Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 844 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Rowerowe Pomorze/ Rowerem po Pomorz (...) Krajoznawcza10774.829-04-201914174
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865039
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2179.8701-06-201632719
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530323
Obrońcy Galaktyki Tematyczna2583.5520-04-20192697
Zamki w Polsce Krajoznawcza1948.3422-09-20142656
Szlak Ariański Krajoznawcza172906-01-201925415
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182222
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1720.8214-11-20182203
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1972.6804-11-201321134
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1445.2219-05-201420710
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1418.0710-11-20182003
SZLAK HUSARII POLSKIEJ Krajoznawcza1073.1701-06-202016119
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1143.0824-09-201516047
ROK - Rowerowa Obwodnica Koszalina Krajoznawcza1234.817-06-201815921
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1571.802-09-20151576
Marian Tematyczna1262.3225-04-20151484
Murale Warszawy Tematyczna1079.0928-09-20191479
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314059
Park Krajobrazowy Lasy Janowskie / (...) Krajoznawcza1044.928-08-20201382
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613732
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212950
Miasto Murali Tematyczna856.5401-04-201812449
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna839.1404-10-20151174
Polskie szczyty Krajoznawcza1120.306-10-20151170
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Tematyczna764.7424-07-20191128
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411025
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710919
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510656
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510533
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna765.8823-02-201410323
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310264
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna740.8511-11-20181016
100-lecie Powstań Śląskich Tematyczna682.1815-08-201910142
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810023
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410058
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610032
Sopot(wy)imki Geo-szkic963.405-07-20189714
Gardzkie choinki Geo-szkic782.718-12-2020960
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119584
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015925
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168737
Dwory, parki i ogrody Tematyczna650.114-04-2018876
WODNY DÓŁ Przyrodnicza518.6610-09-20187918
63 dni Tematyczna574.1705-10-20197716
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015746
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna587.2622-04-2016716
Kotlina Turoszowska Krajoznawcza644.101-09-2019716
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177042
Szczęśliwa trzynastka Tematyczna464.1625-05-2019695
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna468.4414-11-20146912
S-Ł Tematyczna538.2508-06-20116620
Geostrada Tematyczna469.7628-09-20156617
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic640.4607-05-20186618
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156543
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-20186412
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Tematyczna393.7421-10-2018624
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza484.8718-06-20156217
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560122
Kamienne drogowskazy Tematyczna473.3318-06-20146015
Wyimki miasta Biała Podlaska Geo-szkic670.227-03-20206010
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145921
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145828
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175716
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza478.5127-04-2018574
Wartą do Poznania Krajoznawcza398.8524-01-20155727
Wielki K.MIL Geo-szkic413.5819-11-20155613
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
Kieleckie Pomniki Przyrody Przyrodnicza376.6201-05-2020545
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Krajoznawcza412.4823-06-2019536
Nosferatu Tematyczna456.6530-07-2017528
Powroty do przeszłości Tematyczna360.5818-06-2019512
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Krajoznawcza342.2106-04-20195021
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-20185018
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124938
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz Atrakcji Geo-szkic358.8616-08-20184913
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic48922-01-20184922
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Tematyczna344.8903-02-20194937
Łodzianin w.... Tematyczna365.7815-10-2019480
Wyimki miasta Łuków Geo-szkic525.3205-04-2020472
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza353.1210-09-20174714
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144623
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.6503-05-20154515
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174531
Szlak Napoleoński Tematyczna385.119-10-20194417
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna340.3209-09-2018441
MRU Tematyczna4417-09-2018449
Powstanie Warszawskie Tematyczna330.608-11-20134426
Warnijskie EŚki Geo-szkic436.6228-06-2019449
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184325
Wielkopolska Miedza Geo-szkic310.1326-07-2012434
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174316
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-20154215
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.9229-04-20144258
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144215
Urban Exploration Tematyczna315.4815-04-20164220
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154132
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna309.2924-01-2018415
Wyimki miasta Zamość Geo-szkic354.9305-12-2019409
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna313.329-11-20144011
Wyimki miasta Chełm Geo-szkic365.5805-12-2019408
Kapliczki słupowe Tematyczna277.5801-06-2020404
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144047
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna393.9926-07-20164018
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164030
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza275.9808-11-20153947
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163919
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163980
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna277.111-01-2017372
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna257.401-07-20173711
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153731
Schrony i Bunkry Miasta Police i bl (...) Tematyczna266.424-01-2020379
Wyimki miasta Międzyrzec Podlaski Geo-szkic421.8731-03-2020376
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
LEŚNA DOLINA Krajoznawcza290.1503-07-20203712
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163618
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093678
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183624
[29.02.20] Krajoznawcza282.2729-02-2020362
Kraina Barcji Bartenstein Krajoznawcza274.9331-01-20193615
Zanurz się w Zgierzu Krajoznawcza264.8917-06-20203612
Kamień na kamieniu Krajoznawcza267.1915-05-2019360
MurGos Krajoznawcza259.7324-10-20143646
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183616
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna272.925-06-20153523
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153535
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza293.629-08-20173522
Surowce skalne Krajoznawcza245.5122-05-2019350
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza265.0331-01-20153520
Czarna Zagrywka Tematyczna299.1715-10-20203514
Bajkowe Abecadło Tematyczna219.5606-05-20183554
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna243.4403-06-2018358
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza258.2815-06-20173420
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-20153415
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza251.7921-06-20163437
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153462
Rowerem wokół miasta Krajoznawcza248.8806-11-2020341
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153459
Białogardzkie wyimki Geo-szkic335.7606-06-20183317
Wyimki miasta Włodawa Geo-szkic291.7205-12-2019337
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153338
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173314
Wyimki miasta Tomaszów Lubelski Geo-szkic347.4925-02-2020334
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143344
Stawka większa niż życie Tematyczna239.1502-09-2020331
GeoŚcieżka - Do Wojdy Tematyczna224.2208-06-20193320
V-Projekt Tematyczna249.6822-03-20153325
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153241
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133242
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163117
Rejon Umocniony Hel Tematyczna241.0128-06-20183146
Kartka z kalendarza - październik Tematyczna29402-11-20183114
Rowerowa Matarnia i okolice Krajoznawcza238.7107-05-20203118
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123075
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017309
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza224.229-07-20173020
Malborskie Krzyżaki Geo-szkic284.1205-06-20203015
D I X I T Tematyczna208.1721-07-20203014
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183028
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162941
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172951
Mazowiecki Park Krajobrazowy Krajoznawcza206.6505-11-2020293
Twierdza Warszawa Tematyczna212.1806-10-20142928
Falubaz Tematyczna211.7118-08-2020293
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Krajoznawcza210.6520-06-2019294
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016298
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Krajoznawcza209.9803-08-2019290
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza215.4103-08-20162964
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
Wyimki miasta Krasnobród Geo-szkic289.7119-12-2019287
Wyimki miasta Lubartów Geo-szkic291.3617-01-2020286
POCZET KRÓLÓW POLSKICH Geo-szkic210.4406-05-20202815
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna230.1610-09-20172812
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Przyrodnicza194.5902-04-20192832
Szwajcaria Żerkowska Krajoznawcza183.4720-06-20202810
Rzeka Odra Rowerowo Krajoznawcza194.8216-07-2020281
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna194.0903-03-2018288
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162857
Extreme Warszawa Tematyczna258.9712-01-2015286
Wyimki miasta Krasnystaw Geo-szkic238.6805-12-20192713
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152749
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527162
Czę100chowa wita i żegna Tematyczna205.9603-06-20192711
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna217.1922-02-20162711
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-20142715
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142763
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna193.5710-12-20142726
Murowane Klimaty Krajoznawcza205.3425-01-20152752
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162739
Mały Wiedeń Krajoznawcza178.9725-12-20202615
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016264
Wyimki - miasta Kazimierz Dolny Geo-szkic229.8404-12-20192610
Wyimki miasta Łęczna Geo-szkic27329-12-2019269
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza182.0208-11-2018268
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142630
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142642
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142629
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142641
Korona Gór Polski Krajoznawcza287.4521-11-2014262
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182619
Gmina Gruta Krajoznawcza191.7111-08-20202612
Korona Wrocławskich Wzgórz Tematyczna195.514-08-2019262
Księżyc Geo-szkic168.627-09-2019255
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza208.9825-05-20152547
Wyimki miasta Nałęczów Geo-szkic22106-12-20192510
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172528
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172535
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014257
Wielki Kack - z historią w tle Krajoznawcza191.326-09-20202512
Podkowa Leśna: perełki architektoni (...) Krajoznawcza194.8219-10-20202514
Wyimki miasta Tarnogród Geo-szkic25206-01-2020243
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-20182414
Lądek-Zdrój Krajoznawcza168.8501-01-20192429
W drodze na Piekiełko Przyrodnicza183.4422-04-2019245
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624134
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152397
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162350
Świąteczne Iluminacje 2020 Tematyczna160.6212-12-20202332
Szlakiem Rzeźby Cmentarnej Tematyczna151.1106-05-2017233
ZAPOMNIANE MIEJSCA I CMENTARZE Krajoznawcza178.0117-11-2019236
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152326
Wyimki miasta Piaski Geo-szkic242.1716-01-20202315
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172350
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-20132311
Wyimki miasta Radzyń Podlaski Geo-szkic241.530-01-2020233
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172349
Wyimki miasta Tyszowce Geo-szkic241.515-02-2020231
Kirkuty Ziemi Gorzowskiej i okolic Tematyczna163.3503-03-2020232
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza176.2928-11-20152311
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152343
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-20162398
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Krajoznawcza160.924-07-2019232
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Tematyczna148.3229-08-2019231
SGK20 Zachodniopomorskie Tematyczna164.9625-12-2020220
Rejencja Gąbińska Krajoznawcza161.1818-10-2019223
Trakt Cesarski Krajoznawcza161.9626-12-20202215
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna160.7107-09-20182241
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122238
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172267
Wyimki miasta Zwierzyniec Geo-szkic23116-01-2020228
Wyimki miasta Bychawa Geo-szkic23106-02-20202211
Netzestellung Tematyczna161.8713-02-2020224
Religijna Ruda Tematyczna154.2805-01-20192239
PGR Krajoznawcza171.5222-09-20172223
Festiwal Jarocin Tematyczna151.2410-10-20192222
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Tematyczna145.0903-08-2019229
Puszcza Bydgoska Krajoznawcza177.1417-11-2019226
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza185.1410-08-2018216
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna136.1217-07-20182113
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182138
OK, JJ w ZG! Krajoznawcza157.1623-01-2020219
Wyimki miasta Opole Lubelskie Geo-szkic227.109-02-2020211
Tropiciel skarbów Przyrodnicza143.3603-10-20202111
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142141
Orientuj Się i Myśl Tematyczna141.4919-03-20192114
Siedleckie To i Owo Geo-szkic212.3830-04-20192113
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142123
KusfeLOVE wyimki Geo-szkic186.6313-06-20202113
GRABOWSKA TOCZKA Tematyczna158.3302-08-2020210
Sonnenburg/Słońsk - dawniej i dziś Tematyczna147.5703-09-2020219
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182128
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna164.9922-04-2017216
Ścieżka Dydaktyczna Witków Przyrodnicza148.6723-09-20192012
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162070
Ukryty Gdańsk Tematyczna154.4905-10-20192012
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015208
Wyimki miasta Puławy Geo-szkic176.805-12-20192010
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018207
Wyimki miasta Biłgoraj Geo-szkic209.0110-12-20192011
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018201
Wyimki miasta Józefów Geo-szkic203.420-12-20192015
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-20182013
Wyimki miasta Janów Lubelski Geo-szkic21017-01-20202011
Wyimki miasta Rejowiec Geo-szkic210.6720-01-20202015
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza145.0315-11-20182046
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142045
Wyimki miasta Terespol Geo-szkic21002-02-20202012
Wyimki miasta Bełżyce Geo-szkic21009-02-2020205
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Tematyczna134.810-03-20192018
Tropem Wilczym Tematyczna180.1628-02-20202021
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017209
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna152.6518-12-20172035
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142046
Dwory i Pałace Północnych Kaszub Tematyczna139.6320-06-20202016
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142050
Piękno Ziemi Gryfińskiej Krajoznawcza176.6710-06-2019207
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182029
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic20822-04-2018209
DWA JEZIORA Przyrodnicza140.6213-08-20192015
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018209
Szlakiem Gnieźnieńskich Kościołów Tematyczna134.2822-11-2020203
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161945
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151965
Dziwno-ścieżka Krajoznawcza155.0331-12-20191913
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151973
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna135.3814-05-20171922
Wyimki miasta Łaszczów Geo-szkic205.7723-02-2020191
Boczne leśne drogi Przyrodnicza138.0121-03-20201910
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141983
Góry Leluchowskie Przyrodnicza169.2911-05-2019192
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161934
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-20181915
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619115
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-20181910
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161941
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna122.9220-07-20151989
Dom grobów Tematyczna131.7810-08-2019192
W cieniu góry Brusno Krajoznawcza133.8622-11-2020180
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151870
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161876
Dalekie Obserwacje Krajoznawcza119.9103-10-2019181
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151830
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181817
Podróż linią kolejową Tematyczna132.6901-10-20131828
Zielonogórskie pomniki i rzeźby ple (...) Tematyczna134.8629-10-20191810
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017183
HERBY BYTOMIA Tematyczna137.5729-01-20201824
Wyimki miasta Kock Geo-szkic18930-01-2020187
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171819
Wyimki miasta Ryki Geo-szkic18916-02-2020182
Słowacki Raj Przyrodnicza157.7825-06-2017187
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171812
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Tematyczna131.8423-01-2019187
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161847
Poznajmy Regę Krajoznawcza166.1515-06-2020180
CZEmpiniacy Tematyczna123.8115-06-20191835
[RG] SZLAK WARTY Krajoznawcza132.6616-06-20201811
Starogardzkie Pętle Autobusowe Tematyczna136.515-08-20201813
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151841
W Żarach, w koszarach :) Tematyczna162.410-08-20191819
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161865
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161720
Landsberg an der Warthe Geo-szkic159.517-11-2020174
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-20161796
Detale Architektury Jastarni Geo-szkic161.3411-07-20181741
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171761
Tatry według Wanogi Krajoznawcza185.0210-09-2018175
Wyimki miasta Kraśnik Geo-szkic178.530-12-20191714
Wieże triangulacyjne Tematyczna13016-10-2018172
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.6805-10-20151725
Wyimki miasta Urzędów Geo-szkic178.529-01-2020179
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-20181722
Legendy Gminy Pilchowice Tematyczna120.6511-07-20201736
Ścieżka Zdrowia w Parku Leśnym Arko (...) Tematyczna113.6121-03-20201716
kolej Oława - Borek Strzeliński - B (...) Tematyczna121.8829-03-2020177
L Krajoznawcza137.8101-09-20171716
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza124.3226-10-2017175
Dawny Bomboskład Tematyczna126.6728-05-20201719
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161717
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171732
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Wyimki turystycznie wg Iwmali Tematyczna177.1605-06-2019170
WZGÓRZA PSZCZÓŁKOWSKIE Krajoznawcza128.1525-06-20201715
Młyny nadwarciańskie Tematyczna119.530-05-2019171
Śladami bielskiego street art'u Tematyczna119.2509-08-20201723
Szlak Gąski Tematyczna118.0601-11-20201735
SIEKIEREZADA Tematyczna123.3127-09-20191625
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018166
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151640
Wyimki miasta Szczebrzeszyn Geo-szkic162.7206-12-20191615
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-20171613
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181630
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-20151615
Berlin Krajoznawcza110.2608-07-2017169
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-20181618
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Tematyczna110.7529-01-20191637
Twierdza Grudziądz Tematyczna120.4925-05-20141638
Spacerkiem po Starogardzie Gdańskim Tematyczna118.2210-04-20161644
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Tematyczna150.5113-05-2019160
4x40 Tematyczna125.3418-05-20191616
Wokół jeziora Jamno Przyrodnicza121.1517-07-2020166
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Przyrodnicza108.9402-06-20191625
Rozbudowa Twierdzy Grudziądz Tematyczna113.3604-09-20201611
Wokół doliny udorki Krajoznawcza127.8412-08-20191624
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016169
Stawy paciorkowe Przyrodnicza129.0631-10-2020166
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna103.3829-09-20161557
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161519
Sekrety Zagórza Tematyczna81.124-10-20171544
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza106.5628-05-20181518
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151536
Wyimki miasta Frampol Geo-szkic152.5512-12-20191514
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131524
Wyimki miasta Parczew Geo-szkic157.528-01-2020157
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Krajoznawcza125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171519
Wyimki miasta Dołhobyczów Geo-szkic161.4606-03-2020151
Rudzkie kapliczki Tematyczna105.2313-01-20191539
Drzonkowskie Mosty Tematyczna109.3619-04-20201514
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Tematyczna96.4129-04-20191519
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161535
Cukrownia Klecina Krajoznawcza100.3809-06-2020157
D.U.P.A. Tematyczna106.8411-12-20171511
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161516
Zostań Rybakiem Tematyczna107.2213-05-20191555
Niedźwiadki szczęścia Tematyczna104.9120-07-20201516
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161561
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161545
Magiczne Czahary Przyrodnicza103.2422-07-20191513
Grzyby Polski Geo-szkic11401-09-20191512
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018148
Szlak Bitwy Warszawskiej 1920 r na (...) Tematyczna95.7616-11-2020140
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.5316-07-20181416
Jedyne w mieście Tematyczna107.3203-07-20181410
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161435
Mosty i wiadukty linii 175 Tematyczna103.1806-12-2019149
Kotlin Krajoznawcza95.2208-08-20181426
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131446
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131440
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna11013-09-20181424
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131425
Ścieżka w ruinie Krajoznawcza108.3205-01-20201418
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171440
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-20181414
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.4210-05-20171491
Święta Multi-Kulti Tematyczna102.315-03-20191421
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141445
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza98.2115-06-20181460
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161430
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-20161427
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141473
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Krajoznawcza119.8223-03-20191444
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141446
Rio: Tour Tematyczna98.0602-05-20191426
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161418
KJ Kolorowe Jeziorka Krajoznawcza100.911-06-20191410
PRO - PASMO ROWEROWE OLBRZYMY Tematyczna99.6915-06-2020142
Jezioro Winiary Przyrodnicza101.1817-05-20191423
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Tematyczna105.3118-06-20191416
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161416
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Krajoznawcza110.6126-04-20181419
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181417
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018148
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151432
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181332
Śladami Ewangelików Cieszyńskich Tematyczna89.4227-11-20201320
Świąteczne Zagłębie Tematyczna81.9201-01-20211313
Śląska Świąteczna Ścieżka 2020/21 Tematyczna82.1906-01-2021136
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151331
Zodiak Tematyczna155.518-02-2020132
Cmentarz Centralny Tematyczna96.0106-12-20141397
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza10122-07-20181312
Święta, Poznań i... Tematyczna93.6703-01-2021132
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171343
[12DŚBN] 2020/21 - ŁÓDŹ Tematyczna89.1705-01-20211326
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
SGK19 woj. wielkopolskie Tematyczna91.3530-12-2019139
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.8701-09-20151348
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171321
SGK19 Lubelszczyzna z nutką świętok (...) Tematyczna103.0219-01-2020130
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131345
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171320
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171327
Gorzowskie quizowanie Tematyczna130.8721-03-2020138
Wyimki miasta Stoczek Łukowski Geo-szkic145.2122-03-2020136
OC siadka we Wronkach Tematyczna9526-03-20201322
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171330
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-20161315
Słupia Geo-szkic89.8820-04-20201315
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141363
Senatorjóm Tematyczna111.8118-05-20201313
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.7104-03-20161322
Szczecińskie murale Tematyczna94.8504-06-2020139
Spacerkiem po Międzyzdrojach Tematyczna89.2506-06-2020138
Grudziądzkie ronda Tematyczna98.6701-05-20141348
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Krajoznawcza88.3902-05-20191329
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161360
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181348
Śladami Juliana Tuwima Tematyczna86.9215-06-20201329
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161391
SOLARNIA Przyrodnicza93.8319-06-20201322
[RG]Rowerowe Gorzowskie-Zielona Odra Krajoznawcza90.3918-07-2020134
Bitwa o Rawicz 1919r. Geo-szkic83.0803-11-20191314
Jezioro Radachowskie Przyrodnicza92.1917-07-2020134
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181321
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141319
Nad środkową Grabową Krajoznawcza98.4612-04-20181312
Miłków Tematyczna10506-09-2020132
W drodze do Rio Tematyczna90.3910-09-20201317
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-20181312
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Przyrodnicza98.8806-08-20191316
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna99.3111-04-20151343
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-201613114
Ścieżka Kynologiczna Tematyczna87.5227-09-20191240
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151243
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181228
Kozienickie zabytki Tematyczna87.0203-11-2019127
SGK20 Lubuskie Tematyczna82.2124-12-2020121
SGK20- Pomorskie Tematyczna95.8401-01-2021120
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161239
Spacerkiem po Czerwieńsku Krajoznawcza88.3328-12-2020124
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-20181226
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151239
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131268
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181224
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171235
Koszalińskie murale Tematyczna90.8428-04-20171232
Radomszczańskie skwery Tematyczna86.714-05-20171245
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.0821-05-20171234
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-201412111
Wybryki natury Przyrodnicza87.6726-12-20191210
Legendy# Tematyczna83.0422-02-20201222
Bitwa o benzynę Tematyczna91.3418-12-20151248
Koronkowa pętla Tematyczna89.1916-04-20201232
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Przyrodnicza93.9519-02-20191212
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna97.3618-07-20171217
Ptaki polskich wód Przyrodnicza86.0205-05-20201216
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Krajoznawcza97.3131-03-20191211
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Przyrodnicza79.0811-04-20191214
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181258
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141233
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181228
Wodospady Tematyczna103.1519-07-2019120
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna83.2407-05-20181240
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Krajoznawcza95.0307-08-20191211
Mamy Niepodległą Krajoznawcza78.5112-11-20201112
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181134
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151119
Jest takie miejsce Tematyczna106.1524-12-2019114
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.510-06-20181112
U źródeł Krajoznawcza84.0129-10-20191121
ŚWINOUJŚCIE, ZASADNICZO Krajoznawcza96.9814-01-2021110
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181127
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.0628-06-20151148
SGK 20 - kujawsko-pomorskie Tematyczna85.9708-01-2021113
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151138
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171149
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza90.1227-09-20181137
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
E-17A Koszalin Tematyczna81.3801-01-2020119
SGK19 woj. mazowieckie Tematyczna83.3502-01-2020116
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181141
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic90.7129-09-20181180
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7416-11-20181136
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-20181117
Wyimki miasta Józefów nad Wisłą Geo-szkic115.509-02-2020111
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151154
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Wyimki miasta Modliborzyce Geo-szkic119.1306-03-2020115
Świętokrzyskie Zaprasza Krajoznawcza96.2219-03-2020115
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-20191111
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161142
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161156
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141144
Spacer nasypem kolejki wąskotorowej Przyrodnicza81.0226-04-20201112
!! Welcome to Śliwnik !! Krajoznawcza85.8220-02-20191114
Koszalińskie ronda Tematyczna82.1721-02-20161153
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161143
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161122
Źródła na Ślęży Tematyczna80.320-05-2020116
Ciekawe miejsca ciekawe historie Po (...) Tematyczna79.8506-06-2020116
Spacerkiem po starówce Tematyczna76.5606-06-20201129
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161153
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181123
Kamień Pomorski pierwsza stolica Po (...) Krajoznawcza79.205-08-2020117
Wędrówki Sambora Tematyczna90.5112-06-2019113
Megality Łupawskie Tematyczna74.0711-08-20201112
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161145
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Krajoznawcza74.720-06-20191137
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161133
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Krajoznawcza87.9923-08-2020112
Cisów - Leśna Ścieżka Przyrodnicza Przyrodnicza81.0119-09-20201110
Kotarz - Beskid Śląski Krajoznawcza89.0405-10-20201114
Spacer po Kłecku Krajoznawcza8124-10-2020119
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161055
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Zwierzęta Żabiego Kraju - rowerowo Krajoznawcza79.6621-11-2020105
Białogardzkie Pętle Autobusowe Tematyczna83.117-03-2020105
SGK20 Lubelskie Tematyczna7623-12-2020100
GREG Tematyczna101.9803-07-2018103
Średniowieczne Bielsko Krajoznawcza71.7123-12-20201021
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161031
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181062
Wielcy Polacy Tematyczna88.3202-01-2021100
Alternatywny Dolny Śląsk - Biały Ko (...) Krajoznawcza79.6604-01-2021100
Wyimki miasta Izbica Geo-szkic88.405-12-20191017
Kesze od Świętego Mikołaja 2019 Tematyczna70.0205-12-2019102
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151065
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171040
WATAHA Tematyczna85.7817-09-20181020
Wyimki miasta Siedliszcze Geo-szkic10522-01-20201014
Wyimki miasta Annopol Geo-szkic10529-01-20201010
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151062
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171026
Symbole górnicze Tematyczna72.0229-04-20201021
ZAPACH CEBULI Krajoznawcza78.8103-05-20201017
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.1821-02-20161018
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171017
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171018
Zwiedzamy Karpacz Tematyczna69.7106-06-20201013
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141037
Wojna 1920 we Włocławku i okolicach Tematyczna74.8414-08-2020108
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181028
Żabi Kraj Krajoznawcza66.0615-06-20191030
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Krajoznawcza73.5216-06-20191035
BESTIARIUSZ GŁOGOWSKI Tematyczna76.8401-07-2020107
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
USTKA.travel Krajoznawcza80.1409-07-20191047
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181041
Rowerem Na Niebieskim Szlaku Krajoznawcza76.1816-09-20201014
Portal Przyrodnicza69.0414-09-2020106
Huta Kryształowa Krajoznawcza73.8208-08-2019105
SILESIA WITCHES PROJECT Tematyczna67.3831-10-20201027
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161046
Śladami Tamsel Tematyczna59.5514-12-202093
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011949
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015955
CZARTOWE POLE Przyrodnicza56.8915-11-2019912
SGK20 Podlaskie. Geo-szkic67.525-12-202096
Szlak kultury żydowskiej Tematyczna64.5528-12-2020911
Polacy w Odessie Tematyczna61.5622-11-201994
LAPIDARIA II Tematyczna72.7804-01-202193
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201892
Poligon na Brusie Tematyczna74.1306-09-2018936
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza83.6129-09-2018953
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Tematyczna73.0110-06-201996
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Krajoznawcza60.8919-09-201895
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic80.329-09-2018976
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017955
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-2013910
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018926
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015928
LOK - Leśna Osada Krywałd Tematyczna68.3219-02-2020937
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017929
LIDZBARK WARMIŃSKI Krajoznawcza67.3331-01-2019925
Litewskie wybrzeże Krajoznawcza63.0325-02-201990
28 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej Tematyczna69.6302-05-2020915
Ośrodek Oporu Jastarnia Krajoznawcza65.6828-02-2019966
Rugia Krajoznawcza66.3405-04-201992
Ku Pamięci Tematyczna60.8530-04-2019917
Mazurskie cmentarze Tematyczna59.3630-04-2019911
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016974
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018949
Zapomniane Cmentarze Gminy Dąbie +1 Tematyczna54.2227-06-202097
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Krajoznawcza65.3323-06-2019910
[LOST] Kot Kuer Tematyczna6426-09-202099
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201893
Rowerem Na Niebieskim Szlaku 2 Krajoznawcza67.8324-10-2020914
Bojanowski Tematyczna68.1620-07-2016929
SOŁOTWA Krajoznawcza73.4730-07-201995
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016949
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201884
JAZ TAKTYCZNY NA NOTECI Tematyczna70.3428-09-2019812
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016835
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128120
Dolinki Krakowskie Krajoznawcza58.6515-11-2019814
Rezerwat przyrody Brzyska Wola Krajoznawcza59.3316-11-201986
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016859
GARDZIENICE - Ośrodek Praktyk Teatr (...) Tematyczna54.7131-12-202081
LAPIDARIA Tematyczna63.6204-01-202183
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201588
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015849
SGK19: Górny i Dolny Śląsk + Lubuskie Tematyczna53.8530-12-201989
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017822
Wyimki miasta Rejowiec Fabryczny Geo-szkic8420-01-2020815
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna68.1829-10-201886
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Geowycieczki - Brześć Krajoznawcza55.0526-10-201880
Wyimki miasta Ostrów Lubelski Geo-szkic8427-01-202088
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018857
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017843
Spacer Doliną Siedmiu Młynów Tematyczna57.5103-05-2020821
Mała Czantoria Przyrodnicza64.4503-04-2019819
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014848
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016859
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201786
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017834
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Tematyczna62.6630-04-2019859
Śladami Quistorpów Tematyczna55.0412-06-2020813
Jezioro Zmarłe Przyrodnicza71.6512-06-2020819
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018870
Ryzyk - Fizyk Tematyczna61.5104-05-2019824
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016885
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016884
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza58.6722-01-2018811
Dziwnówek Krajoznawcza61.0107-07-2020810
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Przyrodnicza53.7123-05-2019841
GEOsfera Krajoznawcza58.5325-05-2019834
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Geo-szkic65.2829-07-2019810
Rezerwat przyrody Obary Przyrodnicza57.9808-06-2019821
Stargard już nie Szczeciński Krajoznawcza67.3610-06-2019816
Ponidziańskie ślady przeszłości Krajoznawcza55.1818-06-2019812
Firlej - wyimki Geo-szkic7615-08-202084
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018828
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014865
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-2018814
Niepokalanów Tematyczna6131-08-202089
GeoŚcieżka BOREK Przyrodnicza54.3721-07-201989
Dębowy Las Przyrodnicza70.6826-04-2018823
Na skróty Przyrodnicza60.8430-09-2020820
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016823
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.1716-08-201687
Ścieżka po byku! Tematyczna54.1911-11-202087
Duża Ścieżka Świętej Jadwigi Tematyczna52.0214-11-202077
Chorzowskie Trójstyki Tematyczna44.7118-09-2019726
Trasą biegu Tarnowskiego Tematyczna51.8821-11-202077
JAK ZDOBYWANO DZIKI ZACHÓD Tematyczna52.8228-09-2019717
Rozświetlone Police 2020 Tematyczna49.5311-12-2020711
KruK - kolorowe przystanki gminy Sę (...) Tematyczna52.8327-12-2020718
Rogata ścieżka Tematyczna49.7101-01-202175
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018768
Redzkie Inicjatywy Tematyczna54.0204-12-2019715
Potwory Tematyczna47.3715-09-201873
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012758
Karbiowskie krzyże Tematyczna48.714-12-2019736
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015748
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.3627-03-2017722
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.1124-04-2017725
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017731
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147152
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014745
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015751
Wyimki miasta Lubycza Królewska Geo-szkic78.1922-03-202073
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-2017797
FABRYKA BENZYNY SYNTETYCZNEJ Krajoznawcza55.3301-04-202072
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.3427-03-2018723
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017726
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017714
Olkuski skarb Krajoznawcza54.9407-05-2020715
Praha by Černý Tematyczna52.1819-04-201970
Vispereglia Krajoznawcza55.3516-05-201970
Nadwarciański odcinek MRU Tematyczna51.9821-07-2019714
Głazy Krasnoludków Krajoznawcza56.4725-07-202078
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Stary w Starachowicach Tematyczna51.3322-07-2019711
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018714
[LOST] Wałki Osobowickie Tematyczna53.526-09-2020710
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza49.3325-04-2018732
Wielkopolskie Westerplatte Krajoznawcza52.518-09-2020711
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018715
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-2018710
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-2018712
[ŁC] Łowcy Cieni Tematyczna49.8327-11-2019616
słono-wodne kesze Tematyczna40.8623-07-201960
Punkt Oporu Brusno Stare- wzgórze H (...) Tematyczna62.8624-11-202063
Kanał Mazurski Tematyczna40.0118-10-201965
Generacja Tematyczna30.1719-06-201864
Magiczna Werona Krajoznawcza42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201866
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015666
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.5214-08-2012642
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201863
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017655
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013698
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017664
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna49.1713-09-2018618
Bajecznie! Tematyczna46.6830-12-2019614
SGK19 Dwa Pomorza ;) Tematyczna40.8301-01-202062
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-2015612
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015619
Zakrzewo Krajoznawcza46.3321-01-2020612
BAŁKAŃSKIE TWIERDZE Krajoznawcza44.526-01-202060
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018656
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-2018629
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014654
POLSKA W RZYMIE Tematyczna41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Skowronów Krajoznawcza40.731-05-2020629
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.0413-08-2014649
ROZRUCHY przed Leśną Doliną Geo-szkic44.503-07-2020621
[RG] NAMYŚLIN -KOSTRZYN Krajoznawcza42.517-07-2020617
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016657
[LW] Las Wilczyński Krajoznawcza4618-07-2020614
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Tematyczna44.1727-05-201967
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016663
69 Dywizjon Rakietowy Tematyczna51.8128-07-202068
W gminie Kołbaskowo Krajoznawcza57.5110-06-2019610
Gniezno dzielnica WINIARY Krajoznawcza39.5421-08-202069
Nordic Walking Tematyczna39.5420-06-2019650
[LOST] W lesie drzew Przyrodnicza44.1715-08-2020611
[LOST] Sudoku Tematyczna46.9823-08-202068
[WSCHOWA] WIERSZimki Tematyczna57.3414-07-2019617
Gorzowskie wieże ciśnień Tematyczna44.8307-09-202065
Warszawskie ZOO Tematyczna39.3629-07-2019632
W_DAL Geo-szkic5702-08-201966
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Tematyczna41.1406-08-2019622
Arty KK Tematyczna41.0328-10-2020614
BALANS Tematyczna41.5314-08-201969
Gniezno Park Miejski Tematyczna40.8406-11-202067
Sekrety Puszczy Przyrodnicza3506-09-2019513
Koszalińskie Wierzchołki Tematyczna34.8602-05-202053
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017546
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018558
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017530
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014542
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017530
Levada do Furado PR10 Krajoznawcza43.3114-12-201855
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014555
brak Tematyczna44.0215-12-2019524
Bobrowanie na Głęboczku Przyrodnicza38.9902-05-2020511
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017518
Śladami posterunkowego Cieśli Tematyczna38.1615-04-2019524
Pojezierze Świętokrzyskie Krajoznawcza34.704-05-201957
Odkrywamy Tychy - Śladami Powstań Ś (...) Tematyczna34.3601-07-2020518
Fabryka Marzeń Tematyczna36.8528-07-2020515
[LOST] JAR Tematyczna38.4915-08-2020515
[LOST] Misja Specjalna Tematyczna35.6614-08-202059
[LOST] Serce czy Dusza Tematyczna36.3215-08-202059
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018516
Mogiły Leśne Tematyczna35.507-07-2019513
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016540
Bielskie fontanny Tematyczna35.8501-11-2020511
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015554


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis