Banner
geocache GeoŚcieżki
Nazwa geoŚcieżki
Typ geoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter geoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja geoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia geoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach geoŚcieżki
Opis geoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową geoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do geoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych geoŚcieżek: 509 Opcje wyświetlania
nazwa typ punktacja data publikacji liczba skrzynek zdobyta
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.042018-05-286504
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3553.872014-06-2644411
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2099.142016-06-0131514
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.192015-04-2030318
Zamki w Polsce Krajoznawcza1867.862014-09-222536
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1687.822013-11-0421033
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.022014-08-1416240
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1102.262015-09-2415431
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1467.422015-09-021514
ROK - Rowerowa Obwodnica Koszalina Krajoznawcza1163.342018-06-171503
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna996.982014-05-191428
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.472013-05-3014057
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.612016-09-2813728
I ♥ PL Geo-szkic989.082012-06-0112947
Polskie szczyty Krajoznawcza1154.592015-10-061190
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.172017-05-0810917
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.722015-01-1610550
Miasto Murali Tematyczna727.292018-04-0110326
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.272013-11-0910256
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna845.852015-06-1810211
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna747.342014-02-2310018
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.322014-07-2610055
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.492016-08-2610024
Projekt PL Geo-szkic701.952011-05-259577
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.032015-08-28924
Projekt Muminek Geo-szkic918.582015-09-069123
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza805.742016-02-138629
Turysta Ziemi Rybnickiej Krajoznawcza635.032014-05-168324
Dwory, parki i ogrody Tematyczna605.782018-04-14811
Marian Tematyczna671.312015-04-25774
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna545.852015-10-04750
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.652015-06-12745
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.232017-08-037032
S-Ł Tematyczna553.612011-06-086818
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.592014-11-146611
Leśne tropy Geo-szkic473.642015-04-286541
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.592015-01-186426
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic602.292018-05-07628
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.872015-06-2860108
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.012014-05-155914
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.342014-11-125826
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza452.112015-06-185815
WROCimki Geo-szkic547.142017-12-31577
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.162014-06-18568
Wielki K.MIL Geo-szkic413.582015-11-195611
Granica II RP Geo-szkic408.412014-10-20562
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza434.972018-05-20544
Wartą do Poznania Krajoznawcza361.372015-01-245220
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna417.82016-04-22515
Tour de Łagisza Tematyczna390.882015-03-175154
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.822012-01-234931
Nosferatu Tematyczna437.662017-07-30498
Hurt i detal Tematyczna329.822018-01-30498
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.412015-10-22489
Geostrada Tematyczna335.182015-09-284717
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic470.662018-01-224713
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.382015-03-094712
Sopot(wy)imki Geo-szkic454.472018-07-05462
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.132014-02-144616
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.652015-05-034513
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza386.512018-04-27451
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.172017-09-174527
Dłutowski Las Geo-szkic371.092018-06-08435
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.882017-12-31438
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-294210
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.312015-11-07428
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.922014-04-294255
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.692015-08-134128
Wielkopolska Miedza Geo-szkic295.792012-07-26414
Powstanie Warszawskie Tematyczna312.582013-11-084121
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza313.632017-09-104111
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza267.242014-06-254110
Na siedmu wzgórzach Tematyczna288.062015-11-144052
Masyw Góry Chełmskiej Przyrodnicza331.772016-02-24408
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.342016-02-22409
DLK Przyrodnicza328.962014-10-214040
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna366.482016-07-264017
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084024
Doliwa Geo-szkic338.342015-05-023916
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.362016-09-293914
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.262016-04-153976
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna293.632018-01-24390
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Urban Exploration Tematyczna286.732016-04-153817
Busko i okolice Krajoznawcza314.812016-05-233813
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.212015-09-273731
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza261.642015-11-083732
Szybowiec Geo-szkic345.162014-07-103752
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.292016-10-063612
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.122009-05-263655
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna250.42017-07-01366
Men in Breslau Geo-szkic328.172018-02-24365
Rowerowy Starogard Krajoznawcza255.242018-06-053510
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna290.822017-05-18357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.462017-05-18352
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.182015-01-05355
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.572015-06-253415
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24347
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza286.12017-08-29346
Białostocki Street Art Tematyczna234.432016-06-183413
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223457
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza256.72015-01-313418
Bajkowe Abecadło Tematyczna213.062018-05-063413
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza237.582015-09-233329
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.942015-10-243333
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza252.732017-06-153313
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.922017-07-11339
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.682014-10-053365
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.822014-11-163339
Białogardzkie wyimki Geo-szkic325.592018-06-063215
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.822015-08-283217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.872015-09-243238
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.422013-11-223237
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza236.292016-06-213210
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223222
Demony Słowian Tematyczna235.162015-04-133253
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.312013-08-203062
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053069
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.782017-04-02308
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.352014-10-063027
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.492018-04-233018
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza215.72017-07-292920
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.662017-08-122916
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.752016-03-012932
W krainie Thorgala Tematyczna232.622016-06-25295
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.432015-05-11289
Kanał Bydgoski Tematyczna199.12017-11-292831
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.452016-06-072845
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12286
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza213.932016-08-032851
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.12015-08-032738
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.12015-09-0527156
Projekt LHS Tematyczna201.22014-09-11276
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.092014-11-032756
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.612016-08-182731
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272633
Lago di Garda Krajoznawcza211.342016-12-24264
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152617
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.342014-03-282636
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.382014-04-262625
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.182014-09-192638
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.632018-04-062613
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Orawa Krajoznawcza243.172011-12-072519
Pruszków i okolice Tematyczna175.382017-07-072519
Podziemna Gdynia Tematyczna211.492014-04-222513
Antywyimki Tematyczna172.092017-11-242522
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.852014-12-20254
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna171.262018-03-03253
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza189.622015-11-222422
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.092016-05-2624131
Murowane Klimaty Krajoznawcza183.512015-01-252442
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.832015-05-062387
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.222016-11-122348
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza194.642015-05-252341
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna174.082017-01-11230
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.52015-08-292324
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.652017-05-072340
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.832017-05-15232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.452013-12-23238
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.152017-06-232347
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.872015-12-122337
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza169.042014-07-042384
Zielona Pętla Przyrodnicza183.032016-05-242376
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.482016-06-072316
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.172012-05-052235
PROJEKT SY Tematyczna164.642017-05-132251
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.632015-11-28228
Jeden za wszystkich wszyscy za jednego Tematyczna200.552018-05-012211
Korona Gór Polski Krajoznawcza251.52014-11-21221
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.672013-10-132117
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.842014-06-072138
Linia 373 Tematyczna171.672014-09-012122
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.412018-06-01219
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.882016-11-122063
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.642011-01-172054
Rejon Umocniony Hel Tematyczna148.862018-06-28202
GRPS Tematyczna164.362015-06-28203
Via Regia śląskie Tematyczna152.482015-09-052041
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna1472014-01-262036
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.822015-12-102024
PGR Krajoznawcza152.692017-09-222012
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.192017-09-10205
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.342014-07-012041
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.772014-08-142042
Wszystkie kesze lubią Łowicz Krajoznawcza150.022014-09-262072
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.122018-04-072020
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.372018-05-10202
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.662016-11-121937
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.962015-06-231951
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.22015-09-081966
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.542014-05-201973
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna162.832017-09-101910
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.372016-04-251931
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.412018-04-14192
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.482016-05-2819107
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.652018-04-01194
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic197.832018-04-22193
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.022016-07-071933
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.192015-05-301861
Harcerskie sprawności Tematyczna127.892016-11-111868
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.332015-05-151824
EDK Pabianice Tematyczna143.232018-06-03185
Podróż linią kolejową Tematyczna132.692013-10-011822
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.032017-07-15189
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.062016-01-121837
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.842015-03-231832
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.342016-09-011850
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.672016-09-181718
Gmina Ksawerów Tematyczna114.382016-11-201773
Detale Architektury Jastarni Geo-szkic161.342018-07-11171
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna105.762018-07-17170
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza125.542017-01-10172
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.512017-03-261752
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.682015-10-051721
Mobilniaki przystankowe Tematyczna129.162018-01-15170
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.212016-03-161715
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.432017-12-221712
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.862018-01-24173
NaGrody Tematyczna121.422015-07-061639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.772017-02-241617
Taczanowski Tematyczna105.242017-07-01168
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.552015-09-25169
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza117.322017-10-26164
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.722014-08-151671
Rzeka Reda Przyrodnicza127.512018-04-16164
Niedalino i okolice Krajoznawcza131.142016-07-081610
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna127.52016-07-30163
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.032016-08-02167
Rozdroża Wolności Tematyczna124.852015-05-151554
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.722016-11-151511
Sekrety Zagórza Tematyczna81.12017-10-241539
- - - - - SYCYLIA - - - - - mania mania Krajoznawcza134.062018-06-29150
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.182015-07-051533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.982013-10-111517
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna106.542017-05-141516
Słowacki Raj Przyrodnicza129.642017-06-25152
W krainie baśni Andersena Tematyczna125.162016-02-131525
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.142017-07-181514
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.262015-12-261583
SZPKD - PTTK Tematyczna100.262016-03-071531
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna113.232016-04-221513
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.412016-08-201557
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.162016-07-011537
Poznaj Wildę Tematyczna119.352016-08-04159
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.632018-05-22141
Śladami Powstańczego Żoliborza Tematyczna108.162017-08-011417
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.532018-07-16141
Poznaj "Tysiąclecie" Tematyczna101.242016-11-151453
Rzepnickie INO Tematyczna112.832016-11-241414
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza98.42018-05-281413
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.52017-07-151457
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.032016-12-261422
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.792013-10-051439
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.132013-10-051437
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.682013-10-261420
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.152017-04-231428
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.422017-05-101463
Politechnika Śląska Tematyczna102.042014-04-061440
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.572016-01-061421
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.992014-05-251434
Geo wycieczki - LWÓW Tematyczna101.062016-02-12144
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.162014-06-201469
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna109.822017-12-181423
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.222014-07-131488
Lubelski Street Art Tematyczna103.842014-09-071433
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.462016-04-091411
Szpital Zabitych Dusz Tematyczna125.022018-03-281422
Na Łące Zające Przyrodnicza124.522016-11-131413
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Tematyczna110.612018-04-26143
PGR, czyli Pani_Kowy Geoszlak Rowerowy Przyrodnicza106.992018-06-22142
Park Mużakowski Krajoznawcza100.372018-05-04144
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.172015-03-021410
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna101.692018-06-03140
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.122015-07-021426
Myślęcinek Krajoznawcza96.492018-05-22136
Wrzeszcz Dolny Tematyczna98.312018-05-251310
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Krajoznawcza97.042018-07-07137
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.282015-06-181325
Cmentarz Centralny Tematyczna96.012014-12-061391
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.922017-01-171331
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.832013-10-051314
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.872015-09-011346
Tczewski Gryf Tematyczna106.642017-04-221347
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.972017-05-011320
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.252013-11-221335
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna109.32017-06-121328
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.192017-07-121318
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.42017-07-121318
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza90.712018-06-151314
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.52017-08-291320
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.542014-06-071357
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.712016-03-041313
Pieseł Przyrodnicza123.092014-07-141312
Skarby przyrody Przyrodnicza100.322016-03-261345
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.372018-01-051339
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.022016-04-101371
WIOsna w Buku Tematyczna92.832018-03-241312
WPPZ Luboń Tematyczna92.242014-12-201318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.152018-05-02132
Sanssouci Krajoznawcza91.562018-05-04130
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.062015-05-051324
Przez Przeźmierowo Tematyczna97.492016-09-091310
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.332016-08-271367
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna78.052016-09-291245
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.982015-05-191227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.662015-05-301239
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.862018-06-261210
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna98.152015-06-231211
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.842016-12-241231
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.342015-08-24124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.992015-10-311231
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.992013-10-221266
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.652013-11-011230
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.892017-04-201225
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.082017-05-211231
Wielin i okolice Krajoznawcza93.662017-06-141213
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.682017-06-151214
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.332017-06-231242
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.042014-03-241291
Bitwa o benzynę Tematyczna91.342015-12-181242
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.242014-05-141273
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna80.562016-01-29127
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza842017-09-041241
Golf Cacheing Tematyczna982014-06-291233
Zamojskie podwórka Tematyczna79.742018-01-051221
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.72014-11-111228
Buk akustycznie Tematyczna89.362018-03-221216
Legion Poległych Tematyczna112.342018-04-09122
Nad środkową Grabową Krajoznawcza91.132018-04-12125
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.492016-06-281214
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.822015-04-111234
Kijów Krajoznawcza81.032016-09-251118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.692016-09-251143
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.652018-05-301113
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.522015-05-091117
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.52018-06-10115
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.362018-07-051117
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.062015-06-281133
Skarby Tyczyna Tematyczna80.232017-03-161115
Witajcie w naszej bajce Tematyczna81.842017-04-011150
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.162017-04-031134
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.122017-04-11110
Kontrakt z Katem Tematyczna80.52017-04-221127
Sośnik Krajoznawcza90.472018-04-181115
Ścieżka przyrodnicza im. prof. dra (...) Przyrodnicza79.512017-06-27113
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.732015-11-231141
Berlin Krajoznawcza77.552017-07-08116
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.52014-04-151162
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.672017-08-271156
Lubińskie W Geo-szkic89.642016-01-251138
L Krajoznawcza91.982017-09-01116
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.472016-02-101147
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.342014-05-301140
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.22016-02-211128
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.192016-02-211118
Szkółka leśna Przyrodnicza91.152016-04-151143
Środki i ekstrema Konstantynowa Łód (...) Tematyczna87.852016-05-151124
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.472018-03-16117
Wokół murów obronnych Starej Warszawy Krajoznawcza77.552015-01-281184
Uskorz Wielki Tematyczna88.162016-06-251141
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna952016-06-211124
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna76.572018-05-071111
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.622018-05-20109
Spacer po parku Przyrodnicza68.372015-04-281017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.82016-10-081047
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.662011-10-011035
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.52012-06-221055
Podania i legendy Zagłębia Tematyczna69.832018-07-061011
GREG Tematyczna101.982018-07-03102
Gry Planszowe Tematyczna80.852016-12-111028
Ustka na fali Krajoznawcza75.52018-07-05108
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.642015-08-131055
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.192017-03-011053
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.022015-08-181039
KONIEC POLSKI Tematyczna722015-08-221056
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.52017-04-111030
Koszalińskie murale Tematyczna75.512017-04-281014
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.172015-11-011055
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.332017-06-231016
SPACER W DOLINIE CYBINY Przyrodnicza77.52014-04-121046
Koszalińskie ronda Tematyczna752016-02-211042
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.182016-02-211015
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.672017-10-071022
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.142017-10-25106
Spacerkiem po Łabiszynie Tematyczna66.92016-03-061048
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.732016-03-111028
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.012017-12-17109
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.332014-11-151027
Projekt Gassen Tematyczna67.882014-11-251027
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.42018-03-181011
Marienwalde Krajoznawcza80.142015-01-091017
Uroczyście przysięgam, że knuję coś (...) Tematyczna73.012016-07-04109
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.12018-04-241016
Leśna Extremka Tematyczna87.812018-04-25106
Leksykon leśnika Tematyczna78.682016-09-171039
Szlak_zielony Krajoznawcza67.022011-08-15942
Podziemny Świat Ragnara Tematyczna87.462018-07-0290
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.672015-06-21950
Jedyne w mieście Tematyczna68.512018-07-0395
Sahara Lubońska Przyrodnicza73.972013-10-03941
Korona Wielkopolski Krajoznawcza72.332015-09-1891
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.012015-09-24918
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.142017-02-12925
Mosty nad Płonią Tematyczna70.82015-10-19924
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.152015-12-20934
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.842017-08-12914
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna73.772017-07-18915
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.352016-03-25930
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.352016-04-10959
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.392018-01-15915
Bojanowski Tematyczna68.162016-07-20923
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.532016-08-06924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.52016-08-15937
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.372018-05-1980
Operacja OKŚ Tematyczna58.162016-11-24829
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.052012-05-068104
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.672016-12-29851
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.842015-07-2387
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.222017-04-10820
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.162013-11-08860
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.522015-09-27863
Morska Przygoda Tematyczna50.542017-08-25819
II wojna światowa zaczęła się w Tcz (...) Tematyczna60.022017-09-01837
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza54.052017-10-12814
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.862014-07-08841
Toszecka opowieść Tematyczna60.372016-03-05854
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.712017-11-1383
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.72017-12-11826
D.U.P.A. Tematyczna55.012017-12-1186
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.372018-01-12844
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.52016-04-10870
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.052016-04-10868
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.852014-12-2984
Wesoły zajazd Krajoznawcza642018-04-10812
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.682014-12-31851
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.142018-04-2682
Droga życiowa mężczyzny Tematyczna74.482016-06-28828
OLBRZYM Tematyczna90.482018-04-3082
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.872016-07-19815
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.172016-08-1687
Wejherowskie Kościoły Tematyczna51.022018-05-2579
Bytów wita Tematyczna54.512016-11-15722
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.352012-06-10755
Klein Ausker Tematyczna59.172015-08-19740
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.362017-03-27720
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.112017-04-24720
Radomszczańskie skwery Tematyczna52.52017-05-14736
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.912017-05-30725
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.52014-08-017138
Linia obrony Widawki Tematyczna49.142014-03-30744
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.672017-08-25745
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.342018-03-2778
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.672017-02-14721
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.352014-06-09756
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.382017-09-27712
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.832014-10-01750
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.862018-04-2170
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.522018-05-1979
Dębowy Las Tematyczna63.022018-04-2676
Śladami Litwosa Tematyczna51.842018-05-0872
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.192018-05-1978
Muchawka od źródła do ujścia Krajoznawcza55.832016-08-15722
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.162018-05-1673
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.832018-05-1677
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Tematyczna632018-05-30645
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.532018-07-0960
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.042015-06-28647
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.522012-08-14640
ZAGADKOWY STAW Tematyczna61.332017-02-09615
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza38.22015-08-12639
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza40.852015-08-14632
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.852017-03-27647
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.012013-10-14682
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.532017-04-07655
Górny San Krajoznawcza55.612015-09-2364
Gwary Polskie Tematyczna42.982015-09-26614
UFO Tematyczna54.332017-05-1766
Bakarat Tematyczna47.172017-07-01638
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.532014-04-06654
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.872014-05-30652
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.022016-02-21610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.042014-08-13645
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza43.672018-01-2261
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.992016-05-02655
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.322016-05-07653
RYS HISTORYCZNY 21.Brygada Strzelc (...) Geo-szkic44.492018-03-0763
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.832016-05-17660
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza42.332018-04-25610
Generacja Tematyczna21.172018-06-1951
Magiczna Werona Krajoznawcza35.522016-11-2953
Przed borem Krajoznawcza36.842017-01-30542
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.852017-02-03565
WIO na Grodzisza Tematyczna33.22017-04-15520
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.332015-10-09531
Würzburg Riese Tematyczna36.652014-02-01540
Wierni do końca Tematyczna37.342017-06-20512
Wesołych Świąt Tematyczna37.182015-12-21552
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.52014-04-30552
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.362017-11-1352
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.842017-11-21511
S jak Radio Tematyczna33.22018-02-23518
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.222018-04-1857
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.172016-06-30525
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.172015-04-11545


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły geoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała geoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
punktacja {ptPoints} punktów
liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
Typ geoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis geoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach geoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla geoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla geoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis