Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 722 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865031
Rowerowe Pomorze/ Rowerem po Pomorzu Krajoznawcza3693.1429-04-20194784
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2179.8701-06-201632719
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530323
Obrońcy Galaktyki Tematyczna2583.5520-04-20192694
Zamki w Polsce Krajoznawcza1948.3422-09-20142656
Szlak Ariański Krajoznawcza172906-01-201925415
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182221
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1972.6804-11-201321134
LINIA ŚRODKOWEJ ODRY Geo-szkic1585.3414-11-20182043
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1416.8719-05-201420310
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1418.0710-11-20182002
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.0214-08-201416249
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1123.7724-09-201515743
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1540.1502-09-20151534
ROK - Rowerowa Obwodnica Koszalina Krajoznawcza1163.3417-06-201815021
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.4730-05-201314059
Murale Warszawy Tematyczna1018.228-09-20191387
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613732
Marian Tematyczna1165.5325-04-20151364
I ♥ PL Geo-szkic989.0801-06-201212950
Miasto Murali Tematyczna849.701-04-201812342
Polskie szczyty Krajoznawcza1147.5406-10-20151150
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Tematyczna764.7424-07-20191125
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411022
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710918
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna762.4304-10-20151062
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510656
Projekt Muminek Geo-szkic1063.7106-09-201510532
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.2709-11-201310263
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna740.8511-11-20181014
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna752.223-02-201410122
100-lecie Powstań Śląskich Tematyczna682.1815-08-201910130
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810021
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.3226-07-201410057
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.4926-08-201610032
Projekt PL Geo-szkic701.9525-05-20119583
Sopot(wy)imki Geo-szkic943.7305-07-20189514
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015925
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168736
Dwory, parki i ogrody Tematyczna642.614-04-2018864
WODNY DÓŁ Przyrodnicza518.6610-09-20187916
63 dni Tematyczna574.1705-10-2019778
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015745
Kotlina Turoszowska Krajoznawcza644.101-09-2019713
KATOWICKIE WYIMKI Geo-szkic702.2303-08-20177042
Szczęśliwa trzynastka Tematyczna464.1625-05-2019691
S-Ł Tematyczna553.6108-06-20116818
Warszawskie Cy Cusie Geo-szkic649.9607-05-20186716
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.5914-11-20146612
Leśne tropy Geo-szkic473.6428-04-20156544
Geostrada Tematyczna460.2828-09-20156517
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-20186410
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
Szlakiem Walk Partyzanckich Tematyczna393.7421-10-2018624
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna497.4622-04-2016615
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560117
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145921
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza459.8818-06-20155917
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145826
WROCimki Geo-szkic547.1431-12-20175716
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza478.5127-04-2018574
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.1618-06-20145611
Wielki K.MIL Geo-szkic413.5819-11-20155613
Granica II RP Geo-szkic408.4120-10-2014563
Wartą do Poznania Krajoznawcza391.3524-01-20155623
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Krajoznawcza404.3223-06-2019523
Nosferatu Tematyczna452.3230-07-2017518
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Nowa Ameryka Krajoznawcza342.2106-04-20195015
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-20185017
Powroty do przeszłości Tematyczna352.9118-06-2019502
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124937
Alterwyimki z Gdańska Geo-szkic48922-01-20184920
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Tematyczna344.8903-02-20194936
Łodzianin w.... Tematyczna365.7815-10-2019480
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.3809-03-20154713
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144621
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.6503-05-20154514
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174529
MRU Tematyczna4417-09-2018449
Powstanie Warszawskie Tematyczna330.608-11-20134424
Warnijskie EŚki Geo-szkic436.6228-06-2019448
Dłutowski Las Geo-szkic371.0908-06-20184322
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza323.1210-09-20174313
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174316
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.4629-11-20144211
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-2015429
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.9229-04-20144256
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144213
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154130
Wielkopolska Miedza Geo-szkic295.7926-07-2012414
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna317.8209-09-2018411
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna309.2924-01-2018412
Wyimki miasta Zamość Geo-szkic354.9305-12-2019404
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.3422-02-20164010
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144042
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna393.9926-07-20164019
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164030
Doliwa Geo-szkic338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza275.9808-11-20153944
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163916
Urban Exploration Tematyczna293.7315-04-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163980
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
Szlak Napoleoński Tematyczna336.119-10-2019379
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153731
Szybowiec Geo-szkic345.1610-07-20143755
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163617
PUNKT "G" najstarsza geościeżka. Geo-szkic262.1226-05-20093677
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna250.401-07-2017366
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183624
[29.02.20] Krajoznawcza274.629-02-2020360
MurGos Krajoznawcza259.7324-10-20143640
Men in Breslau Geo-szkic328.1724-02-20183615
Rowerowy Starogard Krajoznawcza255.2405-06-20183514
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna272.925-06-20153523
Wyimki miasta Chełm Geo-szkic309.7305-12-2019352
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153532
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna290.8218-05-2017357
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza293.629-08-20173521
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna255.7511-01-2017342
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza259.7315-06-20173418
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-20153410
Kraina Barcji Bartenstein Krajoznawcza259.9331-01-20193415
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza251.7921-06-20163437
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153461
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza256.731-01-20153419
Bajkowe Abecadło Tematyczna213.0606-05-20183444
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153459
Białogardzkie wyimki Geo-szkic335.7606-06-20183318
Wyimki miasta Włodawa Geo-szkic291.7205-12-2019332
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153337
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173314
Wyimki miasta Tomaszów Lubelski Geo-szkic347.4925-02-2020330
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.8216-11-20143344
GeoŚcieżka - Do Wojdy Tematyczna224.2208-06-20193318
V-Projekt Tematyczna249.6822-03-20153325
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153239
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133242
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163118
Kartka z kalendarza - październik Tematyczna29402-11-20183113
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna214.6103-06-2018312
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
Rejon Umocniony Hel Tematyczna233.6828-06-20183035
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123071
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017309
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza224.229-07-20173020
Twierdza Warszawa Tematyczna220.3506-10-20143028
Surowce skalne Krajoznawcza211.3422-05-2019300
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183025
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162938
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172950
Kamień na kamieniu Krajoznawcza21715-05-2019290
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Krajoznawcza210.6520-06-2019294
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016295
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Krajoznawcza209.9803-08-2019290
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza215.4103-08-20162962
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
Wyimki miasta Krasnobród Geo-szkic289.7119-12-2019282
Wyimki miasta Lubartów Geo-szkic291.3617-01-2020283
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna194.0903-03-2018285
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162855
Extreme Warszawa Tematyczna258.9712-01-2015286
Wyimki miasta Krasnystaw Geo-szkic238.6805-12-2019276
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152748
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527162
Czę100chowa wita i żegna Tematyczna205.9603-06-2019279
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna222.6610-09-20172711
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-20142715
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142758
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna193.5710-12-20142725
Murowane Klimaty Krajoznawcza205.3425-01-20152748
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162736
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.1627-12-20112642
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016264
Wyimki - miasta Kazimierz Dolny Geo-szkic229.8404-12-2019267
Wyimki miasta Łęczna Geo-szkic27329-12-2019267
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza182.0208-11-2018262
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142629
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142641
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142629
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Przyrodnicza179.4302-04-20192627
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142641
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182616
Korona Wrocławskich Wzgórz Tematyczna195.514-08-2019262
Księżyc Geo-szkic168.627-09-2019252
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza208.9825-05-20152544
Wyimki miasta Nałęczów Geo-szkic22106-12-2019257
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112519
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172527
Podziemna Gdynia Tematyczna211.4922-04-20142513
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172535
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014257
Korona Gór Polski Krajoznawcza278.9521-11-2014251
Wyimki miasta Tarnogród Geo-szkic25206-01-2020240
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-2018248
W drodze na Piekiełko Przyrodnicza183.4422-04-2019243
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624134
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152396
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162350
Szlakiem Rzeźby Cmentarnej Tematyczna151.1106-05-2017233
ZAPOMNIANE MIEJSCA I CMENTARZE Krajoznawcza178.0117-11-2019236
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152324
Wyimki miasta Piaski Geo-szkic242.1716-01-2020235
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172350
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-20132311
Wyimki miasta Radzyń Podlaski Geo-szkic241.530-01-2020232
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁO Geo-szkic168.1523-06-20172349
Wyimki miasta Tyszowce Geo-szkic241.515-02-2020230
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza176.2928-11-20152311
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152341
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-20162394
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Tematyczna148.3229-08-2019230
Rejencja Gąbińska Krajoznawcza161.1818-10-2019220
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122238
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172263
Wyimki miasta Zwierzyniec Geo-szkic23116-01-2020220
Wyimki miasta Bychawa Geo-szkic23106-02-2020225
PGR Krajoznawcza171.5222-09-20172220
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Tematyczna145.0903-08-2019227
Puszcza Bydgoska Krajoznawcza177.1417-11-2019226
Cmentarz Wojenny z 1914 Tematyczna172.821-07-20182134
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna136.1217-07-20182113
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna154.3707-09-20182137
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182134
OK, JJ w ZG! Krajoznawcza157.1623-01-2020215
Wyimki miasta Opole Lubelskie Geo-szkic227.109-02-2020211
Netzestellung Tematyczna154.5413-02-2020212
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142139
Festiwal Jarocin Tematyczna144.5710-10-20192115
Orientuj Się i Myśl Tematyczna141.4919-03-20192110
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142123
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182127
Ścieżka Dydaktyczna Witków Przyrodnicza148.6723-09-20192010
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162069
Ukryty Gdańsk Tematyczna154.4905-10-2019205
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015208
Wyimki miasta Puławy Geo-szkic176.805-12-2019208
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018203
Wyimki miasta Biłgoraj Geo-szkic209.0110-12-2019205
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018200
Wyimki miasta Józefów Geo-szkic203.420-12-2019202
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-20182013
Wyimki miasta Janów Lubelski Geo-szkic21017-01-2020204
Wyimki miasta Rejowiec Geo-szkic210.6720-01-2020205
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza145.0315-11-20182032
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142041
Wyimki miasta Terespol Geo-szkic21002-02-2020204
Wyimki miasta Bełżyce Geo-szkic21009-02-2020202
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152028
Jarocińska Kolej Dojazdowa Tematyczna134.810-03-2019207
Tropem Wilczym Tematyczna180.1628-02-2020205
Religijna Ruda Tematyczna140.605-01-20192039
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017206
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142046
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza149.8604-07-20142092
Siedleckie To i Owo Geo-szkic202.8830-04-20192012
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142049
Piękno Ziemi Gryfińskiej Krajoznawcza176.6710-06-2019206
RYDZYŃSKI LAS Geo-szkic173.1207-04-20182028
Zagadki Gdyńskie Geo-szkic20822-04-2018209
DWA JEZIORA Przyrodnicza140.6213-08-20192010
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018208
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161945
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151960
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151970
Wyimki miasta Łaszczów Geo-szkic205.7723-02-2020190
Kirkuty Ziemi Gorzowskiej i okolic Tematyczna135.6703-03-2020190
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141983
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna145.1518-12-20171934
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161931
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-20181911
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619113
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-20181910
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161941
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Krajoznawcza133.8924-07-2019190
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna122.9220-07-20151987
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151870
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161875
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza159.8110-08-2018185
Dalekie Obserwacje Krajoznawcza119.9103-10-2019181
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151827
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181815
Podróż linią kolejową Tematyczna132.6901-10-20131829
Zielonogórskie pomniki i rzeźby ple (...) Tematyczna134.8629-10-2019186
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017183
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna127.8814-05-20171819
Wyimki miasta Kock Geo-szkic18930-01-2020187
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171816
Wyimki miasta Ryki Geo-szkic18916-02-2020181
Słowacki Raj Przyrodnicza157.7825-06-2017187
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171812
Lądek-Zdrój Krajoznawcza12501-01-20191822
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Tematyczna131.8423-01-2019187
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161841
CZEmpiniacy Tematyczna123.8115-06-20191829
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna142.6622-04-2017186
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151840
W Żarach, w koszarach :) Tematyczna162.410-08-2019188
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161864
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161720
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-20161789
Detale Architektury Jastarni Geo-szkic161.3411-07-20181728
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171759
Tatry według Wanogi Krajoznawcza185.0210-09-2018174
Wyimki miasta Kraśnik Geo-szkic178.530-12-2019175
Wieże triangulacyjne Tematyczna13016-10-2018171
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.6805-10-20151723
Wyimki miasta Urzędów Geo-szkic178.529-01-2020174
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-20181720
Ścieżka Zdrowia w Parku Leśnym Arko (...) Tematyczna113.6121-03-2020171
L Krajoznawcza137.8101-09-20171716
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza124.3226-10-2017175
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161717
Góry Leluchowskie Przyrodnicza153.5211-05-2019171
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171732
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Młyny nadwarciańskie Tematyczna119.530-05-2019170
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018166
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151640
Wyimki miasta Szczebrzeszyn Geo-szkic162.7206-12-2019167
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.7724-02-20171622
Święta, Święta w Wielkopolsce 2019 Tematyczna110.928-12-20191617
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-20171611
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181626
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-20151615
Berlin Krajoznawcza110.2608-07-2017169
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-20181616
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Tematyczna110.7529-01-20191637
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.7215-08-20141671
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Tematyczna150.5113-05-2019160
4x40 Tematyczna125.3418-05-2019169
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią" Przyrodnicza108.9402-06-20191619
Wokół doliny udorki Krajoznawcza127.8412-08-20191614
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016169
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna103.3829-09-20161556
Rozdroża Wolności Tematyczna124.8515-05-20151559
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161516
Sekrety Zagórza Tematyczna81.124-10-20171544
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151536
Wyimki miasta Frampol Geo-szkic152.5512-12-2019156
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131520
HERBY BYTOMIA Tematyczna109.7329-01-20201515
Wyimki miasta Parczew Geo-szkic157.528-01-2020157
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Krajoznawcza125.112-11-2018150
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171516
Wyimki miasta Dołhobyczów Geo-szkic161.4606-03-2020150
Rudzkie kapliczki Tematyczna105.2313-01-20191539
Twierdza Grudziądz Tematyczna111.9925-05-20141535
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161535
D.U.P.A. Tematyczna106.8411-12-20171511
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161516
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161561
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161546
Magiczne Czahary Przyrodnicza103.2422-07-2019156
Grzyby Polski Geo-szkic11401-09-2019159
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018148
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.5316-07-20181415
(Nie)oczywisty Ostrów Wielkopolski Krajoznawcza107.3707-07-20181416
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza98.428-05-20181419
Jedyne w mieście Tematyczna107.3203-07-20181411
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.515-07-20171484
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161435
Kotlin Krajoznawcza95.2208-08-20181422
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131443
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131440
Dziwno-ścieżka Krajoznawcza111.231-12-2019142
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131425
Ścieżka w ruinie Krajoznawcza108.3205-01-20201411
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171437
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-2018146
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.4210-05-20171484
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141445
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza98.2115-06-20181458
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161430
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-20161427
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141472
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Krajoznawcza119.8223-03-20191424
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.2213-07-20141488
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141445
Rio: Tour Tematyczna98.0602-05-20191421
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161416
KJ Kolorowe Jeziorka Krajoznawcza100.911-06-2019142
Wyimki turystycznie wg Iwmali Tematyczna149.3205-06-2019140
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Tematyczna105.3118-06-20191414
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161414
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Krajoznawcza110.6126-04-20181417
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181415
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018143
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151430
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181331
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151329
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna105.9823-06-20151311
Zodiak Tematyczna155.518-02-2020130
Cmentarz Centralny Tematyczna96.0106-12-20141398
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza10122-07-2018138
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171338
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
SGK19 woj. wielkopolskie Tematyczna91.3530-12-2019137
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.8701-09-20151346
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171321
SGK19 Lubelszczyzna z nutką świętok (...) Tematyczna103.0219-01-2020130
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131345
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna109.312-06-20171331
Święta Multi-Kulti Tematyczna94.9715-03-20191314
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171320
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171324
Wyimki miasta Stoczek Łukowski Geo-szkic145.2122-03-2020130
OC siadka we Wronkach Tematyczna9526-03-2020133
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171327
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-20161315
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141361
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.7104-03-20161317
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161358
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181346
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161386
Bitwa o Rawicz 1919r. Geo-szkic83.0803-11-20191311
Jezioro Winiary Przyrodnicza94.1817-05-20191316
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181319
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141318
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-20181312
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Przyrodnicza98.8806-08-2019135
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-201613107
Dom grobów Tematyczna90.4110-08-2019130
Ścieżka Kynologiczna Tematyczna87.5227-09-20191233
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151241
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181224
Kozienickie zabytki Tematyczna87.0203-11-2019125
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161239
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-20181216
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna9413-09-20181221
Szczecin świeć się... świątecznie Tematyczna86.217-12-20191211
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.3424-08-2015128
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151239
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131268
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181221
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.8920-04-20171233
Koszalińskie murale Tematyczna90.8428-04-20171232
Radomszczańskie skwery Tematyczna86.714-05-20171240
Schrony i Bunkry Miasta Police Tematyczna85.8824-01-2020124
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.0821-05-20171233
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171214
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-201412107
Legendy# Tematyczna83.0422-02-2020126
Bitwa o benzynę Tematyczna91.3418-12-20151248
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...) Krajoznawcza8404-09-20171256
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Przyrodnicza93.9519-02-2019128
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141233
Rowerem Wokół Wielgowa Krajoznawcza97.3131-03-20191210
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Przyrodnicza79.0811-04-20191212
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181252
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
Wesołe miasteczko pod Panem Twardowskim Tematyczna89.8902-06-20191236
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141232
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181223
Nad środkową Grabową Krajoznawcza91.1312-04-2018125
Wodospady Tematyczna103.1519-07-2019120
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna83.2407-05-20181240
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.8211-04-20151241
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161145
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181132
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151119
Jest takie miejsce Tematyczna106.1524-12-2019112
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.510-06-20181111
U źródeł Krajoznawcza84.0129-10-20191112
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181128
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.0628-06-20151143
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna79.1901-03-20171166
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151136
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171148
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza90.1227-09-20181134
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
SGK19 woj. mazowieckie Tematyczna83.3502-01-2020112
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181135
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...) Geo-szkic90.7129-09-20181158
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7416-11-20181131
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-20181114
Wyimki miasta Józefów nad Wisłą Geo-szkic115.509-02-2020111
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151151
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Wyimki miasta Modliborzyce Geo-szkic119.1306-03-2020110
Świętokrzyskie Zaprasza Krajoznawcza96.2219-03-2020111
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-20191111
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.6727-08-20171184
Lubińskie W Geo-szkic89.6425-01-20161142
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161155
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141143
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna90.6918-07-20171116
!! Welcome to Śliwnik !! Krajoznawcza85.8220-02-20191113
Koszalińskie ronda Tematyczna82.1721-02-20161154
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161143
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161123
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Tematyczna71.3929-04-20191119
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Krajoznawcza71.2202-05-20191128
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161153
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181123
Wędrówki Sambora Tematyczna90.5112-06-2019113
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161144
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161128
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.6220-05-20181012
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161054
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111035
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Białogardzkie Pętle Autobusowe Tematyczna83.117-03-2020101
Podania i legendy Zagłębia Tematyczna69.8306-07-20181042
GREG Tematyczna101.9803-07-2018103
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161031
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181042
Mosty i wiadukty linii 175 Tematyczna71.5306-12-2019105
Wyimki miasta Izbica Geo-szkic88.405-12-2019107
Kesze od Świętego Mikołaja 2019 Tematyczna70.0205-12-2019100
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151041
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151064
E-17A Koszalin Tematyczna73.0401-01-2020104
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171039
WATAHA Tematyczna85.7817-09-20181016
Wyimki miasta Siedliszcze Geo-szkic10522-01-2020105
Wyimki miasta Annopol Geo-szkic10529-01-2020105
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151062
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171021
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.1821-02-20161019
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.6707-10-20171036
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171017
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171016
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141034
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181026
Żabi Kraj Krajoznawcza66.0615-06-20191021
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Krajoznawcza73.5216-06-20191032
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Krajoznawcza68.0320-06-20191033
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
USTKA.travel Krajoznawcza80.1409-07-20191026
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181036
Huta Kryształowa Krajoznawcza73.8208-08-2019104
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161046
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011949
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015955
CZARTOWE POLE Przyrodnicza56.8915-11-201993
Polacy w Odessie Tematyczna61.5622-11-201994
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201892
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza83.6129-09-2018941
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Tematyczna73.0110-06-201994
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Krajoznawcza60.8919-09-201895
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...) Geo-szkic80.329-09-2018953
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017944
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-201398
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018919
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015928
Gorzowskie quizowanie Tematyczna90.5321-03-202090
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015934
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017929
Litewskie wybrzeże Krajoznawcza63.0325-02-201990
Ośrodek Oporu Jastarnia Krajoznawcza65.6828-02-2019950
Eka z Łazarza Tematyczna65.4916-03-2019921
Rugia Krajoznawcza66.3405-04-201992
Ku Pamięci Tematyczna60.8530-04-2019917
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016971
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018944
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Krajoznawcza65.3323-06-201999
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201890
Bojanowski Tematyczna68.1620-07-2016927
SOŁOTWA Krajoznawcza73.4730-07-201994
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016924
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016944
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201884
JAZ TAKTYCZNY NA NOTECI Tematyczna70.3428-09-201986
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016836
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128114
Dolinki Krakowskie Krajoznawcza58.6515-11-201988
Rezerwat przyrody Brzyska Wola Krajoznawcza59.3316-11-201984
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016859
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201588
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015844
SGK19: Górny i Dolny Śląsk + Lubuskie Tematyczna53.8530-12-201985
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017822
Wyimki miasta Rejowiec Fabryczny Geo-szkic8420-01-202085
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Geowycieczki - Brześć Krajoznawcza55.0526-10-201880
Wyimki miasta Ostrów Lubelski Geo-szkic8427-01-202088
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018857
Boczne leśne drogi Przyrodnicza5821-03-202085
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017834
LIDZBARK WARMIŃSKI Krajoznawcza58.3331-01-2019819
Mała Czantoria Przyrodnicza64.4503-04-2019815
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014846
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016859
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201786
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017834
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Tematyczna62.6630-04-2019853
Mazurskie cmentarze Tematyczna52.6930-04-2019811
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018865
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016883
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016883
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza58.6722-01-2018811
Zostań Rybakiem Tematyczna58.0213-05-2019837
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Przyrodnicza53.7123-05-2019837
GEOsfera Krajoznawcza58.5325-05-2019825
Kamienne Drogowskazy gminy Białogard Geo-szkic65.2829-07-201986
Stargard już nie Szczeciński Krajoznawcza67.3610-06-201989
Historyczny Sulechów Krajoznawcza60.8625-12-2018812
Ponidziańskie ślady przeszłości Krajoznawcza55.1818-06-2019810
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018826
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014863
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-2018813
GeoŚcieża BOREK Przyrodnicza54.3721-07-201986
Dębowy Las Przyrodnicza70.6826-04-2018821
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016823
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Krajoznawcza64.2507-08-201986
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.1716-08-201687
Wejherowskie Kościoły Tematyczna51.0225-05-2018717
Chorzowskie Trójstyki Tematyczna44.7118-09-2019724
JAK ZDOBYWANO DZIKI ZACHÓD Tematyczna52.8228-09-201979
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018753
Redzkie Inicjatywy Tematyczna54.0204-12-201978
Potwory Tematyczna47.3715-09-201873
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012758
Karbiowskie krzyże Tematyczna48.714-12-2019733
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015747
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.3627-03-2017722
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.1124-04-2017725
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna59.1829-10-201874
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017730
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147148
Wybryki natury Przyrodnicza49.6726-12-201974
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014745
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015750
Wyimki miasta Lubycza Królewska Geo-szkic78.1922-03-202070
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-2017790
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.3427-03-2018721
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017725
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017714
Praha by Černý Tematyczna52.1819-04-201970
Ryzyk - Fizyk Tematyczna54.1804-05-2019715
Vispereglia Krajoznawcza55.3516-05-201970
Nadwarciański odcinek MRU Tematyczna51.9821-07-201978
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Stary w Starachowicach Tematyczna51.3322-07-201977
Zielone Serce Puszczy Geo-szkic61.5219-05-2018713
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza49.3325-04-2018728
Śladami Litwosa Tematyczna51.8408-05-2018711
Czarne Serce Puszczy Geo-szkic61.1919-05-2018714
Niebieskie Serce Puszczy Geo-szkic64.1616-05-201879
Czerwone Serce Puszczy Geo-szkic71.8316-05-201879
[ŁC] Łowcy Cieni Tematyczna49.8327-11-2019612
słono-wodne kesze Tematyczna40.8623-07-201960
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Tematyczna6330-05-2018666
Kanał Mazurski Tematyczna40.0118-10-201962
Magiczna Werona Krajoznawcza42.6929-11-201666
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201862
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015663
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.5214-08-2012642
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201861
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017654
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013696
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017663
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna49.1713-09-2018614
SGK19 Dwa Pomorza ;) Tematyczna40.8301-01-202060
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-2015611
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015619
Zakrzewo Krajoznawcza46.3321-01-202062
BAŁKAŃSKIE TWIERDZE Krajoznawcza44.526-01-202060
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018648
LOK - Leśna Osada Krywałd Tematyczna44.9919-02-2020615
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-2018621
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014659
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014653
POLSKA W RZYMIE Tematyczna41.6928-01-201960
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.0413-08-2014646
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016657
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Tematyczna44.1727-05-201962
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016663
W gminie Kołbaskowo Krajoznawcza50.0110-06-201965
Nordic Walking Tematyczna39.5420-06-2019638
[WSCHOWA] WIERSZimki Tematyczna57.3414-07-201969
Warszawskie ZOO Tematyczna39.3629-07-2019628
W_DAL Geo-szkic5702-08-201964
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Tematyczna41.1406-08-2019612
Sekrety Puszczy Przyrodnicza3506-09-201959
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017544
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.8503-02-2017592
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Tematyczna47.3406-09-201851
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018546
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017528
Parki i Pomniki Przyrody Miasta Police Przyrodnicza36.1724-01-202054
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.3309-10-2015546
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014542
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017529
Levada do Furado PR10 Krajoznawcza43.3114-12-201855
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015555
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014554
brak Tematyczna44.0215-12-2019513
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017518
Śladami posterunkowego Cieśli Tematyczna38.1615-04-2019520
Pojezierze Świętokrzyskie Krajoznawcza34.704-05-201957
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018516
Mogiły Leśne Tematyczna35.507-07-201953
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016535
BALANS Tematyczna34.5314-08-201955
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015550


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis