OC logo
Banner


geocache GeoŚcieżki
Pełny ekran
Nazwa geoŚcieżki
Typ geoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter geoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja geoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej ilości skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia geoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach geoŚcieżki
Opis geoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową geoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do geoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
ilość wyświetlonych geoŚcieżek: 400 Opcje wyświetlania
nazwa typ punktacja data publikacji ilość skrzynek zdobyta
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3641.832014-06-2645410
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.192015-04-2030311
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza1550.892016-06-0123312
Zamki w Polsce Krajoznawcza1634.052014-09-222225
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1673.72013-11-0420929
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.022014-08-1416238
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1430.882015-09-021472
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1049.812015-09-2314723
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.472013-05-3014055
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.612016-09-2813715
I ♥ PL Geo-szkic989.082012-06-0112946
Polskie szczyty Krajoznawcza999.742015-10-061130
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911020
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.722015-01-1610549
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna853.342015-06-1810310
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.272013-11-0910252
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna722.662014-05-191018
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna832.852017-05-081003
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.322014-07-2610050
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.492016-08-2610018
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna732.672014-02-239815
Projekt PL Geo-szkic701.952011-05-259570
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna710.032015-08-28903
Turysta Ziemi Rybnickiej Krajoznawcza635.032014-05-168320
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza780.242016-02-138320
BZB - GEOPOMORZE RAZEM :) Krajoznawcza632.232015-05-268021
Pomorskie Keszyno Tematyczna628.62015-07-23776
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.652015-06-12745
MRU - Panzerwerk\'i (dostępne z (...) Tematyczna538.122016-02-136810
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna490.812015-10-04670
Leśne tropy Geo-szkic473.642015-04-286541
S-Ł Tematyczna519.122011-06-086417
WIO na piwo Tematyczna315.412015-01-186152
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.872015-06-286096
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.012014-05-155914
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna399.882014-11-14597
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.342014-11-125825
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.162014-06-18568
Wielki K.MIL Geo-szkic413.582015-11-195610
Granica II RP Geo-szkic408.412014-10-20562
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza415.662015-06-185312
Wartą do Poznania Krajoznawcza361.372015-01-245218
Marian Tematyczna441.342015-04-25504
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.822012-01-234927
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.412015-10-22489
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.132014-02-144612
Projekt Muminek Geo-szkic442.972015-09-064518
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna358.812016-04-22442
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna328.032015-03-09438
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-294210
Geostrada Tematyczna300.322015-09-28428
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.312015-11-07427
Puszcza Bukowa Przyrodnicza301.662015-05-034111
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza330.032015-08-134022
Powstanie Warszawskie Tematyczna304.422013-11-084021
Na siedmu wzgórzach Tematyczna288.062015-11-144043
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.342016-02-22409
DLK Przyrodnicza328.962014-10-214035
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084017
Twierdza Ustka Tematyczna279.942013-11-043967
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.362016-09-293913
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza253.072014-06-25394
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.262016-04-153965
Doliwa Geo-szkic331.012015-05-023814
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Busko i okolice Krajoznawcza314.812016-05-23386
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.212015-09-273724
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza261.642015-11-083732
Szybowiec Geo-szkic345.162014-07-103745
Urban Exploration Tematyczna279.42016-04-153716
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna303.282015-01-183721
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.122009-05-263640
Wielkopolska Miedza Geo-szkic260.122012-07-26364
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.182015-01-05354
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.072015-06-253411
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24345
KKwG 2016 Tematyczna271.732016-04-30343
Białostocki Street Art Tematyczna234.432016-06-183412
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223444
W górę wzrok Krajoznawcza251.772015-10-243327
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.942015-10-243332
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.682014-10-053364
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.822014-11-163334
Poławiacze Pereł [PP] Tematyczna261.712014-11-173322
Góry Opawskie! Krajoznawcza236.882013-09-113224
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.822015-08-283214
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.422013-11-223233
Masyw Góry Chełmskiej Przyrodnicza264.782016-02-24327
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223218
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza228.042015-09-243133
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
Demony Słowian Tematyczna224.332015-04-133144
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.312013-08-203061
Granica Poznania Geo-szkic242.232012-05-273021
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053063
Białogardzkie wyimki Geo-szkic307.262016-12-13305
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.352014-10-063025
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza226.452016-10-06293
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.752016-03-012928
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna261.322016-07-26299
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna186.442017-05-18280
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.452016-06-072831
W krainie Thorgala Tematyczna224.962016-06-25285
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12284
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza207.912016-08-032831
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.12015-08-032736
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.12015-09-0527149
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza193.562015-09-232728
MRU - Podziemne Miasto Tematyczna273.622016-02-202736
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.612016-08-182724
Linia Mołotowa Krajoznawcza223.12015-05-11266
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272632
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152616
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042626
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.342014-03-282632
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.182014-09-192635
System obrony \"Festung Warschau 1944\" Tematyczna199.392015-03-232636
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza246.422014-11-032650
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Lago di Garda Krajoznawcza198.932016-12-24254
Orawa Krajoznawcza243.172011-12-072519
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.852014-12-20252
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna187.132016-11-232410
Na Wąskiej Ziemi Krajoznawcza190.292015-07-042472
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna181.052014-04-262424
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.092016-05-2624113
Śladami Wejherowskich Historii Tematyczna190.882017-06-262416
Murowane Klimaty Krajoznawcza183.512015-01-252442
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.222016-11-122341
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza194.642015-05-252341
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.52015-08-292320
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.652017-05-072322
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.452013-12-23234
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.872015-12-122333
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza169.042014-07-042374
Zielona Pętla Przyrodnicza183.032016-05-242368
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.482016-06-072315
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza163.532015-01-312314
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna165.672015-05-062274
Złoto dla zuchwałych I Tematyczna223.742017-03-23223
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.172012-05-052231
Spacer po Myśliborzu Przyrodnicza166.372013-10-302242
PROJEKT SY Tematyczna164.642017-05-132224
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna160.992017-05-15220
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.632015-11-28226
Projekt LHS Tematyczna169.172014-09-11224
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna156.422017-01-11210
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.672013-10-132115
Podziemna Gdynia Tematyczna181.652014-04-222113
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza165.622015-11-222120
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.842014-06-072136
Linia 373 Tematyczna171.672014-09-012119
W Grodzie Przemysława Krajoznawcza165.852016-04-302113
Tour de Turawa Krajoznawcza150.342012-03-252055
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza136.542016-11-122053
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.642011-01-172048
GRPS Tematyczna164.362015-06-28200
Via Regia śląskie Tematyczna152.482015-09-052038
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna1472014-01-262035
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.822015-12-102016
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.342014-07-012036
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.772014-08-142035
Wszystkie kesze lubią Łowicz Krajoznawcza150.022014-09-262063
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.662016-11-121926
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.962015-06-231949
Złoto dla zuchwałych II Tematyczna193.412017-02-06193
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna133.252017-04-02190
Vorderheide Tematyczna160.862013-10-221958
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.22015-09-081962
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.542014-05-201966
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.372016-04-251915
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.482016-05-281999
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.022016-07-071931
PWGL Tematyczna148.452015-02-021944
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.582015-07-201975
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.192015-05-301846
Harcerskie sprawności Tematyczna127.892016-11-111853
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.332015-05-151820
Podróż linią kolejową Tematyczna132.692013-10-011817
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.062016-01-121835
MRU - Hydrotechnika Tematyczna137.652016-02-13188
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.842015-03-231829
Gmina Ksawerów Tematyczna114.382016-11-201757
Otomińska rozgrzewka Przyrodnicza121.712015-05-121742
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna137.322017-05-18175
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.212016-03-161713
NaGrody Tematyczna121.422015-07-061639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.772017-02-24169
Geo-Zawiercie Krajoznawcza106.672017-03-261636
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.552015-09-25164
Łódzcy Keszerzy Tematyczna125.342015-10-051616
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.722014-08-151670
Niedalino i okolice Krajoznawcza131.142016-07-08168
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna127.52016-07-30161
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.032016-08-02165
Dookoła jez. Żarnowieckiego Krajoznawcza128.342016-08-041627
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna130.672016-09-181514
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.722016-11-15156
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.182015-07-051533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.982013-10-111517
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna106.542017-05-14154
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza117.032017-06-15151
W krainie baśni Andersena Tematyczna125.162016-02-131525
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.262015-12-261575
SZPKD - PTTK Tematyczna100.262016-03-071525
Spacerkiem po Starogardzie Gdańskim Tematyczna111.052016-04-101539
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna113.232016-04-221513
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.412016-08-201549
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.162016-07-011528
Poznaj Wildę Tematyczna119.352016-08-04155
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza110.682016-09-011538
Rozdroża Wolności Tematyczna116.352015-05-151453
Poznaj "Tysiąclecie" Tematyczna101.242016-11-151448
Rzepnickie INO Tematyczna112.832016-11-241413
Białogardzkie przeprawy Tematyczna98.42016-12-05147
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.032016-12-261415
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.792013-10-051439
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.132013-10-051435
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.682013-10-261419
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.152017-04-23149
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.422017-05-101432
Politechnika Śląska Tematyczna102.042014-04-061436
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.572016-01-061414
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.992014-05-251430
Harcerski Słupsk Tematyczna105.342016-02-191419
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.162014-06-201465
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.222014-07-131485
Lubelski Street Art Tematyczna103.842014-09-071427
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.462016-04-09146
Oczami Sokołów Tematyczna112.452016-06-05146
Rzeźby na Tauzenie Tematyczna104.082014-11-251461
Kod Leonarda daVinci Tematyczna130.712014-12-091418
Na Łące Zające Przyrodnicza124.522016-11-131412
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.172015-03-021410
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.122015-07-021422
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.282015-06-181323
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.922017-01-171320
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.832013-10-05138
Tczewski Gryf Tematyczna106.642017-04-221321
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna107.592017-05-01137
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.252013-11-221329
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.542014-06-071355
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.712016-03-04138
Pieseł Przyrodnicza123.092014-07-141312
Skarby przyrody Przyrodnicza100.322016-03-261340
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza93.522016-04-101351
WPPZ Luboń Tematyczna92.242014-12-201318
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.062015-05-051321
Przez Przeźmierowo Tematyczna97.492016-09-09137
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.332016-08-271345
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.982015-05-191227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.662015-05-301232
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna98.152015-06-231210
Cmentarz Centralny Tematyczna87.852014-12-061280
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.842016-12-241220
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.342015-08-24124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.992015-10-311225
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.992013-10-221262
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.652013-11-011229
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.892017-04-201212
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.082017-05-211211
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna100.642017-06-12121
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.042014-03-241267
Bitwa o benzynę Tematyczna91.342015-12-181235
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.242014-05-141269
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna80.562016-01-29124
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna89.812016-02-101235
Golf Cacheing Tematyczna982014-06-291233
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.72014-11-111226
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.492016-06-28129
Kijów Krajoznawcza81.032016-09-251112
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.692016-09-251139
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.522015-05-091113
Skarby Tyczyna Tematyczna80.232017-03-16117
Witajcie w naszej bajce Tematyczna81.842017-04-011133
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.162017-04-031124
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna77.872015-09-011129
Gruzja Krajoznawcza121.122017-04-11110
Kontrakt z Katem Tematyczna80.52017-04-221118
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna76.342017-06-15111
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.732015-11-231130
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.52014-04-151151
Lubińskie W Geo-szkic89.642016-01-251131
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.342014-05-301131
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.22016-02-211122
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.192016-02-211115
Skarb Żukowski Krajoznawcza97.52014-09-111182
Szkółka leśna Przyrodnicza91.152016-04-151140
Środki i ekstrema Konstantynowa Łód (...) Tematyczna87.852016-05-151119
Wokół murów obronnych Starej Warszawy Krajoznawcza77.552015-01-281175
Uskorz Wielki Tematyczna88.162016-06-251133
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna952016-06-211121
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna81.822015-04-111127
Spacer po parku Przyrodnicza68.372015-04-28109
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna66.872016-09-291033
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.662011-10-011031
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.52012-06-221048
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza72.362016-12-05108
Gry Planszowe Tematyczna80.852016-12-111025
SWARZĘDZKIE KESZOWANIE Krajoznawcza81.662011-10-301036
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.642015-08-131050
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.192017-03-011029
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.022015-08-181031
KONIEC POLSKI Tematyczna722015-08-221053
Osiedle Kosmonautów Tematyczna77.032013-10-141085
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.52017-04-11109
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.172015-11-011046
SPACER W DOLINIE CYBINY Przyrodnicza77.52014-04-121046
Koszalińskie ronda Tematyczna752016-02-211028
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.182016-02-211010
Spacerkiem po Łabiszynie Tematyczna66.92016-03-061040
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.732016-03-111018
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.332014-11-151024
Projekt Gassen Tematyczna67.882014-11-251022
Marienwalde Krajoznawcza80.142015-01-091014
Uroczyście przysięgam, że knuję coś (...) Tematyczna73.012016-07-04105
Leksykon leśnika Tematyczna78.682016-09-171026
Ptaki Polski Przyrodnicza74.32016-10-08933
Szlak_zielony Krajoznawcza67.022011-08-15939
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.672015-06-21945
Sahara Lubońska Przyrodnicza73.972013-10-03941
Korona Wielkopolski Krajoznawcza72.332015-09-1890
Koszalińskie murale Tematyczna68.342017-04-2897
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.012015-09-24918
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.142017-02-1294
Mosty nad Płonią Tematyczna70.82015-10-19915
Wielin i okolice Krajoznawcza69.672017-06-1493
szlakiem wąskotorówki w Gliwicach Tematyczna66.362014-04-06940
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.152015-12-20927
Grudziądzkie ronda Tematyczna71.52014-05-01939
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.352016-03-25929
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.352016-04-10942
Bojanowski Tematyczna68.162016-07-2099
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.52016-08-15927
Operacja OKŚ Tematyczna58.162016-11-24821
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.052012-05-06891
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.672016-12-29838
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.842015-07-2384
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.222017-04-10810
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.162013-11-08857
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.862014-07-08832
Toszecka opowieść Tematyczna60.372016-03-05848
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.52016-04-10853
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.052016-04-10844
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.852014-12-2984
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.682014-12-31847
Droga życiowa mężczyzny Tematyczna74.482016-06-28823
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.872016-07-1987
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna64.22016-08-0689
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.172016-08-1687
Mury miejskie w Słupsku Tematyczna54.852015-04-26744
Bytów wita Tematyczna54.512016-11-15713
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.352012-06-10755
Klein Ausker Tematyczna59.172015-08-19733
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.072017-04-24712
Radomszczańskie skwery Tematyczna52.52017-05-14715
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna52.962017-05-3074
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.52014-08-017119
Linia obrony Widawki Tematyczna49.142014-03-30740
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.672017-02-14714
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.352014-06-09750
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.832014-10-01745
Muchawka od źródła do ujścia Krajoznawcza55.832016-08-15718
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.042015-06-28642
Azja Tour Krajoznawcza40.032017-01-1060
Gadget 1st by lukuj Tematyczna51.662017-02-03621
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.522012-08-14633
ZAGADKOWY STAW Tematyczna64.332017-02-09612
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza38.22015-08-12638
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.852017-03-27636
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.012013-10-14677
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.532017-04-07638
Górny San Krajoznawcza55.612015-09-2362
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.532014-04-06648
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.872014-05-30642
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.022016-02-21610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.042014-08-13634
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.992016-05-02643
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.322016-05-07644
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.832016-05-17647
Magiczna Werona Krajoznawcza35.522016-11-2953
Przed borem Krajoznawcza36.842017-01-30514
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.852017-02-03553
Gadget 3rd by lukuj Tematyczna47.662017-02-05514
Gadget 2nd by lukuj Tematyczna42.332017-02-05521
Sztolnia nr 7 Tematyczna53.842017-03-27512
WIO na Grodzisza Tematyczna33.22017-04-15515
UFO Tematyczna45.162017-05-1753
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.332015-10-09529
Würzburg Riese Tematyczna36.652014-02-01535
Dziady Tematyczna46.342015-10-31524
Wierni do końca Tematyczna37.342017-06-2051
Pozycja Trzcielska / Przysłanianie MRU Tematyczna37.332017-06-2050
Wesołych Świąt Tematyczna37.182015-12-21542
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.52014-04-30548
ZMYSŁOWE KESZE Tematyczna47.352016-04-07521
Nowe Projekty Szczecina Tematyczna34.682016-04-29523
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.172016-06-30524
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.172015-04-11536


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły geoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała geoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień status
Zdobyta {conquestCount} razy
punktacja {ptPoints} punktów
ilość skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
typ geoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis geoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach geoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Ilość logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla geoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla geoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis