OC logo
Banner


geocache GeoŚcieżki
Pełny ekran
Nazwa geoŚcieżki
Typ geoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter geoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja geoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej ilości skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia geoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach geoŚcieżki
Opis geoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową geoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do geoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
ilość wyświetlonych geoŚcieżek: 381 Opcje wyświetlania
nazwa typ punktacja data publikacji ilość skrzynek zdobyta
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3403.712014-06-2642410
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.192015-04-2030311
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza1509.532016-06-012277
Zamki w Polsce Krajoznawcza1605.212014-09-222185
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1355.432013-11-0417429
Projekt KASZËBË Geo-szkic1245.022014-08-1416238
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1044.32015-09-2314622
WLKP TEJ! Geo-szkic1040.472013-05-3014055
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1359.552015-09-021400
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.612016-09-2813715
I ♥ PL Geo-szkic989.082012-06-0112946
Polskie szczyty Krajoznawcza999.742015-10-061130
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911019
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.722015-01-1610547
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna853.342015-06-1810310
Projekt Oberschlesien Geo-szkic767.272013-11-0910252
PROJEKT GRYF Geo-szkic769.322014-07-2610050
Wyimki z Gdańska Geo-szkic1016.492016-08-2610017
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna718.332014-02-239615
Projekt PL Geo-szkic701.952011-05-259568
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna658.812014-05-19928
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna710.032015-08-28903
Turysta Ziemi Rybnickiej Krajoznawcza635.032014-05-168320
Pomorskie Keszyno Tematyczna628.62015-07-23776
BZB - GEOPOMORZE RAZEM :) Krajoznawcza591.572015-05-267621
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.652015-06-12745
MRU - Panzerwerk\'i (dostępne z (...) Tematyczna529.452016-02-13679
Leśne tropy Geo-szkic473.642015-04-286541
S-Ł Tematyczna519.122011-06-086416
WIO na piwo Tematyczna315.412015-01-186152
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.872015-06-286090
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.012014-05-155914
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza538.562016-02-135913
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.342014-11-125823
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna391.542014-11-14587
Wielki K.MIL Geo-szkic413.582015-11-195610
Kamienne drogowskazy Tematyczna434.322014-06-18557
Granica II RP Geo-szkic400.582014-10-20552
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza415.662015-06-185312
Wartą do Poznania Krajoznawcza361.372015-01-245218
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.822012-01-234927
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.412015-10-22489
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.132014-02-144612
Marian Tematyczna400.012015-04-25454
Projekt Muminek Geo-szkic423.152015-09-064310
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna328.032015-03-09438
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-294210
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.312015-11-07426
Puszcza Bukowa Przyrodnicza301.662015-05-034111
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza330.032015-08-134021
Powstanie Warszawskie Tematyczna304.422013-11-084019
Geostrada Tematyczna285.652015-09-28407
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna331.472016-04-22402
DLK Przyrodnicza328.962014-10-214035
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084017
Twierdza Ustka Tematyczna279.942013-11-043967
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.362016-09-293912
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza253.072014-06-25393
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna3152016-02-22397
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.262016-04-153962
Doliwa Geo-szkic331.012015-05-023814
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.212015-09-273723
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza261.642015-11-083732
Szybowiec Geo-szkic345.162014-07-103742
Urban Exploration Tematyczna279.42016-04-153716
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna303.282015-01-183721
Na siedmu wzgórzach Tematyczna262.542015-11-143641
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.182015-01-05354
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.072015-06-253411
Wielkopolska Miedza Geo-szkic244.622012-07-26344
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24344
KKwG 2016 Tematyczna271.732016-04-30343
Białostocki Street Art Tematyczna234.432016-06-18348
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223444
W górę wzrok Krajoznawcza251.772015-10-243327
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.942015-10-243331
RS ŚCIEŻKA ORNITOLOGICZNA Przyrodnicza258.682014-10-053364
SKGK PRZYGODA Geo-szkic263.822014-11-163334
Poławiacze Pereł [PP] Tematyczna261.712014-11-173322
GO! GORCE Krajoznawcza369.042016-09-213316
Góry Opawskie! Krajoznawcza236.882013-09-113224
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.822015-08-283213
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.422013-11-223232
Masyw Góry Chełmskiej Przyrodnicza264.782016-02-24327
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223216
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza228.042015-09-243133
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
Demony Słowian Tematyczna224.332015-04-133141
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.312013-08-203056
Granica Poznania Geo-szkic242.232012-05-273021
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053061
Białogardzkie wyimki Geo-szkic307.262016-12-13304
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza226.452016-10-06293
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.752016-03-012927
Twierdza Warszawa Tematyczna212.682014-10-062924
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna261.322016-07-26299
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.452016-06-072828
W krainie Thorgala Tematyczna224.962016-06-25285
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12284
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza207.912016-08-032831
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.12015-08-032736
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.12015-09-0527143
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza193.562015-09-232728
MRU - Podziemne Miasto Tematyczna273.622016-02-202732
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.612016-08-182721
Linia Mołotowa Krajoznawcza223.12015-05-11265
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272632
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152614
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042626
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.342014-03-282631
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.182014-09-192633
System obrony \"Festung Warschau 1944\" Tematyczna199.392015-03-232636
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza246.422014-11-032648
Busko i okolice Krajoznawcza215.982016-05-23263
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Orawa Krajoznawcza243.172011-12-072519
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.852014-12-20252
Na Wąskiej Ziemi Krajoznawcza190.292015-07-042470
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna181.052014-04-262422
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.092016-05-2624107
Śladami Wejherowskich Historii Tematyczna190.882017-06-262416
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.222016-11-122336
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza194.642015-05-252341
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.52015-08-292315
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.452013-12-23234
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.872015-12-122333
Księży Młyn - Ceglane Klimaty Krajoznawcza169.042014-07-042372
Zielona Pętla Przyrodnicza183.032016-05-242365
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.482016-06-072315
Murowane Klimaty Krajoznawcza175.842015-01-252338
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza163.532015-01-312311
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna165.672015-05-062273
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna170.812016-11-232210
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.172012-05-052231
Spacer po Myśliborzu Przyrodnicza166.372013-10-302238
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza167.632015-11-28225
Projekt LHS Tematyczna169.172014-09-11224
Lago di Garda Krajoznawcza165.152016-12-24210
Złoto dla zuchwałych I Tematyczna213.692017-03-23210
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.672013-10-132115
Podziemna Gdynia Tematyczna181.652014-04-222113
PWMT - mini trail Policko-Wyszebórz Przyrodnicza165.622015-11-222118
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.842014-06-072135
Linia 373 Tematyczna171.672014-09-012117
W Grodzie Przemysława Krajoznawcza165.852016-04-302112
Tour de Turawa Krajoznawcza150.342012-03-252054
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza136.542016-11-122051
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.642011-01-172044
GRPS Tematyczna164.362015-06-28200
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna148.922017-01-11200
Via Regia śląskie Tematyczna152.482015-09-052036
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna1472014-01-262033
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.342014-07-012036
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.772014-08-142034
Wszystkie kesze lubią Łowicz Krajoznawcza150.022014-09-262058
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.662016-11-121919
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.962015-06-231946
Vorderheide Tematyczna160.862013-10-221958
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.22015-09-081962
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna149.822015-12-101916
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.542014-05-201964
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.372016-04-251915
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.022016-07-071928
PWGL Tematyczna148.452015-02-021944
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna123.582015-07-201972
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.192015-05-301845
Harcerskie sprawności Tematyczna127.892016-11-111852
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.332015-05-151816
Podróż linią kolejową Tematyczna132.692013-10-011817
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.062016-01-121831
MRU - Hydrotechnika Tematyczna137.652016-02-13188
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.842015-03-231827
Gmina Ksawerów Tematyczna114.382016-11-201747
Otomińska rozgrzewka Przyrodnicza121.712015-05-121742
Złoto dla zuchwałych II Tematyczna173.112017-02-06170
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.212016-03-161711
NaGrody Tematyczna121.422015-07-061639
Szlak Kaszubskich Nut Krajoznawcza107.772017-02-24166
Posłuchaj "Wielkiej płyty" Tematyczna109.442017-03-161627
Geo-Zawiercie Krajoznawcza106.672017-03-261626
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.552015-09-25164
Łódzcy Keszerzy Tematyczna125.342015-10-051615
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.722014-08-151669
Niedalino i okolice Krajoznawcza131.142016-07-08167
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.032016-08-02165
Dookoła jez. Żarnowieckiego Krajoznawcza128.342016-08-041627
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna130.672016-09-181513
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.722016-11-15154
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.182015-07-051533
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.982013-10-111516
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna107.062017-04-02150
W krainie baśni Andersena Tematyczna125.162016-02-131525
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.262015-12-261570
SZPKD - PTTK Tematyczna100.262016-03-071524
Spacerkiem po Starogardzie Gdańskim Tematyczna111.052016-04-101537
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna113.232016-04-221513
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.412016-08-201545
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.162016-07-011526
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna119.842016-07-30150
Poznaj Wildę Tematyczna119.352016-08-04155
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza110.682016-09-011528
Rozdroża Wolności Tematyczna116.352015-05-151451
Poznaj "Tysiąclecie" Tematyczna101.242016-11-151440
Rzepnickie INO Tematyczna112.832016-11-24149
Białogardzkie przeprawy Tematyczna98.42016-12-05146
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.032016-12-26149
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.792013-10-051437
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.132013-10-051432
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.682013-10-261419
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.152017-04-23140
Politechnika Śląska Tematyczna102.042014-04-061436
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.572016-01-061413
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.992014-05-251430
Harcerski Słupsk Tematyczna105.342016-02-191418
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.162014-06-201461
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.222014-07-131482
Lubelski Street Art Tematyczna103.842014-09-071425
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.462016-04-09146
Oczami Sokołów Tematyczna112.452016-06-05146
Rzeźby na Tauzenie Tematyczna104.082014-11-251460
Kod Leonarda daVinci Tematyczna130.712014-12-091415
Na Łące Zające Przyrodnicza124.522016-11-131411
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.122015-07-021421
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.282015-06-181323
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.922017-01-171314
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.832013-10-05136
Tczewski Gryf Tematyczna106.642017-04-221313
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.542014-06-071353
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.712016-03-04138
Pieseł Przyrodnicza123.092014-07-141312
Skarby przyrody Przyrodnicza100.322016-03-261340
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza93.522016-04-101345
WPPZ Luboń Tematyczna92.242014-12-201318
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna97.832015-03-021310
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.062015-05-051321
Przez Przeźmierowo Tematyczna97.492016-09-09136
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna98.172016-08-271344
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.982015-05-191227
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.662015-05-301232
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna98.152015-06-231210
Cmentarz Centralny Tematyczna87.852014-12-061280
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.842016-12-241216
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.342015-08-24124
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.992015-10-311213
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.992013-10-221262
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.652013-11-011227
Dwanaście Prac Asteriksa Geo-szkic82.892017-04-20124
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna76.582013-11-221229
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.042014-03-241267
Bitwa o benzynę Tematyczna91.342015-12-181235
Park Cystersów Przyrodnicza85.662014-04-301264
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.242014-05-141267
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna80.562016-01-29123
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna89.812016-02-101234
Golf Cacheing Tematyczna982014-06-291233
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.72014-11-111224
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza86.642016-05-281286
Kupalnocka 2016 Przyrodnicza96.492016-06-28129
Kijów Krajoznawcza81.032016-09-25111
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.692016-09-251134
Skarby Tyczyna Tematyczna80.232017-03-16114
Witajcie w naszej bajce Tematyczna81.842017-04-011120
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.162017-04-03117
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna77.872015-09-011129
Gruzja Krajoznawcza121.122017-04-11110
Kontrakt z Katem Tematyczna80.52017-04-221111
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.732015-11-231129
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.52014-04-151151
Lubińskie W Geo-szkic89.642016-01-251130
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.342014-05-301131
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.22016-02-211121
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.192016-02-211113
Skarb Żukowski Krajoznawcza97.52014-09-111182
Szkółka leśna Przyrodnicza91.152016-04-151135
Wokół murów obronnych Starej Warszawy Krajoznawcza77.552015-01-281169
Uskorz Wielki Tematyczna88.162016-06-251131
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna952016-06-211118
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna81.822015-04-111127
Spacer po parku Przyrodnicza68.372015-04-28109
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna66.872016-09-291031
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.662011-10-011031
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.52012-06-221047
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna78.682015-05-091011
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza72.362016-12-05105
Gry Planszowe Tematyczna80.852016-12-111021
DEKALOG KESZERSKI Tematyczna77.52016-12-281057
SWARZĘDZKIE KESZOWANIE Krajoznawcza81.662011-10-301032
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.642015-08-131048
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.192017-03-011018
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.022015-08-181029
KONIEC POLSKI Tematyczna722015-08-221047
Osiedle Kosmonautów Tematyczna77.032013-10-141085
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.52017-04-11103
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.172015-11-011042
SPACER W DOLINIE CYBINY Przyrodnicza77.52014-04-121046
Koszalińskie ronda Tematyczna752016-02-211024
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.182016-02-21107
Spacerkiem po Łabiszynie Tematyczna66.92016-03-061038
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.732016-03-111016
Środki i ekstrema Konstantynowa Łód (...) Tematyczna79.022016-05-151016
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.332014-11-151024
Projekt Gassen Tematyczna67.882014-11-251022
Marienwalde Krajoznawcza80.142015-01-091013
Uroczyście przysięgam, że knuję coś (...) Tematyczna73.012016-07-04105
Leksykon leśnika Tematyczna78.682016-09-171020
Ptaki Polski Przyrodnicza74.32016-10-08929
Szlak_zielony Krajoznawcza67.022011-08-15939
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.672015-06-21945
Sahara Lubońska Przyrodnicza73.972013-10-03941
Korona Wielkopolski Krajoznawcza72.332015-09-1890
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.012015-09-24918
Mosty nad Płonią Tematyczna70.82015-10-19915
szlakiem wąskotorówki w Gliwicach Tematyczna66.362014-04-06940
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.152015-12-20926
Grudziądzkie ronda Tematyczna71.52014-05-01939
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.352016-03-25929
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.352016-04-10936
Bojanowski Tematyczna68.162016-07-2096
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.52016-08-15923
Operacja OKŚ Tematyczna58.162016-11-24814
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.052012-05-06888
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.222017-04-1083
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.162013-11-08857
Koszalińskie murale Tematyczna61.52017-04-2881
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.862014-07-08832
Toszecka opowieść Tematyczna60.372016-03-05846
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.52016-04-10849
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.052016-04-10836
Zduńska Wola-Karsznice Krajoznawcza62.852014-12-2982
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.682014-12-31841
Droga życiowa mężczyzny Tematyczna74.482016-06-28822
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.872016-07-1987
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna64.22016-08-0689
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.172016-08-1687
Mury miejskie w Słupsku Tematyczna54.852015-04-26744
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.352012-06-10752
Klein Ausker Tematyczna59.172015-08-19732
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.52014-08-017109
Linia obrony Widawki Tematyczna49.142014-03-30738
Haśka Tematyczna52.032015-11-26742
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.672017-02-14711
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.352014-06-09750
Projekt Plewiska [PP] Krajoznawcza59.832014-10-01743
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.042015-06-28641
Azja Tour Krajoznawcza40.032017-01-1060
Gadget 1st by lukuj Tematyczna51.662017-02-03616
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.522012-08-14629
ZAGADKOWY STAW Tematyczna64.332017-02-09610
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza38.22015-08-12636
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.852017-03-27625
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.012013-10-14677
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.532017-04-07626
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna62.122017-04-2460
Górny San Krajoznawcza55.612015-09-2362
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.532014-04-06648
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.872014-05-30642
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.022016-02-21610
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.042014-08-13633
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.992016-05-02639
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.322016-05-07639
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.832016-05-17645
Magiczna Werona Krajoznawcza35.522016-11-2950
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna37.162016-12-29526
Przed borem Krajoznawcza36.842017-01-30511
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.852017-02-03538
Gadget 3rd by lukuj Tematyczna47.662017-02-0559
Gadget 2nd by lukuj Tematyczna42.332017-02-05514
Sztolnia nr 7 Tematyczna53.842017-03-2752
WIO na Grodzisza Tematyczna33.22017-04-1559
[PP] Łowcy Pereł Tematyczna26.522015-09-08511
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.332015-10-09529
Würzburg Riese Tematyczna36.652014-02-01535
Dziady Tematyczna46.342015-10-31524
Wesołych Świąt Tematyczna37.182015-12-21542
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.52014-04-30546
ZMYSŁOWE KESZE Tematyczna47.352016-04-07516
Nowe Projekty Szczecina Tematyczna34.682016-04-29523
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.172016-06-30522
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.172015-04-11531


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły geoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała geoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień status
Zdobyta {conquestCount} razy
punktacja {ptPoints} punktów
ilość skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
typ geoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis geoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach geoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Ilość logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla geoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla geoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis