Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Log entries Górska przygoda w Łodzi    {{found}} 43x {{not_found}} 2x {{log_note}} 4x Photo 2x Gallery  

1173742 2014-03-21 14:21 damian211289 (user activity3024) - Note

Podobno wczoraj był Dzień Szczęścia...

Tak się od rana zastanawiam, co by tutaj dziś poczynić - zerknąłem na OC i już wiem, nowe keszydło i to całkiem niedaleko mnie. Dzisiaj wyjątkowo nie miałem zajęć, a taka wakacyjna pogoda aż zachęca na wypad w góry. Drukuję opis i wio spacerkiem do celu! 

Jak się okazało, wydrukowałem jedynie końcówkę opisu i klops. Rozleniwiony wiosennym słońcem zrezygnowałem z wysokogórskiej wspinaczki, poszwendałem się po okolicy, znalazłem pobliskie "Krupówki" i zakupiłem - mimo, że klimaty iście górskie - żuberka :D 

Podreptałem pod Krokiew, w oddali widziałem nawet Rysy, zszedłem na jakąś halę i urządziłem sobie krótki piknik... pewnie nie załapię się nawet na TTF, ale wrócę z przyjemnością! ;)

Recently modified on 2014-03-22 11:29:49 by user damian211289 - totally modified 1 time.