Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 926 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Rowerowe Pomorze/ Rowerem po Pomorz (...) Krajoznawcza10870.629-04-201914304
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865040
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2179.8701-06-201632720
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530327
Obrońcy Galaktyki Tematyczna2583.5520-04-20192697
Zamki w Polsce Krajoznawcza1948.3422-09-20142656
Szlak Ariański Krajoznawcza172906-01-201925415
Kampinoskie ścieżki Krajoznawcza1513.8221-03-20212401
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182222
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1720.8214-11-20182203
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1486.0919-05-201421310
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1972.6804-11-201321134
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1418.0710-11-20182003
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1625.6202-09-20151646
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1150.2524-09-201516150
SZLAK HUSARII POLSKIEJ Krajoznawcza1073.1701-06-202016121
Murale Warszawy Tematyczna1116.2628-09-201915214
Marian Tematyczna1279.4925-04-20151504
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314063
Park Krajobrazowy Lasy Janowskie / (...) Krajoznawcza1044.928-08-20201382
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613737
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212950
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna866.504-10-20151214
Polskie szczyty Krajoznawcza1120.306-10-20151170
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Tematyczna764.7424-07-20191128
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411025
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710919
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510656
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510533
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna765.8823-02-201410323
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310264
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna740.8511-11-20181017
100-lecie Powstań Śląskich Tematyczna682.1815-08-201910142
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810023
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410058
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610035
Sopot(wy)imki Geo-szkic963.405-07-20189715
Gardzkie choinki Geo-szkic782.718-12-2020962
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119584
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015925
Szlak Architektury Drewnianej - cz. 1 Tematyczna626.5523-04-2021870
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168737
Dwory, parki i ogrody Tematyczna650.114-04-2018876
WODNY DÓŁ Przyrodnicza518.6610-09-20187919
63 dni Tematyczna574.1705-10-20197719
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015746
Geostrada Tematyczna517.6428-09-20157319
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna604.4322-04-2016736
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna483.6214-11-20147113
Kotlina Turoszowska Krajoznawcza644.101-09-2019716
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177045
Szczęśliwa trzynastka Tematyczna464.1625-05-2019695
S-Ł Tematyczna538.2508-06-20116620
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic640.4607-05-20186618
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156543
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-20186412
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Tematyczna393.7421-10-2018624
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza484.8718-06-20156217
Kamienne drogowskazy Tematyczna480.3318-06-20146115
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560123
Wyimki miasta Biała Podlaska Geo-szkic670.227-03-20206014
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145922
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza493.5127-04-2018595
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145830
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175717
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
Kieleckie Pomniki Przyrody Przyrodnicza376.6201-05-2020545
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Krajoznawcza412.4823-06-2019536
Nosferatu Tematyczna456.6530-07-2017528
[SM] Smocze Malowanki Tematyczna377.8409-02-2021514
Powroty do przeszłości Tematyczna360.5818-06-2019512
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Tematyczna351.7303-02-20195037
Nowa Ameryka Krajoznawcza342.2106-04-20195021
Kapliczki słupowe Tematyczna346.6401-06-2020504
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-20185018
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124938
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz Atrakcji Geo-szkic358.8616-08-20184915
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic48922-01-20184923
Łodzianin w.... Tematyczna365.7815-10-2019481
Puszcza Bukowa Przyrodnicza348.3103-05-20154716
Wyimki miasta Łuków Geo-szkic525.3205-04-2020474
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza353.1210-09-20174717
Rowerowa Obwodnica Białegostoku Krajoznawcza322.4802-06-2021471
Wartą do Poznania Krajoznawcza327.8624-01-20154727
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna358.3209-09-2018461
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144623
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna347.3809-03-20154613
Powstanie Warszawskie Tematyczna338.108-11-20134526
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174532
Szlak Napoleoński Tematyczna385.119-10-20194417
MRU Tematyczna4417-09-20184412
Warnijskie EŚki Geo-szkic436.6228-06-2019449
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184327
Wielkopolska Miedza Geo-szkic310.1326-07-2012434
Szczecińskie Mozaiki Tematyczna309.0307-02-20214311
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174318
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-20154215
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.9229-04-20144258
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144215
Urban Exploration Tematyczna315.4815-04-20164220
Kalwaria na Górze Świętej Anny Krajoznawcza297.7321-02-20214137
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154132
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna309.2924-01-2018415
Wyimki miasta Zamość Geo-szkic354.9305-12-2019409
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna313.329-11-20144011
Wyimki miasta Chełm Geo-szkic365.5805-12-2019409
Twierdza Kostrzyn Tematyczna301.2320-04-20214015
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144047
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna393.9926-07-20164018
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164030
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza275.9808-11-20153947
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163980
Kamień na kamieniu Krajoznawcza288.715-05-2019390
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna277.111-01-2017372
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna257.401-07-20173712
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153737
Schrony i Bunkry Miasta Police i bl (...) Tematyczna266.424-01-20203713
Wyimki miasta Międzyrzec Podlaski Geo-szkic421.8731-03-20203710
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
LEŚNA DOLINA Krajoznawcza290.1503-07-20203714
Surowce skalne Krajoznawcza259.1922-05-2019370
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163622
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093680
19E (część południowa) Geo-szkic262.7615-03-2021362
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183624
[29.02.20] Krajoznawcza282.2729-02-2020362
Kraina Barcji Bartenstein Krajoznawcza274.9331-01-20193616
MurGos Krajoznawcza259.7324-10-20143646
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183619
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153536
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza293.629-08-20173522
Hrubimki Geo-szkic386.6605-06-2021351
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza265.0331-01-20153520
Czarna Zagrywka Tematyczna299.1715-10-20203514
Bajkowe Abecadło Tematyczna219.5606-05-20183557
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna243.4403-06-2018358
Patroni ulic na starym Pogodnie Tematyczna324.9921-02-2021349
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza258.2815-06-20173420
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-20153415
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza251.7921-06-20163437
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153464
Rowerem wokół miasta Krajoznawcza248.8806-11-2020341
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153459
Białogardzkie wyimki Geo-szkic335.7606-06-20183317
Wyimki miasta Włodawa Geo-szkic291.7205-12-2019339
Kesze Na Niedzielę Tematyczna231.1203-04-2021335
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153338
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173314
Wyimki miasta Tomaszów Lubelski Geo-szkic347.4925-02-2020334
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143344
Stawka większa niż życie Tematyczna239.1502-09-2020332
GeoŚcieżka - Do Wojdy Tematyczna224.2208-06-20193323
V-Projekt Tematyczna249.6822-03-20153326
M.I.L.F. Tematyczna308.8322-05-2021326
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153244
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133243
Rzeka Odra Rowerowo Krajoznawcza223.516-07-2020321
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163117
Rejon Umocniony Hel Tematyczna241.0128-06-20183150
Kartka z kalendarza - październik Tematyczna29402-11-20183114
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna251.6610-09-20173113
Rowerowa Matarnia i okolice Krajoznawcza238.7107-05-20203120
15-lecie OC "Park Stefana Żeromskiego" Przyrodnicza235.0625-05-2021316
Falubaz Tematyczna227.0418-08-2020318
D I X I T Tematyczna215.3421-07-20203117
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123075
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017309
Netzestellung Tematyczna221.3713-02-2020309
Tropem Wilczym Tematyczna275.4328-02-20203021
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza224.229-07-20173023
Malborskie Krzyżaki Geo-szkic284.1205-06-20203017
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183028
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162941
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172952
Mazowiecki Park Krajobrazowy Krajoznawcza206.6505-11-2020295
Twierdza Warszawa Tematyczna212.1806-10-20142928
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Krajoznawcza210.6520-06-2019294
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016298
Extreme Warszawa Tematyczna268.9712-01-2015296
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Krajoznawcza209.9803-08-2019292
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza215.4103-08-20162967
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
Wyimki miasta Krasnobród Geo-szkic289.7119-12-2019287
Wyimki miasta Lubartów Geo-szkic291.3617-01-20202811
POCZET KRÓLÓW POLSKICH Geo-szkic210.4406-05-20202816
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Przyrodnicza194.5902-04-20192833
Międzyrzec wczoraj i dziś Geo-szkic278.2601-06-2021280
Szwajcaria Żerkowska Krajoznawcza183.4720-06-20202811
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna194.0903-03-2018288
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162861
Wyimki miasta Krasnystaw Geo-szkic238.6805-12-20192715
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152749
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527162
Czę100chowa wita i żegna Tematyczna205.9603-06-20192712
Szlakiem rudzkich krzyży Tematyczna186.6628-03-2021278
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna217.1922-02-20162712
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-20142715
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142765
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna193.5710-12-20142726
Murowane Klimaty Krajoznawcza205.3425-01-20152752
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162739
Mały Wiedeń Krajoznawcza178.9725-12-20202624
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016264
Wyimki - miasta Kazimierz Dolny Geo-szkic229.8404-12-20192617
Wyimki miasta Łęczna Geo-szkic27329-12-20192611
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza182.0208-11-2018268
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142630
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142643
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142629
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142641
Korona Gór Polski Krajoznawcza287.4521-11-2014262
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182620
Gmina Gruta Krajoznawcza191.7111-08-20202614
Korona Wrocławskich Wzgórz Tematyczna195.514-08-2019262
Podkowa Leśna: perełki architektoni (...) Krajoznawcza204.3219-10-20202628
Księżyc Geo-szkic168.627-09-2019255
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza208.9825-05-20152550
Wyimki miasta Nałęczów Geo-szkic22106-12-20192514
Granice Rudnik Tematyczna180.6912-04-2021257
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112520
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172528
.Kotowice. Przyrodnicza186.2921-04-2021253
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172536
XV.OC - 15. jubileusz stylem dowolnym Tematyczna183.8927-05-2021250
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014257
Wielki Kack - z historią w tle Krajoznawcza191.326-09-20202513
Wyimki miasta Tarnogród Geo-szkic25206-01-2020243
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-20182414
Lądek-Zdrój Krajoznawcza168.8501-01-20192430
W drodze na Piekiełko Przyrodnicza183.4422-04-2019248
Rowerem do Kalska Krajoznawcza173.2115-05-2021244
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624135
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152397
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162350
Szlakiem Rzeźby Cmentarnej Tematyczna151.1106-05-2017233
ZAPOMNIANE MIEJSCA I CMENTARZE Krajoznawcza178.0117-11-2019238
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152326
Wyimki miasta Piaski Geo-szkic242.1716-01-20202320
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172351
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-20132311
Wyimki miasta Radzyń Podlaski Geo-szkic241.530-01-2020237
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172349
Wyimki miasta Tyszowce Geo-szkic241.515-02-2020234
Kirkuty Ziemi Gorzowskiej i okolic Tematyczna163.3503-03-2020232
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza176.2928-11-20152311
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152343
PGR Krajoznawcza180.0222-09-20172323
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-201623100
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Krajoznawcza160.924-07-2019232
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Tematyczna148.3229-08-2019232
SGK20 Zachodniopomorskie Tematyczna164.9625-12-2020222
Rejencja Gąbińska Krajoznawcza161.1818-10-2019223
Trakt Cesarski Krajoznawcza161.9626-12-20202227
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna160.7107-09-20182243
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122240
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172269
Wyimki miasta Zwierzyniec Geo-szkic23116-01-20202211
Duch Puszczy Przyrodnicza166.8407-06-2021221
Kampinoskie Rezerwaty Tematyczna83.3908-04-2021220
Wyimki miasta Bychawa Geo-szkic23106-02-20202216
Kostrzyn - Stare Miasto Tematyczna151.920-04-20212238
Religijna Ruda Tematyczna154.2805-01-20192242
Festiwal Jarocin Tematyczna151.2410-10-20192225
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Tematyczna145.0903-08-2019229
Puszcza Bydgoska Krajoznawcza177.1417-11-2019228
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza185.1410-08-2018216
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna136.1217-07-20182113
ŁóSzKo czyli Łódzki Szlak Konny Krajoznawcza141.815-05-2021210
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182138
OK, JJ w ZG! Krajoznawcza157.1623-01-20202111
Wyimki miasta Opole Lubelskie Geo-szkic227.109-02-2020215
Tropiciel skarbów Przyrodnicza143.3603-10-20202120
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142141
Orientuj Się i Myśl Tematyczna141.4919-03-20192114
Siedleckie To i Owo Krajoznawcza212.3830-04-20192113
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142123
KusfeLOVE wyimki Geo-szkic186.6313-06-20202117
GRABOWSKA TOCZKA Tematyczna158.3302-08-2020212
Sonnenburg/Słońsk - dawniej i dziś Tematyczna147.5703-09-20202120
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182128
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna164.9922-04-2017216
Dom grobów Tematyczna145.7910-08-2019212
Ścieżka Dydaktyczna Witków Przyrodnicza148.6723-09-20192013
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162071
Ukryty Gdańsk Tematyczna154.4905-10-20192013
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015208
Wyimki miasta Puławy Geo-szkic176.805-12-20192014
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018208
Wyimki miasta Biłgoraj Geo-szkic209.0110-12-20192012
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018201
Wyimki miasta Józefów Geo-szkic203.420-12-20192018
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-20182013
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna142.2301-09-20152051
Wyimki miasta Janów Lubelski Geo-szkic21017-01-20202016
Wyimki miasta Rejowiec Geo-szkic210.6720-01-20202020
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza145.0315-11-20182048
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142045
Wyimki miasta Terespol Geo-szkic21002-02-20202016
Wyimki miasta Bełżyce Geo-szkic21009-02-2020208
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152029
Jarocińska Kolej Dojazdowa Tematyczna134.810-03-20192019
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017209
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna152.6518-12-20172039
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142046
Dawny Bomboskład Tematyczna149.3328-05-20202027
Dwory i Pałace Północnych Kaszub Tematyczna139.6320-06-20202019
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142050
Piękno Ziemi Gryfińskiej Krajoznawcza176.6710-06-2019207
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182029
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic20822-04-20182011
DWA JEZIORA Przyrodnicza140.6213-08-20192015
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018209
Szlakiem Gnieźnieńskich Kościołów Tematyczna134.2822-11-20202010
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161945
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151965
Dziwno-ścieżka Krajoznawcza155.0331-12-20191921
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151974
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna135.3814-05-20171922
Wyimki miasta Łaszczów Geo-szkic205.7723-02-2020194
Boczne leśne drogi Przyrodnicza138.0121-03-20201915
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141983
Czy wiesz, że... Tematyczna134.519-06-2021191
Góry Leluchowskie Przyrodnicza169.2911-05-2019192
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161935
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-20181915
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619117
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-20181910
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161941
W cieniu góry Brusno Krajoznawcza133.8622-11-2020181
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151870
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161876
Dalekie Obserwacje Krajoznawcza119.9103-10-2019181
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151830
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181817
Robin Hood Tematyczna117.4302-06-2021187
Zielonogórskie pomniki i rzeźby ple (...) Tematyczna134.8629-10-20191814
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017183
Z Iwmali po Gryfinie Dolny Taras Krajoznawcza132.6926-01-20211817
Pomniki i rzeźby Szczecina Tematyczna128.7631-01-20211813
HERBY BYTOMIA Tematyczna137.5729-01-20201824
Wyimki miasta Kock Geo-szkic18930-01-20201811
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171820
Wyimki miasta Ryki Geo-szkic18916-02-2020185
Słowacki Raj Przyrodnicza157.7825-06-2017187
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171812
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Tematyczna131.8423-01-2019187
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161848
Poznajmy Regę Krajoznawcza166.1515-06-2020180
CZEmpiniacy Tematyczna123.8115-06-20191839
[RG] SZLAK WARTY Krajoznawcza132.6616-06-20201813
Starogardzkie Pętle Autobusowe Tematyczna136.515-08-20201813
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Krajoznawcza142.2207-08-20191812
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151841
W Żarach, w koszarach :) Tematyczna162.410-08-20191820
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161872
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161720
Landsberg an der Warthe Geo-szkic159.517-11-20201712
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-201617100
Detale Architektury Jastarni Geo-szkic161.3411-07-20181745
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171763
Tatry według Wanogi Krajoznawcza185.0210-09-2018175
Wyimki miasta Kraśnik Geo-szkic178.530-12-20191716
Geo-Robaczki czyli ścieżka Entomolo (...) Geo-szkic135.9320-03-20211732
Wieże triangulacyjne Tematyczna13016-10-2018172
Odkrywamy Tychy - Szlak Architektury Tematyczna116.9314-04-20211716
Wyimki miasta Urzędów Geo-szkic178.529-01-20201713
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-20181722
Legendy Gminy Pilchowice Tematyczna120.6511-07-20201738
Ścieżka Zdrowia w Parku Leśnym Arko (...) Tematyczna113.6121-03-20201722
kolej Oława - Borek Strzeliński - B (...) Tematyczna121.8829-03-2020177
L Krajoznawcza137.8101-09-20171716
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza124.3226-10-2017176
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161717
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171733
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Zostań Rybakiem Tematyczna121.2313-05-20191761
Wyimki turystycznie wg Iwmali Tematyczna177.1605-06-2019170
WZGÓRZA PSZCZÓŁKOWSKIE Krajoznawcza128.1525-06-20201717
Młyny nadwarciańskie Tematyczna119.530-05-2019171
Śladami bielskiego street art'u Tematyczna119.2509-08-20201730
Szlak Gąski Tematyczna118.0601-11-20201748
SIEKIEREZADA Tematyczna123.3127-09-20191625
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018166
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151640
Dombie Tematyczna142.5624-02-2021160
Gorajskie wyimki Krajoznawcza146.7206-01-2021160
Wyimki miasta Szczebrzeszyn Geo-szkic162.7206-12-20191617
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-20171614
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181631
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-20151615
Berlin Krajoznawcza110.2608-07-2017169
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-20181618
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Tematyczna110.7529-01-20191637
Twierdza Grudziądz Tematyczna120.4925-05-20141638
Kryształowe Skrzynki Geo-szkic133.3425-05-2021160
Wojsławickie wąwozy Przyrodnicza108.9420-05-2021161
Spacerkiem po Starogardzie Gdańskim Tematyczna118.2210-04-20161646
Heja Gardeja Krajoznawcza112.7411-06-2021169
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Tematyczna150.5113-05-2019160
4x40 Tematyczna125.3418-05-20191616
Wokół jeziora Jamno Przyrodnicza121.1517-07-2020166
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Przyrodnicza108.9402-06-20191625
Rozbudowa Twierdzy Grudziądz Tematyczna113.3604-09-20201611
Miłków Tematyczna125.8306-09-2020163
Wokół doliny udorki Krajoznawcza127.8412-08-20191626
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016169
Stawy paciorkowe Przyrodnicza129.0631-10-2020167
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna103.3829-09-20161557
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161519
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza106.5628-05-20181518
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151536
Kotlin Krajoznawcza101.8908-08-20181530
Wyimki miasta Frampol Geo-szkic152.5512-12-20191516
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131524
Spacerkiem po Pyrzycach Tematyczna105.924-02-20211513
Spała Krajoznawcza112.8825-03-2021157
Wyimki miasta Parczew Geo-szkic157.528-01-20201511
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Krajoznawcza125.112-11-2018150
KLASZTORNY DETEKTYW Krajoznawcza120.6614-05-20211529
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171519
Wyimki miasta Dołhobyczów Geo-szkic161.4606-03-2020154
Gorzowskie quizowanie Tematyczna150.8721-03-20201511
Rudzkie kapliczki Tematyczna105.2313-01-20191540
Drzonkowskie Mosty Tematyczna109.3619-04-20201517
Via Regia Przeworsk Krajoznawcza127.3310-05-2021151
Zwiedzamy Trzebiatów Tematyczna105.0807-05-2021154
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Tematyczna96.4129-04-20191519
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161535
Cukrownia Klecina Krajoznawcza100.3809-06-20201510
D.U.P.A. Tematyczna106.8411-12-20171511
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161516
Niedźwiadki szczęścia Tematyczna104.9120-07-20201519
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161561
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161545
Magiczne Czahary Przyrodnicza103.2422-07-20191513
Grzyby Polski Geo-szkic11401-09-20191513
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018148
Szlak Bitwy Warszawskiej 1920 r na (...) Tematyczna95.7616-11-2020143
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.5316-07-20181416
Jedyne w mieście Tematyczna107.3203-07-20181410
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161437
Mosty i wiadukty linii 175 Tematyczna103.1806-12-2019149
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131446
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131441
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131428
Ścieżka w ruinie Krajoznawcza108.3205-01-20201426
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171441
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-20181420
Na Ziemi Nieznanej Tematyczna102.9911-04-2021149
Święta Multi-Kulti Tematyczna102.315-03-20191424
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141445
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza98.2115-06-20181460
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161430
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-20161427
Mokierskie Wapienniki Tematyczna104.1205-05-20211418
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141476
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Krajoznawcza119.8223-03-20191446
Spacerkiem po Międzyzdrojach Tematyczna96.0906-06-20201422
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141448
Rio: Tour Tematyczna98.0602-05-20191428
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161418
KJ Kolorowe Jeziorka Krajoznawcza100.911-06-20191415
PRO - PASMO ROWEROWE OLBRZYMY Tematyczna99.6915-06-2020143
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Tematyczna105.3118-06-20191417
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161416
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Krajoznawcza110.6126-04-20181420
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181417
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018148
Widokowe S6 Krajoznawcza113.2411-10-2020145
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151432
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181333
Śladami Ewangelików Cieszyńskich Tematyczna89.4227-11-20201328
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151331
Zodiak Tematyczna155.518-02-2020134
Cmentarz Centralny Tematyczna96.0106-12-20141397
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza10122-07-20181312
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171344
Dolina Myśliny Krajoznawcza97.1623-04-20211316
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
SGK19 woj. wielkopolskie Tematyczna91.3530-12-2019139
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171321
SGK19 Lubelszczyzna z nutką świętok (...) Tematyczna103.0219-01-2020132
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131345
Wybryki natury Przyrodnicza94.3426-12-20191313
Legendy# Tematyczna89.7122-02-20201323
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171320
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171328
Wyimki miasta Stoczek Łukowski Geo-szkic145.2122-03-2020138
OC siadka we Wronkach Tematyczna9526-03-20201327
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171333
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-20161315
Słupia Geo-szkic89.8820-04-20201321
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141365
Siemkowice. Tematyczna103.9811-05-20211310
Senatorjóm Tematyczna111.8118-05-20201317
Szczecińskie murale Tematyczna94.8504-06-20201313
Grudziądzkie ronda Tematyczna98.6701-05-20141348
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Krajoznawcza88.3902-05-20191329
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161362
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181349
Śladami Juliana Tuwima Tematyczna86.9215-06-20201338
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161393
SOLARNIA Przyrodnicza93.8319-06-20201326
[RG]Rowerowe Gorzowskie-Zielona Odra Krajoznawcza90.3918-07-2020135
Bitwa o Rawicz 1919r. Geo-szkic83.0803-11-20191322
Jezioro Radachowskie Przyrodnicza92.1917-07-20201313
Górczing Krajoznawcza103.5222-07-2020138
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181321
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141319
Nad środkową Grabową Krajoznawcza98.4612-04-20181313
W drodze do Rio Tematyczna90.3910-09-20201321
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-20181314
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Przyrodnicza98.8806-08-20191316
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna99.3111-04-20151343
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-201613116
Ścieżka Kynologiczna Tematyczna87.5227-09-20191240
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151243
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181231
Kozienickie zabytki Tematyczna87.0203-11-2019127
SGK20 Lubuskie Tematyczna82.2124-12-2020125
SGK20- Pomorskie Tematyczna95.8401-01-2021123
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161240
Spacerkiem po Czerwieńsku Krajoznawcza88.3328-12-2020129
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-20181233
Spacer po Gryfinie Krajoznawcza84.7202-02-20211215
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151239
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131268
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181226
E-17A Koszalin Tematyczna90.5401-01-2020129
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171239
Koszalińskie murale Tematyczna90.8428-04-20171232
TAJEMNICE LUBIĄŻA Tematyczna94.8314-05-20211225
Radomszczańskie skwery Tematyczna86.714-05-20171247
REZERWAT ODRZYSKO Przyrodnicza92.814-05-20211223
SZJ21 Lubuskie Tematyczna92.8303-04-2021124
Świętokrzyski Szlak Literacki Tematyczna83.5607-06-2021121
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171215
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Kampinoskie Szlaki - Główny Szlak P (...) Tematyczna45.6911-04-2021120
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-201412118
RUDY I KRUSZCE ZAGŁĘBIA STAROPOLSKIEGO Tematyczna80.8716-04-2021120
Remus w Skrzeszewie Tematyczna85.522-04-2021129
Bitwa o benzynę Tematyczna91.3418-12-20151250
Koronkowa pętla Tematyczna89.1916-04-20201233
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Przyrodnicza93.9519-02-20191213
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna97.3618-07-20171217
Ptaki polskich wód Przyrodnicza86.0205-05-20201219
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141234
Rowerem Wokół Wielgowa Krajoznawcza97.3131-03-20191211
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Przyrodnicza79.0811-04-20191216
Ciekawe miejsca ciekawe historie Po (...) Tematyczna87.6906-06-20201210
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181262
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141234
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181232
Wodospady Tematyczna103.1519-07-2019120
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna83.2407-05-20181240
Mamy Niepodległą Krajoznawcza78.5112-11-20201119
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181134
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151119
Jest takie miejsce Tematyczna106.1524-12-2019114
U źródeł Krajoznawcza84.0129-10-20191122
ŚWINOUJŚCIE, ZASADNICZO Krajoznawcza96.9814-01-20211113
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181127
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.0628-06-20151148
SGK 20 - kujawsko-pomorskie Tematyczna85.9708-01-20211111
Szopienickie Murale Tematyczna78.6923-01-20211131
Tajemnice lasu Piotrkowskiego Krajoznawcza83.5423-01-2021116
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151139
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171149
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza90.1227-09-20181137
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
[OK] OpenKocing Tematyczna89.3327-02-20211112
SGK19 woj. mazowieckie Tematyczna83.3502-01-2020117
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181141
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic90.7129-09-20181180
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7416-11-20181137
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-20181117
[SZJ21] Wielkopolskie Łódzkie Kujaw (...) Tematyczna80.5108-04-2021113
Woliński spacer Tematyczna78.5511-04-2021117
Wyimki miasta Józefów nad Wisłą Geo-szkic115.509-02-2020114
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151154
ZABYTKI TECHNIKI STAROPOLSKIEGO OKR (...) Tematyczna72.8722-04-2021110
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Wyimki miasta Modliborzyce Geo-szkic119.1306-03-20201111
Świętokrzyskie Zaprasza Krajoznawcza96.2219-03-2020115
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-20191111
Ścieżka dydaktyczna w leśnictwie Bo (...) Przyrodnicza81.6629-04-2021116
Stawy Kiszkowskie Przyrodnicza8201-05-2021115
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161142
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161158
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141145
Spacer nasypem kolejki wąskotorowej Przyrodnicza81.0226-04-20201115
!! Welcome to Śliwnik !! Krajoznawcza85.8220-02-20191114
Koszalińskie ronda Tematyczna82.1721-02-20161153
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161143
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161123
Źródła na Ślęży Tematyczna80.320-05-2020117
Dolina Kostrzynia Krajoznawcza81.5426-05-2021110
Spacerkiem po starówce Torunia Tematyczna76.5606-06-20201133
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161154
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181124
Kamień Pomorski pierwsza stolica Po (...) Krajoznawcza79.205-08-20201113
Wędrówki Sambora Tematyczna90.5112-06-2019114
Megality Łupawskie Tematyczna74.0711-08-20201113
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161146
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Krajoznawcza74.720-06-20191137
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161136
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Krajoznawcza87.9923-08-2020112
Cisów - Leśna Ścieżka Przyrodnicza Przyrodnicza81.0119-09-20201110
Kotarz - Beskid Śląski Krajoznawcza89.0405-10-20201119
Spacer po Kłecku Krajoznawcza8124-10-20201115
Huta Kryształowa Krajoznawcza82.1508-08-2019115
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161055
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111036
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Zwierzęta Żabiego Kraju - rowerowo Krajoznawcza79.6621-11-2020109
Białogardzkie Pętle Autobusowe Tematyczna83.117-03-2020105
SGK20 Lubelskie Tematyczna7623-12-2020100
GREG Tematyczna101.9803-07-2018103
Średniowieczne Bielsko Krajoznawcza71.7123-12-20201031
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161031
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181064
Alternatywny Dolny Śląsk - Biały Ko (...) Krajoznawcza79.6604-01-2021109
Wyimki miasta Izbica Geo-szkic88.405-12-20191019
Kesze od Świętego Mikołaja 2019 Tematyczna70.0205-12-2019102
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151043
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151067
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171040
WATAHA Tematyczna85.7817-09-20181020
Przedwojenne wille Osiedla Braunsfelde Tematyczna75.5112-03-20211019
Wio koniku.. Tematyczna73.1828-03-20211024
Spacer z oblatami Tematyczna76.1727-03-2021109
Wyimki miasta Siedliszcze Geo-szkic10522-01-20201019
Deskale Tematyczna66.5603-04-2021100
Wyimki miasta Annopol Geo-szkic10529-01-20201016
Kampinoskie Dydaktyki Tematyczna37.3608-04-2021100
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151062
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171027
Gdyńskie Murale Tematyczna71.0620-04-20211011
Dzień dziecka Tematyczna63.8831-05-2021104
Symbole górnicze Tematyczna72.0229-04-20201021
ZAPACH CEBULI Krajoznawcza78.8103-05-20201021
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.1821-02-20161018
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.6707-10-20171038
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171017
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171018
Spacerkiem po Karpaczu Tematyczna69.7106-06-20201015
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141040
Wojna 1920 we Włocławku i okolicach Tematyczna74.8414-08-20201011
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181029
Żabi Kraj Krajoznawcza66.0615-06-20191030
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Krajoznawcza73.5216-06-20191035
BESTIARIUSZ GŁOGOWSKI Tematyczna76.8401-07-2020107
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
USTKA.travel Krajoznawcza80.1409-07-20191051
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181042
Rowerem Na Niebieskim Szlaku Krajoznawcza76.1816-09-20201021
Portal Przyrodnicza69.0414-09-20201011
Bojanowski Tematyczna75.1620-07-20161032
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161046
Śladami Tamsel Tematyczna59.5514-12-2020919
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011949
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015955
CZARTOWE POLE Przyrodnicza56.8915-11-2019912
SGK20 Podlaskie. Geo-szkic67.525-12-202099
Szlak kultury żydowskiej Tematyczna64.5528-12-2020923
Polacy w Odessie Tematyczna61.5622-11-201994
LAPIDARIA II Tematyczna72.7804-01-2021911
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201892
Poligon na Brusie Tematyczna74.1306-09-2018945
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza83.6129-09-2018956
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Tematyczna73.0110-06-201996
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Krajoznawcza60.8919-09-201895
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic80.329-09-2018979
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017956
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-2013910
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018928
Swojski Spacerek Krajoznawcza73.3403-04-2021917
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015928
LOK - Leśna Osada Krywałd Tematyczna68.3219-02-2020937
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015936
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017931
LIDZBARK WARMIŃSKI Krajoznawcza67.3331-01-2019925
Litewskie wybrzeże Krajoznawcza63.0325-02-201990
28 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej Tematyczna69.6302-05-2020925
Ośrodek Oporu Jastarnia Krajoznawcza65.6828-02-2019972
Rugia Krajoznawcza66.3405-04-201992
Ku Pamięci Tematyczna60.8530-04-2019917
Mazurskie cmentarze Tematyczna59.3630-04-2019913
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016976
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018949
Zapomniane Cmentarze Gminy Dąbie +1 Tematyczna54.2227-06-202099
Szczecińskie legendy i opowieści Tematyczna69.4613-03-2021911
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Krajoznawcza65.3323-06-2019911
[LOST] Kot Kuer Tematyczna6426-09-2020920
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201893
Rowerem Na Niebieskim Szlaku 2 Krajoznawcza67.8324-10-2020922
SOŁOTWA Krajoznawcza73.4730-07-201995
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016930
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016949
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201884
JAZ TAKTYCZNY NA NOTECI Tematyczna70.3428-09-2019812
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016835
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128126
Dolinki Krakowskie Krajoznawcza58.6515-11-2019818
Rezerwat przyrody Brzyska Wola Krajoznawcza59.3316-11-201987
KruK - kolorowe przystanki gminy Sę (...) Tematyczna59.8327-12-2020825
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016859
GARDZIENICE - Ośrodek Praktyk Teatr (...) Tematyczna54.7131-12-202087
LAPIDARIA Tematyczna63.6204-01-2021811
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201588
Przylep sobie Tematyczna60.5119-05-2021810
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015851
SGK19: Górny i Dolny Śląsk + Lubuskie Tematyczna53.8530-12-201989
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017824
Wapno jest wszędzie Tematyczna52.709-03-202185
Zabytkowe Wille Szczecina - West End Tematyczna55.710-03-2021819
Zabytkowe Wille Szczecina - Neu West End Tematyczna54.8710-03-2021819
NARATON - maraton na raty 7x6km Tematyczna46.7219-03-202183
Wyimki miasta Rejowiec Fabryczny Geo-szkic8420-01-2020820
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna68.1829-10-201887
Przyrodnicze zakątki Sulechowa i ok (...) Krajoznawcza56.6927-03-202182
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Z keszami wśród zwierząt Krajoznawcza59.8409-04-2021825
Geowycieczki - Brześć Krajoznawcza55.0526-10-201880
Wyimki miasta Ostrów Lubelski Geo-szkic8427-01-2020812
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018857
WSZYSTKO PO KOLEI Geo-szkic56.5314-05-2021823
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017851
Spacer Doliną Siedmiu Młynów Tematyczna57.5103-05-2020825
Zakład Opiekuńczy  Kückenmühle Tematyczna56.0216-05-202183
Mała Czantoria Przyrodnicza64.4503-04-2019821
Przy szurze Przyrodnicza54.7219-05-202183
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014849
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016859
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201786
Chińskie powiedzenia i przysłowia Tematyczna55.7112-06-202181
Polskie Wieże Ciśnień Tematyczna55.7124-05-202180
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017834
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Tematyczna62.6630-04-2019862
Śladami Quistorpów Tematyczna55.0412-06-2020819
Jezioro Zmarłe Przyrodnicza71.6512-06-2020820
Zalew Siemianówka Krajoznawcza59.0205-06-202180
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018872
Ryzyk - Fizyk Tematyczna61.5104-05-2019829
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016885
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016885
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza58.6722-01-2018811
Dziwnówek Krajoznawcza61.0107-07-2020817
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Przyrodnicza53.7123-05-2019841
GEOsfera Krajoznawcza58.5325-05-2019835
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Geo-szkic65.2829-07-2019810
Rezerwat przyrody Obary Przyrodnicza57.9808-06-2019823
Stargard już nie Szczeciński Krajoznawcza67.3610-06-2019817
Ponidziańskie ślady przeszłości Krajoznawcza55.1818-06-2019812
Firlej - wyimki Geo-szkic7615-08-202089
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018830
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014866
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-2018814
Niepokalanów Tematyczna6131-08-2020816
GeoŚcieżka BOREK Przyrodnicza54.3721-07-2019811
Dębowy Las Przyrodnicza70.6826-04-2018823
Na skróty Przyrodnicza60.8430-09-2020835
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016823
Ścieżka po byku! Tematyczna54.1911-11-2020816
Duża Ścieżka Świętej Jadwigi Tematyczna52.0214-11-2020718
Chorzowskie Trójstyki Tematyczna44.7118-09-2019727
Trasą biegu Tarnowskiego Tematyczna51.8821-11-2020715
JAK ZDOBYWANO DZIKI ZACHÓD Tematyczna52.8228-09-2019720
Rogata ścieżka Tematyczna49.7101-01-2021713
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018772
Redzkie Inicjatywy Tematyczna54.0204-12-2019717
Potwory Tematyczna47.3715-09-201873
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012758
FILIPINKI - TO MY dziewczyny ze Sz (...) Tematyczna50.5116-01-2021715
Karbiowskie krzyże Tematyczna48.714-12-2019736
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015749
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.3627-03-2017723
Z Iwmali po Gryfinie Górny Taras Krajoznawcza50.1903-02-2021719
Przedwojenne wille Osiedla Ackerman (...) Tematyczna5213-03-2021720
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.1124-04-2017725
[SP] Street Art Południe Tematyczna49.6922-03-2021712
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017731
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147154
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014745
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015751
Wyimki miasta Lubycza Królewska Geo-szkic78.1922-03-202076
Śladami inkwizytora Tematyczna55.1629-04-2021714
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-2017799
FABRYKA BENZYNY SYNTETYCZNEJ Krajoznawcza55.3301-04-202074
LAPIDARIA III Tematyczna67.503-05-202175
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.3427-03-2018725
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017727
Spacerem po Parku Krajoznawcza58.8206-05-202172
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017714
Olkuski skarb Krajoznawcza54.9407-05-2020715
Park Lisiniec Tematyczna47.0104-06-2021711
Praha by Černý Tematyczna52.1819-04-201972
Vispereglia Krajoznawcza55.3516-05-201970
Nadwarciański odcinek MRU Tematyczna51.9821-07-2019714
Głazy Krasnoludków Krajoznawcza56.4725-07-2020710
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Stary w Starachowicach Tematyczna51.3322-07-2019712
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018714
[LOST] Wałki Osobowickie Tematyczna53.526-09-2020717
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza49.3325-04-2018732
Wielkopolskie Westerplatte Krajoznawcza52.518-09-2020717
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018715
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-2018710
BALANS Tematyczna48.3714-08-2019711
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-2018712
[ŁC] Łowcy Cieni Tematyczna49.8327-11-2019620
słono-wodne kesze Tematyczna40.8623-07-201960
Punkt Oporu Brusno Stare- wzgórze H (...) Tematyczna62.8624-11-202065
Kanał Mazurski Tematyczna40.0118-10-201966
Generacja Tematyczna30.1719-06-201865
Magiczna Werona Krajoznawcza42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201866
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015667
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201863
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017657
Najpiękniejsze wille i pałace Szcze (...) Tematyczna42.5203-02-2021613
Gryfińskie ciekawostki Tematyczna44.5204-02-2021616
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013699
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017666
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna49.1713-09-2018618
Bajecznie! Tematyczna46.6830-12-2019621
SGK19 Dwa Pomorza ;) Tematyczna40.8301-01-202062
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-2015612
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015619
Zakrzewo Krajoznawcza46.3321-01-2020619
Parki i Pomniki Przyrody Miasta Police Przyrodnicza43.3424-01-2020616
BAŁKAŃSKIE TWIERDZE Krajoznawcza44.526-01-202060
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018659
Spacerem po Stegnie Tematyczna43.6809-04-2021618
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-2018629
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014655
POLSKA W RZYMIE Tematyczna41.6928-01-201960
Kampinoskie Szlaki - Wójcickiego Tematyczna21.6903-05-202160
Czas na Las Przyrodnicza43.8208-05-202168
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Skowronów Krajoznawcza40.731-05-2020630
Traktem Królewskim przez Gniezno Krajoznawcza38.725-05-202165
Lublin Stare Miasto Krajoznawcza48.6708-06-202164
Pojezierze Świętokrzyskie Krajoznawcza41.5404-05-201967
ROZRUCHY przed Leśną Doliną Geo-szkic44.503-07-2020627
[RG] NAMYŚLIN -KOSTRZYN Krajoznawcza42.517-07-2020624
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016657
[LW] Las Wilczyński Krajoznawcza4618-07-2020616
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Tematyczna44.1727-05-201969
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016663
69 Dywizjon Rakietowy Tematyczna51.8128-07-202069
W gminie Kołbaskowo Krajoznawcza57.5110-06-2019610
Gniezno dzielnica WINIARY Krajoznawcza39.5421-08-2020613
Nordic Walking Tematyczna39.5420-06-2019653
[LOST] W lesie drzew Przyrodnicza44.1715-08-2020628
[LOST] Sudoku Tematyczna46.9823-08-2020623
[WSCHOWA] WIERSZimki Tematyczna57.3414-07-2019617
Gorzowskie wieże ciśnień Tematyczna44.8307-09-2020610
Warszawskie ZOO Tematyczna39.3629-07-2019632
W_DAL Geo-szkic5702-08-201966
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Tematyczna41.1406-08-2019622
Arty KK Tematyczna41.0328-10-2020621
Gniezno Park Miejski Tematyczna40.8406-11-2020623
Sekrety Puszczy Przyrodnicza3506-09-2019513
Koszalińskie Wierzchołki Tematyczna34.8602-05-202053
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017547
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018561
Przyjazna geościeżka... Tematyczna40.6802-03-202151
Między niebem, a piekłem Tematyczna37.1814-03-202158
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017530
5 Gnieźnieńskich Parapeciaków Tematyczna42.519-03-202150
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014544
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017531
Levada do Furado PR10 Krajoznawcza43.3114-12-201855
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014555
brak Tematyczna44.0215-12-2019531
Na skrzyżowaniu szlaków i kultur Krajoznawcza40.8403-05-202158
Bobrowanie na Głęboczku Przyrodnicza38.9902-05-2020514
[CM] Szczecin Golęcino - Gocław Tematyczna38.3409-05-202157
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017519
Śladami posterunkowego Cieśli Tematyczna38.1615-04-2019525
Śladami legendy o panu Twardowskim Tematyczna32.8611-06-202151
XV Zawady Tematyczna36.1804-06-202157
Dębówka Krajoznawcza37.9914-06-202153
Odkrywamy Tychy - Śladami Powstań Ś (...) Tematyczna34.3601-07-2020526
Fabryka Marzeń Tematyczna36.8528-07-2020515
[LOST] JAR Tematyczna38.4915-08-2020531
[LOST] Misja Specjalna Tematyczna35.6614-08-2020523
[LOST] Serce czy Dusza Tematyczna36.3215-08-2020517
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018516
Mogiły Leśne Tematyczna35.507-07-2019516
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016543
Bielskie fontanny Tematyczna35.8501-11-2020520
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015554


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis