Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 981 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Rowerowe Pomorze/ Rowerem po Pomorz (...) Krajoznawcza1109129-04-201914624
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865045
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2179.8701-06-201632720
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530327
Obrońcy Galaktyki Tematyczna2583.5520-04-20192697
Zamki w Polsce Krajoznawcza1955.1822-09-20142668
Szlak Ariański Krajoznawcza172906-01-201925415
Kampinoskie ścieżki Krajoznawcza1520.3221-03-20212411
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182222
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1720.8214-11-20182203
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1486.0919-05-201421310
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1972.6804-11-201321134
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1418.0710-11-20182003
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1625.6202-09-20151646
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1157.2524-09-201516250
SZLAK HUSARII POLSKIEJ Krajoznawcza1073.1701-06-202016123
Murale Warszawy Tematyczna1123.128-09-201915314
Marian Tematyczna1279.4925-04-20151504
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314064
Park Krajobrazowy Lasy Janowskie / (...) Krajoznawcza1044.928-08-20201382
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613737
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212950
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna887.0204-10-20151244
Polskie szczyty Krajoznawcza1120.306-10-20151170
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Tematyczna764.7424-07-20191128
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411025
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710919
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510656
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510533
Miasto Murali Tematyczna720.8101-04-201810552
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna765.8823-02-201410323
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310264
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna740.8511-11-20181019
100-lecie Powstań Śląskich Tematyczna682.1815-08-201910143
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810025
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410058
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610035
371 Geo-szkic807.5319-09-2021980
Sopot(wy)imki Geo-szkic963.405-07-20189715
Gardzkie choinki Geo-szkic782.718-12-2020963
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119584
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015925
Szlak Architektury Drewnianej - cz. 1 Tematyczna640.3923-04-2021890
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168737
Dwory, parki i ogrody Tematyczna650.114-04-2018876
Geostrada Tematyczna579.8628-09-20158219
WODNY DÓŁ Przyrodnicza518.6610-09-20187919
63 dni Tematyczna574.1705-10-20197720
Kotlina Turoszowska Krajoznawcza691.7301-09-2019778
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015746
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna612.9322-04-2016746
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna490.4614-11-20147213
Miejsca Pamięci Narodowej powiatu z (...) Tematyczna494.804-07-2021711
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177049
Szczęśliwa trzynastka Tematyczna464.1625-05-2019695
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic649.307-05-20186720
S-Ł Tematyczna538.2508-06-20116620
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156543
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-20186412
POLSKIE SKRZYDŁA Tematyczna437.828-08-2021642
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
Kamienne drogowskazy Tematyczna494.6718-06-20146315
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza493.5318-06-20156318
Szlakiem Walk Partyzanckich Tematyczna393.7421-10-2018624
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560125
Wyimki miasta Biała Podlaska Geo-szkic670.227-03-20206015
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145922
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza493.5127-04-2018595
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145830
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175718
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
Kieleckie Pomniki Przyrody Przyrodnicza376.6201-05-2020545
Kapliczki słupowe Tematyczna37401-06-2020544
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Krajoznawcza412.4823-06-2019536
Nosferatu Tematyczna456.6530-07-2017528
[SM] Smocze Malowanki Tematyczna377.8409-02-2021518
Powroty do przeszłości Tematyczna360.5818-06-2019512
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Tematyczna351.7303-02-20195038
Nowa Ameryka Krajoznawcza342.2106-04-20195021
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-20185018
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124938
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz Atrakcji Geo-szkic358.8616-08-20184918
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic48922-01-20184925
Łodzianin w.... Tematyczna365.7815-10-2019481
Wyimki miasta Łuków Geo-szkic532.1605-04-2020484
Puszcza Bukowa Przyrodnicza348.3103-05-20154716
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza353.1210-09-20174717
Rowerowa Obwodnica Białegostoku Krajoznawcza322.4802-06-2021474
Wartą do Poznania Krajoznawcza327.8624-01-20154727
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna358.3209-09-2018461
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144624
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna347.3809-03-20154613
Powstanie Warszawskie Tematyczna338.108-11-20134526
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174533
Nadgoplańska Obwodnica Rowerowo Tu (...) Krajoznawcza344.3731-07-2021453
Szlak Napoleoński Tematyczna385.119-10-20194420
MRU Tematyczna4417-09-20184413
Warnijskie EŚki Geo-szkic436.6228-06-2019449
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184329
Wielkopolska Miedza Geo-szkic310.1326-07-2012434
Szczecińskie Mozaiki Tematyczna309.0307-02-20214312
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174318
Zielonogórskie Ronda Tematyczna323.6405-09-2021432
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-20154215
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144215
Urban Exploration Tematyczna315.4815-04-20164220
Kalwaria na Górze Świętej Anny Krajoznawcza297.7321-02-20214146
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154132
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna309.2924-01-2018415
Wyimki miasta Zamość Geo-szkic354.9305-12-20194012
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna313.329-11-20144011
Wyimki miasta Chełm Geo-szkic365.5805-12-20194014
Twierdza Kostrzyn Tematyczna301.2320-04-20214017
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144047
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna393.9926-07-20164018
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164030
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
19E (część południowa) Geo-szkic286.2515-03-2021394
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza275.9808-11-20153947
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163980
Kamień na kamieniu Krajoznawcza288.715-05-2019391
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna257.401-07-20173713
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153737
Schrony i Bunkry Miasta Police i bl (...) Tematyczna266.424-01-20203713
Wyimki miasta Międzyrzec Podlaski Geo-szkic421.8731-03-20203711
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
LEŚNA DOLINA Krajoznawcza290.1503-07-20203718
Surowce skalne Krajoznawcza259.1922-05-2019371
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163622
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093680
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna269.2611-01-2017362
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183624
[29.02.20] Krajoznawcza282.2729-02-2020362
Kraina Barcji Bartenstein Krajoznawcza274.9331-01-20193618
MurGos Krajoznawcza259.7324-10-20143646
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183620
Rowerowa Obwodnica Nowego Tomysla Geo-szkic316.7911-09-2021362
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153536
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza293.629-08-20173522
Hrubimki Geo-szkic386.6605-06-2021357
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza265.0331-01-20153520
Czarna Zagrywka Tematyczna299.1715-10-20203515
Bajkowe Abecadło Tematyczna219.5606-05-20183557
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna243.4403-06-2018359
Patroni ulic na starym Pogodnie Tematyczna324.9921-02-2021349
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza258.2815-06-20173422
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-20153417
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza251.7921-06-20163437
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153464
Rowerem wokół miasta Krajoznawcza248.8806-11-2020341
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153461
Białogardzimki Geo-szkic335.7606-06-20183317
Wyimki miasta Włodawa Geo-szkic291.7205-12-2019339
Kesze Na Niedzielę Tematyczna231.1203-04-20213310
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153339
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173314
Wyimki miasta Tomaszów Lubelski Geo-szkic347.4925-02-2020337
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143344
Stawka większa niż życie Tematyczna239.1502-09-2020334
GeoŚcieżka - Do Wojdy Tematyczna224.2208-06-20193325
V-Projekt Tematyczna249.6822-03-20153326
Rejon Umocniony Hel Tematyczna249.1728-06-20183255
M.I.L.F. Tematyczna308.8322-05-2021329
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153244
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133243
Falubaz Tematyczna233.8818-08-20203211
Rzeka Odra Rowerowo Krajoznawcza223.516-07-2020321
D I X I T Tematyczna222.8421-07-20203217
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163117
Kartka z kalendarza - październik Tematyczna29402-11-20183114
Rowerowa Matarnia i okolice Krajoznawcza238.7107-05-20203120
15-lecie OC "Park Stefana Żeromskiego" Przyrodnicza235.0625-05-20213111
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123076
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017309
Netzestellung Tematyczna221.3713-02-2020309
Tropem Wilczym Tematyczna275.4328-02-20203022
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza224.229-07-20173023
Malborskie Krzyżaki Geo-szkic284.1205-06-20203024
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183028
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162942
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172952
Mazowiecki Park Krajobrazowy Krajoznawcza206.6505-11-2020295
Twierdza Warszawa Tematyczna212.1806-10-20142928
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Krajoznawcza210.6520-06-2019294
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016298
Extreme Warszawa Tematyczna268.9712-01-2015296
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Krajoznawcza209.9803-08-2019292
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza215.4103-08-20162967
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
Wyimki miasta Krasnobród Geo-szkic289.7119-12-20192810
Wyimki miasta Lubartów Geo-szkic291.3617-01-20202811
POCZET KRÓLÓW POLSKICH Geo-szkic210.4406-05-20202816
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Przyrodnicza194.5902-04-20192833
Międzyrzec wczoraj i dziś Geo-szkic278.2601-06-2021283
Szwajcaria Żerkowska Krajoznawcza183.4720-06-20202811
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna194.0903-03-2018288
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162861
Wyimki miasta Krasnystaw Geo-szkic238.6805-12-20192717
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152750
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527162
Czę100chowa wita i żegna Tematyczna205.9603-06-20192712
Szlakiem rudzkich krzyży Tematyczna186.6628-03-20212712
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna217.1922-02-20162712
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-20142715
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142765
Korona Gór Polski Krajoznawcza297.8521-11-2014272
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna193.5710-12-20142726
Murowane Klimaty Krajoznawcza205.3425-01-20152752
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162739
Pomrów Geo-szkic275.4622-09-2021270
Mały Wiedeń Krajoznawcza178.9725-12-20202628
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016267
Wyimki - miasta Kazimierz Dolny Geo-szkic229.8404-12-20192620
Wyimki miasta Łęczna Geo-szkic27329-12-20192613
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza182.0208-11-2018268
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142630
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142643
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142629
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142641
Wokół Pyrzyc Krajoznawcza178.502-07-2021262
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182621
Gmina Gruta Krajoznawcza191.7111-08-20202616
Korona Wrocławskich Wzgórz Tematyczna195.514-08-2019262
Podkowa Leśna: perełki architektoni (...) Krajoznawcza204.3219-10-20202631
Księżyc Geo-szkic168.627-09-2019255
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza208.9825-05-20152551
Wyimki miasta Nałęczów Geo-szkic22106-12-20192514
Granice Rudnik Tematyczna180.6912-04-2021259
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112522
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172528
.Kotowice. Przyrodnicza186.2921-04-2021253
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172536
XV.OC - 15. jubileusz stylem dowolnym Tematyczna183.8927-05-2021251
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014257
Architektoniczne perły Księżnej Daisy Tematyczna253.9214-08-20212510
Wielki Kack - z historią w tle Krajoznawcza191.326-09-20202513
Parki i Zieleńce Gdańska Tematyczna166.6130-06-2021244
Wyimki miasta Tarnogród Geo-szkic25206-01-2020243
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-20182414
Lądek-Zdrój Krajoznawcza168.8501-01-20192433
W drodze na Piekiełko Przyrodnicza183.4422-04-2019248
Rowerem do Kalska Krajoznawcza173.2115-05-2021249
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624135
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152398
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162350
Szlakiem Rzeźby Cmentarnej Tematyczna151.1106-05-2017234
ZAPOMNIANE MIEJSCA I CMENTARZE Krajoznawcza178.0117-11-20192310
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152326
Wyimki miasta Piaski Geo-szkic242.1716-01-20202323
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172351
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-20132311
Wyimki miasta Radzyń Podlaski Geo-szkic241.530-01-2020239
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172349
Wyimki miasta Tyszowce Geo-szkic241.515-02-2020237
Kirkuty Ziemi Gorzowskiej i okolic Tematyczna163.3503-03-2020232
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza176.2928-11-20152311
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152343
Religijna Ruda Tematyczna161.1205-01-20192344
PGR Krajoznawcza180.0222-09-20172323
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-201623100
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Krajoznawcza160.924-07-2019232
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Tematyczna148.3229-08-2019233
SGK20 Zachodniopomorskie Tematyczna164.9625-12-2020222
Rejencja Gąbińska Krajoznawcza161.1818-10-2019224
Trakt Cesarski Krajoznawcza161.9626-12-20202232
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna160.7107-09-20182243
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122240
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172269
Wyimki miasta Zwierzyniec Geo-szkic23116-01-20202215
Duch Puszczy Przyrodnicza166.8407-06-2021222
Kampinoskie Rezerwaty Tematyczna83.3908-04-2021220
Wyimki miasta Bychawa Geo-szkic23106-02-20202217
Kostrzyn - Stare Miasto Tematyczna151.920-04-20212245
Festiwal Jarocin Tematyczna151.2410-10-20192228
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Tematyczna145.0903-08-2019229
Dom grobów Tematyczna152.6310-08-2019222
Puszcza Bydgoska Krajoznawcza177.1417-11-20192210
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna136.1217-07-20182113
ŁóSzKo czyli Łódzki Szlak Konny Krajoznawcza141.815-05-2021213
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182138
OK, JJ w ZG! Krajoznawcza157.1623-01-20202112
Wyimki miasta Opole Lubelskie Geo-szkic227.109-02-2020215
Tropiciel skarbów Przyrodnicza143.3603-10-20202123
Mobilniaki przystankowe Tematyczna160.815-01-2018210
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142141
Orientuj Się i Myśl Tematyczna141.4919-03-20192114
Siedleckie To i Owo Krajoznawcza212.3830-04-20192113
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142123
KusfeLOVE wyimki Geo-szkic186.6313-06-20202122
GRABOWSKA TOCZKA Tematyczna158.3302-08-2020212
Sonnenburg/Słońsk - dawniej i dziś Tematyczna147.5703-09-20202123
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182128
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna164.9922-04-2017216
Ścieżka Dydaktyczna Witków Przyrodnicza148.6723-09-20192014
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162071
Ukryty Gdańsk Tematyczna154.4905-10-20192013
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015208
Wyimki miasta Puławy Geo-szkic176.805-12-20192016
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018208
Wyimki miasta Biłgoraj Geo-szkic209.0110-12-20192016
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018201
Wyimki miasta Józefów Geo-szkic203.420-12-20192021
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-20182013
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna142.2301-09-20152054
Wyimki miasta Janów Lubelski Geo-szkic21017-01-20202016
Wyimki miasta Rejowiec Geo-szkic210.6720-01-20202023
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza145.0315-11-20182050
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142046
Wyimki miasta Terespol Geo-szkic21002-02-20202016
Wyimki miasta Bełżyce Geo-szkic21009-02-2020208
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152029
Jarocińska Kolej Dojazdowa Tematyczna134.810-03-20192019
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017209
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna152.6518-12-20172039
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142046
Dawny Bomboskład Tematyczna149.3328-05-20202027
Czy wiesz, że... Tematyczna14019-06-20212021
Dwory i Pałace Północnych Kaszub Tematyczna139.6320-06-20202020
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142050
Piękno Ziemi Gryfińskiej Krajoznawcza176.6710-06-2019207
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182029
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic20822-04-20182011
DWA JEZIORA Przyrodnicza140.6213-08-20192017
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018209
Szlakiem Gnieźnieńskich Kościołów Tematyczna134.2822-11-20202012
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161945
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza163.8410-08-2018197
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151965
Dziwno-ścieżka Krajoznawcza155.0331-12-20191926
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151974
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna135.3814-05-20171922
Wyimki miasta Łaszczów Geo-szkic205.7723-02-2020198
Boczne leśne drogi Przyrodnicza138.0121-03-20201916
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141983
Góry Leluchowskie Przyrodnicza169.2911-05-2019193
Zostań Rybakiem Tematyczna134.9113-05-20191964
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161935
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-20181915
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619117
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-20181910
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161941
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Krajoznawcza150.2207-08-20191919
W cieniu góry Brusno Krajoznawcza133.8622-11-2020181
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151870
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161876
Dalekie Obserwacje Krajoznawcza119.9103-10-2019181
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151830
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181818
Robin Hood Tematyczna117.4302-06-20211816
Zielonogórskie pomniki i rzeźby ple (...) Tematyczna134.8629-10-20191814
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017184
Z Iwmali po Gryfinie Dolny Taras Krajoznawcza132.6926-01-20211817
Pomniki i rzeźby Szczecina Tematyczna128.7631-01-20211816
HERBY BYTOMIA Tematyczna137.5729-01-20201824
Wyimki miasta Kock Geo-szkic18930-01-20201812
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171820
Wyimki miasta Ryki Geo-szkic18916-02-2020185
Słowacki Raj Przyrodnicza157.7825-06-2017187
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171812
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Tematyczna131.8423-01-2019187
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161848
"Z biegiem Psinki" Tematyczna124.7304-05-2021186
Poznajmy Regę Krajoznawcza166.1515-06-2020180
CZEmpiniacy Tematyczna123.8115-06-20191839
[RG] SZLAK WARTY Krajoznawcza132.6616-06-20201813
Starogardzkie Pętle Autobusowe Tematyczna136.515-08-20201814
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151841
W Żarach, w koszarach :) Tematyczna162.410-08-20191820
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161874
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161720
Landsberg an der Warthe Geo-szkic159.517-11-20201715
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-201617100
Detale Architektury Jastarni Geo-szkic161.3411-07-20181745
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171763
Tatry według Wanogi Krajoznawcza185.0210-09-2018175
Wyimki miasta Kraśnik Geo-szkic178.530-12-20191718
Geo-Robaczki czyli ścieżka Entomolo (...) Geo-szkic135.9320-03-20211733
Wieże triangulacyjne Tematyczna13016-10-2018172
Odkrywamy Tychy - Szlak Architektury Tematyczna116.9314-04-20211719
Wyimki miasta Urzędów Geo-szkic178.529-01-20201714
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-20181722
Legendy Gminy Pilchowice Tematyczna120.6511-07-20201738
Ścieżka Zdrowia w Parku Leśnym Arko (...) Tematyczna113.6121-03-20201725
kolej Oława - Borek Strzeliński - B (...) Tematyczna121.8829-03-2020179
L Krajoznawcza137.8101-09-20171716
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza124.3226-10-2017176
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161719
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171733
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Wyimki turystycznie wg Iwmali Tematyczna177.1605-06-2019170
WZGÓRZA PSZCZÓŁKOWSKIE Krajoznawcza128.1525-06-20201722
Młyny nadwarciańskie Tematyczna119.530-05-2019171
[FPG] Fczasy pot grószom Tematyczna142.8416-07-2021178
Śladami bielskiego street art'u Tematyczna119.2509-08-20201732
BARDZO DUŻE LUBUSKIE Tematyczna111.8303-09-2021171
Szlak Gąski Tematyczna118.0601-11-20201750
SIEKIEREZADA Tematyczna123.3127-09-20191629
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018166
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151640
Dombie Tematyczna142.5624-02-2021160
Gorajskie wyimki Krajoznawcza146.7206-01-2021165
Wyimki miasta Szczebrzeszyn Geo-szkic162.7206-12-20191617
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-20171614
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181633
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-20151615
Berlin Krajoznawcza110.2608-07-2017169
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-20181618
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Tematyczna110.7529-01-20191638
Twierdza Grudziądz Tematyczna120.4925-05-20141638
Kryształowe Skrzynki Geo-szkic133.3425-05-2021163
Wojsławickie wąwozy Przyrodnicza108.9420-05-2021164
Spacerkiem po Starogardzie Gdańskim Tematyczna118.2210-04-20161646
Heja Gardeja Krajoznawcza112.7411-06-20211623
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Tematyczna150.5113-05-2019160
4x40 Tematyczna125.3418-05-20191616
Wokół jeziora Jamno Przyrodnicza121.1517-07-2020166
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Przyrodnicza108.9402-06-20191631
Rozbudowa Twierdzy Grudziądz Tematyczna113.3604-09-20201611
Miłków Tematyczna125.8306-09-2020163
Wokół doliny udorki Krajoznawcza127.8412-08-20191628
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016169
Stawy paciorkowe Przyrodnicza129.0631-10-2020168
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna103.3829-09-20161557
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161519
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza106.5628-05-20181518
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151536
Kotlin Krajoznawcza101.8908-08-20181533
Wyimki miasta Frampol Geo-szkic152.5512-12-20191517
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131524
Spacerkiem po Pyrzycach Tematyczna105.924-02-20211516
Spała Krajoznawcza112.8825-03-20211514
Wyimki miasta Parczew Geo-szkic157.528-01-20201513
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Krajoznawcza125.112-11-2018150
KLASZTORNY DETEKTYW Krajoznawcza120.6614-05-20211536
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171519
Wyimki miasta Dołhobyczów Geo-szkic161.4606-03-2020159
Gorzowskie quizowanie Tematyczna150.8721-03-20201513
Rudzkie kapliczki Tematyczna105.2313-01-20191542
Drzonkowskie Mosty Tematyczna109.3619-04-20201517
Via Regia Przeworsk Krajoznawcza127.3310-05-2021151
Zwiedzamy Trzebiatów Tematyczna105.0807-05-20211513
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Tematyczna96.4129-04-20191519
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161535
Cukrownia Klecina Krajoznawcza100.3809-06-20201512
D.U.P.A. Tematyczna106.8411-12-20171511
Rio: Tour Tematyczna105.0602-05-20191531
PARKOWO-ROWEROWO Krajoznawcza103.4219-06-20211522
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161516
Niedźwiadki szczęścia Tematyczna104.9120-07-20201519
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161561
[COG] Ciekawostki o Górzykowie Krajoznawcza119.3103-09-2021154
[RPO] Rowerowo po Opolskim z SuperGlob Krajoznawcza98.9303-09-2021151
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161545
Magiczne Czahary Przyrodnicza103.2422-07-20191515
Grzyby Polski Geo-szkic11401-09-20191513
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018148
Szlak Bitwy Warszawskiej 1920 r na (...) Tematyczna95.7616-11-2020144
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161437
Mosty i wiadukty linii 175 Tematyczna103.1806-12-2019149
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131446
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131441
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131428
Ścieżka w ruinie Krajoznawcza108.3205-01-20201426
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171443
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-20181421
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.4210-05-20171493
Na Ziemi Nieznanej Tematyczna102.9911-04-20211410
Święta Multi-Kulti Tematyczna102.315-03-20191424
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141445
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza98.2115-06-20181460
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161430
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-20161428
Mokierskie Wapienniki Tematyczna104.1205-05-20211429
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141476
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Krajoznawcza119.8223-03-20191448
Spacerkiem po Międzyzdrojach Tematyczna96.0906-06-20201431
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141448
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161419
KJ Kolorowe Jeziorka Krajoznawcza100.911-06-20191418
PRO - PASMO ROWEROWE OLBRZYMY Tematyczna99.6915-06-2020145
Bitwa o Rawicz 1919r. Geo-szkic90.5803-11-20191423
Kamień Pomorski pierwsza stolica Po (...) Krajoznawcza100.7105-08-20201418
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Tematyczna105.3118-06-20191417
Tajemniczy Trzebiechów Krajoznawcza105.8603-09-20211414
Rudawski Park Krajobrazowy Krajoznawcza111.502-09-2021140
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161416
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Krajoznawcza110.6126-04-20181423
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181418
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018148
Widokowe S6 Krajoznawcza113.2411-10-2020145
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151432
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181335
Śladami Ewangelików Cieszyńskich Tematyczna89.4227-11-20201329
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151331
Zodiak Tematyczna155.518-02-2020134
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza10122-07-20181312
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171346
Dolina Myśliny Krajoznawcza97.1623-04-20211318
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
SGK19 woj. wielkopolskie Tematyczna91.3530-12-20191310
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171322
SGK19 Lubelszczyzna z nutką świętok (...) Tematyczna103.0219-01-2020132
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131345
Wybryki natury Przyrodnicza94.3426-12-20191313
Legendy# Tematyczna89.7122-02-20201323
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171320
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171331
ZABYTKI TECHNIKI STAROPOLSKIEGO OKR (...) Tematyczna86.7122-04-2021132
... woda (Napiwoda - Zimna Woda) Tematyczna88.9216-07-2021131
Wyimki miasta Stoczek Łukowski Geo-szkic145.2122-03-2020138
OC siadka we Wronkach Tematyczna9526-03-20201327
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171334
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-20161315
Słupia Geo-szkic89.8820-04-20201322
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141365
Siemkowice. Tematyczna103.9811-05-20211318
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza112.3621-02-20161319
Senatorjóm Tematyczna111.8118-05-20201319
Grudziądzkie ronda Tematyczna98.6701-05-20141348
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Krajoznawcza88.3902-05-20191329
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161362
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181351
Śladami Juliana Tuwima Tematyczna86.9215-06-20201344
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161394
SOLARNIA Przyrodnicza93.8319-06-20201326
[RG]Rowerowe Gorzowskie-Zielona Odra Krajoznawcza90.3918-07-2020135
Jezioro Radachowskie Przyrodnicza92.1917-07-20201316
Górczing Krajoznawcza103.5222-07-20201316
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181321
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141319
Nad środkową Grabową Krajoznawcza98.4612-04-20181313
W drodze do Rio Tematyczna90.3910-09-20201330
BAJLANDIA Krajoznawcza97.507-09-2021130
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-20181314
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Przyrodnicza98.8806-08-20191316
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna99.3111-04-20151343
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-201613118
Ścieżka Kynologiczna Tematyczna87.5227-09-20191241
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151245
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181232
Kozienickie zabytki Tematyczna87.0203-11-2019127
SGK20 Lubuskie Tematyczna82.2124-12-2020127
SGK20- Pomorskie Tematyczna95.8401-01-2021124
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161240
Spacerkiem po Czerwieńsku Krajoznawcza88.3328-12-2020129
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-20181235
Spacer po Gryfinie Krajoznawcza84.7202-02-20211217
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151240
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131268
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181226
E-17A Koszalin Tematyczna90.5401-01-2020129
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171241
Koszalińskie murale Tematyczna90.8428-04-20171232
TAJEMNICE LUBIĄŻA Tematyczna94.8314-05-20211225
Radomszczańskie skwery Tematyczna86.714-05-20171247
REZERWAT ODRZYSKO Przyrodnicza92.814-05-20211227
SZJ21 Lubuskie Tematyczna92.8303-04-2021126
Świętokrzyski Szlak Literacki Tematyczna83.5607-06-2021121
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171215
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Kampinoskie Szlaki - Główny Szlak P (...) Tematyczna45.6911-04-2021120
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-201412118
RUDY I KRUSZCE ZAGŁĘBIA STAROPOLSKIEGO Tematyczna80.8716-04-2021121
Remus w Skrzeszewie Tematyczna85.522-04-20211214
Bitwa o benzynę Tematyczna91.3418-12-20151250
Koronkowa pętla Tematyczna89.1916-04-20201233
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza8404-09-20171265
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Przyrodnicza93.9519-02-20191213
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna97.3618-07-20171222
Ptaki polskich wód Przyrodnicza86.0205-05-20201222
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141235
Rowerem Wokół Wielgowa Krajoznawcza97.3131-03-20191212
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Przyrodnicza79.0811-04-20191216
Polskie Wieże Ciśnień Tematyczna83.0724-05-2021120
Ciekawe miejsca ciekawe historie Po (...) Tematyczna87.6906-06-20201210
Spacerkiem po starówce Torunia Tematyczna83.406-06-20201250
Nic się nie bój Tematyczna81.523-07-2021127
Spacerkiem po Karpaczu Tematyczna83.3906-06-20201223
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181264
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141234
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181235
Wodospady Tematyczna103.1519-07-2019122
geo Tomyśl Geo-szkic88.6709-09-2021122
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna83.2407-05-20181240
Mamy Niepodległą Krajoznawcza78.5112-11-20201126
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181134
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151119
Jest takie miejsce Tematyczna106.1524-12-2019114
U źródeł Krajoznawcza84.0129-10-20191123
ŚWINOUJŚCIE, ZASADNICZO Krajoznawcza96.9814-01-20211119
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181127
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.0628-06-20151149
SGK 20 - kujawsko-pomorskie Tematyczna85.9708-01-20211111
Szopienickie Murale Tematyczna78.6923-01-20211138
Tajemnice lasu Piotrkowskiego Krajoznawcza83.5423-01-2021116
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151139
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171149
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza90.1227-09-20181138
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
[OK] OpenKocing Tematyczna89.3327-02-20211113
SGK19 woj. mazowieckie Tematyczna83.3502-01-2020117
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181141
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic90.7129-09-20181188
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7416-11-20181137
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-20181119
[SZJ21] Wielkopolskie Łódzkie Kujaw (...) Tematyczna80.5108-04-2021113
Woliński spacer Tematyczna78.5511-04-20211112
Wyimki miasta Józefów nad Wisłą Geo-szkic115.509-02-2020116
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151154
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Wyimki miasta Modliborzyce Geo-szkic119.1306-03-20201113
Świętokrzyskie Zaprasza Krajoznawcza96.2219-03-2020116
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-20191111
Ścieżka dydaktyczna w leśnictwie Bo (...) Przyrodnicza81.6629-04-20211112
Stawy Kiszkowskie Przyrodnicza8201-05-20211110
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161143
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161158
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141145
Spacer nasypem kolejki wąskotorowej Przyrodnicza81.0226-04-20201115
!! Welcome to Śliwnik !! Krajoznawcza85.8220-02-20191114
Koszalińskie ronda Tematyczna82.1721-02-20161153
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161143
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161123
Źródła na Ślęży Tematyczna80.320-05-2020118
Dolina Kostrzynia Krajoznawcza81.5426-05-2021112
Kanikuły Tematyczna83.8507-06-20211113
Pociągiem z Gdańska do Kartuz Krajoznawcza85.5120-06-2021119
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161154
Dziwnówek Krajoznawcza82.8407-07-20201122
JESTEM ZE STAROGARDU Tematyczna105.3707-07-2021115
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181126
Wędrówki Sambora Tematyczna90.5112-06-2019116
Megality Łupawskie Tematyczna74.0711-08-20201117
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161146
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Krajoznawcza74.720-06-20191137
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161137
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Krajoznawcza87.9923-08-2020114
Trochę o Klenicy Krajoznawcza82.6803-09-20211118
Cisów - Leśna Ścieżka Przyrodnicza Przyrodnicza81.0119-09-20201112
Kotarz - Beskid Śląski Krajoznawcza89.0405-10-20201125
Spacer po Kłecku Krajoznawcza8124-10-20201118
Huta Kryształowa Krajoznawcza82.1508-08-2019116
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161055
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111036
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Zwierzęta Żabiego Kraju - rowerowo Krajoznawcza79.6621-11-2020109
Białogardzkie Pętle Autobusowe Tematyczna83.117-03-2020105
SGK20 Lubelskie Tematyczna7623-12-2020101
GREG Tematyczna101.9803-07-2018103
Średniowieczne Bielsko Krajoznawcza71.7123-12-20201040
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161031
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181072
Alternatywny Dolny Śląsk - Biały Ko (...) Krajoznawcza79.6604-01-20211013
Wyimki miasta Izbica Geo-szkic88.405-12-20191021
Kesze od Świętego Mikołaja 2019 Tematyczna70.0205-12-2019102
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151043
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151067
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171041
WATAHA Tematyczna85.7817-09-20181021
Przedwojenne wille Osiedla Braunsfelde Tematyczna75.5112-03-20211019
Wio koniku.. Tematyczna73.1828-03-20211028
Spacer z oblatami Tematyczna76.1727-03-20211014
Wyimki miasta Siedliszcze Geo-szkic10522-01-20201022
Deskale Tematyczna66.5603-04-2021104
Wyimki miasta Annopol Geo-szkic10529-01-20201020
Klimatyczne miasteczka Apulii Krajoznawcza70.710-07-2021100
Kampinoskie Dydaktyki Tematyczna37.3608-04-2021100
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151062
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171027
Gdyńskie Murale Tematyczna71.0620-04-20211016
Dzień dziecka Tematyczna63.8831-05-20211011
Symbole górnicze Tematyczna72.0229-04-20201022
ZAPACH CEBULI Krajoznawcza78.8103-05-20201021
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.6707-10-20171042
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171018
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171018
Mazurskie cmentarze Tematyczna66.3630-04-20191013
NA WSCHÓD OD USTKI - PUSTKI Krajoznawcza75.8307-07-20211011
Park Zdrojowy Tematyczna70.0510-07-20211012
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141041
Tutaj harcerzy już nie ma... Tematyczna82.4918-07-2021105
Wojna 1920 we Włocławku i okolicach Tematyczna74.8414-08-20201013
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181029
Żabi Kraj Krajoznawcza66.0615-06-20191030
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Krajoznawcza73.5216-06-20191035
Jezioro Marianowskie Krajoznawcza7514-08-2021100
BESTIARIUSZ GŁOGOWSKI Tematyczna76.8401-07-20201010
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
USTKA.travel Krajoznawcza80.1409-07-20191058
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181045
Rowerem Na Niebieskim Szlaku Krajoznawcza76.1816-09-20201021
Portal Przyrodnicza69.0414-09-20201011
Bojanowski Tematyczna75.1620-07-20161034
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161046
Śladami Tamsel Tematyczna59.5514-12-2020923
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011949
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015955
Jedyne w mieście Tematyczna71.9803-07-2018911
CZARTOWE POLE Przyrodnicza56.8915-11-2019917
SGK20 Podlaskie. Geo-szkic67.525-12-202099
Szlak kultury żydowskiej Tematyczna64.5528-12-2020926
Polacy w Odessie Tematyczna61.5622-11-201994
LAPIDARIA II Tematyczna72.7804-01-2021913
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201893
Poligon na Brusie Tematyczna74.1306-09-2018950
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza83.6129-09-2018956
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Tematyczna73.0110-06-201996
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Krajoznawcza60.8919-09-201895
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic80.329-09-2018987
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017961
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-2013910
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018930
Swojski Spacerek Krajoznawcza73.3403-04-2021925
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015928
LOK - Leśna Osada Krywałd Tematyczna68.3219-02-2020937
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015936
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017932
LIDZBARK WARMIŃSKI Krajoznawcza67.3331-01-2019926
Litewskie wybrzeże Krajoznawcza63.0325-02-201990
28 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej Tematyczna69.6302-05-2020925
Ośrodek Oporu Jastarnia Krajoznawcza65.6828-02-2019973
Mała Czantoria Przyrodnicza72.4903-04-2019921
Rugia Krajoznawcza66.3405-04-201993
Ku Pamięci Tematyczna60.8530-04-2019917
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016977
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018949
Noc Kupały 2021 Tematyczna61.5520-06-2021914
Zapomniane Cmentarze Gminy Dąbie +1 Tematyczna54.2227-06-2020911
Tropem chełmskich niedźwiadków Krajoznawcza63.5404-07-202198
Mamy tu w Dusznikach... Krajoznawcza74.8614-07-202199
Szczecińskie legendy i opowieści Tematyczna69.4613-03-2021911
[SIO] Stankowice i okolice Krajoznawcza66.8528-08-202191
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Krajoznawcza65.3323-06-2019911
[LOST] Kot Kuer Tematyczna6426-09-2020925
Z Radowic do Podlegórza Krajoznawcza65.2103-09-2021912
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201893
Rowerem Na Niebieskim Szlaku 2 Krajoznawcza67.8324-10-2020926
SOŁOTWA Krajoznawcza73.4730-07-201997
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016931
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016950
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201884
JAZ TAKTYCZNY NA NOTECI Tematyczna70.3428-09-2019812
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016835
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128128
Dolinki Krakowskie Krajoznawcza58.6515-11-2019822
Rezerwat przyrody Brzyska Wola Krajoznawcza59.3316-11-201988
KruK - kolorowe przystanki gminy Sę (...) Tematyczna59.8327-12-2020829
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016859
GARDZIENICE - Ośrodek Praktyk Teatr (...) Tematyczna54.7131-12-202087
LAPIDARIA Tematyczna63.6204-01-2021813
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201588
Przylep sobie Tematyczna60.5119-05-2021814
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015851
SGK19: Górny i Dolny Śląsk + Lubuskie Tematyczna53.8530-12-201989
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017824
Wapno jest wszędzie Tematyczna52.709-03-202188
Zabytkowe Wille Szczecina - West End Tematyczna55.710-03-2021821
Zabytkowe Wille Szczecina - Neu West End Tematyczna54.8710-03-2021821
NARATON - maraton na raty 7x6km Tematyczna46.7219-03-202186
Wyimki miasta Rejowiec Fabryczny Geo-szkic8420-01-2020823
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna68.1829-10-201887
Przyrodnicze zakątki Sulechowa i ok (...) Krajoznawcza56.6927-03-202187
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Z keszami wśród zwierząt Krajoznawcza59.8409-04-2021828
Geowycieczki - Brześć Krajoznawcza55.0526-10-201880
Wyimki miasta Ostrów Lubelski Geo-szkic8427-01-2020812
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018857
WSZYSTKO PO KOLEI Geo-szkic56.5314-05-2021824
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017858
Spacer Doliną Siedmiu Młynów Tematyczna57.5103-05-2020826
Zakład Opiekuńczy  Kückenmühle Tematyczna56.0216-05-202184
Przy szurze Przyrodnicza54.7219-05-202184
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014849
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016859
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201786
Chińskie powiedzenia i przysłowia Tematyczna55.7112-06-202184
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017835
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Tematyczna62.6630-04-2019869
Śladami Quistorpów Tematyczna55.0412-06-2020821
Jezioro Zmarłe Przyrodnicza71.6512-06-2020821
Zalew Siemianówka Krajoznawcza59.0205-06-202181
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018875
Ryzyk - Fizyk Tematyczna61.5104-05-2019831
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016885
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016886
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza58.6722-01-2018811
Keszerski Globus Polski Krajoznawcza55.2130-06-202180
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Przyrodnicza53.7123-05-2019843
WDŚ-21 Krajoznawcza61.3410-07-202184
GEOsfera Krajoznawcza58.5325-05-2019836
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Geo-szkic65.2829-07-2019810
Rezerwat przyrody Obary Przyrodnicza57.9808-06-2019824
Stargard już nie Szczeciński Krajoznawcza67.3610-06-2019823
Wrocław bez tradycji Krajoznawcza7420-08-202181
Ponidziańskie ślady przeszłości Krajoznawcza55.1818-06-2019812
Firlej - wyimki Geo-szkic7615-08-2020811
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018834
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014866
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-2018814
Niepokalanów Tematyczna6131-08-2020817
Sprzedam krowę Bojadła Krajoznawcza61.8303-09-2021815
GeoŚcieżka BOREK Przyrodnicza54.3721-07-2019811
Dębowy Las Przyrodnicza70.6826-04-2018823
Na skróty Przyrodnicza60.8430-09-2020836
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016823
BALANS Tematyczna55.2114-08-2019811
Ścieżka po byku! Tematyczna54.1911-11-2020816
Duża Ścieżka Świętej Jadwigi Tematyczna52.0214-11-2020721
Chorzowskie Trójstyki Tematyczna44.7118-09-2019727
Trasą biegu Tarnowskiego Tematyczna51.8821-11-2020722
JAK ZDOBYWANO DZIKI ZACHÓD Tematyczna52.8228-09-2019720
Rogata ścieżka Tematyczna49.7101-01-2021714
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018774
Redzkie Inicjatywy Tematyczna54.0204-12-2019717
Potwory Tematyczna47.3715-09-201873
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012758
FILIPINKI - TO MY dziewczyny ze Sz (...) Tematyczna50.5116-01-2021715
Karbiowskie krzyże Tematyczna48.714-12-2019739
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015750
Sztolnia nr 7 Tematyczna77.7627-03-2017723
Z Iwmali po Gryfinie Górny Taras Krajoznawcza50.1903-02-2021719
Przedwojenne wille Osiedla Ackerman (...) Tematyczna5213-03-2021723
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna70.3324-04-2017725
[SP] Street Art Południe Tematyczna49.6922-03-2021714
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017731
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147156
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014745
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015752
Wyimki miasta Lubycza Królewska Geo-szkic78.1922-03-2020710
Śladami inkwizytora Tematyczna55.1629-04-2021717
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-20177105
FABRYKA BENZYNY SYNTETYCZNEJ Krajoznawcza55.3301-04-202074
LAPIDARIA III Tematyczna67.503-05-2021710
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017728
Spacerem po Parku Krajoznawcza58.8206-05-202172
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017714
Olkuski skarb Krajoznawcza54.9407-05-2020717
Park Lisiniec Tematyczna47.0104-06-2021721
Praha by Černý Tematyczna52.1819-04-201972
Droga do szczęścia Tematyczna53.8422-06-202172
Bujakowskie ciekawostki Krajoznawcza47.8803-07-2021714
Vispereglia Krajoznawcza55.3516-05-201970
Dziwnów - pieszo i rowerem Krajoznawcza49.6803-07-202177
[POP] Popowice Tematyczna52.3404-07-202176
Nadwarciański odcinek MRU Tematyczna51.9821-07-2019714
Głazy Krasnoludków Krajoznawcza56.4725-07-2020714
RZEŹNIK Tematyczna56.6509-08-202176
[KN] Katarzyna ze Szczecina Tematyczna55.0130-08-202172
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Stary w Starachowicach Tematyczna51.3322-07-2019714
Spacerek z Olgą Tokarczuk Tematyczna45.0403-09-2021713
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018714
[LOST] Wałki Osobowickie Tematyczna53.526-09-2020719
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza49.3325-04-2018732
Wielkopolskie Westerplatte Krajoznawcza52.518-09-2020719
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018715
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-2018710
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-2018712
[ŁC] Łowcy Cieni Tematyczna49.8327-11-2019620
słono-wodne kesze Tematyczna40.8623-07-201960
Punkt Oporu Brusno Stare- wzgórze H (...) Tematyczna62.8624-11-202065
Kanał Mazurski Tematyczna40.0118-10-201967
Generacja Tematyczna30.1719-06-201865
Magiczna Werona Krajoznawcza42.6929-11-201667
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201866
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015667
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201863
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017657
Najpiękniejsze wille i pałace Szcze (...) Tematyczna42.5203-02-2021613
Gryfińskie ciekawostki Tematyczna44.5204-02-2021618
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013699
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017666
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna49.1713-09-2018619
Bajecznie! Tematyczna46.6830-12-2019624
SGK19 Dwa Pomorza ;) Tematyczna40.8301-01-202062
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-2015612
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015619
Zakrzewo Krajoznawcza46.3321-01-2020621
Parki i Pomniki Przyrody Miasta Police Przyrodnicza43.3424-01-2020617
BAŁKAŃSKIE TWIERDZE Krajoznawcza44.526-01-202060
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018661
Spacerem po Stegnie Tematyczna43.6809-04-2021623
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-2018632
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014655
POLSKA W RZYMIE Tematyczna41.6928-01-201960
Kampinoskie Szlaki - Wójcickiego Tematyczna21.6903-05-202161
Czas na Las Przyrodnicza43.8208-05-2021613
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Skowronów Krajoznawcza40.731-05-2020634
Traktem Królewskim przez Gniezno Krajoznawcza38.725-05-2021613
Lublin Stare Miasto Krajoznawcza48.6708-06-2021612
Pojezierze Świętokrzyskie Krajoznawcza41.5404-05-201968
ROZRUCHY przed Leśną Doliną Geo-szkic44.503-07-2020628
[RG] NAMYŚLIN -KOSTRZYN Krajoznawcza42.517-07-2020627
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016657
Błękitne Kamyczki z Kamionki Geo-szkic56.3408-07-202162
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Tematyczna44.1727-05-201969
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
Wybrzeże Umarłych Hoteli Tematyczna46.3211-07-202162
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016663
69 Dywizjon Rakietowy Tematyczna51.8128-07-2020614
Spacerkiem po Drawsku Pomorskim Krajoznawcza43.6902-08-202162
W gminie Kołbaskowo Krajoznawcza57.5110-06-2019610
Lublin Górki Czechowskie Krajoznawcza47.1707-08-202161
Gniezno dzielnica WINIARY Krajoznawcza39.5421-08-2020616
Nordic Walking Tematyczna39.5420-06-2019653
[LOST] W lesie drzew Przyrodnicza44.1715-08-2020631
[LOST] Sudoku Tematyczna46.9823-08-2020625
Pożegnanie wakacji #6 Tematyczna41.8428-08-202162
[WSCHOWA] WIERSZimki Tematyczna57.3414-07-2019617
Gorzowskie wieże ciśnień Tematyczna44.8307-09-2020612
Fortyfikacje Biskupiej Górki Tematyczna43.1704-09-202166
B-S / B-S ( alt ) Krajoznawcza47.6804-09-202160
Warszawskie ZOO Tematyczna39.3629-07-2019633
PAN SAMOCHODZIK I TAJEMNICA TAJEMNIC Krajoznawcza4508-09-202160
W_DAL Geo-szkic5702-08-201968
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Tematyczna41.1406-08-2019627
Arty KK Tematyczna41.0328-10-2020625
Gniezno Park Miejski Tematyczna40.8406-11-2020631
Sekrety Puszczy Przyrodnicza3506-09-2019513
Koszalińskie Wierzchołki Tematyczna34.8602-05-202053
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017547
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018566
Przyjazna geościeżka... Tematyczna40.6802-03-202152
Między niebem, a piekłem Tematyczna37.1814-03-2021516
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017530
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014546
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017531
Levada do Furado PR10 Krajoznawcza43.3114-12-201855
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015557
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014555
brak Tematyczna44.0215-12-2019531
Na skrzyżowaniu szlaków i kultur Krajoznawcza40.8403-05-2021512
Bobrowanie na Głęboczku Przyrodnicza38.9902-05-2020516
[CM] Szczecin Golęcino - Gocław Tematyczna38.3409-05-202157
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017519
Śladami posterunkowego Cieśli Tematyczna38.1615-04-2019526
Śladami legendy o panu Twardowskim Tematyczna32.8611-06-202151
XV Zawady Tematyczna36.1804-06-202158
Dębówka Krajoznawcza37.9914-06-202154
Odkrywamy Tychy - Śladami Powstań Ś (...) Tematyczna34.3601-07-2020527
Fabryka Marzeń Tematyczna36.8528-07-2020516
Oblicza Prawdy Tematyczna35.1727-07-202154
[LOST] JAR Tematyczna38.4915-08-2020534
[LOST] Misja Specjalna Tematyczna35.6614-08-2020525
[LOST] Serce czy Dusza Tematyczna36.3215-08-2020520
Osiedle Moniuszki Lublin Krajoznawcza36.5115-08-202154
Ogród botaniczny Przyrodnicza35.8522-08-202156
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018516
Mogiły Leśne Tematyczna35.507-07-2019516
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016546
Bełcze i Okolica Krajoznawcza34.3303-09-2021511
Bielskie fontanny Tematyczna35.8501-11-2020527
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015558


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis