OC logo
Banner


geocache GeoŚcieżki
Pełny ekran
Nazwa geoŚcieżki
Typ geoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter geoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja geoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej ilości skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia geoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach geoŚcieżki
Opis geoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową geoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do geoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
ilość wyświetlonych geoŚcieżek: 420 Opcje wyświetlania
nazwa typ punktacja data publikacji ilość skrzynek zdobyta
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3641.832014-06-2645410
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.192015-04-2030311
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza1550.892016-06-0123312
Zamki w Polsce Krajoznawcza1686.192014-09-222285
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1687.822013-11-0421030
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.022014-08-1416238
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza14402015-09-021483
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1056.812015-09-2314823
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.472013-05-3014056
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.612016-09-2813717
I ♥ PL Geo-szkic989.082012-06-0112946
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna826.22014-05-191168
Polskie szczyty Krajoznawcza1015.012015-10-061140
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911021
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.722015-01-1610549
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna853.342015-06-1810310
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.272013-11-0910252
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna832.852017-05-081009
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.322014-07-2610050
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.492016-08-2610019
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna739.512014-02-239915
Projekt PL Geo-szkic701.952011-05-259571
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna718.532015-08-28913
Turysta Ziemi Rybnickiej Krajoznawcza635.032014-05-168322
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza780.242016-02-138323
BZB - GEOPOMORZE RAZEM :) Krajoznawcza632.732015-05-268022
Pomorskie Keszyno Tematyczna628.62015-07-23776
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.652015-06-12745
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna498.642015-10-04680
MRU - Panzerwerk\'i (dostępne z (...) Tematyczna538.122016-02-136810
Leśne tropy Geo-szkic473.642015-04-286541
S-Ł Tematyczna519.122011-06-086417
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna433.912014-11-146410
WIO na piwo Tematyczna315.412015-01-186152
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.872015-06-286099
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic600.532017-08-03605
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.012014-05-155914
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.342014-11-125826
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.162014-06-18568
Wielki K.MIL Geo-szkic413.582015-11-195610
Granica II RP Geo-szkic408.412014-10-20562
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza423.852015-06-185412
Marian Tematyczna456.852015-04-25524
Wartą do Poznania Krajoznawcza361.372015-01-245220
Tour de Łagisza Tematyczna390.882015-03-175148
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.822012-01-234927
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.412015-10-22489
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.132014-02-144613
Projekt Muminek Geo-szkic442.972015-09-064521
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna358.812016-04-22442
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna328.032015-03-09438
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-294210
Geostrada Tematyczna300.322015-09-28429
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.312015-11-07427
Puszcza Bukowa Przyrodnicza301.662015-05-034113
Powstanie Warszawskie Tematyczna311.922013-11-084121
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza330.032015-08-134022
Na siedmu wzgórzach Tematyczna288.062015-11-144045
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.342016-02-22409
DLK Przyrodnicza328.962014-10-214035
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084017
Twierdza Ustka Tematyczna279.942013-11-043970
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.362016-09-293914
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza253.072014-06-25394
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.262016-04-153970
Doliwa Geo-szkic331.012015-05-023815
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Busko i okolice Krajoznawcza314.812016-05-23386
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.212015-09-273724
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza261.642015-11-083732
Szybowiec Geo-szkic345.162014-07-103747
Urban Exploration Tematyczna279.42016-04-153716
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna303.282015-01-183721
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.122009-05-263640
Wielkopolska Miedza Geo-szkic260.122012-07-26364
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.182015-01-05354
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.072015-06-253414
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24345
KKwG 2016 Tematyczna271.732016-04-30343
Białostocki Street Art Tematyczna234.432016-06-183413
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223447
W górę wzrok Krajoznawcza251.772015-10-243327
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna219.782017-05-18330
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.942015-10-243333
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza252.732017-06-153310
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.922017-07-11331
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.682014-10-053364
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.822014-11-163337
Poławiacze Pereł [PP] Tematyczna261.712014-11-173322
Góry Opawskie! Krajoznawcza236.882013-09-113226
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.822015-08-283215
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.422013-11-223233
Masyw Góry Chełmskiej Przyrodnicza264.782016-02-24328
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223218
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza228.042015-09-243133
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
Demony Słowian Tematyczna224.332015-04-133146
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.312013-08-203061
Granica Poznania Geo-szkic242.232012-05-273021
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053064
Białogardzkie wyimki Geo-szkic307.262016-12-13306
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.352014-10-063025
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza226.452016-10-06297
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza215.72017-07-29293
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.662017-08-12292
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.752016-03-012928
W krainie Thorgala Tematyczna232.622016-06-25295
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna261.322016-07-26299
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna197.782017-04-02282
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.452016-06-072834
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12284
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza207.912016-08-032832
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.12015-08-032736
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.12015-09-0527152
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza193.562015-09-232728
MRU - Podziemne Miasto Tematyczna273.622016-02-202738
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.612016-08-182728
Linia Mołotowa Krajoznawcza223.12015-05-11266
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272633
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152616
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna216.972017-05-18265
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042626
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.342014-03-282633
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.382014-04-262624
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.182014-09-192638
System obrony \"Festung Warschau 1944\" Tematyczna199.392015-03-232636
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza246.422014-11-032651
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza190.872015-01-312616
Lago di Garda Krajoznawcza198.932016-12-24254
Orawa Krajoznawcza243.172011-12-072519
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.852014-12-20252
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna187.132016-11-232410
Na Wąskiej Ziemi Krajoznawcza190.292015-07-042473
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna165.722017-07-01242
Pruszków i okolice Tematyczna168.212017-07-07243
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.092016-05-2624118
Śladami Wejherowskich Historii Tematyczna190.882017-06-262416
Murowane Klimaty Krajoznawcza183.512015-01-252442
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.832015-05-062377
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.222016-11-122341
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza194.642015-05-252341
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.52015-08-292320
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.652017-05-072329
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.452013-12-23234
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.152017-06-232338
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza181.452015-11-222321
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.872015-12-122335
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza169.042014-07-042380
Zielona Pętla Przyrodnicza183.032016-05-242371
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.482016-06-072316
Złoto dla zuchwałych I Tematyczna223.742017-03-23223
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.172012-05-052231
Spacer po Myśliborzu Przyrodnicza166.372013-10-302246
PROJEKT SY Tematyczna164.642017-05-132231
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna160.992017-05-15220
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.632015-11-28226
Projekt LHS Tematyczna169.172014-09-11224
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna156.422017-01-11210
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.672013-10-132115
Podziemna Gdynia Tematyczna181.652014-04-222113
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.842014-06-072136
Linia 373 Tematyczna171.672014-09-012121
W Grodzie Przemysława Krajoznawcza165.852016-04-302114
Tour de Turawa Krajoznawcza150.342012-03-252056
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.882016-11-122055
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.642011-01-172052
GRPS Tematyczna164.362015-06-28200
Via Regia śląskie Tematyczna152.482015-09-052041
Złoto dla zuchwałych II Tematyczna202.282017-02-06203
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna1472014-01-262035
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.822015-12-102017
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.342014-07-012038
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.772014-08-142038
Wszystkie kesze lubią Łowicz Krajoznawcza150.022014-09-262067
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.662016-11-121930
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.962015-06-231950
Vorderheide Tematyczna160.862013-10-221961
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.22015-09-081963
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.542014-05-201969
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.372016-04-251923
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.482016-05-2819100
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.022016-07-071931
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.582015-07-201977
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.192015-05-301847
Harcerskie sprawności Tematyczna127.892016-11-111860
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.332015-05-151821
Podróż linią kolejową Tematyczna132.692013-10-011820
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.032017-07-15180
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.062016-01-121837
MRU - Hydrotechnika Tematyczna137.652016-02-13188
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.842015-03-231829
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna149.172016-09-181716
Gmina Ksawerów Tematyczna114.382016-11-201760
Otomińska rozgrzewka Przyrodnicza121.712015-05-121744
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.512017-03-261746
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.212016-03-161713
NaGrody Tematyczna121.422015-07-061639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.772017-02-241612
Taczanowski Tematyczna105.242017-07-01161
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.552015-09-25164
Łódzcy Keszerzy Tematyczna125.342015-10-051618
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.722014-08-151671
Niedalino i okolice Krajoznawcza131.142016-07-08168
PWGL Tematyczna128.452015-02-021650
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna127.52016-07-30162
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.032016-08-02167
Dookoła jez. Żarnowieckiego Krajoznawcza128.342016-08-041629
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.722016-11-15156
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.182015-07-051533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.982013-10-111517
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna106.542017-05-14156
Słowacki Raj Przyrodnicza129.642017-06-25152
W krainie baśni Andersena Tematyczna125.162016-02-131525
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.142017-07-18151
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.262015-12-261579
SZPKD - PTTK Tematyczna100.262016-03-071525
Spacerkiem po Starogardzie Gdańskim Tematyczna111.052016-04-101539
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna113.232016-04-221513
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.412016-08-201550
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.162016-07-011532
Poznaj Wildę Tematyczna119.352016-08-04157
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza110.682016-09-011543
Śladami Powstańczego Żoliborza Tematyczna102.842017-08-01148
Rozdroża Wolności Tematyczna116.352015-05-151453
Poznaj "Tysiąclecie" Tematyczna101.242016-11-151450
Rzepnickie INO Tematyczna112.832016-11-241413
Białogardzkie przeprawy Tematyczna98.42016-12-05148
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.52017-07-151420
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.032016-12-261418
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.792013-10-051439
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.132013-10-051435
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.682013-10-261419
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.152017-04-231413
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.422017-05-101436
Politechnika Śląska Tematyczna102.042014-04-061436
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.572016-01-061420
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.992014-05-251430
Harcerski Słupsk Tematyczna105.342016-02-191419
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.162014-06-201465
Liegnitz Tematyczna104.012017-07-08149
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.222014-07-131487
Lubelski Street Art Tematyczna103.842014-09-071428
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.462016-04-09149
Oczami Sokołów Tematyczna112.452016-06-05148
Rzeźby na Tauzenie Tematyczna104.082014-11-251461
Kod Leonarda daVinci Tematyczna130.712014-12-091418
Na Łące Zające Przyrodnicza124.522016-11-131412
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.172015-03-021410
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.122015-07-021423
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.282015-06-181323
Cmentarz Centralny Tematyczna96.012014-12-061380
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.922017-01-171322
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.832013-10-051312
Tczewski Gryf Tematyczna106.642017-04-221322
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.972017-05-011311
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.252013-11-221330
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.192017-07-12134
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.42017-07-12138
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.542014-06-071355
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.712016-03-041312
Pieseł Przyrodnicza123.092014-07-141312
Skarby przyrody Przyrodnicza100.322016-03-261340
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza93.522016-04-101356
WPPZ Luboń Tematyczna92.242014-12-201318
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.062015-05-051321
Przez Przeźmierowo Tematyczna97.492016-09-09137
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.332016-08-271346
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna79.552016-09-291234
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.982015-05-191227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.662015-05-301237
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna98.152015-06-231210
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.842016-12-241225
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.342015-08-24124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.992015-10-311228
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.992013-10-221264
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.652013-11-011229
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.892017-04-201215
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.082017-05-211225
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna101.142017-06-121210
Wielin i okolice Krajoznawcza93.662017-06-14125
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.332017-06-231233
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.042014-03-241271
Bitwa o benzynę Tematyczna91.342015-12-181235
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.242014-05-141269
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna80.562016-01-29124
Golf Cacheing Tematyczna982014-06-291233
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.72014-11-111226
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.492016-06-28129
Kijów Krajoznawcza81.032016-09-251112
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.692016-09-251139
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.522015-05-091113
Skarby Tyczyna Tematyczna80.232017-03-161110
Witajcie w naszej bajce Tematyczna81.842017-04-011138
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.162017-04-031128
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna77.872015-09-011141
Gruzja Krajoznawcza121.122017-04-11110
Kontrakt z Katem Tematyczna80.52017-04-221123
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna76.342017-06-15116
Ścieżka przyrodnicza im. prof. dra (...) Przyrodnicza79.512017-06-27111
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.732015-11-231131
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.52014-04-151157
Lubińskie W Geo-szkic89.642016-01-251132
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.472016-02-101137
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.342014-05-301131
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.22016-02-211126
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.192016-02-211116
Skarb Żukowski Krajoznawcza97.52014-09-111182
Szkółka leśna Przyrodnicza91.152016-04-151140
Środki i ekstrema Konstantynowa Łód (...) Tematyczna87.852016-05-151122
Wokół murów obronnych Starej Warszawy Krajoznawcza77.552015-01-281176
Uskorz Wielki Tematyczna88.162016-06-251137
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna952016-06-211121
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna81.822015-04-111128
Spacer po parku Przyrodnicza68.372015-04-281012
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.662011-10-011032
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.52012-06-221049
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza72.362016-12-051011
Gry Planszowe Tematyczna80.852016-12-111025
SWARZĘDZKIE KESZOWANIE Krajoznawcza81.662011-10-301040
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.642015-08-131050
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.192017-03-011033
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.022015-08-181037
KONIEC POLSKI Tematyczna722015-08-221054
Osiedle Kosmonautów Tematyczna77.032013-10-141085
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.52017-04-111018
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.172015-11-011050
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.332017-06-231010
Berlin Krajoznawcza70.712017-07-08100
SPACER W DOLINIE CYBINY Przyrodnicza77.52014-04-121046
Koszalińskie ronda Tematyczna752016-02-211035
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.182016-02-211011
Spacerkiem po Łabiszynie Tematyczna66.92016-03-061041
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.732016-03-111018
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.332014-11-151024
Projekt Gassen Tematyczna67.882014-11-251026
Marienwalde Krajoznawcza80.142015-01-091016
Uroczyście przysięgam, że knuję coś (...) Tematyczna73.012016-07-04107
Leksykon leśnika Tematyczna78.682016-09-171027
Ptaki Polski Przyrodnicza74.32016-10-08935
Szlak_zielony Krajoznawcza67.022011-08-15939
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.672015-06-21948
Sahara Lubońska Przyrodnicza73.972013-10-03941
Korona Wielkopolski Krajoznawcza72.332015-09-1890
Koszalińskie murale Tematyczna68.342017-04-28910
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.012015-09-24918
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.142017-02-12912
Mosty nad Płonią Tematyczna70.82015-10-19918
szlakiem wąskotorówki w Gliwicach Tematyczna66.362014-04-06940
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.152015-12-20931
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.842017-08-1290
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.352016-03-25929
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.352016-04-10947
Bojanowski Tematyczna68.162016-07-20912
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.532016-08-06918
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.52016-08-15927
Operacja OKŚ Tematyczna58.162016-11-24825
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.052012-05-06897
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.672016-12-29838
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.842015-07-2385
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.222017-04-10812
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.162013-11-08858
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.522015-09-27858
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.862014-07-08834
Toszecka opowieść Tematyczna60.372016-03-05850
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.52016-04-10859
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.052016-04-10851
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.852014-12-2984
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.682014-12-31849
Droga życiowa mężczyzny Tematyczna74.482016-06-28826
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.872016-07-19811
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.172016-08-1687
Mury miejskie w Słupsku Tematyczna54.852015-04-26744
Bytów wita Tematyczna54.512016-11-15718
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.352012-06-10755
Klein Ausker Tematyczna59.172015-08-19737
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.072017-04-24712
Radomszczańskie skwery Tematyczna52.52017-05-14721
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna52.962017-05-30711
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.52014-08-017127
Linia obrony Widawki Tematyczna49.142014-03-30741
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.672017-02-14715
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna56.982017-07-1875
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.352014-06-09753
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.832014-10-01745
Muchawka od źródła do ujścia Krajoznawcza55.832016-08-15718
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.042015-06-28644
Azja Tour Krajoznawcza40.032017-01-1060
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.522012-08-14635
ZAGADKOWY STAW Tematyczna64.332017-02-09612
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza38.22015-08-12639
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza40.852015-08-14632
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.852017-03-27641
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.012013-10-14677
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.532017-04-07648
Górny San Krajoznawcza55.612015-09-2363
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.532014-04-06649
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.872014-05-30642
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.022016-02-21610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.042014-08-13636
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.992016-05-02649
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.322016-05-07647
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.832016-05-17655
Magiczna Werona Krajoznawcza35.522016-11-2953
Przed borem Krajoznawcza36.842017-01-30533
Sztolnia nr 7 Tematyczna53.842017-03-27512
WIO na Grodzisza Tematyczna33.22017-04-15519
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.332015-10-09529
Würzburg Riese Tematyczna36.652014-02-01538
Dziady Tematyczna46.342015-10-31524
Wierni do końca Tematyczna37.342017-06-2054
Pozycja Trzcielska / Przysłanianie MRU Tematyczna37.332017-06-2054
Bakarat Tematyczna40.662017-07-01525
Wesołych Świąt Tematyczna37.182015-12-21544
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.52014-04-30548
ZMYSŁOWE KESZE Tematyczna47.352016-04-07521
Nowe Projekty Szczecina Tematyczna34.682016-04-29526
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.172016-06-30525
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.172015-04-11542


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły geoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała geoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
punktacja {ptPoints} punktów
ilość skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
Typ geoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis geoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach geoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Ilość logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla geoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla geoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis