OC logo
Użytkownik / e-mail:   Hasło:   
Banner
geocache GeoŚcieżki
Nazwa geoŚcieżki
Typ geoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter geoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja geoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej ilości skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia geoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach geoŚcieżki
Opis geoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową geoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do geoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
ilość wyświetlonych geoŚcieżek: 434 Opcje wyświetlania
nazwa typ punktacja data publikacji ilość skrzynek zdobyta
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3656.992014-06-2645610
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2063.632016-06-0131012
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.192015-04-2030315
Zamki w Polsce Krajoznawcza1819.082014-09-222466
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1687.822013-11-0421032
WIO na piwo Tematyczna854.732015-01-1817052
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.022014-08-1416239
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1458.492015-09-021504
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1069.492015-09-2315023
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.472013-05-3014057
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.612016-09-2813721
I ♥ PL Geo-szkic989.082012-06-0112946
Polskie szczyty Krajoznawcza1055.82015-10-061180
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna826.22014-05-191168
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911021
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.172017-05-0810916
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.722015-01-1610549
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna853.342015-06-1810310
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.272013-11-0910252
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.322014-07-2610050
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.492016-08-2610020
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna739.512014-02-239915
Projekt PL Geo-szkic701.952011-05-259572
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna718.532015-08-28913
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza797.42016-02-138527
Turysta Ziemi Rybnickiej Krajoznawcza635.032014-05-168323
BZB - GEOPOMORZE RAZEM :) Krajoznawcza642.062015-05-268122
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.652015-06-12745
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.232017-08-037032
S-Ł Tematyczna553.612011-06-086817
MRU - Panzerwerk\'i (dostępne z (...) Tematyczna538.122016-02-136811
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.592014-11-146610
Leśne tropy Geo-szkic473.642015-04-286541
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna476.832015-10-04650
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.592015-01-186424
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.872015-06-2860104
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.012014-05-155914
Marian Tematyczna508.672015-04-25584
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.342014-11-125826
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.162014-06-18568
Wielki K.MIL Geo-szkic413.582015-11-195610
Granica II RP Geo-szkic408.412014-10-20562
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza428.932015-06-185514
Wartą do Poznania Krajoznawcza361.372015-01-245220
Tour de Łagisza Tematyczna390.882015-03-175151
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.822012-01-234931
Projekt Muminek Geo-szkic483.612015-09-064921
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.412015-10-22489
Nosferatu Tematyczna423.822017-07-30488
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.132014-02-144615
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna374.472016-04-22463
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.172017-09-174523
Geostrada Tematyczna3142015-09-284416
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna328.032015-03-09438
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-294210
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.312015-11-07428
Puszcza Bukowa Przyrodnicza301.662015-05-034113
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.692015-08-134123
Wielkopolska Miedza Geo-szkic295.792012-07-26414
Powstanie Warszawskie Tematyczna311.922013-11-084121
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza267.242014-06-25417
Na siedmu wzgórzach Tematyczna288.062015-11-144048
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.342016-02-22409
DLK Przyrodnicza328.962014-10-214038
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084021
Doliwa Geo-szkic338.342015-05-023915
Twierdza Ustka Tematyczna279.942013-11-043971
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.362016-09-293914
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.262016-04-153972
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Busko i okolice Krajoznawcza314.812016-05-23386
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.212015-09-273724
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza261.642015-11-083732
Szybowiec Geo-szkic345.162014-07-103750
Urban Exploration Tematyczna279.42016-04-153716
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.292016-10-063611
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.122009-05-263645
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.462017-05-18351
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.182015-01-05355
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.072015-06-253414
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24346
KKwG 2016 Tematyczna271.732016-04-30343
Białostocki Street Art Tematyczna234.432016-06-183413
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223451
W górę wzrok Krajoznawcza251.772015-10-243328
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.942015-10-243333
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza252.732017-06-153312
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.922017-07-11339
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.682014-10-053364
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.822014-11-163339
Poławiacze Pereł [PP] Tematyczna261.712014-11-173322
Góry Opawskie! Krajoznawcza236.882013-09-113227
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.822015-08-283217
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.422013-11-223237
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna268.812017-05-18326
Masyw Góry Chełmskiej Przyrodnicza264.782016-02-24328
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza241.712015-01-313216
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223220
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza228.042015-09-243136
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza260.12017-08-29311
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza222.472017-09-10314
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
Demony Słowian Tematyczna224.332015-04-133150
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.312013-08-203061
Granica Poznania Geo-szkic242.232012-05-273021
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053069
Białogardzkie wyimki Geo-szkic307.262016-12-133011
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.352014-10-063025
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza215.72017-07-292911
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.662017-08-12296
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.752016-03-012931
W krainie Thorgala Tematyczna232.622016-06-25295
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna261.322016-07-262913
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna197.782017-04-02282
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza200.42015-09-232828
MRU - Podziemne Miasto Tematyczna282.622016-02-202845
Kanał Bydgoski Tematyczna199.12017-11-29284
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.452016-06-072838
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12284
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza207.912016-08-032842
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.12015-08-032736
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.12015-09-0527155
Projekt LHS Tematyczna201.22014-09-11274
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.092014-11-032756
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.612016-08-182730
Linia Mołotowa Krajoznawcza223.12015-05-11267
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272633
Lago di Garda Krajoznawcza211.342016-12-24264
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152617
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042626
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.342014-03-282636
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.382014-04-262625
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.182014-09-192638
System obrony \"Festung Warschau 1944\" Tematyczna199.392015-03-232636
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Orawa Krajoznawcza243.172011-12-072519
Pruszków i okolice Tematyczna175.382017-07-072513
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.852014-12-20252
Na Wąskiej Ziemi Krajoznawcza190.292015-07-042476
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna165.722017-07-01242
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.092016-05-2624126
Śladami Wejherowskich Historii Tematyczna193.542017-06-262418
Murowane Klimaty Krajoznawcza183.512015-01-252442
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.832015-05-062377
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.222016-11-122342
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza194.642015-05-252341
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.52015-08-292323
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.652017-05-072332
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.452013-12-23235
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.152017-06-232342
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza181.452015-11-222321
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.872015-12-122335
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza169.042014-07-042381
Zielona Pętla Przyrodnicza183.032016-05-242374
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.482016-06-072316
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna163.922017-01-11220
Złoto dla zuchwałych I Tematyczna223.742017-03-23223
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.172012-05-052235
PROJEKT SY Tematyczna164.642017-05-132248
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna160.992017-05-15220
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.632015-11-28227
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.672013-10-132117
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.842014-06-072137
Linia 373 Tematyczna171.672014-09-012122
W Grodzie Przemysława Krajoznawcza165.852016-04-302115
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.882016-11-122062
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.642011-01-172054
GRPS Tematyczna164.362015-06-28201
Via Regia śląskie Tematyczna152.482015-09-052041
Złoto dla zuchwałych II Tematyczna202.282017-02-06204
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna1472014-01-262036
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.822015-12-102021
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.192017-09-10201
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.342014-07-012039
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.772014-08-142040
Wszystkie kesze lubią Łowicz Krajoznawcza150.022014-09-262070
Korona Gór Polski Krajoznawcza227.032014-11-21201
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.662016-11-121936
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.962015-06-231951
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.22015-09-081964
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.542014-05-201970
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.372016-04-251930
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.482016-05-2819103
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.022016-07-071931
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.582015-07-201980
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.192015-05-301856
Harcerskie sprawności Tematyczna127.892016-11-111868
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.332015-05-151822
Podróż linią kolejową Tematyczna132.692013-10-011820
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.032017-07-15186
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.062016-01-121837
MRU - Hydrotechnika Tematyczna137.652016-02-131810
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.842015-03-231829
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.672016-09-181716
Gmina Ksawerów Tematyczna114.382016-11-201766
Otomińska rozgrzewka Przyrodnicza121.712015-05-121744
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.512017-03-261747
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.212016-03-161714
NaGrody Tematyczna121.422015-07-061639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.772017-02-241614
Taczanowski Tematyczna105.242017-07-01164
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.552015-09-25168
Łódzcy Keszerzy Tematyczna125.342015-10-051618
Antywyimki Tematyczna113.42017-11-24160
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.722014-08-151671
Niedalino i okolice Krajoznawcza131.142016-07-081610
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna127.52016-07-30163
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.032016-08-02167
Dookoła jez. Żarnowieckiego Krajoznawcza130.172016-08-041629
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza119.842016-09-011646
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.722016-11-15156
Sekrety Zagórza Tematyczna81.12017-10-241526
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.182015-07-051533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.982013-10-111517
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna106.542017-05-14159
Słowacki Raj Przyrodnicza129.642017-06-25152
W krainie baśni Andersena Tematyczna125.162016-02-131525
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.142017-07-181510
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.262015-12-261582
PGR Krajoznawcza114.192017-09-22159
SZPKD - PTTK Tematyczna100.262016-03-071526
Spacerkiem po Starogardzie Gdańskim Tematyczna111.052016-04-101539
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna113.232016-04-221513
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.412016-08-201551
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.162016-07-011535
Poznaj Wildę Tematyczna119.352016-08-04157
Śladami Powstańczego Żoliborza Tematyczna102.842017-08-011416
Rozdroża Wolności Tematyczna116.352015-05-151454
Poznaj "Tysiąclecie" Tematyczna101.242016-11-151451
Rzepnickie INO Tematyczna112.832016-11-241414
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.52017-07-151437
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.032016-12-261420
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.792013-10-051439
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.132013-10-051436
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.682013-10-261419
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.152017-04-231421
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.422017-05-101447
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.572016-01-061421
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.992014-05-251432
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.162014-06-201466
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.222014-07-131488
Lubelski Street Art Tematyczna103.842014-09-071433
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.462016-04-09149
Oczami Sokołów Tematyczna112.452016-06-05148
Rzeźby na Tauzenie Tematyczna104.082014-11-251461
Kod Leonarda daVinci Tematyczna130.712014-12-091418
Na Łące Zające Przyrodnicza124.522016-11-131412
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.172015-03-021410
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.122015-07-021426
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.282015-06-181324
Cmentarz Centralny Tematyczna96.012014-12-061381
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.922017-01-171329
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.832013-10-051313
Tczewski Gryf Tematyczna106.642017-04-221334
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.972017-05-011312
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.252013-11-221334
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.192017-07-121312
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.42017-07-121310
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.52017-08-29136
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.542014-06-071356
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza95.52017-10-26130
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.712016-03-041312
Pieseł Przyrodnicza123.092014-07-141312
Skarby przyrody Przyrodnicza100.322016-03-261344
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza93.522016-04-101368
WPPZ Luboń Tematyczna92.242014-12-201318
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.062015-05-051321
Przez Przeźmierowo Tematyczna97.492016-09-09138
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.332016-08-271357
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna79.552016-09-291238
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.982015-05-191227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.662015-05-301238
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna98.152015-06-231210
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.842016-12-241229
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.342015-08-24124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.992015-10-311230
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.992013-10-221264
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.652013-11-011229
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.892017-04-201220
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.082017-05-211226
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna101.142017-06-121222
Wielin i okolice Krajoznawcza93.662017-06-141210
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.332017-06-231239
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.042014-03-241276
Bitwa o benzynę Tematyczna91.342015-12-181236
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.242014-05-141270
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna80.562016-01-29127
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza842017-09-041227
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna105.52017-09-10122
Golf Cacheing Tematyczna982014-06-291233
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.72014-11-111227
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.492016-06-281211
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.822015-04-111230
Kijów Krajoznawcza81.032016-09-251113
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.692016-09-251142
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.522015-05-091115
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.062015-06-281131
Skarby Tyczyna Tematyczna80.232017-03-161111
Witajcie w naszej bajce Tematyczna81.842017-04-011141
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.162017-04-031133
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna77.872015-09-011143
GEO WYCIECZKI - Gruzja Krajoznawcza121.122017-04-11110
Kontrakt z Katem Tematyczna80.52017-04-221125
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna76.342017-06-151113
Ścieżka przyrodnicza im. prof. dra (...) Przyrodnicza79.512017-06-27112
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.732015-11-231137
Berlin Krajoznawcza77.552017-07-08115
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.52014-04-151157
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.672017-08-271128
Lubińskie W Geo-szkic89.642016-01-251134
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.472016-02-101143
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.342014-05-301132
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.22016-02-211128
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.192016-02-211118
Szkółka leśna Przyrodnicza91.152016-04-151142
Środki i ekstrema Konstantynowa Łód (...) Tematyczna87.852016-05-151124
Wokół murów obronnych Starej Warszawy Krajoznawcza77.552015-01-281182
Uskorz Wielki Tematyczna88.162016-06-251139
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna952016-06-211122
Spacer po parku Przyrodnicza68.372015-04-281017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.82016-10-081041
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.662011-10-011032
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.52012-06-221050
Gry Planszowe Tematyczna80.852016-12-111027
SWARZĘDZKIE KESZOWANIE Krajoznawcza81.662011-10-301042
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.642015-08-131050
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.192017-03-011038
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.022015-08-181039
KONIEC POLSKI Tematyczna722015-08-221055
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.52017-04-111024
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.172015-11-011051
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.332017-06-231014
SPACER W DOLINIE CYBINY Przyrodnicza77.52014-04-121046
L Krajoznawcza84.982017-09-01102
Koszalińskie ronda Tematyczna752016-02-211039
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.182016-02-211014
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.672017-10-071015
Spacerkiem po Łabiszynie Tematyczna66.92016-03-061045
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.732016-03-111024
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.332014-11-151024
Projekt Gassen Tematyczna67.882014-11-251027
Marienwalde Krajoznawcza80.142015-01-091017
Uroczyście przysięgam, że knuję coś (...) Tematyczna73.012016-07-04107
Leksykon leśnika Tematyczna78.682016-09-171029
Szlak_zielony Krajoznawcza67.022011-08-15940
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.672015-06-21950
Sahara Lubońska Przyrodnicza73.972013-10-03941
Korona Wielkopolski Krajoznawcza72.332015-09-1891
Koszalińskie murale Tematyczna68.342017-04-28914
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.012015-09-24918
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.142017-02-12913
Mosty nad Płonią Tematyczna70.82015-10-19921
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.152015-12-20932
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.842017-08-1298
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.352016-03-25929
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.352016-04-10956
Bojanowski Tematyczna68.162016-07-20918
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.532016-08-06922
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.52016-08-15935
Operacja OKŚ Tematyczna58.162016-11-24828
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.052012-05-068102
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.672016-12-29844
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.842015-07-2385
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.222017-04-10814
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.162013-11-08859
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.522015-09-27859
Morska Przygoda Tematyczna50.542017-08-2586
II wojna światowa zaczęła się w Tcz (...) Tematyczna60.022017-09-01825
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna63.382017-07-1889
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.862014-07-08839
Toszecka opowieść Tematyczna60.372016-03-05854
Wileńskie polonica Tematyczna57.712017-11-1380
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.72017-12-1185
D.U.P.A. Tematyczna55.012017-12-1180
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.52016-04-10867
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.052016-04-10863
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.852014-12-2984
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.682014-12-31849
Droga życiowa mężczyzny Tematyczna74.482016-06-28826
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.872016-07-19813
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.172016-08-1687
Bytów wita Tematyczna54.512016-11-15721
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.352012-06-10755
Klein Ausker Tematyczna59.172015-08-19739
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.072017-04-24713
Radomszczańskie skwery Tematyczna52.52017-05-14730
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna52.962017-05-30720
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.52014-08-017129
Linia obrony Widawki Tematyczna49.142014-03-30743
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.672017-08-25732
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.672017-02-14715
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.352014-06-09755
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.382017-09-2770
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.832014-10-01749
Muchawka od źródła do ujścia Krajoznawcza55.832016-08-15721
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.042015-06-28647
GEO WYCIECZKI - Indochiny Krajoznawcza40.032017-01-1060
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.522012-08-14639
ZAGADKOWY STAW Tematyczna64.332017-02-09614
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza38.22015-08-12639
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza40.852015-08-14632
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.852017-03-27647
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.012013-10-14681
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.532017-04-07651
Górny San Krajoznawcza55.612015-09-2364
UFO Tematyczna54.332017-05-1763
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.532014-04-06650
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.872014-05-30643
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.022016-02-21610
GEO WYCIECZKI - Karlskrona Krajoznawcza40.872017-10-1264
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.042014-08-13639
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.992016-05-02652
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.322016-05-07650
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.832016-05-17658
Magiczna Werona Krajoznawcza35.522016-11-2953
Przed borem Krajoznawcza36.842017-01-30539
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.852017-02-03559
Sztolnia nr 7 Tematyczna53.842017-03-27513
WIO na Grodzisza Tematyczna33.22017-04-15519
Gwary Polskie Tematyczna36.312015-09-26512
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.332015-10-09529
Würzburg Riese Tematyczna36.652014-02-01540
Dziady Tematyczna46.342015-10-31524
Wierni do końca Tematyczna37.342017-06-2055
Bakarat Tematyczna40.662017-07-01528
Wesołych Świąt Tematyczna37.182015-12-21544
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.52014-04-30551
Wilno inaczej Krajoznawcza35.362017-11-1350
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.842017-11-2154
ZMYSŁOWE KESZE Tematyczna47.352016-04-07523
Nowe Projekty Szczecina Tematyczna34.682016-04-29526
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.172016-06-30525
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.172015-04-11543


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły geoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała geoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
punktacja {ptPoints} punktów
ilość skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
Typ geoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis geoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach geoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Ilość logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla geoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla geoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis