Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu (Nie)zapomniane zwycięstwo    {{found}} 57x {{not_found}} 0x {{log_note}} 15x Photo 2x Galeria  

555313 2012-04-22 14:51 rekomendacja naruu (user activity818) - Znaleziona

Powrót z Ratusza... czujemy się jakby sam prezydent Poznania wręczał nam końcowego kesza...:DCoś cudownego! Projekt doprawcowany najidealniej jak tylko można! Ogromna ilość przeróżnych miejsc związanych z Powstaniem, pełno zagadek, małe skrzynki... wszystko pięknie skitrane.. Czego chcieć więcej? Wyśmienite przygotowanie projektu.. Przemyślane w każdym calu, centymetrze, milimetrze, nanometrze... Do tego został przekazany ogromny kawał historii, i można było sobie na gorąco zobrazować jak wyglądało Powstanie.:)Taki element edukacyjny to kolejne plusy do sterty plusów, które już dałem temu projektowi :D

Ja wciąż jestem oszołomiony ogromem przygotowań, staranności wykonania, czasu poświęconego na ten projekt. Żaden projekt nie dał nam tyle satysfakcji, tyle zabawy, tyle nauki... co właśnie ten:)Z każdą kolejną skrzynką rosło nasze podekscytowanie z posiadania kolejnych kordó do finału... Wszystkie nasze wyprawy były podporządkowane pod ten projekt.

Co prawda, wykonywaliśmy ten projekt komunikacją miejską i na piechotę, co zajęło nam nieco czasu.. ale jakżesz to był super spędzony czas. Coś genialnego po prostu..

Już pośrednie skrzynki wywoływały u mnie niekontrolowany opad szczęki, ale po finale - to szczęka już kompletnie wysunęła się z zawiasów.

Toż ten projekt stał się (moim skromnym zdaniem) niedoścignionym wzorem dla każdego projektu geocachingowego.. i po jego podjęciu.. wszystkie projekty, które ja sobie układam w głowie... wydają się takie.. przeciętne.. Ale to nic! Mnie np. ten projekt bardzo zmotywował do wykonania projektu.. chociaż w najmniejszym stopniu dorównującym temu. A i uważam, że nie jestem i nie będę jedyną osobą, która zostanie tak zmotywowana przez ten projekt.

Z pewnością to później zaowocuje kolejnymi prześwietnymi projektami.

Naprawde, jestem pełen podziwu, szacunku za cały ten projekt. Przeogromnie dziękuję za niego! Czapki z głów, chapeau! Mógłbym jeszcze wymyśleć wiele epitetów zachwalających pod niebiosa, ale myślę, że nawet to nie wystarczy by go opisać :] GENIUSZ po prostu!

To był ogromny zaszczyt wziąć udział, podejmować taki projekt...

PRZEOGROMNE TFTC!

Out: Czaszka (:/), GK, mali powstańcy :), cert

In: Frotka z funkcją naliczania kroków (niestety bez baterii, trzeba wymienić.. ale jest w pełni sprawna, nieużywana), Samochód-resorak, GK.

naruu* approves! ^^