Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 1073 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Rowerowe Pomorze/ Rowerem po Pomorz (...)Krajoznawcza1109129-04-201914624
Szlak Orlich GniazdKrajoznawcza4785.0428-05-201865047
Wschodni Szlak RowerowyGreenVeloKrajoznawcza2179.8701-06-201632720
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...)Krajoznawcza2367.1920-04-201530327
Obrońcy GalaktykiTematyczna2583.5520-04-20192697
Zamki w PolsceKrajoznawcza1955.1822-09-20142668
Szlak AriańskiKrajoznawcza172906-01-201925415
Kampinoskie ścieżkiKrajoznawcza1520.3221-03-20212415
Turystyczne Tajemnice PodkarpaciaKrajoznawcza1601.7130-08-20182222
LINIA ŚRODKOWEJ ODRYGeo-szkic1720.8214-11-20182203
Pałace i Dwory WielkopolskiTematyczna1492.9319-05-201421410
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...)Krajoznawcza1972.6804-11-201321134
100 lecie Powstania WielkopolskiegoTematyczna1425.0710-11-20182013
MOBILNA GEOŚCIEŻKATematyczna1200.6324-09-201516952
Murale WarszawyTematyczna1229.8128-09-201916817
Główny Szlak BeskidzkiKrajoznawcza1625.6202-09-20151646
SZLAK HUSARII POLSKIEJKrajoznawcza1073.1701-06-202016128
MarianTematyczna1349.6725-04-20151584
WLKP TEJ!Geo-szkic1040.4730-05-201314067
Park Krajobrazowy Lasy Janowskie / (...)Krajoznawcza1044.928-08-20201382
Wyimki ze SzczecinaTematyczna1558.6128-09-201613739
I ♥ PLGeo-szkic989.0801-06-201212950
Wieże ciśnień- odznaki PTTKTematyczna902.3504-10-20151264
Sopot(wy)imkiGeo-szkic1175.6705-07-201811822
Polskie szczytyKrajoznawcza1120.306-10-20151170
Śladami ks. St. WyszyńskiegoTematyczna764.7424-07-20191128
Nieśmiertelni 39Tematyczna766.7309-09-201411026
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica LubinaTematyczna910.1708-05-201710919
GeostradaTematyczna755.828-09-201510720
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510656
Projekt MuminekGeo-szkic1063.7106-09-201510536
Miasto Murali Tematyczna720.8101-04-201810557
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...)Tematyczna765.8823-02-201410323
Projekt OberschlesienGeo-szkic767.2709-11-201310264
Wrocław - miasto stu mostówTematyczna740.8511-11-20181019
100-lecie Powstań ŚląskichTematyczna682.1815-08-201910147
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...)Przyrodnicza869.710-11-201810025
PROJEKT GRYFGeo-szkic769.3226-07-201410058
Wyimki z GdańskaGeo-szkic1016.4926-08-201610038
371Geo-szkic807.5319-09-2021988
Gardzkie choinkiGeo-szkic782.718-12-2020966
Projekt PLGeo-szkic701.9525-05-20119584
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...)Tematyczna727.0328-08-2015925
Szlak Architektury Drewnianej - cz. 1Tematyczna647.2323-04-2021900
Pętla BobrowickaKrajoznawcza813.7413-02-20168737
Dwory, parki i ogrodyTematyczna650.114-04-2018876
Kotlina TuroszowskaKrajoznawcza731.5401-09-2019818
WODNY DÓŁPrzyrodnicza518.6610-09-20187919
63 dniTematyczna574.1705-10-20197720
Mrocznie i KlimatycznieTematyczna631.622-04-2016766
Skarb LeśnikaPrzyrodnicza530.6512-06-2015746
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONETematyczna490.4614-11-20147213
Miejsca Pamięci Narodowej powiatu z (...)Tematyczna494.804-07-2021712
KATOWICKIE WYIMKIGeo-szkic702.2303-08-20177052
Szczęśliwa trzynastkaTematyczna464.1625-05-2019695
Warszawskie Cy CusieGeo-szkic649.307-05-20186720
S-ŁTematyczna538.2508-06-20116620
Leśne tropyGeo-szkic473.6428-04-20156544
Dawne Ścieżki w Lasach OliwskichKrajoznawcza511.820-05-20186412
WIRTUALNA GEOŚCIEŻKATematyczna255.7819-03-20226418
POLSKIE SKRZYDŁATematyczna437.828-08-20216424
Sukkub InO 2014 - Skarby WalhalliTematyczna534.5918-01-20156426
Kamienne drogowskazyTematyczna494.6718-06-20146315
Śladami dawnych kultur i religiiKrajoznawcza493.5318-06-20156320
Szlakiem Walk PartyzanckichTematyczna393.7421-10-2018624
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓWTematyczna450.8728-06-201560125
Wyimki miasta Biała PodlaskaGeo-szkic670.227-03-20206016
Rower Trail DłubniaKrajoznawcza555.0115-05-20145922
Starogardzkie kastyTematyczna579.3117-10-2021597
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...)Krajoznawcza493.5127-04-2018595
Osiedle Wilga i okoliceTematyczna444.3412-11-20145830
WROCimkiGeo-szkic547.1431-12-20175719
Kapliczki słupoweTematyczna394.5201-06-2020574
Rowerem przez MRU - południeKrajoznawcza401.8130-04-2022562
Granica II RPGeo-szkic408.4120-10-2014564
Kieleckie Pomniki PrzyrodyPrzyrodnicza376.6201-05-2020545
Historyczne ciekawostki Rudy ŚląskiejTematyczna379.7503-02-20195441
Szczecińskie MozaikiTematyczna380.0807-02-20215314
Zapomniane Cmentarze gminy BiałogardKrajoznawcza412.4823-06-2019536
Powroty do przeszłościTematyczna377.7418-06-2019532
Mozaiki miast i miasteczekTematyczna364.1718-10-2021531
NosferatuTematyczna456.6530-07-2017528
[SM] Smocze MalowankiTematyczna377.8409-02-20215112
Tour de ŁagiszaTematyczna390.8817-03-20155155
Nowa AmerykaKrajoznawcza342.2106-04-20195021
Hurt i detalTematyczna336.1630-01-20185018
Krajoznawca-Turysta Ziemi TarnogórskiejKrajoznawcza335.8223-01-20124938
ŁKA czyli Łódzki Kalendarz AtrakcjiGeo-szkic358.8616-08-20184919
Alterwyimki z GdańskaGeo-szkic48922-01-20184928
Łodzianin w....Tematyczna365.7815-10-2019481
Wyimki miasta ŁukówGeo-szkic532.1605-04-2020484
Puszcza BukowaPrzyrodnicza348.3103-05-20154716
Szczecin oczami IwmaliKrajoznawcza353.1210-09-20174717
Rowerowa Obwodnica BiałegostokuKrajoznawcza322.4802-06-2021475
Wartą do PoznaniaKrajoznawcza327.8624-01-20154727
Przedwojenne prawobrzeżeTematyczna354.7109-03-20154713
BiałogardzimkiTematyczna476.5506-06-20184618
Zachodniopomorskie relaxowanieTematyczna358.3209-09-2018461
Szlakiem Renesansu LubelskiegoKrajoznawcza310.1314-02-20144624
Rowerowa Obwodnica Nowego TomyslaGeo-szkic398.6111-09-2021465
Powstanie WarszawskieTematyczna338.108-11-20134526
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174534
Nadgoplańska Obwodnica Rowerowo Tu (...)Krajoznawcza344.3731-07-2021459
Szlak NapoleońskiTematyczna385.119-10-20194420
MRUTematyczna4417-09-20184414
Warnijskie EŚkiGeo-szkic436.6228-06-2019449
Dłutowski LasGeo-szkic371.0908-06-20184332
Wrocławski Węzeł KolejowyKrajoznawcza353.3613-08-20154333
Wielkopolska MiedzaGeo-szkic310.1326-07-2012434
These bOObs are made for walkingPrzyrodnicza410.8831-12-20174319
Zielonogórskie RondaTematyczna323.6405-09-2021439
Ulicami Moich KrzyżownikKrajoznawcza315.3107-11-20154215
Osobliwości Przyrody na LubelszczyźniePrzyrodnicza273.5825-06-20144215
Urban ExplorationTematyczna315.4815-04-20164220
Kalwaria na Górze Świętej AnnyKrajoznawcza297.7321-02-20214149
Rowerem przez MRU - północKrajoznawcza280.1230-04-20224112
Kamień na kamieniuKrajoznawcza303.3715-05-2019411
49 WOJEWÓDZTWTematyczna309.2924-01-2018415
Wyimki miasta ZamośćGeo-szkic354.9305-12-20194014
Wojna pozycyjna nad Rawką i BzurąTematyczna313.329-11-20144011
Wyimki miasta ChełmGeo-szkic365.5805-12-20194014
19E (część południowa)Geo-szkic294.0815-03-2021405
Twierdza KostrzynTematyczna301.2320-04-20214020
Tropem WilczymTematyczna372.5328-02-20204023
DLKPrzyrodnicza328.9621-10-20144047
Szlak Jezior KociewskichTematyczna282.208-08-20164030
DoliwaGeo-szkic338.3402-05-20153916
Poznaj Mińsk MazowieckiKrajoznawcza275.9808-11-20153947
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...)Tematyczna284.3629-09-20163920
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTWKrajoznawcza270.2615-04-20163980
Śladami Hydrierwerke PölitzTematyczna261.602-02-2014384
Kraina Barcji BartensteinKrajoznawcza293.2631-01-20193818
Busko i okoliceKrajoznawcza314.8123-05-20163813
Nie mam czasu, jadę czołgiem!Tematyczna276.7611-01-2017372
Cegłowskie wojażeKrajoznawcza264.9423-09-20153736
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiejTematyczna257.401-07-20173714
Gąsawka od źródeł do ujściaPrzyrodnicza308.2127-09-20153737
Schrony i Bunkry Miasta Police i bl (...)Tematyczna266.424-01-20203713
Wyimki miasta Międzyrzec PodlaskiGeo-szkic421.8731-03-20203716
SzybowiecGeo-szkic345.1610-07-20143756
Wieże Ciśnień miast i miasteczekTematyczna258.0424-05-2021371
LEŚNA DOLINAKrajoznawcza290.1503-07-20203718
Surowce skalneKrajoznawcza259.1922-05-2019371
Trzebiechowskie krajobrazyPrzyrodnicza285.2906-10-20163622
PUNKT "G" najstarsza geościeżka.Geo-szkic262.1226-05-20093680
RS- Scieżka ichtiologicznaTematyczna281.0929-11-20183624
[29.02.20]Krajoznawcza282.2729-02-2020362
MurGos Krajoznawcza259.7324-10-20143646
Men in BreslauGeo-szkic328.1724-02-20183621
Stawka większa niż życieTematyczna258.6702-09-2020367
Wzgórzami TrójmiastaKrajoznawcza278.5522-04-2022364
Szlakiem Partyzanckim Puszczy SolskiejTematyczna232.4618-05-2017359
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolicKrajoznawcza293.629-08-20173522
HrubimkiGeo-szkic386.6605-06-2021357
Lasy Puszczy nad DrawąKrajoznawcza277.1805-01-2015355
Piękno Puszczy WkrzańskiejPrzyrodnicza265.0331-01-20153520
Czarna ZagrywkaTematyczna299.1715-10-20203516
Bajkowe AbecadłoTematyczna219.5606-05-20183557
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...)Tematyczna243.4403-06-2018359
Patroni ulic na starym PogodnieTematyczna324.9921-02-2021349
Detale z MarienwerderKrajoznawcza302.0102-04-2022349
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza258.2815-06-20173422
Szlakiem Linii MołotowaTematyczna217.7224-11-20153417
Katowickie muraleTematyczna233.206-10-20213420
Solec Kujawski RumcajsaKrajoznawcza251.7921-06-20163440
Zabytkowe pompy SzczecinaTematyczna255.2322-01-20153464
Rowerem wokół miastaKrajoznawcza248.8806-11-2020342
Demony SłowianTematyczna250.9913-04-20153461
Wyimki miasta WłodawaGeo-szkic291.7205-12-2019339
Kesze Na NiedzielęTematyczna231.1203-04-20213312
TOUR DE BŁONIEKrajoznawcza216.9424-10-20153339
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...)Tematyczna230.9211-07-20173314
Wyimki miasta Tomaszów LubelskiGeo-szkic347.4925-02-2020338
SKGK PRZYGODAGeo-szkic263.8216-11-20143346
GeoŚcieżka - Do WojdyTematyczna224.2208-06-20193327
V-ProjektTematyczna249.6822-03-20153326
Legendy Góry i okolicTematyczna274.516-11-2021332
Rejon Umocniony HelTematyczna249.1728-06-20183255
M.I.L.F.Tematyczna308.8322-05-20213211
Szlak Zachodniej WielkopolskiKrajoznawcza253.8228-08-20153217
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...)Krajoznawcza235.8724-09-20153247
Śladami Jakuba WędrowyczaKrajoznawcza217.4222-11-20133243
FalubazTematyczna233.8818-08-20203211
Rzeka Odra Rowerowo Krajoznawcza223.516-07-2020321
D I X I TTematyczna222.8421-07-20203220
Wiadukty i mosty berlinkiTematyczna242.7623-11-20163117
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury"Tematyczna218.6202-04-2017319
Kartka z kalendarza - październikTematyczna29402-11-20183114
Rowerowa Matarnia i okoliceKrajoznawcza238.7107-05-20203121
15-lecie OC "Park Stefana Żeromskiego"Przyrodnicza235.0625-05-20213113
[WO44] - Wojenna odyseja 1944Tematyczna264.8328-09-20213110
LAS TECHNIKIPrzyrodnicza226.3120-08-20133062
LubimkiKrajoznawcza336.7525-12-2021305
D.A.G. ChristianstadtTematyczna267.5505-04-20123076
NetzestellungTematyczna221.3713-02-20203011
Między KOcinką a Białą OKsząKrajoznawcza224.229-07-20173023
Malborskie KrzyżakiGeo-szkic284.1205-06-20203028
Twierdza WarszawaTematyczna221.8406-10-20143028
SZLAK JASKINIOWCÓWTematyczna247.4923-04-20183028
[SKD] Szlakiem Kościołów Drewnianyc (...)Krajoznawcza226.1429-04-2022293
Częstochowa z Góry - Kolejowe KlimatyTematyczna280.6612-08-20172917
Spacerkiem po Siedlcach i okolicyKrajoznawcza207.7501-03-20162943
Kanał BydgoskiTematyczna205.9429-11-20172952
Mazowiecki Park KrajobrazowyKrajoznawcza206.6505-11-2020299
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...)Krajoznawcza210.6520-06-2019297
W krainie ThorgalaTematyczna232.6225-06-2016298
Extreme WarszawaTematyczna268.9712-01-2015296
Dwudziestu Siedmiu AniołówTematyczna267.3326-07-20162918
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICHKrajoznawcza209.9803-08-2019292
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza215.4103-08-20162967
Linia MołotowaKrajoznawcza241.4311-05-2015289
Wyimki miasta KrasnobródGeo-szkic289.7119-12-20192811
Wyimki miasta LubartówGeo-szkic291.3617-01-20202813
Szlakiem rudzkich krzyżyTematyczna193.8328-03-20212821
POCZET KRÓLÓW POLSKICHGeo-szkic210.4406-05-20202817
Ścieżka z Cisem DonnersmarckaPrzyrodnicza194.5902-04-20192833
Międzyrzec wczoraj i dziśGeo-szkic278.2601-06-20212810
Szwajcaria ŻerkowskaKrajoznawcza183.4720-06-20202811
Linia kolejowa nr 37Tematyczna194.0903-03-2018288
Korona Gór PolskiKrajoznawcza305.5221-11-2014283
Pustynne Miraże.Przyrodnicza219.4507-06-20162862
Wyimki miasta KrasnystawGeo-szkic238.6805-12-20192717
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...)Krajoznawcza189.103-08-20152750
Mali mieszkańcy lasuPrzyrodnicza188.105-09-201527162
Czę100chowa wita i żegnaTematyczna205.9603-06-20192712
Gdzie Gnomy Mówią DobranocTematyczna245.8420-05-2022276
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...)Tematyczna217.1922-02-20162712
Projekt LHSTematyczna201.211-09-20142715
Park Krajobrazowy Beskidu MałegoPrzyrodnicza255.0903-11-20142765
Kapliczki Ziemi LeżajskiejTematyczna193.5710-12-20142727
Murowane KlimatyKrajoznawcza205.3425-01-20152753
PomrówGeo-szkic275.4622-09-2021271
Mały WiedeńKrajoznawcza178.9725-12-20202635
Lago di GardaKrajoznawcza211.3424-12-2016268
Wyimki - miasta Kazimierz DolnyGeo-szkic229.8404-12-20192627
Wyimki miasta ŁęcznaGeo-szkic27329-12-20192614
Kolejka leśna Puszczy KnyszyńskiejKrajoznawcza182.0208-11-20182610
Sukkub InO 2013Tematyczna244.8104-01-20142630
Duch PuszczyPrzyrodnicza195.5207-06-2021265
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...)Krajoznawcza169.3428-03-20142643
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...)Tematyczna198.3826-04-20142629
Geościeżka PiekarskaKrajoznawcza196.1819-09-20142641
Wokół PyrzycKrajoznawcza178.502-07-2021263
Na Gorczańskie Krokusy !Przyrodnicza277.6306-04-20182621
Gmina GrutaKrajoznawcza191.7111-08-20202616
B-S / B-S ( alt )Krajoznawcza199.7404-09-2021267
Korona Wrocławskich WzgórzTematyczna195.514-08-2019263
Podkowa Leśna: perełki architektoni (...)Krajoznawcza204.3219-10-20202637
KsiężycGeo-szkic168.627-09-2019255
Kajakiem po LiswarcieKrajoznawcza208.9825-05-20152554
Pierwszy Koszaliński Kalendarz Adwe (...)Tematyczna19301-01-2022255
Wyimki miasta NałęczówGeo-szkic22106-12-20192520
OrawaKrajoznawcza243.1707-12-20112522
Pruszków i okoliceTematyczna175.3807-07-20172529
.Kotowice.Przyrodnicza186.2921-04-2021253
Religijna RudaTematyczna174.805-01-20192549
XV.OC - 15. jubileusz stylem dowolnymTematyczna183.8927-05-2021255
Extremalny Bytom i okoliceTematyczna241.8520-12-2014258
Architektoniczne perły Księżnej DaisyTematyczna253.9214-08-20212518
Wielki Kack - z historią w tleKrajoznawcza191.326-09-20202513
Rudawski Park KrajobrazowyKrajoznawcza205.1702-09-2021253
Wyimki miasta TarnogródGeo-szkic25206-01-2020243
Jeziora Puszczy ZielonkiTematyczna177.3512-10-20182415
Lądek-ZdrójKrajoznawcza168.8501-01-20192433
Festiwal JarocinTematyczna164.9110-10-20192431
W drodze na PiekiełkoPrzyrodnicza183.4422-04-20192410
[RdK] Rowerem do KalskaKrajoznawcza173.2115-05-20212414
Dróżki św. IdziegoKrajoznawcza165.0926-05-201624136
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...)Tematyczna173.8306-05-20152398
Zielona Gmina BoronówKrajoznawcza166.2212-11-20162350
Szlakiem Rzeźby CmentarnejTematyczna151.1106-05-2017235
ZAPOMNIANE MIEJSCA I CMENTARZE Krajoznawcza178.0117-11-20192310
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...)Tematyczna173.529-08-20152326
Wyimki miasta PiaskiGeo-szkic242.1716-01-20202323
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...)Tematyczna180.6507-05-20172352
Szlakiem Ogniem i MieczemTematyczna167.8315-05-2017232
Grody CzerwieńskieKrajoznawcza151.4523-12-20132311
Wyimki miasta Radzyń PodlaskiGeo-szkic241.530-01-2020239
ŚWIĘTOKRZYSKIE ABECADŁOGeo-szkic168.1523-06-20172350
Wyimki miasta TyszowceGeo-szkic241.515-02-2020239
Kirkuty Ziemi Gorzowskiej i okolicTematyczna163.3503-03-2020236
Z biegiem JeziorkiKrajoznawcza176.2928-11-20152311
SZARADZIARSTWO PLENEROWETematyczna155.8712-12-20152343
PGRKrajoznawcza180.0222-09-20172323
Zielona PętlaPrzyrodnicza183.0324-05-201623100
Pałace i dwory z okolic OtwockaTematyczna172.4807-06-20162320
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolicKrajoznawcza160.924-07-2019232
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P.Tematyczna148.3229-08-2019238
SGK20 ZachodniopomorskieTematyczna164.9625-12-2020222
Rejencja GąbińskaKrajoznawcza161.1818-10-2019224
Trakt CesarskiKrajoznawcza161.9626-12-20202242
Bracia PolscyTematyczna152.7620-01-2022223
Skarby Doliny KwidzyńskiejTematyczna160.7107-09-20182245
Parki i Zieleńce GdańskaTematyczna153.4330-06-2021227
Szlak Rawskiej ÓsemkiKrajoznawcza168.1705-05-20122242
PROJEKT SYTematyczna164.6413-05-20172271
Wyimki miasta ZwierzyniecGeo-szkic23116-01-20202217
Kampinoskie RezerwatyTematyczna83.3908-04-2021222
Wyimki miasta BychawaGeo-szkic23106-02-20202220
Kostrzyn - Stare MiastoTematyczna151.920-04-20212255
Droga do GarduKrajoznawcza15624-01-2022221
Kozienice-Iwanogród 1914/15Tematyczna145.0903-08-20192213
Dom grobówTematyczna152.6310-08-2019224
Puszcza BydgoskaKrajoznawcza177.1417-11-20192212
Marszałek J.Piłsudski na RoztoczuTematyczna136.1217-07-20182113
MRU - podziemiaTematyczna212.7820-09-20182138
OK, JJ w ZG!Krajoznawcza157.1623-01-20202112
Brzeźno według WanogiKrajoznawcza155.215-11-20182152
Tropem historii PszowaKrajoznawcza143.330-04-2022217
Wyimki miasta Opole LubelskieGeo-szkic227.109-02-20202110
Tropiciel skarbówPrzyrodnicza143.3603-10-20202128
Mobilniaki przystankoweTematyczna160.815-01-2018211
Szlak "Ścieżkami Dzików"Przyrodnicza151.8407-06-20142141
Orientuj Się i MyślTematyczna141.4919-03-20192117
Siedleckie To i OwoKrajoznawcza212.3830-04-20192115
Linia 373Tematyczna171.6701-09-20142123
KusfeLOVE wyimkiGeo-szkic186.6313-06-20202132
GRABOWSKA TOCZKATematyczna158.3302-08-2020215
Sonnenburg/Słońsk - dawniej i dziśTematyczna147.5703-09-20202125
Poznajmy Więcbork i okoliceKrajoznawcza146.4101-06-20182128
Gratka dla Miłośników KoleiTematyczna164.9922-04-2017216
Ścieżka Dydaktyczna WitkówPrzyrodnicza148.6723-09-20192015
PROJEKT PIENINYKrajoznawcza172.5110-08-2018207
Lasy LublinieckieKrajoznawcza137.8812-11-20162072
Ukryty GdańskTematyczna154.4905-10-20192013
Olędrzy na obszarze pomiędzy Turkie (...)Tematyczna133.2810-05-2022203
GRPSTematyczna164.3628-06-2015208
Wyimki miasta PuławyGeo-szkic176.805-12-20192022
Via Regia śląskieTematyczna152.4805-09-20152044
Plus JedenTematyczna161.9216-08-2018209
Wyimki miasta BiłgorajGeo-szkic209.0110-12-20192017
I LOVE CROATIAKrajoznawcza147.7429-08-2018201
Wyimki miasta JózefówGeo-szkic203.420-12-20192023
Criminal CachingTematyczna126.811-09-20182013
Śladami Pana Samochodzika we FromborkuTematyczna142.2301-09-20152054
Wyimki miasta Janów LubelskiGeo-szkic21017-01-20202016
Wyimki miasta RejowiecGeo-szkic210.6720-01-20202023
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...)Tematyczna14726-01-20142049
Wyimki miasta TerespolGeo-szkic21002-02-20202016
Wyimki miasta BełżyceGeo-szkic21009-02-20202013
Forty i kawerny KrakowaTematyczna156.8210-12-20152029
Jarocińska Kolej DojazdowaTematyczna134.810-03-20192020
Quizowy Szczecin IwmaliTematyczna193.1910-09-2017209
LOC - Legendy Okolic CzempiniaTematyczna152.6518-12-20172041
ŚK I - DZIEŃ I NOCTematyczna146.3401-07-20142046
Dawny BomboskładTematyczna149.3328-05-20202031
Czy wiesz, że...Tematyczna14019-06-20212022
Dwory i Pałace Północnych KaszubTematyczna139.6320-06-20202022
Ścieżka edukacyjna KopkiPrzyrodnicza157.7714-08-20142051
Piękno Ziemi GryfińskiejKrajoznawcza176.6710-06-2019207
RYDZYŃSKI LASGeo-szkic173.1207-04-20182032
Zagadki GdyńskieGeo-szkic20822-04-20182012
DWA JEZIORAPrzyrodnicza140.6213-08-20192019
Gmina Główczyce wita!Krajoznawcza148.3710-05-2018209
Szlakiem Gnieźnieńskich KościołówTematyczna134.2822-11-20202024
Wyimki miasta NarolGeo-szkic216.824-10-2021200
Podreptajmy koło poznania [PKP]Krajoznawcza138.6612-11-20161945
Zielonogórskie pomniki i rzeźby ple (...)Tematyczna142.0329-10-20191916
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWOTematyczna116.9623-06-20151965
Dziwno-ścieżkaKrajoznawcza155.0331-12-20191928
Tajemnice OliwyTematyczna141.208-09-20151974
HERBY BYTOMIATematyczna144.4129-01-20201927
Pamięci ofiar II wojny światowejTematyczna135.3814-05-20171922
Za Siedmioma Górami Gnomy Gardzą Dr (...)Tematyczna172.6520-05-2022197
(Nie)zapomniane Cmentarze GdańskaTematyczna135.5701-11-2021197
Wyimki miasta ŁaszczówGeo-szkic205.7723-02-2020199
ZABYTKI TECHNIKI STAROPOLSKIEGO OKR (...)Tematyczna129.5822-04-2021196
OPEN SPACER CHĘCINYKrajoznawcza139.5420-05-20141983
Góry LeluchowskiePrzyrodnicza169.2911-05-2019197
Zostań RybakiemTematyczna134.9113-05-20191968
Ciekawostki Wysoczyzny ElbląskiejKrajoznawcza138.3725-04-20161939
Gmina Sokoły i nie tylkoKrajoznawcza128.4114-04-20181915
Stellung B1 - Stutzpunkt TurówKrajoznawcza138.4828-05-201619117
Wokół Gminy SłupskKrajoznawcza145.6501-04-20181910
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIETematyczna138.0207-07-20161941
ŚWIERADÓW-ZDRÓJKrajoznawcza150.2207-08-20191924
W cieniu góry BrusnoKrajoznawcza133.8622-11-2020181
Przedmoście BydgoskieTematyczna131.1930-05-20151873
Harcerskie sprawnościTematyczna127.8911-11-20161877
Dalekie ObserwacjeKrajoznawcza119.9103-10-2019182
Użytki Ekologiczne Borów TucholskichPrzyrodnicza135.3315-05-20151831
EDK PabianiceTematyczna143.2303-06-20181818
Robin HoodTematyczna117.4302-06-20211824
Z Iwmali po Gryfinie Dolny TarasKrajoznawcza132.6926-01-20211818
Pomniki i rzeźby SzczecinaTematyczna128.7631-01-20211817
UATematyczna133.509-03-20221818
Odkrywamy Tychy - Szlak ArchitekturyTematyczna123.7714-04-20211821
Wyimki miasta KockGeo-szkic18930-01-20201813
Wielin i okoliceKrajoznawcza140.8214-06-20171820
[CP] Czarna PrzemszaPrzyrodnicza117.0803-05-2022188
Wyimki miasta RykiGeo-szkic18916-02-2020185
Słowacki RajPrzyrodnicza157.7825-06-2017187
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...)Tematyczna129.0315-07-20171812
TAJEMNICZE SZACHOWNICETematyczna131.8423-01-2019187
kolej Oława - Borek Strzeliński - B (...)Tematyczna129.7229-03-20201814
Czerwony KapturekPrzyrodnicza147.0612-01-20161848
L Krajoznawcza145.3101-09-20171816
"Z biegiem Psinki"Tematyczna124.7304-05-20211820
Poznajmy RegęKrajoznawcza166.1515-06-2020180
CZEmpiniacyTematyczna123.8115-06-20191843
[RG] SZLAK WARTYKrajoznawcza132.6616-06-20201817
Maltańskie klimatyKrajoznawcza130.724-01-2018189
Śladami bielskiego street art'uTematyczna126.0909-08-20201835
Starogardzkie Pętle AutobusoweTematyczna136.515-08-20201814
TAJEMNICE MIEDZIANKIKrajoznawcza156.8423-03-20151843
W Żarach, w koszarach :)Tematyczna162.410-08-20191820
Tajemnice Parku PokójKrajoznawcza135.3401-09-20161874
Zapomniane cmentarze gm. GniewinoTematyczna146.6718-09-20161720
Dolina OrlicyKrajoznawcza109.9326-10-20211713
Rowerem po gminie BudryKrajoznawcza125.1701-11-2021171
DAG Fabrik BrombergTematyczna117.3829-09-20161759
Landsberg an der WartheGeo-szkic159.517-11-20201719
Gmina KsawerówTematyczna114.3820-11-201617104
MAMY NIEPODLEGŁĄ IIKrajoznawcza130.1516-11-2021171
Detale Architektury JastarniGeo-szkic161.3411-07-20181750
Warszawska Geościeżka RowerowaKrajoznawcza125.5410-01-2017179
Geo-ZawiercieKrajoznawcza113.5126-03-20171763
Tatry według WanogiKrajoznawcza185.0210-09-2018175
Wyimki miasta KraśnikGeo-szkic178.530-12-20191720
Geo-Robaczki czyli ścieżka Entomolo (...)Geo-szkic135.9320-03-20211743
Rezerwaty Przyrody Woj. Swiętokrzys (...)Krajoznawcza123.3528-03-2022170
Wieże triangulacyjneTematyczna13016-10-2018172
[ZW] Züllichau wyimkowoKrajoznawcza178.521-04-20221712
Demony PolskieTematyczna168.5413-05-2022175
Wyimki miasta UrzędówGeo-szkic178.529-01-20201718
Szlak Zachodniej Wielkopolski Pszcz (...)Krajoznawcza121.3528-04-2022170
Leśna Norda według WanogiKrajoznawcza138.9919-11-20181722
Śladami "WRZOSA"Tematyczna116.9405-05-2022170
Legendy Gminy PilchowiceTematyczna120.6511-07-20201742
... woda (Napiwoda - Zimna Woda) i (...)Tematyczna114.2816-07-2021173
Ścieżka Zdrowia w Parku Leśnym Arko (...)Tematyczna113.6121-03-20201727
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK)Krajoznawcza124.3226-10-2017176
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...)Tematyczna111.7529-04-20191719
SZLAK CZAROWNICKrajoznawcza116.2116-03-20161719
ZAMOŚĆ -Bulwar nad ŁabuńkąKrajoznawcza115.4322-12-20171733
Wyimki turystycznie wg IwmaliTematyczna177.1605-06-2019170
WZGÓRZA PSZCZÓŁKOWSKIEKrajoznawcza128.1525-06-20201722
Młyny nadwarciańskieTematyczna119.530-05-2019171
[FPG] Fczasy pot grószomTematyczna142.8416-07-20211714
BARDZO DUŻE LUBUSKIETematyczna111.8303-09-2021173
[RPO] Rowerowo po Opolskim z SuperGlob Krajoznawcza112.6103-09-2021173
Dawny Włocławek - legendy i ciekawo (...)Tematyczna111.7530-09-20211716
UROCZYSKO OBISZÓWKrajoznawcza140.7918-08-20161741
Szlak GąskiTematyczna118.0601-11-20201754
SIEKIEREZADATematyczna123.3127-09-20191632
Królika Goń- Szlakiem Piastowskim Tematyczna112.2512-11-20211622
OPENSZTOLNING: Sudety ŚrodkoweTematyczna158.4223-08-2018166
NaGrodyTematyczna121.4206-07-20151640
DombieTematyczna142.5624-02-2021160
Gorajskie wyimkiKrajoznawcza146.7206-01-2021168
Wyimki miasta SzczebrzeszynGeo-szkic162.7206-12-20191617
TaczanowskiTematyczna105.2401-07-20171616
Ciekawostki starej CzęstochowyTematyczna118.6807-10-20181634
[N//W] Spacer z kijamiTematyczna112.3929-04-2022164
RUDY I KRUSZCE ZAGŁĘBIA STAROPOLSKIEGOTematyczna110.0316-04-2021161
BerlinKrajoznawcza110.2608-07-2017169
Kolorowe KielceTematyczna110.3630-12-20181621
Gorzowskie quizowanieTematyczna160.3721-03-20201616
Miejsca pamięci Rudy ŚląskiejTematyczna110.7529-01-20191646
Twierdza GrudziądzTematyczna120.4925-05-20141638
Kryształowe SkrzynkiGeo-szkic133.3425-05-2021165
Wojsławickie wąwozyPrzyrodnicza108.9420-05-2021167
Spacerkiem po Starogardzie GdańskimTematyczna118.2210-04-20161647
Heja GardejaKrajoznawcza112.7411-06-20211627
Rzeszowskie miejsca wypoczynkuTematyczna150.5113-05-2019160
4x40Tematyczna125.3418-05-20191616
Wokół jeziora JamnoPrzyrodnicza121.1517-07-2020166
Rzeka RedaPrzyrodnicza127.5116-04-20181612
" Nad Tanwią"Przyrodnicza108.9402-06-20191636
Rozbudowa Twierdzy GrudziądzTematyczna113.3604-09-20201611
MiłkówTematyczna125.8306-09-2020163
Wokół doliny udorkiKrajoznawcza127.8412-08-20191628
Czarnobyl - Strefa WykluczeniaTematyczna116.0302-08-2016169
Przełom Doliny RospudyKrajoznawcza111.2104-10-2021166
Stawy paciorkowePrzyrodnicza129.0631-10-20201613
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...)Przyrodnicza102.7215-11-20161519
SYCYLIA: mania maniaKrajoznawcza134.0629-06-2018150
Białogardzkie przeprawyKrajoznawcza106.5628-05-20181518
ZAGUBIENI W NAWIITematyczna113.1805-07-20151536
KotlinKrajoznawcza101.8908-08-20181533
CAŁKIEM BLISKO ŚCINAWYKrajoznawcza112.1425-03-20221532
Poznaj Koziołki w LublinieTematyczna102.608-02-20221510
Wyimki miasta FrampolGeo-szkic152.5512-12-20191518
Chycina Adventure RaceKrajoznawcza98.0929-04-20221530
Puszcza ZielonkaPrzyrodnicza118.9811-10-20131524
Spacerkiem po PyrzycachTematyczna105.924-02-20211518
SpałaKrajoznawcza112.8825-03-20211519
Wyimki miasta ParczewGeo-szkic157.528-01-20201513
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...)Krajoznawcza125.112-11-2018150
KLASZTORNY DETEKTYWKrajoznawcza120.6614-05-20211545
WYTWÓRNIA KIŚLUKrajoznawcza111.6822-05-2022150
Linia Mołotowa - Szulborze i OkoliceTematyczna117.1418-07-20171519
Wyimki miasta DołhobyczówGeo-szkic161.4606-03-20201511
Rudzkie kapliczkiTematyczna105.2313-01-20191547
Drzonkowskie MostyTematyczna109.3619-04-20201518
Via Regia PrzeworskKrajoznawcza127.3310-05-2021151
Zwiedzamy TrzebiatówTematyczna105.0807-05-20211519
SZPKD - PTTKTematyczna100.2607-03-20161535
Cukrownia KlecinaKrajoznawcza100.3809-06-20201514
Spacerkiem po MiędzyzdrojachTematyczna102.9306-06-20201537
D.U.P.A. Tematyczna106.8411-12-20171511
Błyszczące miasto czy rewir łowiecki?Krajoznawcza103.0928-12-20211522
Rio: TourTematyczna105.0602-05-20191537
PARKOWO-ROWEROWOKrajoznawcza103.4219-06-20211535
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...)Tematyczna114.3922-04-20161516
Niedźwiadki szczęściaTematyczna104.9120-07-20201522
Gmina Irządze - Perła JuryKrajoznawcza98.4120-08-20161561
[COG] Ciekawostki o GórzykowieKrajoznawcza119.3103-09-20211516
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161545
Magiczne CzaharyPrzyrodnicza103.2422-07-20191518
Spacer po KłeckuKrajoznawcza11124-10-20201526
Grzyby PolskiGeo-szkic11401-09-20191513
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...)Krajoznawcza109.6322-05-2018148
Szlak Bitwy Warszawskiej 1920 r na (...)Tematyczna95.7616-11-2020148
KESZE I ZWIERZĄTKAPrzyrodnicza108.6630-10-20211415
Mścickie SUDOKUPrzyrodnicza140.0326-12-20161437
Mosty i wiadukty linii 175Tematyczna103.1806-12-2019149
Ścieżka edukacyjna Cieszynianka-Kam (...)Geo-szkic118.4931-10-2021146
[LuPo] Lubuskie powiatyTematyczna10529-04-2022141
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...)Tematyczna107.9816-08-20181410
Linia Mołotowa – Rejon MściwujeTematyczna108.7905-10-20131446
Wycieczka po Puszczy KurpiowskiejKrajoznawcza106.1305-10-20131441
JelonkiTematyczna137.6218-02-2022141
Zaproszenie do Strzelec KrajeńskichTematyczna95.7622-03-20221413
Rzeka SkrwaKrajoznawcza98.6826-10-20131428
Ścieżka w ruinieKrajoznawcza108.3205-01-20201426
Uroki doliny InyPrzyrodnicza106.1523-04-20171444
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...)Krajoznawcza92.4210-05-20171497
Na Ziemi NieznanejTematyczna102.9911-04-20211417
Politechnika ŚląskaTematyczna102.0406-04-20141445
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...)Tematyczna99.5706-01-20161430
Geo wycieczki - LWÓWKrajoznawcza101.0612-02-20161429
Mokierskie WapiennikiTematyczna104.1205-05-20211444
Dziki Ostrów TumskiPrzyrodnicza118.1620-06-20141479
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWAKrajoznawcza119.8223-03-20191450
Lubelski Street ArtTematyczna103.8407-09-20141448
Żarskie WylotówkiTematyczna109.4609-04-20161419
KJ Kolorowe JeziorkaKrajoznawcza100.911-06-20191422
PRO - PASMO ROWEROWE OLBRZYMYTematyczna99.6915-06-2020145
Bitwa o Rawicz 1919r.Geo-szkic90.5803-11-20191426
Kamień Pomorski pierwsza stolica Po (...)Krajoznawcza100.7105-08-20201423
Kod Leonarda daVinciTematyczna130.7109-12-20141420
Świętokrzyska Kolejka DojazdowaTematyczna105.3118-06-20191417
Tajemniczy TrzebiechówKrajoznawcza105.8603-09-20211425
Na Łące ZającePrzyrodnicza124.5213-11-20161418
Fortyfikacje Trójkąta LidzbarskiegoKrajoznawcza110.6126-04-20181424
Park MużakowskiKrajoznawcza100.3704-05-20181418
SanssouciKrajoznawcza98.5604-05-2018148
Widokowe S6Krajoznawcza113.2411-10-2020145
Kołobrzeska marszrutaTematyczna96.0918-10-20211411
Bieszczadzkie PołoninyKrajoznawcza175.1202-07-20151433
MyślęcinekKrajoznawcza96.4922-05-20181337
Śladami Ewangelików CieszyńskichTematyczna89.4227-11-20201336
Bieszczadzka Kolejka LeśnaTematyczna104.2818-06-20151332
ZodiakTematyczna155.518-02-2020136
SGK21 WielkopolskaTematyczna101.1407-01-2022138
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnieKrajoznawcza10122-07-20181313
Zakamarki MyśliborzaKrajoznawcza88.9210-01-2022136
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLECTematyczna88.9217-01-20171348
SkwierzynaKrajoznawcza98.3329-04-20221322
Dolina MyślinyKrajoznawcza97.1623-04-20211324
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013Krajoznawcza103.8305-10-20131315
ŚCINAWSKIE OGÓRKITematyczna97.9925-03-20221328
SGK19 woj. wielkopolskieTematyczna91.3530-12-20191310
Krzyże na terenie Parafii RogówTematyczna82.4225-03-20221319
Mosty nad Bobrem i nie tylko :)Tematyczna106.9701-05-20171322
SGK19 Lubelszczyzna z nutką świętok (...)Tematyczna103.0219-01-2020132
Spacer bulwarem nad UherkąTematyczna83.2522-11-20131345
Legendy#Tematyczna89.7122-02-20201328
Chojnickie atrakcjeKrajoznawcza88.9220-05-2022131
Poznaj Historię Małkini i OkolicyKrajoznawcza95.1912-07-20171320
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...)Tematyczna94.412-07-20171331
Gdyńskie MuraleTematyczna93.5720-04-20211330
Wyimki miasta Stoczek ŁukowskiGeo-szkic145.2122-03-20201311
OC siadka we WronkachTematyczna9526-03-20201327
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...)Tematyczna97.529-08-20171334
Miejsca Pamięci Ziemi LubartowskiejTematyczna86.929-01-20161315
SłupiaGeo-szkic89.8820-04-20201324
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...)Tematyczna94.5407-06-20141365
Siemkowice. Tematyczna103.9811-05-20211320
Szlak Porwanego KsięciaPrzyrodnicza112.3621-02-20161319
SenatorjómTematyczna111.8118-05-20201319
STAŃKÓW - ścieżka przyrodniczaPrzyrodnicza85.9211-04-20191316
Spacerkiem po starówce ToruniaTematyczna90.2406-06-20201370
Grudziądzkie rondaTematyczna98.6701-05-20141348
Poznajemy Helenkę i RokitnicęKrajoznawcza88.3902-05-20191331
Skarby przyrodyPrzyrodnicza100.3226-03-20161362
Bytom WieloWyznaniowyTematyczna91.3705-01-20181353
Śladami Juliana TuwimaTematyczna86.9215-06-20201352
Archktektura Saskej KępyKrajoznawcza94.0210-04-20161399
SOLARNIAPrzyrodnicza93.8319-06-20201326
[RG]Rowerowe Gorzowskie-Zielona OdraKrajoznawcza90.3918-07-2020135
Jezioro RadachowskiePrzyrodnicza92.1917-07-20201319
GórczingKrajoznawcza103.5222-07-20201322
WIOsna w BukuTematyczna92.8324-03-20181323
WPPZ LubońTematyczna92.2420-12-20141319
Nad środkową GrabowąKrajoznawcza98.4612-04-20181313
W drodze do RioTematyczna90.3910-09-20201335
BAJLANDIAKrajoznawcza97.507-09-2021130
Śladami "Bitwy o Szczecin"Tematyczna113.1502-05-20181314
Worek Raczański - Beskid ŻywieckiPrzyrodnicza98.8806-08-20191316
Stare Poznańskie SzpitaleTematyczna99.3111-04-20151343
Zakręcony KwidzynTematyczna100.3327-08-201613119
Ścieżka KynologicznaTematyczna87.5227-09-20191243
Jesienne PrzygodyPrzyrodnicza88.8229-10-20211217
SIO - Śląska Integracja OpencachingowaTematyczna76.9819-05-20151227
Tour de SkowronekKrajoznawcza92.6630-05-20151245
Dwory i Wille OliwyTematyczna84.8626-06-20181234
Kozienickie zabytkiTematyczna87.0203-11-20191214
SGK20 LubuskieTematyczna82.2124-12-2020127
SGK20- PomorskieTematyczna95.8401-01-2021125
Drużyna Świętego MikołajaTematyczna93.8424-12-20161242
Spacerkiem po CzerwieńskuKrajoznawcza88.3328-12-2020129
PolAndRock Festival 2018Tematyczna80.3930-07-20181242
Spacer po GryfinieKrajoznawcza84.7202-02-20211220
DZIEWINKrajoznawcza92.9825-03-20221236
Dookoła jeziora NarieKrajoznawcza90.9931-10-20151241
Kalwaria WejherowskaKrajoznawcza105.9922-10-20131268
E-17A KoszalinTematyczna90.5401-01-2020129
Linia 364Tematyczna76.0821-03-2022126
NIEMIECKIE UMOCNIENIA NA GRANICY WE (...)Tematyczna8923-03-2022123
Schrony Poligonu PołudnieTematyczna102.6501-11-20131232
Dwanaście Prac AsteriksaGeo-szkic82.8920-04-20171241
Koszalińskie muraleTematyczna90.8428-04-20171232
TAJEMNICE LUBIĄŻATematyczna94.8314-05-20211233
Kapliczki na terenie Parafii RogówTematyczna82.5708-04-20221215
Radomszczańskie skweryTematyczna86.714-05-20171249
REZERWAT ODRZYSKOPrzyrodnicza92.814-05-20211238
SZJ21 LubuskieTematyczna92.8303-04-2021126
Świętokrzyski Szlak LiterackiTematyczna83.5607-06-2021125
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...)Tematyczna82.6815-06-20171219
KAJAKOWY GEOCACHINGTematyczna86.3323-06-20171243
Kampinoskie Szlaki - Główny Szlak P (...)Tematyczna45.6911-04-2021122
Politechnika WrocławskaTematyczna89.0424-03-201412119
Remus w SkrzeszewieTematyczna85.522-04-20211221
Bitwa o benzynęTematyczna91.3418-12-20151250
Koronkowa pętlaTematyczna89.1916-04-20201234
XXII Zlot Westerplatte Trasa Wędrow (...)Krajoznawcza8404-09-20171271
Rezerwat "Olsy Płoszyckie"Przyrodnicza93.9519-02-20191213
Śladami Dawnego Górnictwa KruszcówTematyczna97.3618-07-20171224
Ptaki polskich wódPrzyrodnicza86.0205-05-20201225
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141236
Ciekawe miejsca ciekawe historie Po (...)Tematyczna87.6906-06-20201210
Nic się nie bójTematyczna81.523-07-20211220
Spacerkiem po KarpaczuTematyczna83.3906-06-20201229
Zamojskie podwórkaTematyczna79.7405-01-20181264
Trzecia stolica RzeczypospolitejKrajoznawcza81.5815-01-2018120
Mosty GłuszynkiPrzyrodnicza82.711-11-20141235
Oblicza PrawdyTematyczna90.5127-07-20211222
Buk akustycznieTematyczna89.3622-03-20181238
WodospadyTematyczna103.1519-07-2019122
geo TomyślGeo-szkic88.6709-09-2021128
Mamy Niepodległą Krajoznawcza78.5112-11-20201129
KijówKrajoznawcza81.0325-09-20161118
Zapomniana Bitwa - Reduta CzęstochowaTematyczna82.6925-09-20161145
Wykop kolejowy - TychyTematyczna74.8927-02-20221123
Jaskinie & SzczytyKrajoznawcza84.6530-05-20181137
GŁĘBOWICE I OKOLICEKrajoznawcza83.9726-11-20211126
MIESZKAŃCY DRZEWTematyczna87.5209-05-20151119
Jest takie miejsceTematyczna106.1524-12-2019115
PERYPETIE HRABIEGOTematyczna94.2126-11-20211140
FOLWARK WIDMO SPA & WELLNESS RESORTKrajoznawcza94.3626-11-20211135
U źródełKrajoznawcza84.0129-10-20191126
ŚWINOUJŚCIE, ZASADNICZOKrajoznawcza96.9814-01-20211121
Białogardzka ścieżka edukacyjnaPrzyrodnicza79.3605-07-20181127
Wycieczka po BziuKrajoznawcza74.0628-06-20151154
SGK21 KrajowaTematyczna81.507-01-2022110
SGK 20 - kujawsko-pomorskieTematyczna85.9708-01-20211112
Szopienickie MuraleTematyczna78.6923-01-20211144
Tajemnice lasu PiotrkowskiegoKrajoznawcza83.5423-01-2021117
Leśna ścieżka rowerowaPrzyrodnicza75.714-08-20151141
PROJEKT JAKUBÓWKrajoznawcza90.1227-09-20181138
Geo wycieczki - GRUZJAKrajoznawcza121.1211-04-2017110
[OK] OpenKocingTematyczna89.3327-02-20211128
SGK19 woj. mazowieckieTematyczna83.3502-01-2020119
[ZOO] Zaginione osady nad OdrąTematyczna88.4729-04-2022110
Szlak inż.Klimowicza - Geościeżka n (...)Geo-szkic90.7129-09-20181190
Ścieżka Edukacyjna DobraPrzyrodnicza69.7416-11-20181138
Bieg WilkaKrajoznawcza78.8730-04-20221122
Jagodna - Góry BystrzyckiePrzyrodnicza99.0724-10-20181123
[SZJ21] Wielkopolskie Łódzkie Kujaw (...)Tematyczna80.5108-04-2021113
Woliński spacerTematyczna78.5511-04-20211118
Wyimki miasta Józefów nad WisłąGeo-szkic115.509-02-20201111
Zapomniane Cmentarze Gminy GrabówTematyczna66.7323-11-20151154
pROJEKT wŁOSZCZOWAKrajoznawcza82.515-04-20141162
Wyimki miasta ModliborzyceGeo-szkic119.1306-03-20201113
Świętokrzyskie ZapraszaKrajoznawcza96.2219-03-2020118
Święta, święta i ... keszTematyczna77.6706-01-20191111
Ścieżka dydaktyczna w leśnictwie Bo (...)Przyrodnicza81.6629-04-20211115
Stawy KiszkowskiePrzyrodnicza8201-05-20211121
Lubińskie WGeo-szkic89.6425-01-20161147
Barcin-zabytki i ciekawostkiTematyczna82.4710-02-20161159
Czy znasz swoje miasto?Tematyczna103.3430-05-20141146
Spacer nasypem kolejki wąskotorowejPrzyrodnicza81.0226-04-20201115
!! Welcome to Śliwnik !!Krajoznawcza85.8220-02-20191114
Koszalińskie rondaTematyczna82.1721-02-20161153
Z podniesioną głowąKrajoznawcza81.221-02-20161143
Szlak kamieni granicznychPrzyrodnicza92.1921-02-20161123
Źródła na ŚlężyTematyczna80.320-05-20201110
Dolina KostrzyniaKrajoznawcza81.5426-05-2021117
KanikułyTematyczna83.8507-06-20211118
Śmierć w Breslau czyli Śladami Eber (...)Tematyczna79.3710-10-2021115
Pociągiem z Gdańska do KartuzKrajoznawcza85.5120-06-20211115
Szkółka leśnaPrzyrodnicza91.1515-04-20161154
DziwnówekKrajoznawcza82.8407-07-20201124
JESTEM ZE STAROGARDUTematyczna105.3707-07-20211112
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181126
Wędrówki SamboraTematyczna90.5112-06-2019116
Megality ŁupawskieTematyczna74.0711-08-20201118
Uskorz WielkiTematyczna88.1625-06-20161146
CHROBERZ - gród Bolesława ChrobregoKrajoznawcza74.720-06-20191137
Szlak schronów w rejonie NowogroduTematyczna9521-06-20161137
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMKrajoznawcza87.9923-08-2020114
Trochę o KlenicyKrajoznawcza82.6803-09-20211125
Cisów - Leśna Ścieżka PrzyrodniczaPrzyrodnicza81.0119-09-20201119
Kotarz - Beskid ŚląskiKrajoznawcza89.0405-10-20201127
Wędrówka po uzdrowiskuKrajoznawcza75.5728-09-20211125
Huta KryształowaKrajoznawcza82.1508-08-2019117
Żmigrodzkie lepiejeKrajoznawcza88.5127-10-20211133
Spacer po parkuPrzyrodnicza68.3728-04-20151017
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161057
Projekt BierawkaPrzyrodnicza81.6601-10-20111037
Venimus, vidimus et Deus vicitKrajoznawcza73.522-06-20121057
Zwierzęta Żabiego Kraju - rowerowoKrajoznawcza79.6621-11-20201014
Białogardzkie Pętle AutobusoweTematyczna83.117-03-2020105
SGK20 LubelskieTematyczna7623-12-2020102
GREGTematyczna101.9803-07-2018104
Średniowieczne BielskoKrajoznawcza71.7123-12-20201047
Gry PlanszoweTematyczna80.8511-12-20161031
Ustka na faliKrajoznawcza75.505-07-20181075
Polacy w OdessieTematyczna68.422-11-2019104
Długopole-ZdrójKrajoznawcza71.5618-01-2022106
Alternatywny Dolny Śląsk - Biały Ko (...)Krajoznawcza79.6604-01-20211019
Wyimki miasta IzbicaGeo-szkic88.405-12-20191021
Kesze od Świętego Mikołaja 2019Tematyczna70.0205-12-2019102
Dzielnice WłoszczowyTematyczna77.6413-08-20151057
Spacerkiem po MiastkuTematyczna82.0218-08-20151044
KarlinkiTematyczna9527-02-2022101
KONIEC POLSKITematyczna7222-08-20151067
PROJEKT GRODOWIECKrajoznawcza79.511-04-20171041
WATAHATematyczna85.7817-09-20181022
Przedwojenne wille Osiedla BraunsfeldeTematyczna75.5112-03-20211019
Wio koniku..Tematyczna73.1828-03-20211033
Śladami kolei Stare Bielice-Skwierzyna Krajoznawcza73.3305-04-20221013
Spacer z oblatamiTematyczna76.1727-03-20211017
Wyimki miasta SiedliszczeGeo-szkic10522-01-20201022
DeskaleTematyczna66.5603-04-2021105
Wyimki miasta AnnopolGeo-szkic10529-01-20201022
Klimatyczne miasteczka ApuliiKrajoznawcza70.710-07-2021100
Kampinoskie DydaktykiTematyczna37.3608-04-2021102
STRACHY NA LACHYTematyczna73.1701-11-20151062
Kobyle JezioroPrzyrodnicza68.7304-05-2022100
Baza Rakietowa - NieczajnaTematyczna76.3323-06-20171030
Dzień dzieckaTematyczna63.8831-05-20211019
LIDZBARK WARMIŃSKIKrajoznawcza77.531-01-20191026
Symbole górniczeTematyczna72.0229-04-20201026
ZAPACH CEBULIKrajoznawcza78.8103-05-20201022
Zakład Opiekuńczy  KückenmühleTematyczna69.5316-05-20211010
Szlakiem Sekulskich MogiłTematyczna80.6707-10-20171043
Geo wycieczki - KARLSKRONAKrajoznawcza69.2112-10-20171021
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171018
Ewangelicy ziemi dobrzyckiejTematyczna70.0117-12-20171018
Mazurskie cmentarzeTematyczna66.3630-04-20191013
NA WSCHÓD OD USTKI - PUSTKIKrajoznawcza75.8307-07-20211019
Park ZdrojowyTematyczna70.0510-07-20211028
Kesze Uniwersytetu ZielonogórskiegoTematyczna83.3315-11-20141044
Tutaj harcerzy już nie ma...Tematyczna82.4918-07-2021107
Wojna 1920 we Włocławku i okolicachTematyczna74.8414-08-20201013
Wielkopolski Park NarodowyKrajoznawcza58.418-03-20181029
Żabi KrajKrajoznawcza66.0615-06-20191031
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckieKrajoznawcza73.5216-06-20191035
Jezioro MarianowskieKrajoznawcza7514-08-2021102
BESTIARIUSZ GŁOGOWSKITematyczna76.8401-07-20201010
MarienwaldeKrajoznawcza80.1409-01-20151017
USTKA.travelKrajoznawcza80.1409-07-20191059
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...)Przyrodnicza81.124-04-20181045
Rowerem Na Niebieskim SzlakuKrajoznawcza76.1816-09-20201023
PortalPrzyrodnicza69.0414-09-20201011
BojanowskiTematyczna75.1620-07-20161034
Leksykon leśnikaTematyczna78.6817-09-20161046
Śladami TamselTematyczna59.5514-12-2020925
Szlak_zielonyKrajoznawcza67.0215-08-2011949
SGK21 LubuskieTematyczna66.6824-12-202193
Leśny mini projekt - Zelejowa.Przyrodnicza75.6721-06-2015955
Jedyne w mieścieTematyczna71.9803-07-2018911
CZARTOWE POLEPrzyrodnicza56.8915-11-2019920
SGK20 Podlaskie.Geo-szkic67.525-12-202099
[SGK21] ZACHODNIOPOMORSKIETematyczna72.501-01-202290
Szlak kultury żydowskiejTematyczna64.5528-12-2020937
LAPIDARIA IITematyczna72.7804-01-2021915
Kiedy Słońce było Bogiem...Tematyczna63.930-07-201894
Poligon na BrusieTematyczna74.1306-09-2018952
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...)Tematyczna73.0110-06-201996
Wał Pomorski -DrezdenkoKrajoznawcza69.1413-03-2022910
Niebieski szlak - Geościeżka nr 1: (...)Geo-szkic80.329-09-2018989
Odwiedź MaszewoKrajoznawcza61.5604-04-202294
"Projekt kajak" - PilicaTematyczna84.0124-09-2015919
ORZECHOWSKA WYDMAKrajoznawcza70.1412-02-2017964
"Najkrótszą drogą"Tematyczna76.6621-11-2013910
Częstochowa Po ŻydowskuTematyczna63.5307-10-2018932
Siersciuchowe OWN-yTematyczna75.3529-10-201897
Swojski SpacerekKrajoznawcza73.3403-04-2021933
Mosty nad PłoniąTematyczna70.819-10-2015929
Poznaj najdłuższe ulice ChełmaTematyczna61.5603-05-202290
LOK - Leśna Osada KrywałdTematyczna68.3219-02-2020937
Pilczyca i okolicaKrajoznawcza73.1520-12-2015937
WF - Wokół FirlejaKrajoznawcza70.8412-08-2017934
Litewskie wybrzeżeKrajoznawcza63.0325-02-201990
28 dywizjon rakietowy Obrony PowietrznejTematyczna69.6302-05-2020930
Ośrodek Oporu JastarniaKrajoznawcza65.6828-02-2019977
Mała CzantoriaPrzyrodnicza72.4903-04-2019921
RugiaKrajoznawcza66.3405-04-201993
Ku PamięciTematyczna60.8530-04-2019917
Lublin Stare MiastoKrajoznawcza69.3508-06-2021923
Ludzie Saskej KępyTematyczna64.3510-04-2016982
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława LeśmianaTematyczna61.3915-01-2018949
Noc Kupały 2021Tematyczna61.5520-06-2021920
Keszerski Globus PolskiKrajoznawcza62.0530-06-202190
Zapomniane Cmentarze Gminy Dąbie +1Tematyczna54.2227-06-2020912
Tropem chełmskich niedźwiadkówKrajoznawcza63.5404-07-2021914
Mamy tu w Dusznikach...Krajoznawcza74.8614-07-2021919
Szczecińskie legendy i opowieściTematyczna69.4613-03-2021911
Ponidziańskie ślady przeszłościKrajoznawcza63.6818-06-2019912
[SIO] Stankowice i okoliceKrajoznawcza66.8528-08-202193
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i NieszuryKrajoznawcza65.3323-06-2019911
[LOST] Kot KuerTematyczna6426-09-2020932
Z Radowic do PodlegórzaKrajoznawcza65.2103-09-2021919
Geo wycieczki - AspöKrajoznawcza66.0121-04-201893
Rowerem Na Niebieskim Szlaku 2Krajoznawcza67.8324-10-2020926
SOŁOTWAKrajoznawcza73.4730-07-201998
Mikołaj Kopernik człowiek renesansuTematyczna76.5306-08-2016932
ZOSTAŃ GEOMAGISTREMTematyczna66.515-08-2016951
Trójmiejskie mozaikiTematyczna61.5618-10-2021918
Pawia WyspaKrajoznawcza56.3719-05-201885
GEOŚCIEŻKA OD SIEDMIU BOLEŚCIGeo-szkic60.4926-11-2021842
GARNIERÓWKATematyczna60.1726-11-2021835
JAZ TAKTYCZNY NA NOTECITematyczna70.3428-09-2019817
Legendy warszawskieTematyczna56.8422-04-2022813
Poznaj Tczew część 1Tematyczna59.1602-12-2021820
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016835
Inowrocławski Park SolankowyKrajoznawcza55.0506-05-20128130
Dolinki KrakowskieKrajoznawcza58.6515-11-2019824
Rezerwat przyrody Brzyska WolaKrajoznawcza59.3316-11-201989
KruK - kolorowe przystanki gminy Sę (...)Tematyczna59.8327-12-2020834
Rzeźby na Tausenie.Tematyczna58.6729-12-2016860
GARDZIENICE - Ośrodek Praktyk Teatr (...)Tematyczna54.7131-12-2020811
LAPIDARIATematyczna63.6204-01-2021815
Bitwy, które zmieniły bieg historii...Tematyczna58.8423-07-201588
Poznaj najkrótsze ulice ChełmaKrajoznawcza54.7205-02-202284
Przylep sobieTematyczna60.5119-05-2021818
Ścieżka Przyrodniczo - LeśnaPrzyrodnicza51.7112-08-2015852
SGK19: Górny i Dolny Śląsk + LubuskieTematyczna53.8530-12-201989
Lanckorońscy z Brzezia h. ZadoraPrzyrodnicza65.2210-04-2017824
Wapno jest wszędzie Tematyczna52.709-03-2021812
[MLask] Mozów i LaskowoKrajoznawcza64.3117-04-202285
Zabytkowe Wille Szczecina - West EndTematyczna55.710-03-2021821
Zabytkowe Wille Szczecina - Neu West EndTematyczna54.8710-03-2021824
NARATON - maraton na raty 7x6kmTematyczna46.7219-03-2021813
PliszczynKrajoznawcza58.0130-03-202287
Wyimki miasta Rejowiec FabrycznyGeo-szkic8420-01-2020823
Przyrodnicze zakątki Sulechowa i ok (...)Krajoznawcza56.6927-03-202187
Parkowe duchy, zjawy i strzygi...Tematyczna66.5227-09-2015867
Z keszami wśród zwierzątKrajoznawcza59.8409-04-2021830
Czerwony Strumień - opuszczona wieśKrajoznawcza52.3613-04-202284
Geowycieczki - BrześćKrajoznawcza55.0526-10-201880
Wyimki miasta Ostrów LubelskiGeo-szkic8427-01-2020813
HugobergKrajoznawcza56.6813-11-2018857
Ciekawe miejsca - Piaski i okoliceKrajoznawcza65.1802-05-202281
Dworce PKPTematyczna55.0521-05-202280
WSZYSTKO PO KOLEIGeo-szkic56.5314-05-2021827
Morska PrzygodaTematyczna50.5425-08-2017865
Spacer Doliną Siedmiu MłynówTematyczna57.5103-05-2020829
Przy szurzePrzyrodnicza54.7219-05-202187
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie BaryczyKrajoznawcza56.8608-07-2014849
Toszecka opowieśćTematyczna60.3705-03-2016860
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICATematyczna57.7113-11-201786
Chińskie powiedzenia i przysłowiaTematyczna55.7112-06-202184
Tajemnice starej terakotyTematyczna56.711-12-2017838
Kwidzyńska Kolej DojazdowaTematyczna62.6630-04-2019872
Śladami QuistorpówTematyczna55.0412-06-2020823
Jezioro ZmarłePrzyrodnicza71.6512-06-2020823
Zalew SiemianówkaKrajoznawcza59.0205-06-202183
Siedmiu WspaniałychTematyczna57.3712-01-2018878
Ryzyk - FizykTematyczna61.5104-05-2019831
Wojna na Saskej KępieTematyczna55.0510-04-2016888
Ostatni bastion ImperiumTematyczna54.7221-01-201880
Budapeszt – perła nad DunajemKrajoznawcza58.6722-01-2018811
Pomniki przyrody w gminie TworógPrzyrodnicza53.7123-05-2019845
WDŚ-21Krajoznawcza61.3410-07-202184
GEOsferaKrajoznawcza58.5325-05-2019838
Rezerwat przyrody ObaryPrzyrodnicza57.9808-06-2019825
Stargard już nie SzczecińskiKrajoznawcza67.3610-06-2019824
Wrocław bez tradycjiKrajoznawcza7420-08-202187
Firlej - wyimkiGeo-szkic7615-08-2020812
Wesoły zajazdKrajoznawcza6410-04-2018838
Sekrety KopicKrajoznawcza58.6831-12-2014866
Moryń oczami IwmaliKrajoznawcza69.1426-04-2018815
NiepokalanówTematyczna6131-08-2020818
Sprzedam krowę BojadłaKrajoznawcza61.8303-09-2021826
GeoŚcieżka BOREKPrzyrodnicza54.3721-07-2019813
Dębowy LasPrzyrodnicza70.6826-04-2018824
Na skrótyPrzyrodnicza60.8430-09-2020843
Religie i związki wyznanioweTematyczna57.8719-07-2016823
BALANSTematyczna55.2114-08-2019815
Ścieżka po byku! Tematyczna54.1911-11-2020820
Duża Ścieżka Świętej JadwigiTematyczna52.0214-11-2020730
Chorzowskie TrójstykiTematyczna44.7118-09-2019728
Trasą biegu TarnowskiegoTematyczna51.8821-11-2020726
JAK ZDOBYWANO DZIKI ZACHÓDTematyczna52.8228-09-2019730
Studnie Ziemi KraśnickiejTematyczna52.1729-12-202177
Rogata ścieżkaTematyczna49.7101-01-2021718
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...)Krajoznawcza49.5323-07-2018775
Redzkie InicjatywyTematyczna54.0204-12-2019718
PotworyTematyczna47.3715-09-201873
Gwiezdne WrotaTematyczna50.3510-06-2012758
FILIPINKI - TO MY dziewczyny ze Sz (...)Tematyczna50.5116-01-2021716
Rozwój Myszkowa Tematyczna45.3727-02-2022715
Karbiowskie krzyżeTematyczna48.714-12-2019741
Klein AuskerTematyczna59.1719-08-2015750
Sztolnia nr 7Tematyczna77.7627-03-2017723
Z Iwmali po Gryfinie Górny TarasKrajoznawcza50.1903-02-2021720
KTO SPRZĄTNĄŁ YURASA?Geo-szkic61.7125-03-2022733
Przedwojenne wille Osiedla Ackerman (...)Tematyczna5213-03-2021723
SGK19 Dwa Pomorza ;)Tematyczna49.9901-01-202072
ŚCINAWA PO PRZEJŚCIACHTematyczna51.0224-03-2022727
Ulica Siedmiu PatelniTematyczna47.8827-03-2022714
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...)Tematyczna70.3324-04-2017725
[SP] Street Art PołudnieTematyczna49.6922-03-2021716
Ujście ObryPrzyrodnicza53.8128-04-2022723
Białogardzkie DrobimkiTematyczna74.8118-04-202270
Jerzy Kukuczka i Jego IstebnaTematyczna56.9130-05-2017731
[SZ] Sulechowskie zagadkiKrajoznawcza72.8426-04-2022712
Osiedle PrzyjaźńKrajoznawcza52.501-08-20147161
HaśkaTematyczna52.0326-11-2015752
Wyimki miasta Lubycza KrólewskaGeo-szkic78.1922-03-2020711
Śladami inkwizytoraTematyczna55.1629-04-2021724
Neogotyckie Skarby KwidzynaTematyczna57.6725-08-20177107
FABRYKA BENZYNY SYNTETYCZNEJKrajoznawcza55.3301-04-202074
LAPIDARIA IIITematyczna67.503-05-2021714
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249Tematyczna52.6714-02-2017730
Spacerem po ParkuKrajoznawcza58.8206-05-202172
Kijowskie polonikaKrajoznawcza47.3827-09-2017714
Olkuski skarbKrajoznawcza54.9407-05-2020722
Park LisiniecTematyczna47.0104-06-2021728
Praha by ČernýTematyczna52.1819-04-201972
Pojezierze ŚwiętokrzyskieKrajoznawcza48.7104-05-201978
Droga do szczęściaTematyczna53.8422-06-2021716
Bujakowskie ciekawostkiKrajoznawcza47.8803-07-2021726
VisperegliaKrajoznawcza55.3516-05-201972
Dziwnów - pieszo i roweremKrajoznawcza49.6803-07-2021710
Nadwarciański odcinek MRUTematyczna51.9821-07-2019721
Głazy KrasnoludkówKrajoznawcza56.4725-07-2020716
RZEŹNIKTematyczna56.6509-08-2021717
[KN] Katarzyna ze SzczecinaTematyczna55.0130-08-2021710
Geo wycieczki - SANDEFJORDKrajoznawcza49.8621-04-201871
Stary w StarachowicachTematyczna51.3322-07-2019717
Spacerek z Olgą TokarczukTematyczna45.0403-09-2021722
Zielone Serce PuszczyGeo-szkic61.5219-05-2018714
[LOST] Wałki OsobowickieTematyczna53.526-09-2020723
Michael Jackson's This is it!Przyrodnicza49.3325-04-2018732
Wielkopolskie WesterplatteKrajoznawcza52.518-09-2020728
Czarne Serce PuszczyGeo-szkic61.1919-05-2018715
ABC OPENCACHINGTematyczna58.1704-10-2021711
Niebieskie Serce PuszczyGeo-szkic64.1616-05-2018710
Czerwone Serce PuszczyGeo-szkic71.8316-05-2018712
[ŁC] Łowcy CieniTematyczna49.8327-11-2019622
Bory Bagienne nad BukowąKrajoznawcza45.8226-10-202163
Królewska Bystrzyca KłodzkaKrajoznawcza46.227-10-2021621
HalloweenGeo-szkic42.0231-10-202166
słono-wodne keszeTematyczna40.8623-07-201960
Punkt Oporu Brusno Stare- wzgórze H (...)Tematyczna62.8624-11-202066
Kanał MazurskiTematyczna40.0118-10-201969
GeneracjaTematyczna30.1719-06-201865
Rozświetlone Police 2021Tematyczna41.3711-12-2021610
Magiczna WeronaKrajoznawcza42.6929-11-201668
Štrbské Pleso - Vysoké TatryPrzyrodnicza74.5309-07-201866
REZERWATYPrzyrodnicza40.8202-01-202264
Śladem rudzkich rzeźbTematyczna41.0428-06-2015669
REZERWATY BonusTematyczna42.5102-01-202264
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201863
[SUL] Sulechowskie urbexowanie lekkieKrajoznawcza54.1810-02-2022616
Leśne ścieżki KrępyKrajoznawcza40.8527-03-2017657
Najpiękniejsze wille i pałace Szcze (...)Tematyczna42.5203-02-2021613
Gryfińskie ciekawostkiTematyczna44.5204-02-2021619
Szlakiem Edyty SteinTematyczna43.0114-10-2013699
Przemysł dawnego ZawierciaTematyczna41.5307-04-2017666
KLUB PRASY I KSIĄŻKIGeo-szkic54.0325-03-2022638
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASUTematyczna49.1713-09-2018619
Bajecznie!Tematyczna46.6830-12-2019628
Kościoły w Gminie GorzyceTematyczna38.5421-03-2022615
Górny SanKrajoznawcza55.6123-09-2015613
Gwary PolskieTematyczna42.9826-09-2015619
ZakrzewoKrajoznawcza46.3321-01-2020627
Parki i Pomniki Przyrody Miasta PolicePrzyrodnicza43.3424-01-2020617
BAŁKAŃSKIE TWIERDZEKrajoznawcza44.526-01-202060
WawrówKrajoznawcza4424-04-202269
Pomorskie Brod(y)kiKrajoznawcza41.5127-04-202266
Park GródekPrzyrodnicza4718-11-2018663
Spacerem po StegnieTematyczna43.6809-04-2021634
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...)Tematyczna41.0324-12-2018635
Podobozy oświęcimskie w GliwicachTematyczna43.5306-04-2014659
Śladami Jana PapugiTematyczna52.8730-05-2014657
POLSKA W RZYMIETematyczna41.6928-01-201960
Kampinoskie Szlaki - WójcickiegoTematyczna21.6903-05-202163
Czas na LasPrzyrodnicza43.8208-05-2021620
SkowronówKrajoznawcza40.731-05-2020641
Traktem Królewskim przez GnieznoKrajoznawcza38.725-05-2021632
Słoneczne zegary SzczecinaTematyczna42.0413-08-2014651
ROZRUCHY przed Leśną DolinąGeo-szkic44.503-07-2020630
[RG] NAMYŚLIN -KOSTRZYNKrajoznawcza42.517-07-2020630
[POP] Popowice Tematyczna44.3404-07-2021613
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJETematyczna46.9902-05-2016658
Błękitne Kamyczki z KamionkiGeo-szkic56.3408-07-202164
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...)Tematyczna44.1727-05-2019610
DOOKOŁA KLEKOTUTematyczna48.3207-05-2016653
Wybrzeże Umarłych HoteliTematyczna46.3211-07-202162
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄKrajoznawcza44.8317-05-2016664
69 Dywizjon RakietowyTematyczna51.8128-07-2020618
Spacerkiem po Drawsku PomorskimKrajoznawcza43.6902-08-202164
W gminie KołbaskowoKrajoznawcza57.5110-06-2019610
Lublin Górki CzechowskieKrajoznawcza47.1707-08-2021611
Gniezno dzielnica WINIARY Krajoznawcza39.5421-08-2020629
Nordic WalkingTematyczna39.5420-06-2019654
[LOST] SudokuTematyczna46.9823-08-2020628
Pożegnanie wakacji #6 Tematyczna41.8428-08-202167
[WSCHOWA] WIERSZimkiTematyczna57.3414-07-2019617
Gorzowskie wieże ciśnieńTematyczna44.8307-09-2020617
Warszawskie ZOOTematyczna39.3629-07-2019637
PAN SAMOCHODZIK I TAJEMNICA TAJEMNICKrajoznawcza4508-09-202166
W_DALGeo-szkic5702-08-201968
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...)Tematyczna41.1406-08-2019633
Arty KKTematyczna41.0328-10-2020628
Jedwabny szlak w MilanówkuTematyczna41.726-11-2021619
Sekrety PuszczyPrzyrodnicza3506-09-2019513
Tajemnice Dworu w ŁykoszynieTematyczna42.5206-12-202152
Koszalińskie WierzchołkiTematyczna34.8602-05-202053
Przed boremKrajoznawcza36.8430-01-2017547
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...)Krajoznawcza54.7229-09-2018568
Cztery strony KielcTematyczna34.0325-04-202252
Przyjazna geościeżka...Tematyczna40.6802-03-202154
Między niebem, a piekłemTematyczna37.1814-03-2021532
WIO na GrodziszaTematyczna33.215-04-2017530
Na planie teledyskuTematyczna43.1714-05-202255
Wielkopolskie Jaja 2022Tematyczna36.6618-04-202254
Czarna SkrzynkaTematyczna38.812-05-2022510
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014547
Wierni do końcaTematyczna37.3420-06-2017532
Levada do Furado PR10Krajoznawcza43.3114-12-201855
Igraszki z BłękitnąTematyczna40.0215-05-202256
Wesołych ŚwiątTematyczna37.1821-12-2015557
SZLAK KOSYNIERÓWTematyczna43.530-04-2014555
brakTematyczna44.0215-12-2019532
Na skrzyżowaniu szlaków i kulturKrajoznawcza40.8403-05-2021517
Bobrowanie na GłęboczkuPrzyrodnicza38.9902-05-2020519
[CM] Szczecin Golęcino - GocławTematyczna38.3409-05-2021510
Geo wycieczki - WILNO INACZEJKrajoznawcza35.3613-11-201755
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAUKrajoznawcza37.8421-11-2017519
Śladami legendy o panu TwardowskimTematyczna32.8611-06-202151
XV ZawadyTematyczna36.1804-06-202158
DębówkaKrajoznawcza37.9914-06-2021511
Odkrywamy Tychy - Śladami Powstań Ś (...)Tematyczna34.3601-07-2020533
Fabryka MarzeńTematyczna36.8528-07-2020516
[LOST] JARTematyczna38.4915-08-2020536
[LOST] Misja SpecjalnaTematyczna35.6614-08-2020526
[LOST] Serce czy DuszaTematyczna36.3215-08-2020525
Osiedle Moniuszki LublinKrajoznawcza36.5115-08-2021513
Ogród botanicznyPrzyrodnicza35.8522-08-2021513
Extremly Walim na piekarnięTematyczna48.2218-04-2018520
Mogiły LeśneTematyczna35.507-07-2019517
Śladami Heinricha von StephanaTematyczna39.1730-06-2016546
Bełcze i OkolicaKrajoznawcza34.3303-09-2021526
Bielskie fontannyTematyczna35.8501-11-2020534
Kanał ElbląskiKrajoznawcza33.1711-04-2015560


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis