Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 635 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865026
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2179.8701-06-201632717
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530323
Rowerowe Pomorze Krajoznawcza2035.8829-04-20192712
Obrońcy Galaktyki Tematyczna2583.5520-04-20192691
Zamki w Polsce Krajoznawcza1948.3422-09-20142656
Szlak Ariański Krajoznawcza172906-01-201925415
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182221
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1972.6804-11-201321134
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1585.3414-11-20182042
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1382.5219-05-201419810
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1338.3910-11-20181891
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.0214-08-201416246
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1123.7724-09-201515740
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1540.1502-09-20151534
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314059
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613731
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212947
Marian Tematyczna1086.0425-04-20151274
Miasto Murali Tematyczna835.5301-04-201812136
Polskie szczyty Krajoznawcza1147.5406-10-20151150
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Tematyczna764.7424-07-20191125
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710917
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510655
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510530
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310260
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna740.8511-11-20181014
100-lecie Powstań Śląskich Tematyczna682.1815-08-201910111
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810017
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna747.3423-02-201410021
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610030
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna691.8904-10-2015962
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119579
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015924
Sopot(wy)imki Geo-szkic904.3905-07-20189111
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168735
Dwory, parki i ogrody Tematyczna634.4414-04-2018854
WODNY DÓŁ Przyrodnicza498.1410-09-20187616
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015745
Kotlina Turoszowska Krajoznawcza644.101-09-2019710
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177038
Szczęśliwa trzynastka Tematyczna464.1625-05-2019690
S-Ł Tematyczna553.6108-06-20116818
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic649.9607-05-20186715
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.5914-11-20146611
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156544
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-2018649
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Tematyczna393.7421-10-2018622
Geostrada Tematyczna432.9228-09-20156117
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560114
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145918
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza459.8818-06-20155916
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145826
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175715
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza478.5127-04-2018574
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna463.2822-04-2016575
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.1618-06-2014569
Wielki K.MIL Geo-szkic413.5819-11-20155612
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
Wartą do Poznania Krajoznawcza383.8624-01-20155521
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna524.5822-10-20155210
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Krajoznawcza404.3223-06-2019521
Nosferatu Tematyczna452.3230-07-2017518
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Krajoznawcza342.2106-04-20195012
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-20185017
Powroty do przeszłości Tematyczna352.9118-06-2019502
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124937
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic48922-01-20184920
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Tematyczna337.7203-02-20194833
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144621
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.6503-05-20154514
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174527
MRU Tematyczna4417-09-2018449
Warnijskie EŚki Geo-szkic436.6228-06-2019445
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184319
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza323.1210-09-20174311
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174314
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-2015429
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.9229-04-20144255
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144213
\"Przydrożne krzyże i kapliczki\" Tematyczna304.2302-10-20134129
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154130
Wielkopolska Miedza Geo-szkic295.7926-07-2012414
Powstanie Warszawskie Tematyczna312.5808-11-20134123
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna309.2924-01-2018412
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.3422-02-20164010
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144041
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna393.9926-07-20164017
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164030
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna302.8209-09-2018390
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza275.9808-11-20153944
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163915
WIO na piwo 2018 Tematyczna215.2330-11-2017393
Urban Exploration Tematyczna293.7315-04-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163977
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153731
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163616
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093675
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna250.401-07-2017366
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183622
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183615
Rowerowy Starogard Krajoznawcza255.2405-06-20183514
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna272.925-06-20153522
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153532
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna290.8218-05-2017357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza293.629-08-20173521
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza259.7315-06-20173416
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-20153410
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153460
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza256.731-01-20153419
Bajkowe Abecadło Tematyczna213.0606-05-20183440
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153457
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153336
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173314
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.6805-10-20143366
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143344
GeoŚcieżka - Do Wojdy Tematyczna224.2208-06-20193317
V-Projekt Tematyczna249.6822-03-20153324
Białogardzkie wyimki Geo-szkic325.5906-06-20183218
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna239.7511-01-2017322
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133242
Kraina Barcji Bartenstein Krajoznawcza245.9331-01-20193211
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza236.2921-06-20163228
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163118
Kartka z kalendarza - październik Tematyczna29402-11-20183111
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna214.6103-06-2018310
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123070
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017309
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza224.229-07-20173020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.3506-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183025
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162936
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172946
MurGos Krajoznawcza211.2324-10-20142939
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Krajoznawcza210.6520-06-2019293
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016295
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
Rejon Umocniony Hel Tematyczna218.8528-06-20182828
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna194.0903-03-2018285
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162854
Extreme Warszawa Tematyczna258.9712-01-2015286
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza213.9303-08-20162862
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152747
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527160
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-20142710
Surowce skalne Krajoznawcza190.3322-05-2019270
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142758
Murowane Klimaty Krajoznawcza205.3425-01-20152747
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162735
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.1627-12-20112636
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016264
Czę100chowa wita i żegna Tematyczna197.303-06-2019268
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza182.0208-11-2018262
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142641
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142629
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142639
Kamień na kamieniu Krajoznawcza196.3215-05-2019260
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182615
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.8910-12-20142625
Korona Wrocławskich Wzgórz Tematyczna195.514-08-2019261
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza208.9825-05-20152544
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172526
Podziemna Gdynia Tematyczna211.4922-04-20142513
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172535
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014255
Korona Gór Polski Krajoznawcza278.9521-11-2014251
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-2018247
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624134
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152395
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162350
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172348
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-20132311
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172349
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152341
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-20162387
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122238
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172254
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.6328-11-20152210
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna187.9910-09-20172210
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Tematyczna145.0903-08-2019224
Cmentarz Wojenny z 1914 Tematyczna172.821-07-20182134
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna136.1217-07-20182112
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182132
PGR Krajoznawcza161.6922-09-20172115
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142138
Orientuj Się i Myśl Tematyczna141.4919-03-2019217
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142122
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182127
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Krajoznawcza151.2903-08-2019210
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Tematyczna134.6429-08-2019210
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162066
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015207
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018203
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018200
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna156.8707-09-20182033
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-20182013
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza145.0315-11-20182029
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142041
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Tematyczna134.810-03-2019207
Religijna Ruda Tematyczna140.605-01-20192035
Mobilniaki przystankowe Tematyczna153.6415-01-2018200
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017205
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142042
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza149.8604-07-20142088
Siedleckie To i Owo Geo-szkic202.8830-04-2019208
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142048
Piękno Ziemi Gryfińskiej Krajoznawcza176.6710-06-2019204
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182028
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic20822-04-2018209
DWA JEZIORA Przyrodnicza140.6213-08-2019206
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018206
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161944
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151960
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151968
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141982
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna145.1518-12-20171931
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Przyrodnicza130.2602-04-20191925
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161931
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-20181911
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619112
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-2018199
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161940
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.5820-07-20151984
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151868
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161873
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza159.8110-08-2018185
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151826
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181815
Podróż linią kolejową Tematyczna132.6901-10-20131829
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017183
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna127.8814-05-20171819
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171816
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171811
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Tematyczna131.8423-01-2019187
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161841
Góry Leluchowskie Przyrodnicza164.6211-05-2019181
CZEmpiniacy Tematyczna123.8115-06-20191819
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151839
W Żarach, w koszarach :) Tematyczna162.410-08-2019183
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161864
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161720
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-20161788
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171759
Tatry według Wanogi Krajoznawcza185.0210-09-2018174
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.6805-10-20151723
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-20181720
Słowacki Raj Przyrodnicza149.9125-06-2017177
Lądek-Zdrój Krajoznawcza118.3301-01-20191719
L Krajoznawcza137.8101-09-20171715
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza124.3226-10-2017175
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161717
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171730
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Młyny nadwarciańskie Tematyczna119.530-05-2019170
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Tematyczna120.5524-07-2019170
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna135.6630-07-2016175
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018166
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.7724-02-20171621
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-2017169
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181623
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-20151613
Berlin Krajoznawcza110.2608-07-2017169
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-20181616
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Tematyczna110.7529-01-20191634
Szachy na Szachtach Przyrodnicza111.8813-04-20191611
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.7215-08-20141671
4x40 Tematyczna125.3418-05-2019166
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Przyrodnicza108.9402-06-20191617
Wokół doliny udorki Krajoznawcza127.8412-08-2019164
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016168
Rozdroża Wolności Tematyczna124.8515-05-20151556
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161516
Sekrety Zagórza Tematyczna81.124-10-20171541
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131520
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Krajoznawcza125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171515
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161535
W drodze na Piekiełko Przyrodnicza11022-04-2019153
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Tematyczna141.5113-05-2019150
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161516
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161559
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161544
Grzyby Polski Geo-szkic11401-09-2019153
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018146
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.5316-07-20181411
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Krajoznawcza107.3707-07-20181416
Rzepnickie INO Tematyczna112.8324-11-20161417
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza98.428-05-20181419
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.515-07-20171479
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161435
Kotlin Krajoznawcza95.2208-08-20181421
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131443
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131440
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131425
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171437
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-2018144
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.4210-05-20171482
Wieże triangulacyjne Tematyczna106.8416-10-2018140
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141444
Rudzkie kapliczki Tematyczna98.5613-01-20191435
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza98.2115-06-20181457
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161428
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.9925-05-20141435
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-20161416
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141471
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Krajoznawcza119.8223-03-20191419
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141442
Rio: Tour Tematyczna98.0602-05-20191418
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161412
KJ Kolorowe Jeziorka Krajoznawcza100.911-06-2019141
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Tematyczna105.3118-06-2019149
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161413
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Krajoznawcza110.6126-04-20181414
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181415
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018143
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151429
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna84.3929-09-20161355
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181324
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151326
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna105.9823-06-20151311
Cmentarz Centralny Tematyczna96.0106-12-20141398
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza10122-07-2018138
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171337
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.8701-09-20151346
Tczewski Gryf Tematyczna106.6422-04-20171360
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171321
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131344
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna109.312-06-20171331
Święta Multi-Kulti Tematyczna94.9715-03-20191312
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171319
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171324
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171324
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-20161313
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141359
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.7104-03-20161315
Pieseł Przyrodnicza123.0914-07-20141312
D.U.P.A. Tematyczna92.1711-12-20171310
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161356
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181344
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161386
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181319
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-20181312
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Przyrodnicza98.8806-08-2019135
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-20161395
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151241
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181217
Jedyne w mieście Tematyczna92.3303-07-2018128
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161239
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-20181214
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna9413-09-20181220
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.3424-08-2015127
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151239
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131267
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181220
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171233
Radomszczańskie skwery Tematyczna86.714-05-20171236
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.0821-05-20171233
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-201412102
Bitwa o benzynę Tematyczna91.3418-12-20151247
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza8404-09-20171256
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Przyrodnicza93.9519-02-2019128
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Krajoznawcza97.3131-03-20191210
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Przyrodnicza79.0811-04-20191212
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181248
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
Wesołe miasteczko pod Panem Twardowskim Tematyczna89.8902-06-20191228
Wyimki turystycznie wg Iwmali Tematyczna130.3205-06-2019120
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141232
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181223
Nad środkową Grabową Krajoznawcza91.1312-04-2018125
Wodospady Tematyczna103.1519-07-2019120
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna83.2407-05-20181234
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.8211-04-20151240
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181130
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151117
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.510-06-20181111
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181125
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.0628-06-20151143
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna79.1901-03-20171159
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151135
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171147
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza90.1227-09-20181122
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181132
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic90.7129-09-20181152
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7416-11-20181128
Koszalińskie murale Tematyczna83.3428-04-20171131
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-20181110
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151151
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-20191111
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.6727-08-20171179
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161139
Poznańskie Wichrowe Wzgórze Tematyczna86.8517-02-20191113
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161153
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141142
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna90.6918-07-20171116
!! Welcome to Śliwnik !! Krajoznawcza85.8220-02-20191110
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161142
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161121
Fort Głupców. Owcza Góra Tematyczna89.4723-04-2019117
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Krajoznawcza71.2202-05-20191125
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161153
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181121
Wędrówki Sambora Tematyczna90.5112-06-2019113
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161144
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161128
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.6220-05-20181012
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161054
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Podania i legendy Zagłębia Tematyczna69.8306-07-20181035
GREG Tematyczna101.9803-07-2018103
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161031
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181032
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151060
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171033
WATAHA Tematyczna85.7817-09-20181012
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151060
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171021
Koszalińskie ronda Tematyczna7521-02-20161052
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.1821-02-20161018
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.6707-10-20171036
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171017
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171014
Jezioro Winiary Przyrodnicza73.517-05-20191011
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141034
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181022
Żabi Kraj Krajoznawcza66.0615-06-20191012
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Krajoznawcza73.5216-06-20191023
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Krajoznawcza68.0320-06-20191030
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
USTKA.travel Krajoznawcza80.1409-07-20191010
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181033
Leśna Extremka Tematyczna87.8125-04-2018106
Huta Kryształowa Krajoznawcza73.8208-08-2019102
Dom grobów Tematyczna69.8910-08-2019100
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161046
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011947
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015954
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201892
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza83.6129-09-2018940
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Tematyczna73.0110-06-201994
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Krajoznawcza60.8919-09-201895
KruK Tematyczna68.5122-09-2018938
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic80.329-09-2018948
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017939
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-201397
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018918
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015928
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017928
Litewskie wybrzeże Krajoznawcza63.0325-02-201990
Ośrodek Oporu Jastarnia Krajoznawcza65.6828-02-2019934
Eka z Łazarza Tematyczna65.4916-03-2019920
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.3525-03-2016931
Ku Pamięci Tematyczna60.8530-04-2019916
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016970
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018940
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Krajoznawcza65.3323-06-201998
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201890
Magiczne Czahary Przyrodnicza61.5422-07-201990
Bojanowski Tematyczna68.1620-07-2016927
SOŁOTWA Krajoznawcza73.4730-07-201992
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016944
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201883
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016832
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128114
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016857
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201588
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015843
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017820
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018851
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017833
LIDZBARK WARMIŃSKI Krajoznawcza58.3331-01-2019815
Mała Czantoria Przyrodnicza64.4503-04-2019813
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014845
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016859
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201786
Rugia Krajoznawcza59.505-04-201981
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017831
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Tematyczna62.6630-04-2019833
Mazurskie cmentarze Tematyczna52.6930-04-2019811
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018860
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016882
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016882
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza58.6722-01-2018811
Zostań Rybakiem Tematyczna58.0213-05-2019824
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Przyrodnicza53.7123-05-2019825
GEOsfera Krajoznawcza58.5325-05-2019815
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Geo-szkic65.2829-07-201984
Rezerwat przyrody "Obary" Przyrodnicza57.9808-06-2019819
Stargard już nie Szczeciński Krajoznawcza67.3610-06-201987
Historyczny Sulechów Krajoznawcza60.8625-12-2018812
Ponidziańskie ślady przeszłości Krajoznawcza55.1818-06-201988
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018822
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014862
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-2018812
Dębowy Las Przyrodnicza70.6826-04-2018817
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016823
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Krajoznawcza64.2507-08-201982
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.1716-08-201687
Wejherowskie Kościoły Tematyczna51.0225-05-2018714
Bytów wita Tematyczna54.5115-11-2016724
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018747
Potwory Tematyczna47.3715-09-201871
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012757
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015745
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.3627-03-2017722
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.1124-04-2017724
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017729
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147144
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014745
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015750
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-2017777
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.3427-03-2018719
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017725
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017714
Praha by Černý Tematyczna52.1819-04-201970
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.8301-10-2014751
Vispereglia Krajoznawcza55.3516-05-201970
Nadwarciański odcinek MRU Tematyczna51.9821-07-201972
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Stary w Starachowicach Tematyczna51.3322-07-201973
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018710
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza49.3325-04-2018725
Śladami Litwosa Tematyczna51.8408-05-2018711
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018711
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-201876
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-201879
słono-wodne kesze Tematyczna40.8623-07-201960
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Tematyczna6330-05-2018660
Magiczna Werona Krajoznawcza42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201862
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015660
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.5214-08-2012642
ZAGADKOWY STAW Tematyczna61.3309-02-2017620
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017654
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013688
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017663
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-2015611
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015617
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna50.1829-10-201863
UFO Tematyczna54.3317-05-201766
Geowycieczki - Brześć Krajoznawcza41.3726-10-201860
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018635
Bakarat Tematyczna47.1701-07-2017646
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-2018619
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014653
POLSKA W RZYMIE Tematyczna41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.0413-08-2014645
Ryzyk - Fizyk Tematyczna7.1604-05-201969
S jak Radio Tematyczna40.3723-02-2018628
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016657
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Tematyczna44.1727-05-201960
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016662
W gminie Kołbaskowo Krajoznawcza50.0110-06-201964
Nordic Walking Tematyczna39.5420-06-2019620
[WSCHOWA] WIERSZimki Tematyczna57.3414-07-201965
Warszawskie ZOO Tematyczna39.3629-07-2019612
W_DAL Geo-szkic5702-08-201962
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Tematyczna41.1406-08-201968
Sekrety Puszczy Przyrodnicza3506-09-201952
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.8503-02-2017582
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Tematyczna47.3406-09-201851
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018541
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna4213-09-2018513
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017527
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.3309-10-2015544
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014541
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017527
Levada do Furado PR10 Krajoznawcza43.3114-12-201855
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014554
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Tematyczna33.5229-04-2019514
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017515
Śladami posterunkowego Cieśli Tematyczna38.1615-04-2019519
Pojezierze Świętokrzyskie Krajoznawcza34.704-05-201954
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018515
Mogiły Leśne Tematyczna35.507-07-201950
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016535
BALANS Tematyczna34.5314-08-201952
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015550


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis