże i kapliczki\" Tematyczna304.2302-10-20134127
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154130
Wielkopolska Miedza Geo-szkic295.7926-07-2012414
Powstanie Warszawskie Tematyczna312.5808-11-20134123
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna309.2924-01-2018412
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.3422-02-20164010
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144041
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna393.9926-07-20164017
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164029
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza275.9808-11-20153942
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163915
WIO na piwo 2018 Tematyczna215.2330-11-2017393
Urban Exploration Tematyczna293.7315-04-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163977
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna285.4909-09-2018370
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153731
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163615
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093674
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna250.401-07-2017366
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183622
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183614
Rowerowy Starogard Krajoznawcza255.2405-06-20183513
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna272.925-06-20153522
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153532
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna290.8218-05-2017357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017357
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza293.629-08-20173520
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Warnijskie EŚki Geo-szkic342.7728-06-2019352
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza259.7315-06-20173416
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-20153410
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153460
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza256.731-01-20153419
Bajkowe Abecadło Tematyczna213.0606-05-20183440
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153455
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153336
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173314
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.6805-10-20143366
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143339
GeoŚcieżka - Do Wojdy Tematyczna224.2208-06-2019337
V-Projekt Tematyczna249.6822-03-20153324
Białogardzkie wyimki Geo-szkic325.5906-06-20183217
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133241
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza236.2921-06-20163226
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163116
Kartka z kalendarza - październik Tematyczna29402-11-20183111
Kraina Barcji Bartenstein Krajoznawcza237.7731-01-2019318
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna214.6103-06-2018310
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123070
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017309
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza224.229-07-20173020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.3506-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183025
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162934
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172946
MurGos Krajoznawcza211.2324-10-20142939
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Krajoznawcza210.6520-06-2019293
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016295
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna194.0903-03-2018285
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162852
Extreme Warszawa Tematyczna258.9712-01-2015286
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza213.9303-08-20162862
Rejon Umocniony Hel Tematyczna215.3428-06-20182722
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna204.2511-01-2017270
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152746
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527160
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-2014276
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142758
Murowane Klimaty Krajoznawcza205.3425-01-20152747
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162735
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.1627-12-20112636
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016264
Czę100chowa wita i żegna Tematyczna197.303-06-2019266
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza182.0208-11-2018262
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142641
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142629
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142639
Surowce skalne Krajoznawcza183.4922-05-2019260
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182614
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.8910-12-20142623
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172526
Podziemna Gdynia Tematyczna211.4922-04-20142513
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza190.7204-07-20142588
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172533
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014254
Korona Gór Polski Krajoznawcza278.9521-11-2014251
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza202.6425-05-20152441
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-2018246
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624134
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152395
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162350
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172347
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-20132310
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172349
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152341
Kamień na kamieniu Krajoznawcza173.515-05-2019230
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-20162384
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122237
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172254
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.6328-11-2015229
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna187.9910-09-20172210
Cmentarz Wojenny z 1914 Tematyczna172.821-07-20182132
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182128
Twierdza Wrocław 1890-1918 Tematyczna172.5224-09-2018213
PGR Krajoznawcza161.6922-09-20172115
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142138
Orientuj Się i Myśl Tematyczna141.4919-03-2019217
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142122
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182125
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162065
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.6417-01-20112057
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015204
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna132.6217-07-2018204
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018203
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018200
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna156.8707-09-20182031
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-20182011
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza145.0315-11-20182028
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142040
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Tematyczna134.810-03-2019206
Religijna Ruda Tematyczna140.605-01-20192034
Mobilniaki przystankowe Tematyczna153.6415-01-2018200
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017205
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142041
Siedleckie To i Owo Geo-szkic202.8830-04-2019204
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142046
Piękno Ziemi Gryfińskiej Krajoznawcza176.6710-06-2019202
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182028
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic20822-04-2018209
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018206
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161941
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151960
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151968
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141982
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna145.1518-12-20171929
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Przyrodnicza130.2602-04-20191922
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161931
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-20181911
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619109
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-2018198
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161940
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.5820-07-20151984
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151868
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161873
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza159.8110-08-2018183
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151826
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181812
Podróż linią kolejową Tematyczna132.6901-10-20131827
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017183
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna127.8814-05-20171819
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171816
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171811
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Tematyczna131.8423-01-2019186
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161840
CZEmpiniacy Tematyczna123.8115-06-20191815
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151838
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161863
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161720
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-20161788
Detale Architektury Jastarni Geo-szkic161.3411-07-20181717
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171757
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.6805-10-20151723
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-20181720
Słowacki Raj Przyrodnicza149.9125-06-2017177
Lądek-Zdrój Krajoznawcza118.3301-01-20191715
L Krajoznawcza137.8101-09-2017179
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza124.3226-10-2017174
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161717
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171725
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Młyny nadwarciańskie Tematyczna119.530-05-2019170
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna135.6630-07-2016175
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018166
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.7724-02-20171619
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-2017169
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181622
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-20151612
Berlin Krajoznawcza112.5708-07-2017169
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-20181616
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Tematyczna110.7529-01-20191630
Szachy na Szachtach Przyrodnicza111.8813-04-20191611
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.7215-08-20141671
4x40 Tematyczna125.3418-05-2019166
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Przyrodnicza108.9402-06-2019166
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016168
Rozdroża Wolności Tematyczna124.8515-05-20151556
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161516
Sekrety Zagórza Tematyczna81.124-10-20171541
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131519
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Krajoznawcza125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171515
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161535
W drodze na Piekiełko Przyrodnicza11022-04-2019153
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Tematyczna141.5113-05-2019150
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161516
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161559
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161544
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018146
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.5316-07-20181411
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Krajoznawcza107.3707-07-20181416
Rzepnickie INO Tematyczna112.8324-11-20161417
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza98.428-05-20181418
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.515-07-20171477
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161432
Kotlin Krajoznawcza95.2208-08-20181420
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-2018148
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131442
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131439
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131425
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171437
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-2018143
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.4210-05-20171481
Wieże triangulacyjne Tematyczna106.8416-10-2018140
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141444
Rudzkie kapliczki Tematyczna98.5613-01-20191433
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza98.2115-06-20181454
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161428
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.9925-05-20141435
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-20161416
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141471
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Krajoznawcza119.8223-03-20191416
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141440
Rio: Tour Tematyczna98.0602-05-20191413
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161411
Szpital Zabitych Dusz Tematyczna125.0228-03-20181429
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Tematyczna105.3118-06-2019148
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161413
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Krajoznawcza110.6126-04-20181411
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181414
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018142
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.1702-03-20151410
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151429
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna84.3929-09-20161355
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181324
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151326
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna105.9823-06-20151311
Cmentarz Centralny Tematyczna96.0106-12-20141398
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171337
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.8701-09-20151346
Tczewski Gryf Tematyczna106.6422-04-20171360
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171321
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131343
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna109.312-06-20171331
Święta Multi-Kulti Tematyczna94.9715-03-20191310
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171319
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171324
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171324
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-20161312
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141359
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.7104-03-20161315
Pieseł Przyrodnicza123.0914-07-20141312
D.U.P.A. Tematyczna92.1711-12-2017137
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161356
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181344
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161384
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181315
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-20181312
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-20161384
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151241
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181216
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161239
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-20181214
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna9413-09-20181217
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.3424-08-2015124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151236
Tatry według Wanogi Krajoznawcza147.1910-09-2018122
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131267
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181220
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171233
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.0821-05-20171231
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-201412100
Bitwa o benzynę Tematyczna91.3418-12-20151247
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza8404-09-20171255
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Przyrodnicza93.9519-02-2019128
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Krajoznawcza97.3131-03-2019128
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Przyrodnicza79.0811-04-2019128
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181242
KJ Kolorowe Jeziorka Krajoznawcza87.2211-06-2019120
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
Wesołe miasteczko pod Panem Twardowskim Tematyczna89.8902-06-20191222
Wyimki turystycznie wg Iwmali Tematyczna130.3205-06-2019120
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141232
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181223
Legion Poległych Tematyczna112.3409-04-2018126
Nad środkową Grabową Krajoznawcza91.1312-04-2018125
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna83.2407-05-20181233
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.8211-04-20151238
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181128
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151117
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.510-06-20181110
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181121
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.0628-06-20151134
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza8622-07-2018116
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151134
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171146
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza90.1227-09-20181122
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181129
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7416-11-20181126
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-2018119
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151151
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-20191111
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.6727-08-20171176
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161138
Poznańskie Wichrowe Wzgórze Tematyczna86.8517-02-20191113
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161153
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141141
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161138
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161121
Fort Głupców. Owcza Góra Tematyczna89.4723-04-2019114
Góry Leluchowskie Przyrodnicza106.0211-05-2019110
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Krajoznawcza71.2202-05-20191122
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161153
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181120
Wędrówki Sambora Tematyczna90.5112-06-2019111
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161144
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161127
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.6220-05-20181012
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161052
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Podania i legendy Zagłębia Tematyczna69.8306-07-20181033
Jedyne w mieście Tematyczna76.8403-07-2018107
GREG Tematyczna101.9803-07-2018103
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161031
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181029
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.1901-03-20171059
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151057
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171031
WATAHA Tematyczna85.7817-09-2018109
Koszalińskie murale Tematyczna75.5128-04-20171027
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151060
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171021
Koszalińskie ronda Tematyczna7521-02-20161049
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.1821-02-20161018
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.6707-10-20171034
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171017
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.7311-03-20161038
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171014
Jezioro Winiary Przyrodnicza73.517-05-2019109
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141033
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181021
Żabi Kraj Krajoznawcza66.0615-06-20191010
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Krajoznawcza73.5216-06-20191019
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Krajoznawcza68.0320-06-20191024
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
USTKA.travel Krajoznawcza80.1409-07-2019106
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181032
Leśna Extremka Tematyczna87.8125-04-2018106
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161046
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011947
Podziemny Świat Ragnara Tematyczna86.5402-07-201894
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015954
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201892
Szlakiem Olechówki Tematyczna67.6907-10-2013929
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Tematyczna73.0110-06-201991
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Krajoznawcza60.8919-09-201895
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017937
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-201397
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018918
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015928
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017926
Litewskie wybrzeże Krajoznawcza63.0325-02-201990
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna73.7718-07-2017915
Ośrodek Oporu Jastarnia Krajoznawcza65.6828-02-2019920
Eka z Łazarza Tematyczna65.4916-03-2019917
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.3525-03-2016931
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016968
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018936
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Krajoznawcza65.3323-06-201991
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201890
Bojanowski Tematyczna68.1620-07-2016926
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016943
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201883
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016832
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128113
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016853
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201588
Inne Dzieciństwo :D Tematyczna77.2602-08-201884
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015843
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza78.9429-09-2018837
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017820
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018851
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017828
LIDZBARK WARMIŃSKI Krajoznawcza58.3331-01-2019813
Mała Czantoria Przyrodnicza64.4503-04-2019811
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014844
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016856
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201786
Rugia Krajoznawcza59.505-04-201980
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017831
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Tematyczna62.6630-04-2019814
Ku Pamięci Tematyczna54.1830-04-2019812
Mazurskie cmentarze Tematyczna52.6930-04-2019811
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018858
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016880
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016880
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza58.6722-01-2018811
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Przyrodnicza53.7123-05-2019816
GEOsfera Krajoznawcza58.5325-05-2019811
Rezerwat przyrody "Obary" Przyrodnicza57.9808-06-201986
Stargard już nie Szczeciński Krajoznawcza67.3610-06-201984
Historyczny Sulechów Krajoznawcza60.8625-12-2018811
Ponidziańskie ślady przeszłości Krajoznawcza55.1818-06-201987
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.8529-12-201484
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018822
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014860
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-2018810
Dębowy Las Przyrodnicza70.6826-04-2018816
OLBRZYM Tematyczna90.4830-04-201885
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016821
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.1716-08-201687
Wejherowskie Kościoły Tematyczna51.0225-05-2018714
Bytów wita Tematyczna54.5115-11-2016724
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018743
Potwory Tematyczna47.3715-09-201871
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012757
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015745
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.3627-03-2017722
KruK Tematyczna52.8422-09-2018737
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic65.3129-09-2018741
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.1124-04-2017724
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017728
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147144
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014745
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015749
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-2017768
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.3427-03-2018719
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017725
!! Welcome to Śliwnik !! Krajoznawcza54.6620-02-201978
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017712
"STREFA KULTURY" Tematyczna51.5325-03-2019734
Praha by Černý Tematyczna52.1819-04-201970
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.8301-10-2014750
Vispereglia Krajoznawcza55.3516-05-201970
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Wodospady Tematyczna61.2419-07-201970
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018710
Śladami Litwosa Tematyczna51.8408-05-201879
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018711
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-201876
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-201879
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Tematyczna6330-05-2018656
Magiczna Werona Krajoznawcza42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201862
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015660
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.5214-08-2012642
ZAGADKOWY STAW Tematyczna61.3309-02-2017620
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017654
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013684
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017661
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic54.2329-09-2018644
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-2015610
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015617
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna50.1829-10-201863
UFO Tematyczna54.3317-05-201766
Geowycieczki - Brześć Krajoznawcza41.3726-10-201860
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018627
MRU Ragnara Tematyczna61.1821-11-201860
Bakarat Tematyczna47.1701-07-2017644
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-2018618
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014653
POLSKA W RZYMIE Tematyczna41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Ryzyk - Fizyk Tematyczna7.1604-05-201966
Zostań Rybakiem Tematyczna42.6913-05-201968
S jak Radio Tematyczna40.3723-02-2018628
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016655
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Tematyczna44.1727-05-201960
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016660
W gminie Kołbaskowo Krajoznawcza50.0110-06-201961
Nordic Walking Tematyczna39.5420-06-2019610
[WSCHOWA] WIERSZimki Tematyczna57.3414-07-201962
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza42.3325-04-2018623
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.8503-02-2017580
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Tematyczna47.3406-09-201851
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018536
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna4213-09-2018513
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017527
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.3309-10-2015542
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014541
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017527
Levada do Furado PR10 Krajoznawcza43.3114-12-201850
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014554
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Tematyczna33.5229-04-2019510
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017515
Śladami posterunkowego Cieśli Tematyczna38.1615-04-2019513
Pojezierze Świętokrzyskie Krajoznawcza34.704-05-201954
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018515
Mogiły Leśne Tematyczna35.507-07-201950
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016534
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015550


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis