OC logo
Banner
geocache GeoŚcieżki
Pełny ekran
Nazwa geoŚcieżki
Typ geoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter geoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja geoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej ilości skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia geoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach geoŚcieżki
Opis geoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową geoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do geoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
ilość wyświetlonych geoŚcieżek: 434 Opcje wyświetlania
nazwa typ punktacja data publikacji ilość skrzynek zdobyta
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3641.832014-06-2645410
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.192015-04-2030311
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza1550.892016-06-0123312
Zamki w Polsce Krajoznawcza1709.42014-09-222315
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1687.822013-11-0421031
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.022014-08-1416238
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza14402015-09-021484
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1056.812015-09-2314823
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.472013-05-3014056
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.612016-09-2813718
I ♥ PL Geo-szkic989.082012-06-0112946
Polskie szczyty Krajoznawcza1048.962015-10-061170
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna826.22014-05-191168
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911021
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.722015-01-1610549
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna853.342015-06-1810310
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.272013-11-0910252
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna832.852017-05-0810014
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.322014-07-2610050
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.492016-08-2610020
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna739.512014-02-239915
Projekt PL Geo-szkic701.952011-05-259572
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna718.532015-08-28913
Turysta Ziemi Rybnickiej Krajoznawcza635.032014-05-168323
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza780.242016-02-138327
BZB - GEOPOMORZE RAZEM :) Krajoznawcza632.732015-05-268022
Pomorskie Keszyno Tematyczna628.592015-07-23776
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.652015-06-12745
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.232017-08-037026
S-Ł Tematyczna553.612011-06-086817
MRU - Panzerwerk\'i (dostępne z (...) Tematyczna538.122016-02-136810
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.592014-11-146610
Leśne tropy Geo-szkic473.642015-04-286541
WIO na piwo Tematyczna315.412015-01-186152
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.872015-06-286099
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna441.322015-10-04600
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.012014-05-155914
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.342014-11-125826
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.162014-06-18568
Wielki K.MIL Geo-szkic413.582015-11-195610
Granica II RP Geo-szkic408.412014-10-20562
Marian Tematyczna484.682015-04-25554
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza422.092015-06-185412
Wartą do Poznania Krajoznawcza361.372015-01-245220
Tour de Łagisza Tematyczna390.882015-03-175150
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.822012-01-234931
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.412015-10-22489
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.132014-02-144613
Nosferatu Tematyczna406.162017-07-30467
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna374.472016-04-22462
Projekt Muminek Geo-szkic442.972015-09-064521
Geostrada Tematyczna307.162015-09-284312
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna328.032015-03-09438
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-294210
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.312015-11-07427
Puszcza Bukowa Przyrodnicza301.662015-05-034113
Powstanie Warszawskie Tematyczna311.922013-11-084121
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza267.242014-06-25414
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza330.032015-08-134022
Na siedmu wzgórzach Tematyczna288.062015-11-144047
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.342016-02-22409
DLK Przyrodnicza328.962014-10-214037
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084018
Twierdza Ustka Tematyczna279.942013-11-043971
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.362016-09-293914
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.262016-04-153970
Doliwa Geo-szkic331.012015-05-023815
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Busko i okolice Krajoznawcza314.812016-05-23386
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.212015-09-273724
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza261.642015-11-083732
Sosnowieckie wyimki Tematyczna390.812017-09-17373
Szybowiec Geo-szkic345.162014-07-103750
Urban Exploration Tematyczna279.42016-04-153716
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna303.282015-01-183721
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.122009-05-263643
Wielkopolska Miedza Geo-szkic260.122012-07-26364
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.462017-05-18351
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.182015-01-05355
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.072015-06-253414
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24345
KKwG 2016 Tematyczna271.732016-04-30343
Białostocki Street Art Tematyczna234.432016-06-183413
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223448
W górę wzrok Krajoznawcza251.772015-10-243328
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.942015-10-243333
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza252.732017-06-153311
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.922017-07-11333
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.682014-10-053364
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.822014-11-163339
Poławiacze Pereł [PP] Tematyczna261.712014-11-173322
Góry Opawskie! Krajoznawcza236.882013-09-113227
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.822015-08-283215
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.422013-11-223236
Masyw Góry Chełmskiej Przyrodnicza264.782016-02-24328
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223219
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza228.042015-09-243135
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza260.12017-08-29311
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza222.472017-09-10314
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza231.552015-01-313116
Demony Słowian Tematyczna224.332015-04-133150
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.312013-08-203061
Granica Poznania Geo-szkic242.232012-05-273021
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053066
Białogardzkie wyimki Geo-szkic307.262016-12-13306
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.352014-10-063025
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza226.452016-10-062910
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza215.72017-07-29293
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.662017-08-12296
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.752016-03-012928
W krainie Thorgala Tematyczna232.622016-06-25295
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna261.322016-07-26299
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna197.782017-04-02282
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna231.472017-05-18286
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.452016-06-072838
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12284
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza207.912016-08-032834
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.12015-08-032736
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.12015-09-0527153
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza193.562015-09-232728
MRU - Podziemne Miasto Tematyczna273.622016-02-202741
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.092014-11-032754
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.612016-08-182730
Linia Mołotowa Krajoznawcza223.12015-05-11267
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272633
Lago di Garda Krajoznawcza211.342016-12-24264
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152616
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042626
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.342014-03-282633
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.382014-04-262624
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.182014-09-192638
System obrony \"Festung Warschau 1944\" Tematyczna199.392015-03-232636
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Orawa Krajoznawcza243.172011-12-072519
Pruszków i okolice Tematyczna175.382017-07-07258
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.852014-12-20252
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna187.132016-11-232410
Na Wąskiej Ziemi Krajoznawcza190.292015-07-042476
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna165.722017-07-01242
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.092016-05-2624119
Śladami Wejherowskich Historii Tematyczna190.882017-06-262417
Murowane Klimaty Krajoznawcza183.512015-01-252442
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.832015-05-062377
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.222016-11-122342
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza194.642015-05-252341
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.52015-08-292321
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.652017-05-072330
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.452013-12-23234
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.152017-06-232340
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza181.452015-11-222321
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.872015-12-122335
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza169.042014-07-042381
Zielona Pętla Przyrodnicza183.032016-05-242373
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.482016-06-072316
Złoto dla zuchwałych I Tematyczna223.742017-03-23223
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.172012-05-052231
Spacer po Myśliborzu Przyrodnicza166.372013-10-302248
PROJEKT SY Tematyczna164.642017-05-132238
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna160.992017-05-15220
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.632015-11-28227
Projekt LHS Tematyczna169.172014-09-11224
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna156.422017-01-11210
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.672013-10-132115
Podziemna Gdynia Tematyczna181.652014-04-222113
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.842014-06-072136
Linia 373 Tematyczna171.672014-09-012121
W Grodzie Przemysława Krajoznawcza165.852016-04-302115
Tour de Turawa Krajoznawcza150.342012-03-252056
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.882016-11-122059
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.642011-01-172053
GRPS Tematyczna164.362015-06-28201
Via Regia śląskie Tematyczna152.482015-09-052041
Złoto dla zuchwałych II Tematyczna202.282017-02-06203
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna1472014-01-262036
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.822015-12-102019
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.192017-09-10200
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.342014-07-012038
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.772014-08-142039
Wszystkie kesze lubią Łowicz Krajoznawcza150.022014-09-262068
Korona Gór Polski Krajoznawcza223.472014-11-21200
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.662016-11-121935
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.962015-06-231950
Vorderheide Tematyczna160.862013-10-221962
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.22015-09-081964
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.542014-05-201969
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.372016-04-251927
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.482016-05-2819100
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.022016-07-071931
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.582015-07-201979
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.192015-05-301847
Harcerskie sprawności Tematyczna127.892016-11-111864
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.332015-05-151822
Podróż linią kolejową Tematyczna132.692013-10-011820
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.032017-07-15182
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.062016-01-121837
MRU - Hydrotechnika Tematyczna137.652016-02-13188
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.842015-03-231829
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna149.172016-09-181716
Gmina Ksawerów Tematyczna114.382016-11-201764
Otomińska rozgrzewka Przyrodnicza121.712015-05-121744
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.512017-03-261747
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.212016-03-161714
NaGrody Tematyczna121.422015-07-061639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.772017-02-241612
Taczanowski Tematyczna105.242017-07-01162
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.552015-09-25164
Łódzcy Keszerzy Tematyczna125.342015-10-051618
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.722014-08-151671
Niedalino i okolice Krajoznawcza131.142016-07-081610
PWGL Tematyczna128.452015-02-021651
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna127.52016-07-30162
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.032016-08-02167
Dookoła jez. Żarnowieckiego Krajoznawcza128.342016-08-041629
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.722016-11-15156
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.182015-07-051533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.982013-10-111517
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna106.542017-05-14158
Słowacki Raj Przyrodnicza129.642017-06-25152
W krainie baśni Andersena Tematyczna125.162016-02-131525
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.142017-07-18152
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.262015-12-261579
SZPKD - PTTK Tematyczna100.262016-03-071525
Spacerkiem po Starogardzie Gdańskim Tematyczna111.052016-04-101539
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna113.232016-04-221513
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.412016-08-201551
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.162016-07-011532
Poznaj Wildę Tematyczna119.352016-08-04157
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza110.682016-09-011544
Śladami Powstańczego Żoliborza Tematyczna102.842017-08-011414
Rozdroża Wolności Tematyczna116.352015-05-151453
Poznaj "Tysiąclecie" Tematyczna101.242016-11-151451
Rzepnickie INO Tematyczna112.832016-11-241414
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.52017-07-151427
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.032016-12-261420
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.792013-10-051439
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.132013-10-051436
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.682013-10-261419
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.152017-04-231416
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.422017-05-101442
Politechnika Śląska Tematyczna102.042014-04-061436
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.572016-01-061421
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.992014-05-251430
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.162014-06-201466
Liegnitz Tematyczna104.012017-07-081410
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.222014-07-131488
Lubelski Street Art Tematyczna103.842014-09-071431
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.462016-04-09149
Oczami Sokołów Tematyczna112.452016-06-05148
Rzeźby na Tauzenie Tematyczna104.082014-11-251461
Kod Leonarda daVinci Tematyczna130.712014-12-091418
Na Łące Zające Przyrodnicza124.522016-11-131412
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.172015-03-021410
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.122015-07-021426
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.282015-06-181323
Cmentarz Centralny Tematyczna96.012014-12-061380
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.922017-01-171323
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.832013-10-051313
Tczewski Gryf Tematyczna106.642017-04-221330
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.972017-05-011311
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.252013-11-221334
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.192017-07-12139
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.42017-07-12138
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.52017-08-29131
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.542014-06-071355
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.712016-03-041312
Pieseł Przyrodnicza123.092014-07-141312
Skarby przyrody Przyrodnicza100.322016-03-261340
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza93.522016-04-101361
WPPZ Luboń Tematyczna92.242014-12-201318
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.062015-05-051321
Przez Przeźmierowo Tematyczna97.492016-09-09138
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.332016-08-271350
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna79.552016-09-291235
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.982015-05-191227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.662015-05-301238
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna98.152015-06-231210
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.842016-12-241226
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.342015-08-24124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.992015-10-311229
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.992013-10-221264
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.652013-11-011229
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.892017-04-201219
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.082017-05-211226
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna101.142017-06-121214
Wielin i okolice Krajoznawcza93.662017-06-14129
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.332017-06-231238
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.042014-03-241273
Bitwa o benzynę Tematyczna91.342015-12-181235
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.242014-05-141270
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna80.562016-01-29124
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza842017-09-04129
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna105.52017-09-10122
Golf Cacheing Tematyczna982014-06-291233
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.72014-11-111227
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.492016-06-28129
Kijów Krajoznawcza81.032016-09-251113
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.692016-09-251140
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.522015-05-091113
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.062015-06-281123
Skarby Tyczyna Tematyczna80.232017-03-161110
Witajcie w naszej bajce Tematyczna81.842017-04-011140
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.162017-04-031130
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna77.872015-09-011142
Gruzja Krajoznawcza121.122017-04-11110
Kontrakt z Katem Tematyczna80.52017-04-221125
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna76.342017-06-15116
Ścieżka przyrodnicza im. prof. dra (...) Przyrodnicza79.512017-06-27111
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.732015-11-231136
Berlin Krajoznawcza77.552017-07-08112
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.52014-04-151157
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.672017-08-271115
Lubińskie W Geo-szkic89.642016-01-251134
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.472016-02-101139
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.342014-05-301131
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.22016-02-211128
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.192016-02-211118
Skarb Żukowski Krajoznawcza97.52014-09-111182
Szkółka leśna Przyrodnicza91.152016-04-151141
Środki i ekstrema Konstantynowa Łód (...) Tematyczna87.852016-05-151123
Wokół murów obronnych Starej Warszawy Krajoznawcza77.552015-01-281178
Uskorz Wielki Tematyczna88.162016-06-251138
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna952016-06-211122
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna81.822015-04-111129
Spacer po parku Przyrodnicza68.372015-04-281015
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.662011-10-011032
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.52012-06-221050
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza72.362016-12-051012
Gry Planszowe Tematyczna80.852016-12-111025
SWARZĘDZKIE KESZOWANIE Krajoznawcza81.662011-10-301041
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.642015-08-131050
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.192017-03-011035
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.022015-08-181038
KONIEC POLSKI Tematyczna722015-08-221054
Osiedle Kosmonautów Tematyczna77.032013-10-141085
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.52017-04-111019
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.172015-11-011051
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.332017-06-231012
SPACER W DOLINIE CYBINY Przyrodnicza77.52014-04-121046
L Krajoznawcza84.982017-09-01100
Koszalińskie ronda Tematyczna752016-02-211038
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.182016-02-211014
Spacerkiem po Łabiszynie Tematyczna66.92016-03-061041
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.732016-03-111018
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.332014-11-151024
Projekt Gassen Tematyczna67.882014-11-251027
Marienwalde Krajoznawcza80.142015-01-091016
Uroczyście przysięgam, że knuję coś (...) Tematyczna73.012016-07-04107
Leksykon leśnika Tematyczna78.682016-09-171029
Ptaki Polski Przyrodnicza74.32016-10-08935
Szlak_zielony Krajoznawcza67.022011-08-15940
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.672015-06-21948
Sahara Lubońska Przyrodnicza73.972013-10-03941
Projekcik Mrzeżyno Krajoznawcza67.672013-10-21945
Korona Wielkopolski Krajoznawcza72.332015-09-1890
Koszalińskie murale Tematyczna68.342017-04-28911
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.012015-09-24918
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.142017-02-12913
Mosty nad Płonią Tematyczna70.82015-10-19921
szlakiem wąskotorówki w Gliwicach Tematyczna66.362014-04-06941
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.152015-12-20931
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.842017-08-1294
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.352016-03-25929
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.352016-04-10950
Bojanowski Tematyczna68.162016-07-20915
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.532016-08-06921
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.52016-08-15927
Operacja OKŚ Tematyczna58.162016-11-24825
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.052012-05-06899
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.672016-12-29838
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.842015-07-2385
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.222017-04-10813
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.162013-11-08859
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.522015-09-27859
Twierdza Kołobrzeg Tematyczna60.52017-09-0282
Morska Przygoda Tematyczna50.542017-08-2581
II wojna światowa zaczęła się w Tcz (...) Tematyczna60.022017-09-01819
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna64.982017-07-1889
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.862014-07-08835
Toszecka opowieść Tematyczna60.372016-03-05852
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.52016-04-10862
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.052016-04-10857
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.852014-12-2984
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.682014-12-31849
Droga życiowa mężczyzny Tematyczna74.482016-06-28826
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.872016-07-19811
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.172016-08-1687
Mury miejskie w Słupsku Tematyczna54.852015-04-26744
Bytów wita Tematyczna54.512016-11-15718
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.352012-06-10755
Klein Ausker Tematyczna59.172015-08-19738
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.072017-04-24713
Radomszczańskie skwery Tematyczna52.52017-05-14723
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna52.962017-05-30715
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.52014-08-017129
Linia obrony Widawki Tematyczna49.142014-03-30741
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.672017-08-25721
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.672017-02-14715
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.352014-06-09753
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.832014-10-01749
Muchawka od źródła do ujścia Krajoznawcza55.832016-08-15718
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.042015-06-28645
Azja Tour Krajoznawcza40.032017-01-1060
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.522012-08-14638
ZAGADKOWY STAW Tematyczna64.332017-02-09612
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza38.22015-08-12639
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza40.852015-08-14632
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.852017-03-27645
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.012013-10-14677
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.532017-04-07649
Górny San Krajoznawcza55.612015-09-2364
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.532014-04-06649
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.872014-05-30643
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.022016-02-21610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.042014-08-13637
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.992016-05-02649
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.322016-05-07647
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.832016-05-17655
Magiczna Werona Krajoznawcza35.522016-11-2953
Przed borem Krajoznawcza36.842017-01-30534
Sztolnia nr 7 Tematyczna53.842017-03-27513
WIO na Grodzisza Tematyczna33.22017-04-15519
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.332015-10-09529
Würzburg Riese Tematyczna36.652014-02-01538
Dziady Tematyczna46.342015-10-31524
Wierni do końca Tematyczna37.342017-06-2055
Pozycja Trzcielska / Przysłanianie MRU Tematyczna37.332017-06-2055
Wesołych Świąt Tematyczna37.182015-12-21544
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.52014-04-30548
ZMYSŁOWE KESZE Tematyczna47.352016-04-07523
Nowe Projekty Szczecina Tematyczna34.682016-04-29526
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.172016-06-30525
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.172015-04-11543


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły geoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała geoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
punktacja {ptPoints} punktów
ilość skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
Typ geoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis geoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach geoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Ilość logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla geoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla geoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis