Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 500 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 590 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865025
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2179.8701-06-201632714
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530321
Obrońcy Galaktyki Tematyczna2583.5520-04-20192691
Zamki w Polsce Krajoznawcza1917.8822-09-20142606
Szlak Ariański Krajoznawcza1736.1706-01-201925310
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182221
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1687.8204-11-201321034
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1585.3414-11-20182042
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1353.5219-05-201419410
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1345.7310-11-20181831
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.0214-08-201416246
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1123.7724-09-201515737
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1478.0102-09-20151524
ROK - Rowerowa Obwodnica Koszalina Krajoznawcza1163.3417-06-201815020
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314058
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613730
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212947
Marian Tematyczna989.2125-04-20151164
Miasto Murali Tematyczna819.0201-04-201811635
Polskie szczyty Krajoznawcza1147.5406-10-20151150
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710917
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510653
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510527
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310260
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810016
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna734.3411-11-20181003
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna747.3423-02-201410020
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610029
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119577
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015924
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna661.0404-10-2015912
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168735
Dwory, parki i ogrody Tematyczna619.7814-04-2018833
WODNY DÓŁ Przyrodnicza498.1410-09-20187610
Sopot(wy)imki Geo-szkic744.3405-07-20187511
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015745
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177036
S-Ł Tematyczna553.6108-06-20116818
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.5914-11-20146611
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic640.9607-05-20186614
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156544
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-2018648
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Tematyczna393.7421-10-2018622
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560113
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145918
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza459.8818-06-20155916
Geostrada Tematyczna412.5728-09-20155817
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145826
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175714
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.1618-06-2014569
Wielki K.MIL Geo-szkic413.5819-11-20155612
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna448.2922-04-2016555
Wartą do Poznania Krajoznawcza383.8624-01-20155521
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza451.1527-04-2018531
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna514.9122-10-20155110
Nosferatu Tematyczna452.3230-07-2017518
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Krajoznawcza342.2106-04-2019507
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-20185017
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124935
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz Atrakcji Geo-szkic358.8616-08-2018498
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic479.522-01-20184820
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Tematyczna337.7203-02-20194823
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144617
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.6503-05-20154514
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174527
MRU Tematyczna4417-09-2018447
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184318
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174313
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-2015429
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.9229-04-20144255
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144211
\"Przydrożne krzyże i kapliczki\" Tematyczna304.2302-10-20134126
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154130
Wielkopolska Miedza Geo-szkic295.7926-07-2012414
Powstanie Warszawskie Tematyczna312.5808-11-20134123
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza313.6310-09-20174111
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna309.2924-01-2018410
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.3422-02-20164010
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144040
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna393.9926-07-20164017
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164028
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza275.9808-11-20153942
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163915
WIO na piwo 2018 Tematyczna215.2330-11-2017393
Urban Exploration Tematyczna293.7315-04-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163977
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna285.4909-09-2018370
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153731
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163615
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093672
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna250.401-07-2017366
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183622
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183614
Rowerowy Starogard Krajoznawcza255.2405-06-20183513
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153531
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna290.8218-05-2017357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017357
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.5725-06-20153418
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza259.7315-06-20173416
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-2015349
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza286.129-08-20173419
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153460
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza256.731-01-20153419
Bajkowe Abecadło Tematyczna213.0606-05-20183438
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153455
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153335
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173314
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.6805-10-20143366
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143339
Białogardzkie wyimki Geo-szkic325.5906-06-20183215
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133240
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza236.2921-06-20163225
V-Projekt Tematyczna241.5222-03-20153224
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163114
Kartka z kalendarza - październik Tematyczna29402-11-20183110
Kraina Barcji Bartenstein Krajoznawcza237.7731-01-2019312
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna214.6103-06-2018310
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123070
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017309
Twierdza Warszawa Tematyczna220.3506-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183025
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza215.729-07-20172920
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162933
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172946
MurGos Krajoznawcza211.2324-10-20142939
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016295
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna194.0903-03-2018285
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162851
Extreme Warszawa Tematyczna258.9712-01-2015286
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza213.9303-08-20162862
Rejon Umocniony Hel Tematyczna215.3428-06-20182722
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152746
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527158
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-2014276
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142758
Murowane Klimaty Krajoznawcza205.3425-01-20152746
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162735
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.1627-12-20112635
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016264
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna195.5811-01-2017260
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza182.0208-11-2018262
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142641
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142628
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142639
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182614
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.8910-12-20142623
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172524
Podziemna Gdynia Tematyczna211.4922-04-20142513
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza190.7204-07-20142587
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172531
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014254
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza202.6425-05-20152441
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-2018246
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza189.6222-11-20152422
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624134
Korona Gór Polski Krajoznawcza272.521-11-2014241
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152394
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162350
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172345
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-2013239
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172349
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152340
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-20162384
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122237
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172254
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.6328-11-2015229
Cmentarz Wojenny z 1914 Tematyczna172.821-07-20182130
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182128
Twierdza Wrocław 1890-1918 Tematyczna172.5224-09-2018213
PGR Krajoznawcza161.6922-09-20172115
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142138
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna179.9910-09-20172110
Orientuj Się i Myśl Tematyczna141.4919-03-2019217
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142122
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182125
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162065
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.6417-01-20112057
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015204
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna132.6217-07-2018203
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018203
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018200
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna156.8707-09-20182030
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-2018209
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142039
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Tematyczna134.810-03-2019204
Religijna Ruda Tematyczna140.605-01-20192027
Mobilniaki przystankowe Tematyczna153.6415-01-2018200
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017205
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142041
Siedleckie To i Owo Geo-szkic202.8830-04-2019202
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142046
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182026
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic20822-04-2018207
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018205
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161941
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151958
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151968
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141981
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Przyrodnicza131.102-04-20191919
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161931
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-20181910
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619109
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-2018198
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161939
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.5820-07-20151984
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151868
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161872
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza159.8110-08-2018182
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151825
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181812
Podróż linią kolejową Tematyczna132.6901-10-20131826
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017183
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171816
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171811
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161839
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151837
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161858
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161720
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-20161785
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171753
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza122.215-11-20181726
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.6805-10-20151723
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-20181718
Słowacki Raj Przyrodnicza149.9125-06-2017176
Lądek-Zdrój Krajoznawcza118.3301-01-20191712
L Krajoznawcza137.8101-09-2017179
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza124.3226-10-2017174
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161717
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171722
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Niedalino i okolice Krajoznawcza139.308-07-20161711
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna135.6630-07-2016175
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018166
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.7724-02-20171617
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-2017169
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181621
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-20151611
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna112.8814-05-20171619
Berlin Krajoznawcza112.5708-07-2017169
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-20181615
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Tematyczna110.7529-01-20191625
Szachy na Szachtach Przyrodnicza111.8813-04-20191611
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.7215-08-20141671
4x40 Tematyczna125.3418-05-2019164
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-20181612
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016168
Rozdroża Wolności Tematyczna124.8515-05-20151556
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161515
Sekrety Zagórza Tematyczna81.124-10-20171541
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131519
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Krajoznawcza125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171515
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna116.8218-12-20171527
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161533
W drodze na Piekiełko Przyrodnicza11022-04-2019153
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161515
Kamień na kamieniu Krajoznawcza112.6515-05-2019150
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161559
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161544
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018146
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.5316-07-20181411
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Krajoznawcza107.3707-07-20181416
Rzepnickie INO Tematyczna112.8324-11-20161417
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.515-07-20171474
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161432
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-2018146
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131442
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131439
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131424
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171437
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-2018143
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.4210-05-20171481
Wieże triangulacyjne Tematyczna106.8416-10-2018140
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141444
Rudzkie kapliczki Tematyczna98.5613-01-20191427
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza98.2115-06-20181451
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161426
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.9925-05-20141435
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-20161414
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141471
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141439
Rio: Tour Tematyczna98.0602-05-2019149
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161411
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Tematyczna133.0113-05-2019140
Szpital Zabitych Dusz Tematyczna125.0228-03-20181429
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161413
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Krajoznawcza110.6126-04-2018145
PGR, czyli Pani_Kowy Geoszlak Rowerowy Przyrodnicza109.9922-06-2018147
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181412
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018142
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.1702-03-20151410
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151429
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna84.3929-09-20161355
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181324
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151326
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna105.9823-06-20151311
Cmentarz Centralny Tematyczna96.0106-12-20141397
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171335
Kotlin Krajoznawcza88.5508-08-20181320
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.8701-09-20151346
Tczewski Gryf Tematyczna106.6422-04-20171358
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171321
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131341
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna109.312-06-20171331
Święta Multi-Kulti Tematyczna94.9715-03-2019138
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171319
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171324
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Tematyczna96.8423-01-2019133
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171324
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-20161311
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141357
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Krajoznawcza111.3123-03-20191312
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.7104-03-20161315
Pieseł Przyrodnicza123.0914-07-20141312
D.U.P.A. Tematyczna92.1711-12-2017136
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161356
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181344
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161384
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181315
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-2018139
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-20161384
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151241
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181216
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161239
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-20181212
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna9413-09-20181217
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.3424-08-2015124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151236
Tatry według Wanogi Krajoznawcza147.1910-09-2018122
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131267
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181220
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171233
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.0821-05-20171231
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-20141295
Bitwa o benzynę Tematyczna91.3418-12-20151244
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.2414-05-20141279
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza8404-09-20171252
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Przyrodnicza93.9519-02-2019128
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Krajoznawcza97.3131-03-2019123
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Przyrodnicza79.0811-04-2019126
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181236
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141232
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181223
Legion Poległych Tematyczna112.3409-04-2018126
Nad środkową Grabową Krajoznawcza91.1312-04-2018125
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.4928-06-20161214
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna83.2407-05-20181231
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.8211-04-20151238
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181128
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151117
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.510-06-20181110
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181120
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza8622-07-2018114
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151133
Skarby Tyczyna Tematyczna80.2316-03-20171115
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171140
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza90.1227-09-20181122
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181126
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7416-11-20181122
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-2018116
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151151
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-20191110
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.6727-08-20171172
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161138
Poznańskie Wichrowe Wzgórze Tematyczna86.8517-02-20191110
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161153
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141141
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161138
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161121
Fort Głupców. Owcza Góra Tematyczna89.4723-04-2019112
Góry Leluchowskie Przyrodnicza106.0211-05-2019110
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Krajoznawcza71.2202-05-20191116
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161149
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181117
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161142
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161127
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.6220-05-20181012
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161051
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Podania i legendy Zagłębia Tematyczna69.8306-07-20181033
GREG Tematyczna101.9803-07-2018103
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161028
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181026
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.1901-03-20171059
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151057
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171031
WATAHA Tematyczna85.7817-09-2018109
Koszalińskie murale Tematyczna75.5128-04-20171027
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151060
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171020
Koszalińskie ronda Tematyczna7521-02-20161049
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.1821-02-20161018
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.6707-10-20171030
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171017
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.7311-03-20161036
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171013
Jezioro Winiary Przyrodnicza73.517-05-2019102
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141032
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181021
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181029
Leśna Extremka Tematyczna87.8125-04-2018106
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161046
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011945
Podziemny Świat Ragnara Tematyczna86.5402-07-201894
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015952
Jedyne w mieście Tematyczna68.5103-07-201895
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201892
Szlakiem Olechówki Tematyczna67.6907-10-2013929
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Krajoznawcza60.8919-09-201893
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017935
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-201397
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018917
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015925
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017924
Litewskie wybrzeże Krajoznawcza63.0325-02-201990
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna73.7718-07-2017915
Ośrodek Oporu Jastarnia Krajoznawcza65.6828-02-2019919
Eka z Łazarza Tematyczna65.4916-03-2019913
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.3525-03-2016931
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016968
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018931
Surowce skalne Krajoznawcza65.922-05-201990
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201890
Bojanowski Tematyczna68.1620-07-2016926
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016942
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201883
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016832
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128111
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016853
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201588
Inne Dzieciństwo :D Tematyczna77.2602-08-201884
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015842
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza78.9429-09-2018832
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017820
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018849
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017828
LIDZBARK WARMIŃSKI Krajoznawcza58.3331-01-201987
Mała Czantoria Przyrodnicza64.4503-04-201989
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014843
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016855
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201785
Rugia Krajoznawcza59.505-04-201980
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017831
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Tematyczna62.6630-04-2019811
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018852
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016880
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016880
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza58.6722-01-2018811
Historyczny Sulechów Krajoznawcza60.8625-12-201889
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.8529-12-201484
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018818
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014858
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-201887
Dębowy Las Przyrodnicza70.6826-04-201888
OLBRZYM Tematyczna90.4830-04-201883
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016821
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.1716-08-201687
Wejherowskie Kościoły Tematyczna51.0225-05-2018713
Bytów wita Tematyczna54.5115-11-2016724
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018742
Potwory Tematyczna47.3715-09-201871
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012757
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015743
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.3627-03-2017722
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic65.3129-09-2018734
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.1124-04-2017724
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017727
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147143
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014745
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015749
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-2017768
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.3427-03-2018716
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017724
!! Welcome to Śliwnik !! Krajoznawcza54.6620-02-201976
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017712
"STREFA KULTURY" Tematyczna51.5325-03-2019732
Praha by Černý Tematyczna52.1819-04-201970
Ku Pamięci Tematyczna46.6830-04-201975
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.8301-10-2014750
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018710
Śladami Litwosa Tematyczna51.8408-05-201878
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018711
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-201876
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-201879
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Tematyczna6330-05-2018656
Magiczna Werona Krajoznawcza42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201862
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015654
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.5214-08-2012642
ZAGADKOWY STAW Tematyczna61.3309-02-2017620
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017649
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013684
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017657
KruK Tematyczna45.5122-09-2018630
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic54.2329-09-2018637
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-2015610
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015617
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna50.1829-10-201863
UFO Tematyczna54.3317-05-201766
Geowycieczki - Brześć Krajoznawcza41.3726-10-201860
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018626
MRU Ragnara Tematyczna61.1821-11-201860
Bakarat Tematyczna47.1701-07-2017644
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-2018618
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014653
POLSKA W RZYMIE Tematyczna41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Mazurskie cmentarze Tematyczna38.5230-04-201965
Ryzyk - Fizyk Tematyczna7.1604-05-201963
Zostań Rybakiem Tematyczna42.6913-05-201965
S jak Radio Tematyczna40.3723-02-2018626
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016655
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016660
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza42.3325-04-2018623
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.8503-02-2017579
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Tematyczna47.3406-09-201851
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018530
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna4213-09-2018511
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017526
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.3309-10-2015542
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014540
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017524
Levada do Furado PR10 Przyrodnicza43.3114-12-201850
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015554
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014554
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Tematyczna33.5229-04-201955
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201754
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017514
Śladami posterunkowego Cieśli Tematyczna38.1615-04-201957
Pojezierze Świętokrzyskie Krajoznawcza34.704-05-201954
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018513
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016533
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015550


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis