OC logo
Banner


geocache GeoŚcieżki
Pełny ekran
Nazwa geoŚcieżki
Typ geoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter geoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja geoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej ilości skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia geoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach geoŚcieżki
Opis geoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową geoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do geoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
ilość wyświetlonych geoŚcieżek: 346 Opcje wyświetlania
nazwa typ punktacja data publikacji ilość skrzynek zdobyta
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3403.712014-06-2642410
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.192015-04-203039
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza1509.532016-06-012274
Zamki w Polsce Krajoznawcza1592.22014-09-222165
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1355.432013-11-0417429
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.022014-08-1416238
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1046.952015-09-2314622
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.472013-05-3014054
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1286.182015-09-021400
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1547.442016-09-2813613
I ♥ PL Geo-szkic989.082012-06-0112946
Polskie szczyty Krajoznawcza999.742015-10-061130
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911016
TWIERDZA MODLIN Tematyczna804.392015-01-1610445
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna853.342015-06-1810310
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.272013-11-0910252
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.322014-07-2610050
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.492016-08-2610010
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna718.332014-02-239615
Projekt PL Geo-szkic701.952011-05-259567
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna651.482014-05-19918
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna710.032015-08-28903
Turysta Ziemi Rybnickiej Krajoznawcza635.032014-05-168318
Pomorskie Keszyno Tematyczna628.62015-07-23774
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.652015-06-12745
BZB - GEOPOMORZE RAZEM :) Krajoznawcza559.872015-05-267117
MRU - Panzerwerk\'i (dostępne z (...) Tematyczna521.282016-02-13668
Leśne tropy Geo-szkic469.312015-04-286541
S-Ł Tematyczna519.122011-06-086414
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna423.062015-06-286190
WIO na piwo Tematyczna315.412015-01-186152
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.012014-05-155914
Wielki K.MIL Geo-szkic413.582015-11-195610
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza510.742016-02-135613
Kamienne drogowskazy Tematyczna434.322014-06-18557
Granica II RP Geo-szkic400.582014-10-20552
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna417.842014-11-125518
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna372.522014-11-14557
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza415.662015-06-185312
Wartą do Poznania Krajoznawcza361.372015-01-245217
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.822012-01-234927
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna472.242015-10-22479
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.132014-02-144612
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna328.032015-03-09438
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-29428
Projekt Muminek Geo-szkic412.992015-09-064210
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.312015-11-07422
Łódzkie Jest Piękne Geo-szkic328.922014-04-294254
Puszcza Bukowa Przyrodnicza301.662015-05-034110
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza330.032015-08-134020
Powstanie Warszawskie Tematyczna304.422013-11-084018
Geostrada Tematyczna285.652015-09-28404
DLK Przyrodnicza328.962014-10-214031
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084013
Twierdza Ustka Tematyczna279.942013-11-043967
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza253.072014-06-25393
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.262016-04-153962
Las Mokrzański Przyrodnicza286.462016-04-02398
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna278.022016-09-29385
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna307.52016-02-22386
Doliwa Geo-szkic318.342015-05-023714
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza261.642015-11-083732
Szybowiec Geo-szkic345.162014-07-103740
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna303.282015-01-183721
Marian Tematyczna312.982015-04-25364
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza300.212015-09-273621
Na siedmu wzgórzach Tematyczna265.192015-11-143638
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.182015-01-05353
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.072015-06-253410
Wielkopolska Miedza Geo-szkic244.622012-07-26344
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24343
KKwG 2016 Tematyczna271.732016-04-30343
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223443
W górę wzrok Krajoznawcza251.772015-10-243323
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.942015-10-243327
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna272.32016-04-22332
Urban Exploration Tematyczna251.062016-04-153316
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.682014-10-053364
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.822014-11-163330
Poławiacze Pereł [PP] Tematyczna261.712014-11-173322
Białostocki Street Art Tematyczna228.942016-06-18337
Góry Opawskie! Krajoznawcza236.882013-09-113223
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.822015-08-283212
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.422013-11-223231
Masyw Góry Chełmskiej Przyrodnicza264.782016-02-24327
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223215
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza228.042015-09-243131
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
Demony Słowian Tematyczna224.332015-04-133140
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.312013-08-203053
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053058
Białogardzkie wyimki Geo-szkic307.262016-12-13304
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza226.452016-10-06293
Granica Poznania Geo-szkic235.562012-05-272921
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.752016-03-012923
Twierdza Warszawa Tematyczna212.682014-10-062920
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.452016-06-072824
W krainie Thorgala Tematyczna224.962016-06-25285
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12284
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza207.912016-08-032827
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.12015-08-032729
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.12015-09-0527138
MRU - Podziemne Miasto Tematyczna273.622016-02-202732
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.612016-08-182713
Linia Mołotowa Krajoznawcza223.12015-05-11265
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272632
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152614
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza186.722015-09-232626
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042623
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.342014-03-282631
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.182014-09-192632
System obrony \"Festung Warschau 1944\" Tematyczna199.392015-03-232633
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza246.422014-11-032648
Busko i okolice Krajoznawcza215.982016-05-23263
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Orawa Krajoznawcza243.172011-12-072519
GO! GORCE Krajoznawcza276.982016-09-21253
Na Wąskiej Ziemi Krajoznawcza188.132015-07-042470
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna181.052014-04-262421
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.092016-05-2624104
Śladami Wejherowskich Historii Tematyczna190.882017-06-262410
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.222016-11-122325
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza194.642015-05-252341
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.52015-08-292313
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.452013-12-23234
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.872015-12-122333
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza169.042014-07-042368
Zielona Pętla Przyrodnicza183.032016-05-242363
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.482016-06-072313
Murowane Klimaty Krajoznawcza175.842015-01-252327
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza163.532015-01-312311
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna165.672015-05-062272
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna170.812016-11-23229
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.172012-05-052227
Spacer po Myśliborzu Przyrodnicza166.372013-10-302235
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.632015-11-28221
Projekt LHS Tematyczna169.172014-09-11223
PWGL Tematyczna169.62015-02-022244
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.672013-10-132115
Podziemna Gdynia Tematyczna181.652014-04-222113
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.842014-06-072135
Linia 373 Tematyczna171.672014-09-012115
Tour de Turawa Krajoznawcza150.342012-03-252050
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza136.542016-11-122042
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.642011-01-172044
GRPS Tematyczna164.362015-06-28200
Via Regia śląskie Tematyczna152.482015-09-052032
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna1472014-01-262030
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.342014-07-012036
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.772014-08-142034
Wszystkie kesze lubią Łowicz Krajoznawcza150.022014-09-262053
W Grodzie Przemysława Krajoznawcza159.182016-04-30209
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.662016-11-121914
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.962015-06-231945
Vorderheide Tematyczna160.862013-10-221955
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.22015-09-081957
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna149.822015-12-101916
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza149.632015-11-221918
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.542014-05-201962
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.372016-04-251914
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.022016-07-071923
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.582015-07-201961
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.192015-05-301845
Harcerskie sprawności Tematyczna127.892016-11-111842
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.332015-05-151816
Podróż linią kolejową Tematyczna132.692013-10-011817
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna132.252017-01-11180
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.062016-01-121830
MRU - Hydrotechnika Tematyczna137.652016-02-13187
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.842015-03-231826
Gmina Ksawerów Tematyczna114.382016-11-201720
Otomińska rozgrzewka Przyrodnicza121.712015-05-121742
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.212016-03-161711
NaGrody Tematyczna121.422015-07-061639
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.552015-09-25163
Łódzcy Keszerzy Tematyczna125.342015-10-051615
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.722014-08-151666
Niedalino i okolice Krajoznawcza131.142016-07-08167
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.032016-08-02160
Dookoła jez. Żarnowieckiego Krajoznawcza128.342016-08-041625
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna130.672016-09-18159
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.722016-11-15151
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.182015-07-051533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.982013-10-111516
W krainie baśni Andersena Tematyczna125.162016-02-131525
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.262015-12-261565
SZPKD - PTTK Tematyczna100.262016-03-071522
Spacerkiem po Starogardzie Gdańskim Tematyczna111.052016-04-101532
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna113.232016-04-22156
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.412016-08-201541
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.162016-07-011521
Poznaj Wildę Tematyczna119.352016-08-04155
Szlakiem Inicjatywy DHARMA Tematyczna124.162015-04-18150
Rozdroża Wolności Tematyczna116.352015-05-151446
Poznaj "Tysiąclecie" Tematyczna101.242016-11-151428
Rzepnickie INO Tematyczna112.832016-11-24145
Białogardzkie przeprawy Tematyczna98.42016-12-05146
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.032016-12-26143
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.792013-10-051436
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.132013-10-051430
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.682013-10-261415
Politechnika Śląska Tematyczna102.042014-04-061436
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.572016-01-061412
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.992014-05-251429
Harcerski Słupsk Tematyczna105.342016-02-191411
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.162014-06-201461
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.222014-07-131479
Lubelski Street Art Tematyczna103.842014-09-071425
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.462016-04-09145
Oczami Sokołów Tematyczna112.452016-06-05145
Kod Leonarda daVinci Tematyczna130.712014-12-091412
Na Łące Zające Przyrodnicza124.522016-11-13143
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza102.182016-09-011425
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.122015-07-021421
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.282015-06-181323
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.832013-10-05136
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.542014-06-071353
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.712016-03-04138
Pieseł Przyrodnicza123.092014-07-141312
Skarby przyrody Przyrodnicza100.322016-03-261340
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza93.522016-04-101337
WPPZ Luboń Tematyczna92.242014-12-201318
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna97.832015-03-02139
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.062015-05-051321
Przez Przeźmierowo Tematyczna97.492016-09-09136
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna98.172016-08-271339
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.982015-05-191227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.662015-05-301232
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna98.152015-06-23127
Cmentarz Centralny Tematyczna87.852014-12-061277
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.842016-12-24127
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.342015-08-24124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.992015-10-311213
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.652013-11-011227
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna76.582013-11-221228
Bitwa o benzynę Tematyczna91.342015-12-181233
Park Cystersów Przyrodnicza85.662014-04-301263
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.242014-05-141267
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna80.562016-01-29123
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna89.812016-02-101232
Golf Cacheing Tematyczna982014-06-291233
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.72014-11-111222
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza86.642016-05-281282
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.492016-06-28126
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.692016-09-251125
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna77.872015-09-011126
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.732015-11-231122
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.52014-04-151148
Lubińskie W Geo-szkic89.642016-01-251123
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.342014-05-301131
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.22016-02-211121
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.192016-02-211113
Skarb Żukowski Krajoznawcza97.52014-09-111182
Szkółka leśna Przyrodnicza91.152016-04-151132
Wokół murów obronnych Starej Warszawy Krajoznawcza77.552015-01-281166
Uskorz Wielki Tematyczna88.162016-06-251123
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna952016-06-211117
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna81.822015-04-111125
Kijów Krajoznawcza74.192016-09-25100
Spacer po parku Przyrodnicza68.372015-04-28109
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna66.872016-09-291026
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.662011-10-011031
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.52012-06-221047
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna78.682015-05-09109
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza72.362016-12-05104
Gry Planszowe Tematyczna80.852016-12-11108
DEKALOG KESZERSKI Tematyczna77.52016-12-281031
SWARZĘDZKIE KESZOWANIE Krajoznawcza81.662011-10-301032
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.642015-08-131045
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.022015-08-181029
KONIEC POLSKI Tematyczna722015-08-221042
Osiedle Kosmonautów Tematyczna77.032013-10-141084
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.172015-11-011042
SPACER W DOLINIE CYBINY Przyrodnicza77.52014-04-121046
Koszalińskie ronda Tematyczna752016-02-211023
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.182016-02-21106
Spacerkiem po Łabiszynie Tematyczna66.92016-03-061035
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.732016-03-111014
Środki i ekstrema Konstantynowa Łód (...) Tematyczna79.022016-05-151016
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.332014-11-151023
Projekt Gassen Tematyczna67.882014-11-251022
Marienwalde Krajoznawcza80.142015-01-091013
Uroczyście przysięgam, że knuję coś (...) Tematyczna73.012016-07-04105
Leksykon leśnika Tematyczna78.682016-09-171016
Ptaki Polski Przyrodnicza74.32016-10-08914
Szlak_zielony Krajoznawcza67.022011-08-15937
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.672015-06-21944
Sahara Lubońska Przyrodnicza73.972013-10-03941
SSAK - STOWARZYSZENIE SŁUPSKICH ANO (...) Tematyczna22.712015-09-0698
Korona Wielkopolski Krajoznawcza72.332015-09-1890
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.012015-09-24915
Mosty nad Płonią Tematyczna70.82015-10-19915
szlakiem wąskotorówki w Gliwicach Tematyczna66.362014-04-06934
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.152015-12-20922
Grudziądzkie ronda Tematyczna70.672014-05-01939
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.352016-03-25923
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.352016-04-10927
Bojanowski Tematyczna68.162016-07-2091
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.52016-08-15914
Operacja OKŚ Tematyczna55.672016-11-2489
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.052012-05-06888
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.162013-11-08856
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.862014-07-08832
Toszecka opowieść Tematyczna60.372016-03-05837
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.52016-04-10841
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.052016-04-10830
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.852014-12-2982
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.682014-12-31838
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.872016-07-1986
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna64.22016-08-0686
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.172016-08-1687
Bytów wita Tematyczna54.512016-11-1574
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.352012-06-10752
Klein Ausker Tematyczna59.172015-08-19730
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.52014-08-017105
Linia obrony Widawki Tematyczna49.142014-03-30738
Haśka Tematyczna52.032015-11-26739
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.352014-06-09747
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.832014-10-01741
Muchawka od źródła do ujścia Krajoznawcza55.832016-08-15711
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.042015-06-28640
Azja Tour Krajoznawcza40.032017-01-1060
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.522012-08-14629
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza38.22015-08-12633
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.012013-10-14674
Górny San Krajoznawcza55.612015-09-2362
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.532014-04-06642
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.872014-05-30642
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.022016-02-21610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.042014-08-13633
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.992016-05-02636
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.322016-05-07635
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.832016-05-17637
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna37.162016-12-2957
[PP] Łowcy Pereł Tematyczna26.522015-09-08511
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.332015-10-09527
Würzburg Riese Tematyczna36.652014-02-01534
Dziady Tematyczna46.342015-10-31524
Wesołych Świąt Tematyczna37.182015-12-21541
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.52014-04-30541
ZMYSŁOWE KESZE Tematyczna47.352016-04-07516
Nowe Projekty Szczecina Tematyczna34.682016-04-29522
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.172016-06-30515
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.172015-04-11529


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły geoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała geoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień status
Zdobyta {conquestCount} razy
punktacja {ptPoints} punktów
ilość skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
typ geoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis geoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach geoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Ilość logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla geoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla geoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis