Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 500 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 572 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865023
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2106.9701-06-201631614
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530320
Zamki w Polsce Krajoznawcza1917.8822-09-20142606
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182221
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1687.8204-11-201321034
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1522.4914-11-20181971
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1312.0510-11-20181791
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1162.2319-05-20141669
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.0214-08-201416246
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1116.9324-09-201515635
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1478.0102-09-20151524
ROK - Rowerowa Obwodnica Koszalina Krajoznawcza1163.3417-06-201815012
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314058
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613730
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212947
Polskie szczyty Krajoznawcza1147.5406-10-20151180
Miasto Murali Tematyczna791.3301-04-201811233
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710917
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510525
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.7216-01-201510550
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310256
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna845.6718-06-201510213
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810011
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna734.3411-11-20181002
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna747.3423-02-201410020
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610029
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119577
Marian Tematyczna811.9825-04-2015944
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015924
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168733
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna623.3804-10-2015862
Dwory, parki i ogrody Tematyczna619.7814-04-2018833
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015745
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177036
S-Ł Tematyczna553.6108-06-20116818
Sopot(wy)imki Geo-szkic669.5105-07-2018687
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.5914-11-20146611
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156544
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-2018646
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic621.9607-05-20186412
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solsk (...) Tematyczna393.7421-10-2018621
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560113
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145914
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza459.8818-06-20155916
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145826
Geostrada Tematyczna404.7428-09-20155717
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175713
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.1618-06-2014568
Wielki K.MIL Geo-szkic413.5819-11-20155612
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza451.1527-04-2018531
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna432.322-04-2016535
Wartą do Poznania Krajoznawcza361.3724-01-20155220
Nosferatu Tematyczna452.3230-07-2017518
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-2018509
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124935
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz Atrakcji Geo-szkic358.8616-08-2018497
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.4122-10-20154810
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic470.6622-01-20184717
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.3809-03-20154712
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144616
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.6503-05-20154514
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174527
WODNY DÓŁ Przyrodnicza278.2810-09-2018441
MRU Tematyczna4417-09-2018446
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184312
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174312
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-2015428
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.9229-04-20144255
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144210
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154129
Wielkopolska Miedza Geo-szkic295.7926-07-2012414
Powstanie Warszawskie Tematyczna312.5808-11-20134123
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza313.6310-09-20174111
Masyw Góry Chełmskiej Przyrodnicza339.124-02-2016418
Na siedmu wzgórzach Tematyczna288.0614-11-20154052
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.3422-02-2016409
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144040
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna366.4826-07-20164017
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164026
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163915
WIO na piwo 2018 Tematyczna215.2330-11-2017390
Urban Exploration Tematyczna293.7315-04-20163919
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163977
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna293.6324-01-2018390
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153731
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza261.6408-11-20153733
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163615
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093661
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna250.401-07-2017366
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183613
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183612
Rowerowy Starogard Krajoznawcza255.2405-06-20183512
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153530
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna290.8218-05-2017357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017354
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.5725-06-20153415
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza259.7315-06-20173413
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-2015348
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza286.129-08-20173413
Białostocki Street Art Tematyczna234.4318-06-20163413
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153459
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza256.731-01-20153419
Bajkowe Abecadło Tematyczna213.0606-05-20183434
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153455
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna254.8309-09-2018330
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153335
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173311
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.6805-10-20143366
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143339
Białogardzkie wyimki Geo-szkic325.5906-06-20183215
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133237
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza236.2921-06-20163217
V-Projekt Tematyczna241.5222-03-20153222
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163111
Kartka z kalendarza Tematyczna29402-11-2018316
Kraina Czarów Tematyczna252.5501-04-2016314
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123069
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017308
Keszowanie z albumem Tematyczna221.1131-05-20143020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.3506-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183023
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza215.729-07-20172920
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162933
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172940
MurGos Krajoznawcza211.2324-10-20142939
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016295
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162851
Extreme Warszawa Tematyczna258.9712-01-2015286
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza213.9303-08-20162859
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152745
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527158
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-2014276
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna186.2603-03-2018275
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142758
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162733
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.1627-12-20112634
Rejon Umocniony Hel Tematyczna201.8528-06-20182614
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016264
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna195.5811-01-2017260
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142637
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142627
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142638
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182613
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.8910-12-20142623
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna182.5803-06-2018260
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza173.1908-11-2018252
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172523
Podziemna Gdynia Tematyczna211.4922-04-20142513
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza190.7204-07-20142586
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172529
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014254
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-2018246
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza189.6222-11-20152422
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624133
Korona Gór Polski Krajoznawcza272.521-11-2014241
Murowane Klimaty Krajoznawcza183.5125-01-20152442
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152392
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162349
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza194.6425-05-20152341
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172343
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-2013239
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172348
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152339
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-20162382
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122236
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172252
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.6328-11-2015228
Cmentarz Wojenny z 1914 Tematyczna172.821-07-20182125
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.6713-10-20132117
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182124
Twierdza Wrocław 1890-1918 Tematyczna172.5224-09-2018213
PGR Krajoznawcza161.6922-09-20172113
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142138
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142122
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182120
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162065
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.6417-01-20112054
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015203
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna132.6217-07-2018202
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018201
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018200
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna156.8707-09-20182028
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-2018206
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142036
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152024
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017205
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna171.1610-09-20172010
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142041
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142044
Wszystkie kesze lubią Łowicz Krajoznawcza150.0226-09-20142073
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182025
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018203
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161939
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151954
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151968
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141977
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161931
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-2018198
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619108
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-2018196
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic197.8322-04-2018197
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161935
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.5820-07-20151982
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151862
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161869
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza159.8110-08-2018180
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151824
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181811
Podróż linią kolejową Tematyczna132.6901-10-20131822
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017183
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171813
Prezent na Święta 2018 Tematyczna7.1724-12-20181833
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171810
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161838
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151832
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161854
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161718
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-20161780
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171753
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.6805-10-20151723
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-2018178
Słowacki Raj Przyrodnicza149.9125-06-2017174
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161715
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171722
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Niedalino i okolice Krajoznawcza139.308-07-20161711
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna135.6630-07-2016173
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018165
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.7724-02-20171617
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-2017168
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181616
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-2015169
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza116.0315-11-20181614
Berlin Krajoznawcza112.5708-07-2017169
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-2018165
Lądek-Zdrój Krajoznawcza112.0301-01-2019161
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza117.3226-10-2017164
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.7215-08-20141671
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-2018168
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016168
Rozdroża Wolności Tematyczna124.8515-05-20151554
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161512
Sekrety Zagórza Tematyczna81.124-10-20171541
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131518
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna106.5414-05-20171517
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171514
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.2626-12-20151589
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna116.8218-12-20171523
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161531
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161513
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161558
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161542
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018141
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.5316-07-2018149
Rzepnickie INO Tematyczna112.8324-11-20161414
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza98.428-05-20181413
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.515-07-20171467
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161426
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-2018143
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131442
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131439
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131421
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171430
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-2018142
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.4210-05-20171480
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141444
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161423
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.9925-05-20141435
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-2016148
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141469
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141435
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161411
Szpital Zabitych Dusz Tematyczna125.0228-03-20181422
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161413
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Tematyczna110.6126-04-2018144
PGR, czyli Pani_Kowy Geoszlak Rowerowy Przyrodnicza109.9922-06-2018146
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181411
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018142
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.1702-03-20151410
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151429
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna84.3929-09-20161351
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181317
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Krajoznawcza97.0407-07-20181315
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151326
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna105.9823-06-20151311
Cmentarz Centralny Tematyczna96.0106-12-20141396
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171334
Kotlin Krajoznawcza88.5508-08-20181312
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.8701-09-20151346
Tczewski Gryf Tematyczna106.6422-04-20171358
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171321
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131337
ANDALUZJA - ochrona przyrody dla cz (...) Krajoznawcza105.412-11-2018130
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna109.312-06-20171330
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171318
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171320
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza90.7115-06-20181333
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171323
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-2016139
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141357
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.7104-03-20161314
Pieseł Przyrodnicza123.0914-07-20141312
D.U.P.A. Tematyczna92.1711-12-2017136
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161354
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181340
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161379
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181312
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-2018136
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.0605-05-20151324
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-20161382
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151240
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181215
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161237
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-2018126
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.3424-08-2015124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151236
Tatry według Wanogi Krajoznawcza147.1910-09-2018121
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131267
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181219
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171229
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.0821-05-20171231
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-20141293
12 Dni Świąt Bożego Narodzenia - Łó (...) Tematyczna79.7225-12-20181211
Świątecznie rozświetlony Szczecin Tematyczna103.3529-12-20181210
Śląska Świąteczna Ścieżka 2018/19 Tematyczna80.5206-01-2019127
Bydgoska Świąteczna Ścieżka 2018/19 Tematyczna97.2705-01-2019123
Bitwa o benzynę Tematyczna91.3418-12-20151243
Rudzkie kapliczki Tematyczna84.8813-01-2019121
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.2414-05-20141277
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza8404-09-20171249
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141233
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181233
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141229
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181216
Legion Poległych Tematyczna112.3409-04-2018126
Nad środkową Grabową Krajoznawcza91.1312-04-2018125
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.4928-06-20161214
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.8211-04-20151236
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161144
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181124
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151117
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.510-06-2018119
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181117
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.0628-06-20151133
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza8622-07-2018114
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151133
Skarby Tyczyna Tematyczna80.2316-03-20171115
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171138
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
Kontrakt z Katem Tematyczna80.522-04-20171127
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181124
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7429-09-20181110
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-2018111
Ścieżka przyrodnicza im. prof. dra (...) Przyrodnicza79.5127-06-2017113
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151149
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-2019111
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.6727-08-20171166
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161138
L Krajoznawcza91.9801-09-2017119
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161150
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141141
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161133
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161118
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161147
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181114
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161142
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161126
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna76.5707-05-20181127
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.6220-05-20181011
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161049
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Podania i legendy Zagłębia Tematyczna69.8306-07-20181026
GREG Tematyczna101.9803-07-2018102
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161028
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181023
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.1901-03-20171057
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151039
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151056
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza82.2927-09-20181011
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171031
WATAHA Tematyczna85.7817-09-2018107
Koszalińskie murale Tematyczna75.5128-04-20171021
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151057
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171018
Koszalińskie ronda Tematyczna7521-02-20161046
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.1821-02-20161016
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.6707-10-20171027
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171011
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.7311-03-20161032
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171012
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141029
Projekt Gassen Tematyczna67.8825-11-20141027
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181019
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181026
Leśna Extremka Tematyczna87.8125-04-2018106
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161044
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011942
Podziemny Świat Ragnara Tematyczna86.5402-07-201894
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015951
Jedyne w mieście Tematyczna68.5103-07-201895
Sahara Lubońska Przyrodnicza73.9703-10-2013941
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201892
Szlakiem Olechówki Tematyczna67.6907-10-2013929
Poligon na Brusie Tematyczna74.1306-09-2018922
Korona Wielkopolski Krajoznawcza72.3318-09-201591
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017932
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-201397
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018914
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015924
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017918
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna73.7718-07-2017915
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.3525-03-2016930
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016964
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018927
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201890
Bojanowski Tematyczna68.1620-07-2016924
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016940
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201882
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016829
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128110
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016852
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201587
Inne Dzieciństwo :D Tematyczna77.2602-08-201884
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015840
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza78.9429-09-2018830
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017820
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.1608-11-2013862
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Śladami Nadbużańskich Tajemnic Tematyczna55.0526-10-201880
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018838
Religijna Ruda Tematyczna57.5305-01-2019811
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017828
II wojna światowa zaczęła się w Tcz (...) Tematyczna60.0201-09-2017846
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014843
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016855
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201784
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017828
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018849
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016874
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016876
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.8529-12-201484
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018817
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014856
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-201882
Droga życiowa mężczyzny Tematyczna74.4828-06-2016829
OLBRZYM Tematyczna90.4830-04-201882
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016817
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.1716-08-201687
Wejherowskie Kościoły Tematyczna51.0225-05-2018713
Bytów wita Tematyczna54.5115-11-2016724
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018732
Potwory Tematyczna47.3715-09-201871
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012755
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna5613-09-2018716
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015742
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.3627-03-2017721
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic65.3129-09-2018730
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.1124-04-2017723
Radomszczańskie skwery Tematyczna52.514-05-2017736
Gdańskie Quizy Tematyczna72.8401-01-201974
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017725
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147142
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014744
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015749
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-2017767
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.3427-03-2018712
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017721
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.3509-06-2014756
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017712
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.8301-10-2014750
Historyczny Sulechów Krajoznawcza53.225-12-201871
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018710
Dębowy Las Tematyczna63.0226-04-201877
Śladami Litwosa Tematyczna51.8408-05-201878
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018711
Muchawka od źródła do ujścia Krajoznawcza55.8315-08-2016723
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-201876
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-201879
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Tematyczna6330-05-2018654
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201862
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015648
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.5214-08-2012642
ZAGADKOWY STAW Tematyczna61.3309-02-2017617
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017647
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013683
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017657
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic54.2329-09-2018633
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-201569
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015615
UFO Tematyczna54.3317-05-201766
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018619
MRU Ragnara Tematyczna61.1821-11-201860
Bakarat Tematyczna47.1701-07-2017641
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-201864
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014656
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014652
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.0413-08-2014645
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza43.6722-01-201863
S jak Radio Tematyczna40.3723-02-2018623
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016655
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016660
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza42.3325-04-2018621
Generacja Tematyczna21.1719-06-201852
Magiczna Werona Krajoznawcza35.5229-11-201655
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.8503-02-2017570
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Tematyczna47.3406-09-201851
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018526
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna4213-09-201858
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017524
KruK Tematyczna38.3422-09-2018521
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna3829-10-201852
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.3309-10-2015539
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014540
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017520
Levada do Furado PR10 Przyrodnicza43.3114-12-201850
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015553
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014554
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201753
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017512
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018513
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016530
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015549


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis