Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu OpenKwidzyn Zlot 2019    45x 48x {{log_note}} 12x   Pokazuj usunięcia Pokazuj usunięcia

3238111 2019-11-13 04:30 SYSTEM (user activity0) - Skrzynka została zarchiwizowana

Wydarzenie zostało automatycznie zarchiwizowane po 2 miesiącach.

3201361 2019-09-22 21:11 crazy_baby (user activity9016) - Uczestniczył w spotkaniu

W koncu loguje moj 45-ty event OC !! Absolutnie wpisy chłopaków wymiatają, szczególnie zakreconego Victora, normalnie lałam ze śmiechu na powrocie z pracy. Ale do rzeczy. To że było super To każdy kto był i intgerował się z towarzystwem pełną parą - to wie;)To był mój pierwszy Kwidzyński zlot i wiem że juz nie ostatni. Dzięki temu że już tu ekipą keszowalismy to było więcej czasu na luźne pogaduchy, w końcu zwiedzanie zamku, świetna kawiarnię, dobre jedzonko A nie latanie za pudelkami. Mimo, że pojawiłam się tylko ja z naszego małego teamu to absolutnie nie czułam się samotna bo wiele znajomych od lat twarzy z bliska i z daleka świetnie umili mi evontowy pobyt, rozweselali, dzielili kieliszki, pomagali w ownowaniu i nawet chwili nie czułam się wyobcowana ani wynudzona. Potwierdził się fakt że prawdziwy OC event trzeba przeżywać od początku od wspólnych śniadań, noclegowaniu A nie tylko przy głównych punktach imprezy. Cieszy mnie niezmiernie że mogłam poznać nowe twarze znane z maili, wpisów, opowiadań i żałuję że brakło czasu na więcej zapoznań z północnymi keszerami ale liczę że rok się to uda;) przepraszam też za brak czasu na rozłożenie owna bo siersciuchowe zajęły więcej czasu niż sądziłam-pretensje do Miśka. Żeby nie przedłużać bardzo chciałam podziękować za świetną organizację, bogaty plan eventu, towarzystwo wieczorowymi porami i załatwienie nam świetnej bazy noclegowej - Elmo szacun! Dziękuję też ekipie znajomkow martwiacych się o moje dotarcie na event, pomoc w odebraniu z busa i od razu wywiezienie w las;)Dziękuję za super towarzystwo przez cały ten wspaniały weekend Mangusowi, Kini, Paulince i Gagulcowi. Dziękuję zawsze pewnej ekipie łódzkiej za pomoc w oproznaniu kolorowych trunków i fajne pogaduchy i nowo poznanym ludziskom za dwie nieprzespane zwariowane nocki. Było super i do zobaczenia na śląskiej ziemi lub jeszcze nad morzem.

3212242 2019-09-17 23:54 Cezex (user activity2363) - Uczestniczył w spotkaniu

Wydarzenie jak zawsze zacne i nie żałowałem, że do roboty o mało co PIPu nie przysłałem by tu przyjechać,. W tym roku po raz pierwszy nie przybyłem sam i w pieszo-kolejowo, a kolejowo-rowerowo dzięki czemu udało się zaliczyć kilka keszy więcej i nawet coś założyć po drodze pomimo mojego marudzenia na rzeźbę terenu.

 

Kto do tej pory tu nie dotarł to musi jak nie na zlot to chociaż na skrzynki, bo warto i pisze to ktoś kto zielone zostawia głównie przy skrzynkach z czaszką, a tu jedyne co z niebezpieczeństwem jest wspólnego to kac morderca po wyjeździe.

 

Do zobaczenia za rok,

 

Cezex

3212600 2019-09-17 21:22 Nefryt+ (user activity5091) - Uczestniczył w spotkaniu

W Kwidzynie keszowo byłem po raz trzeci - pierwszy raz udało się również dotrzeć na zakręcone spotkanie. W okolicy pojawiliśmy się już w czwartek bo okolica aż kipi od wspaniałych keszy i pięknych krajobrazów. Bawiliśmy się świetnie przez te cztery i miejmy nadzieję, że do zobaczenia za rok! 

3196530 2019-09-17 18:16 Victor+ (user activity3280) - Komentarz

Kika - jedyną formą subskrypcji jest udział w spotkaniu, na którym będę :-). 

Ostatnio edytowany 2019-09-17 18:52:55 przez użytkownika Victor+ - w całości zmieniany 1 raz.

3196492 2019-09-17 16:47 Kika (user activity6989) - Komentarz

Jak czytałam relację Victora+ to kilka razy lądowałam ze śmiechu na podłodze. Ale tak to było;)))

P.S.1. Gdzie to można subskrybować? ;P

3196448 2019-09-17 13:13 Sir Black (user activity1912) - Uczestniczył w spotkaniu

Event z najwyższej półki, przygotowany znakomicie i precyzyjnie, na bogato i z przytupem, ekskluzywnie i po pańsku... ale... mając na uwadze co napisałem przed chwilą, zabrakło mi jednej rzeczy, hymnu Ligi Mistrzów przed rozpoczęciem;);P 

3196347 2019-09-17 11:23 elf19586 (user activity1757) - Uczestniczył w spotkaniu

Victor napisał już wszystko :)) Dziękuję ,że mogłam kolejny raz uczestniczyć w spotkaniu Przy okazji dziękuję Wszystkim za mojego złotego klipsiaka Wielki to dla mnie zaszczyt :)

3196798 2019-09-17 10:11 mangus i 27@ (user activity5070) - Uczestniczył w spotkaniu

Chciało by się wiele napisać na temat minionego weekendu, tyle że niepotrzebnie przeczytałem log Viktora i leże i robię pod siebie - ze śmiechu. Rozwalił system totalnie, ale ad rem..

Obudziłem się w piątek, a w zasadzie niewiele spałem już w czwartek, a to za sprawa mojej pracy i nie jest to powód do dumy. Nim zapiał pierwszy kur byłem już w domu i pakowałem resztki bagaży. Przywitał mnie rześki poranek i nieśmiałe słońce, które wygrało poranna walke z siłami ciemności oraz swym urokiem rozganiało chmury. Już po 8 dołączyła do mnie słabakinia i po szybkich zakupach udaliśmy się w długą drogę na północ. Towarzyszyły nam dobre humory i radosna muzyka, przy której objawiały się różne talenta wokalne. W miedzy czasie zdążyli mnie wkurzyć kierowcy z Kłobucka. Podróż mijała nieśpiesznie z rzadka przerywana postojem na MOP-ach celem zalania się kawą i energetykami, tudzież poprawą statystyk keszowych. Po godzinie 15 udało się dokulać i zobaczyć upragnioną tabliczkę z nazwą miejscowości Kwidzyn. Pozostało jedynie dotrzeć do zamku, a i to się udało w miarę szybko. Już przy wjeździe na parking udało się zobaczyć znajome twarze, w tym złotoustego i przypominającego lekko pastowanego MC. Po wylewnych przywitaniach, i zapoznaniach z nowymi osobami, udaliśmy się na zamkowe salony. Uczta dla ucha  i oka nie maiła końca, tak by można rzec, ale każda uczta kiedyś się kończy- ważne by nie wymiotami. Znakomici goście z ramienia władz miasta to dla mnie duże zaskoczeni, ale zdecydowanie pozytywne. Wykład kolegi Ronji przygotowany perfekcyjnie i w punkt i nawet ja ie miałem się czego doczepić. Również kolejny wyklad Krzysztofa z PGNS przykuł moją uwagę i nie tylko za sprawą tematycznego t-shirta. COG wystawiony na chłostę jednak schłostany nie został- to może i dobrze bo nastroje dalej dopisywały. Po wyjściu z konferencji okazało się, że tym razem słońce zostało pokonane i świat spowiła ciemność i to właśnie w jej towarzystwie udaliśmy się do EkoInicjatywy na wieczorny spoczynek- przynajmniej z założenia. Na miejscu dwie sale, więc od razu powstał komitet licencjonowanych chrapaczy i chrapaczy utajonych. Podział miejsc dokonany, spiochownie rozłożone, ale zew keszera dochodzi do głosu u większości i powstaje plan zdobywania nocnych skrzynek. Zaiste pięknym jest Kwidzyn nocą - taka konkluzja nasunęła się w trakcie podróży do centrum celem odebrania Craeyzolki z dworca. Po tym wydarzeniu udaliśmy się wspólnie - tzn ja z moim lachonarium w aucie oraz stado w Nefrytowym aucie na poszukiwania keszy- w normalne miejsce czyli do lasu.

Tuz za wzgórzem ukazał się las, po prostu las. Kto powiedział, ze nie można zrobić drive ina leśnego?  Nie w takie miejsca człowiek wjeżdżał. I kto nie był w lesie w nocy z keszerami ten nie zrozumie co znaczy noc polarna. Jasno jak na stadionie, bo,jakże mogło byc inaczej przy tak dużej liczbie latarek w jednym miejscu. Pewnym jest, że dziki nie pospały gdyż stanowiliśmy dużo głośniejsze stado. A przyznać należy, że znalezienie skrzynek łatwo nie było i słychać nas było naprawdę daleko. czasem zastanawiam się co myślą sobie okoliczni mieszkańcy widząc takie akcje. Po podjęciu skrzynek, wróciliśmy zwartym szykiem do noclegowni. Jedynie i przyzwoitość i zapobieganie kryptoreklamie powstrzymuje mnie przed wymienianiem nazw trunków jakie zostały zdegustowane tego wieczoru. Nefryt z Viktorem walili kompot wiśniowy, zupa chmielowa w sporych ilościach dla wszystkich, Dragonsi natomiast zaserwowali kompot śliwkowy nomen omen prima sort. Była i ruda na myszach. Szczegóły do godz 3 można zaleźć w logu Viktora.

Dzień drugi powitał nas, a jakże - słoneczkiem już o 8 rano. Krzątających sie przy śniadaniu było nad wyraz wielu, być może to zasługa tutejszego powietrza. Po nieśpiesznej konsumpcji czas ruszać w teren. Wzywa zamek, krypta i Katedra - nasz MC zadbał o to byśmy sie nie nudzili. Od 12 działo się różnie - jedni zdobywali szczyt wspinając się na szczyt wieży inni wpadali w depresję zwiedzając grób mistrzów, a inni w tym ja postanowili zwiedzić zamek. Dodać należy, że jednocześnie sukcesywnie poprawialiśmy statystyki keszowe.

Plądrowanie miasta szło w najlepsze i tym samym nie udało się dotrzeć na wystawę w Ekoinocjatywie za co w tym miejscu przepraszam, ale czasem zew keszerski bierze górę nad rozsądkiem. Czas uciekał nieubłaganie i gastro jednak wygrało z keszami, a i kultura nakazywała by jednak pokazać się na ognisku o rozsądnej porze. Udaliśmy się zatem na miejsce zborne. Ilość osób jaką tam zastaliśmy powaliła nas na kolana - nie spodziewaliśmy się tak gremialnego przybycia. Powitań i poznań nie było końca. Stoły uginały się nie tylko od kiełbasek i wspierającego ich chlebka wraz z ketchupem. Ownów pełno i nawet Lukuj rozłożył się z mini browarem. Niestety nie było mi dane poznać wszystkich i ze wszystkimi się przywitać, nad czym szczerze ubolewam do dzisiejszego dnia.

Wieczór oczywiście w Ekoinicjatywie i można rzec powtórka  z rozrywki - tym razem odrobinie delikatniej bo jutro czas wracać do domu. Nie odstraszyło to niektórych i  ponoć jeszcze o 5 nie wszyscy spali, a pobudka przed 9 miła nie była.

Dzień trzeci i ostatni zarazem upłynął w spokojnej atmosferze, bez pośpiechu, za to z miłymi wspominkami dni poprzednich. Cóż czas wracać do domu - kiedyś zawsze nadchodzi ta pora. Z nieukrywanym żalem żegnamy się z Kwidzynem i jego mieszkańcami z solennym postanowieniem powrotu w to miejsce i to nie kolejny zlot tylko dużo wcześniej.

Drogi Elmo - robisz dobrą robotę i tylko pobożnym życzeniem jest by w innych miastach tez takie cuda się działy. Zaangażowanie miasta jest naprawdę duże , co cieszy. Do tego lokalne inicjatywy jaki biedaKlub i Ekoinicjatywa ( tym drugim dziękuję serdecznie za gościnę) Było mega - już zapisuje w kalendarzu termin kolejnego zlotu i pieprzyć te 450 km do przejechania - warto. Powyższy wpis dedykuję przyjaciołom z zaprzyjaźnionego serwisu - taka moda.

Pozdro@

3196205 2019-09-17 10:08 palinq (user activity5540) - Uczestniczył w spotkaniu

Tak jakoś wyszło, że i nas przywiało w północne strony w tym roku. Na początek naszego tripu zahaczyliśmy o Kwidzyn - tyle opowieści, nie trzeba jechać specjalnie na weekend 7h w jedną stronę - zobaczmy o co tyle krzyku. No i już wiadamo. Krzyczą, bo jest o czym. Świetne kesze, które można podejmować bez przypału, piękne zadbane miasteczko, zamek (bo wszyscy wiedzą, że zamki są fajne:)) i tyle znajomych i jeszcze więcej nieznajomych twarzy... teraz patrzę na logi i się zastanawiam kto był kto, bo nie udało się ze wszystkimi "północniakami" porozmawiać.

Elmo - dzięki bardzo za organizację całego przedsięwzięcia, a najbardziej za pokazanie, że mugole i bez keszowania mogą zaangażować się w tak wielkim stopniu w tworzenie naszego serwisu. Może za rok znowu uda się zawitać w te strony:)

3196042 2019-09-17 06:33 DragonsGroup (user activity417) - Uczestniczył w spotkaniu

Organizacja świetna, atmosfera bomba. Chcemy jeszcze :)

Jedno co nie wyszło to: podejmujemy w nocy leśną skrytkę w pełnej konspiracji. (Na dźwięk auta wyłączamy latarki itp po prostu ninja) a tu podjeżdża Gagu z ekipą i krzyczą WIDZIMY WAS!!!! Wyciągnęli jakiś wielki reflektor z auta i czar kamuflażu prysnął:)))))

Wielkie dzięki za zorganizowanie jak i za miłą atmosferę.

Ostatnio edytowany 2019-09-17 07:18:06 przez użytkownika DragonsGroup - w całości zmieniany 1 raz.

3195755 2019-09-16 22:47 Victor+ (user activity3280) - Uczestniczył w spotkaniu

Tradycji musi stać się zadość więc lecimy z wpisem ;-)


Przygoda zaczęła się o 6:30 w czwartek. Elf19586 i Nefryt czekali na mnie pod blokiem.

bored kid GIF Bored Over It GIF by Originals


Ruszyliśmy autostradą na Kwidzyn, aż nagle zatrzymała nas bramka

lady trying GIF


Będąc pod docelowym miastem zaczęliśmy wypatrywać keszy. Jeden z nich spotkaliśmy przy opuszczonym młynie. Mało tego! Spotkaliśmy okolicznego pijaczka, który chciał nam go sprzedać ;-)

Season 2 Agree GIF by CBS All Access


Wieczorem natomiast spotkaliśmy leśniczego, który przyłapał nas na gorącym uczynku

office boss GIF

jak grzebiemy patykami po lesie ;-) 

sexy chris farley GIF


Był to cały czas przeddzień spotkania więc trzeba było gdzieś przenocować ‘’meneli z Łodzi’’ jak to mówił Linda ;-). Tego zadania podjął się sam Elmodemonico zaraz po założeniu keszy, które miały się opublikować następnego dnia o 6:00

helping GIF Jumping Good Night GIF by Party Down South


No właśnie! FTFy o 6:00, a my już w Kwidzynie! Z tego właśnie powodu zgodnie postanowiliśmy, że obudzimy się o 9:00 ;-)

wake up morning GIF wake up snl GIF by Saturday Night Live


Jako, że nikt z nas nie ma parcia na FTFy to zaczęliśmy po śniadanku rozwiązywać quiz od Lady Moon

funny cat GIF


Po dojechaniu na kordy było wiadomo, że nie było pomyłki w obliczeniach ;-)

morbid black and white GIF

 

Tak samo wiadomo było, że to kesz Lady Moon ;-)

creepy ed wood GIF

 

Bez zastanowienia zaczęliśmy ryć w ziemi

clown grave GIF

 

Kordy pływały więc Elmodemonico wyciągnął do nas pomocną dłoń

humor lol GIF by Lance Ford


Następnie udaliśmy się na południe w pogoń za Zuerią i Cezexem

family running GIF

 

Chwila odpoczynku i Elmo zagonił nas do roboty. Zakuł w kajdany i kazał nosić kartony i układać planszę 3D z wystawy PNGS.

arrested stone cold GIF by WWE


Keszokonferencja była dla mnie czymś niesamowitym. Znalazłem się w innym wymiarze jak słuchałem vice burmistrza , który opowiada swoje przygody ze skrzynkami. Takie połączenie poważnego stanowiska w gminie z tak błahym tematem jakim jest geocaching.

happy cuba gooding jr GIF

I tutaj ugryzłem się w język. Najwidoczniej geocaching nie jest błahym tematem w tym Zakręconym Mieście!!!

 

Dalej pierdu pierdu o sukcesach w bocce - bule

bottle curling GIF


Po konferencji tłumnie ruszyliśmy na kesze! Ktoś nie ma śrubokrętu? Nie ma problemu, tyle keszerów się przewijało, że z jednych kordów było widać dwie inne grupy grzebiące w drzewach, grabiących liście, wycierające parapety…

honey i shrunk the kids investigate GIF


W skrócie, w parku roiło się od zombie, których twarze były rozświetlone od garminów

music video dancing GIF by Vevo


Kesze keszami, a gdy już wszyscy wrócili z terenu…

dog chilling GIF


...poszliśmy znowu w teren hahaha ;-)

murica GIF


Patrol łódzko-włoszczowsko-pomorski nawiązał współpracę z patrolem sosnowiecko-górnośląsko-pomorskim i wspólnie udał się… no… pojeździć w kółko po rondach ;-)

bae come GIF

 

Po 9tej pętli wokół ronda otworzyło się okno. Już myśleliśmy, że Paulinq będzie…

Vomiting Marcus Butler GIF by StyleHaul


Ja nie mogłem skoncentrować się na nawigowaniu jak Gagu komunikował się przez CB radio z Mangusem hahaha. Opowieści różnych treści musieli znosić inni użytkownicy CB na otwartym kanale.

Read You 10-4 GIF by MANGOTEETH


Śmiechom dobiegło końca gdy przed nami stanęła otchłań ciemności

abraham lincoln forest GIF


Gó*no prawda, las bardziej rozświetlony niż Kwidzyn przez latarki innych keszerów ;-)

john travolta disco GIF by Hollywood Suite


Jeszcze chwila zabawy w terenie i wracamy na bazę

abyss GIF


Od razu postanowiliśmy wyodrębnić pomieszczenie dla chrapiących

perro GIF

Oraz lunatykujących

dog dreams GIF


Ja przedstawiłem się Harremu po raz 13. No co poradzę, że masz dłuższą brodę niż jak Cię ostatnio widziałem ;-)

how you doin kiss GIF


Lukuj na sam początek postawił na stole coś przy czym dobrze się bawiliśmy…

water brandishing GIF

… i nie był to alkohol!

dog chemistry GIF


Później dowiedziałem się, że jestem idealnym materiałem na męża dla córki Limonów – dzięki Teściowa ;-)

happy lets go GIF by TV Land


Nefryt z każdą chwilą miał coraz gorszy sygnał GPS;-)do tego stopnia, że następnego dnia spytał się mnie ile lat ma córka Limonów, bo słyszał jak mówiłem do Limonowej ‘’mamusiu’’ hahaha

drunk on one GIF


W międzyczasie znowu pojawił się lukuj z alkomatem, któremu trzeba było zamknąć skalę. Dla mnie zwycięzcą był Mangus, który zamknął już licznik przy nabieraniu powietrza przed dmuchnięciem ;-)

tornado GIF


Natomiast Limonowa czyt. Teściowa tak dmuchała, że mało nie zdmuchnęła alkomatu ze stołu ;-)

blow GIF


Kiedy przy stole zostały już same niedopitki yyyy tzn. niedobitki to zaczęła się debata z MaćkiemBDG i wylewanie hejtu na miasto Łódź

angry look whos talking now GIF


Kolejny dzień przyniósł równie wiele atrakcji:


Z rana testowaliśmy klakson samochodowy ELF-HUNTER

horn GIF


Później oprowadzanie po katedrze i wieży

blog ben GIF


Kesze, kesze, kesze

 

Nefryt znalazł nową zabawę - jest nią rozjeżdżanie krowiego łajna na asfalcie, bo fajnie chlupie hahaha

poop GIF

 

Po slalomie gigancie między gównem, a gównem biały samochód nabrał barw wojennych...

dog slalom GIF

... oraz zapachów całej armii

 

Już teraz wiem skąd te skwaszone miny Kiki i Smashina po spotkaniu ich w terenie

fart bathroom GIF


A gdy księżyc stał się jedynym naturalnym źródłem światła trafiliśmy na ognisko

brazil wildfire rainforest amazon rainforest brazil fire GIF


Z biegiem czasu impreza przeniosła się do bazy noclegowej

fun dancing GIF


Tej nocy Nefrytowi nie pomagały nawet stopery w uszach. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce

fight me bruce lee GIF


Z innych doświadczeń i spostrzeżeń to tak:


Smashin i Zueria udowodnili, że jednym hula hop można kręcić w dwie osoby. Tu akurat hula hop stało w miejscu, a oni się kręcili, ale to mało ważne – miało nie upaść przez minutę

rio de janeiro statue GIF


Po przedstawieniu w wykonaniu Elmodemonico wyobraziłem sobie jak może wyglądać musical porno

musical gene kelly GIF


Dawno na zlocie nie widziałem tak małego ogniska. Wiem dlaczego – nie było Art_Noisa

angry walking after you GIF by Foo Fighters + camping on fire GIF = love the way you lie fire GIF

 

Starałem się jak najbardziej podziękować koordynatorowi Elmodemonico oraz całej otoczce, która ma wpływ na tak dobry odbiór miasta przez przyjezdnych. Kwidzyn nie jest zakręcony tylko zdrowo myślący. To że miasto wpakuje 5 tysięcy w jakieś tam skrzyneczki może wydawać się głupotą. Wprost przeciwnie! Jaki przynosi to dochód dla lokalnych biznesów. Przecież wiadomo, że podczas 3 dni zlotu każdy będzie musiał zrobić zakupy, zatankować samochód, zjeść obiadek w okolicznym barze... a było nas co najmniej 60. Brawo, brawo, brawo. Oby więcej miast zauważyło taką politykę Kwidzyna! Taka moja ogólna refleksja po tym co zobaczyłem tego weekendu.

Dalsze podziękowania oraz mój zachwyt będę systematycznie umieszczał przy logowaniu skrzynek.

Dzięki!

3195466 2019-09-16 20:51 mcflis (user activity1313) - Uczestniczył w spotkaniu

Gratuluję organizacji dopiętej na ostatni guzik :-)

3260198 2019-09-16 20:06 elmodemonico (user activity2075) - Uczestniczył w spotkaniu

Pierwszy zlot w Kwidzynie uznaje za całkiem udany, a kolejny już w planach.... Dziękuję! 

3195898 2019-09-15 23:59 Limon (user activity2342) - Uczestniczył w spotkaniu

Dla tego spotkania warto było przejechać pół Polski. 
Dzięki Ojcze Założycielu;)

3195464 2019-09-15 23:00 Kika (user activity6989) - Uczestniczył w spotkaniu

Dzięki wszystkim za wesołe spotkanie i mnóstwo pozytywnej energii - wspólne biesiady i rowerowanie, worek kartofli i podwody, rewelacyjną pogodę i świetne kesze;D A przede wszystkim wielkie podziękowania należy się Elmo i wszystkim zacnym duszom, które pomagały w zorganizowaniu tego rewelacyjnego spotkania. To co? Widzimy się za rok;)))

3194552 2019-09-15 22:57 smashin (user activity2557) - Uczestniczył w spotkaniu

Dzięki za wszystkie poznane nowe twarze dopasowane do nicków. Dzięki za żarty i uśmiechy których nikt nie skąpił.

Szczególne pozdrowienia dla mugola z okeszowanego sklepu przed katedrą - mega fajnie się z nim rozmawiało. Trzeba było widzieć jak tenże mugol przejmował się moim dziennym FTFem!

Jeśli chodzi o jakość keszy, to Kwidzyn ma już pewnie szklany sufit. A może jeszcze nie?

3194078 2019-09-15 19:52 ELF-HUNTER (user activity1398) - Uczestniczył w spotkaniu

Gdy emocję już opadną , jak po wielkiej bitwie kusz ... Tak mi Ronja nagadał o tym Kwidzynie, że musiałem jakoś wykombinować by pojechać z moją Elficą. Wyprawa była wielka bo w dwie strony zrobiłem autkiem 800km. I co mam powiedzieć? Wcześniejsze doświadczenia z keszerstwem w terenie idą w kont jak stare łachmany. Poziom w Kwidzynie wspiął się na absolutny szczyt doskonałości. Dzięki Elmo,tak trzymaj. Spotkanie na super poziome, wiara nietuzinkowa i słów brak by wyrazić wszystkie ochy i achy.... Do zobaczenia.

3193922 2019-09-15 18:36 Miki. (user activity8683) - Uczestniczył w spotkaniu

Łoooooooo jejku ja się tam wybawiłem to moje....:)Było suuuuuuuuper

 

3193870 2019-09-15 18:10 misiek_siersciuch (m_si) (user activity7735) - Uczestniczył w spotkaniu

Bardzo dziękuję za zorganizowanie eventu:)Pierwotny plan zakładał przybycie, potem nastąpiła zmiana i event kolidował ze spotkaniami. Ostatecznie sobotnie spotkanie przełożone, więc o 9 rano decyzja- jedziem:DNo nie ma to jak spontan:)Po drodze zgarnąłem abigeo i radośnie ruszyliśmy na spotkanie :) 

No Elmo... Event przedni:D(to raczej nic nowego jeśli chodzi o Kwidzyn:D), świetnie się bawiłem i pewnie wiele osób też wk******m;)Za to 2 keszerów się skutecznie zemściło (pozdrawiam Mangus i Palinqu:D) Do następnego i do zobaczenia na szlaku! :)

3193930 2019-09-15 17:00 Błękitna Team (user activity3449) - Uczestniczył w spotkaniu

Serdecznie dziękujemy za kolejne wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi ludźmi zakręconymi- tak jak Kwidzyn- na punkcie opencachingu. Dziękujemy elmodemonico i Kwidzyńskiemu Centrum Kultury, Władzom miasta, Nadleśnictwu Kwidzyn, Stowarzyszeniu Eko-Inicjatywa, pracownikom Zamku w Kwidzynie i przedstawicielowi Parku Narodowego Gór Stołowych Bieda Klubowi oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację imprezy.

Event zaowocował nowymi znajomościami, doedukowaliśmy się, przeżyliśmy pełną gamę wrażeń, od mrocznego wk...a :-D, przez nostalgiczny błękit kwidzyńskiego nieba, do banana na twarzy. Super organizacja i nietuzinkowe atrakcje. 

B296B86D-E658-C4D7-1F9C-12BB06FC3325.jpg

Błękitna rekomendacja. Do zobaczenia za rok. 

3193311 2019-09-15 14:27 lukuj (user activity221) - Uczestniczył w spotkaniu

Szybki dojazd na parking pod zamkiem, parę kroków do furty, potem schody prowadzące do Sali Dormitorium. Z lewa na prawą tasuję wzrokiem twarze już przybyłych.

- Niko nie zmam. – pomyślałem.

- No to jestem u siebie. - hehe.

(...)

Miło było Was spotkać, niektórych troszeczkę poznać.

Elmo dziękuję za wkład pracy, jaki niewątpliwie włożył aby zorganizować i później koordynować przebieg spotkania.

Wiedz, że warto było.

3193021 2019-09-15 12:12 Kuroko (user activity813) - Uczestniczył w spotkaniu

Dzięki wielkie za super spotkanie! Do zobaczenia, mam nadzieję niedługo!

3205411 2019-09-15 11:30 MaciekBDG (user activity3798) - Uczestniczył w spotkaniu

Na kwidzyńskich eventach bywam regularnie od 4 lat i polecam je każdemu keszerowi 

Krzychu WIELKIE DZIĘKI ZA TO CO ROBISZ !!!!

3192940 2019-09-15 11:23 Maleska (user activity7964) - Uczestniczył w spotkaniu

Łooo matko co tu się działo!

Dziękuję ;)

3202026 2019-09-15 10:00 ronja (user activity11638) - Uczestniczył w spotkaniu

Hello,

Rok temu staliśmy sobie z Justyną i elmo i snuliśmy wizję czegoś niezwykłego. Teraz mieliśmy okazję zjawić się na tym czymś :)  Może chwalenie imprezy, do której się troszkę przyłożyło nie jest zbyt eleganckie, ale co tam - sądząc po już wpisanych logach spodobało się, więc gafy nie popełnię. Było świetnie. Oczywiście, mogło być jeszcze lepiej, ale ze spokojem - nie można się już na starcie wystrzelać ze wszystkich pomysłów. Zresztą czasu by nie starczyło. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu partnerów Zlotu wszystko zagrało, jak trzeba. Po raz pierwszy chyba mieliśmy część oficjalną (zamkowa sala podkreślała niezwykłość wydarzenia), wykłady zaproszonych gości (jest pomysł na ich kontynuację i rozwinięcie formy), galę niczym na Oskarach, kulturalną zabawę, na którą ze spokojem mógł przybyć każdy. Tegoroczny konkurs nie był zbytnio oblegany, ale dał początek ciekawej inicjatywie. Planów jest sporo, ale bez keszerskiej braci trudniej będzie je realizować. Kto nie był niech żałuje i planuje już przyszłoroczny wrzesień :)  Bardzo dziękuję władzom Kwidzyna za przychylność i zaangażowanie się w OCPL, ekipie z "BiedaKlubu", która rewelacyjnie poradziła sobie ze stadem dorosłych ludzi, wciągając ich we wspólną zabawę (oczywiście, pamiętam o keszach, które już wcześniej robiliście, tych na event też - szczególnie jednym;), no i tych, które macie w planach). Nie można zapomnieć o "Ekoinicjatywie", z której gościnności dotąd korzystaliśmy, a która w tym roku uraczyła nas opowieścią o zabytkowych alejach i ich roli w naszym życiu. Pamiętacie ten "straszny PNGS" ? Kto nie był na wykładzie Krzysztofa, niech żałuje. Warto czasami spojrzeć na żywo na przenikanie się keszowania z ochroną przyrody, a przy okazji pooglądać magiczne zdjęcie "Kurzej Stopki". Jeśli będziecie w pobliżu Karłowa, to wpadnijcie do Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnego PNGS-u - tam czeka cała duża wystawa (i Geohotel ze sporą ilością Geokretów, że o pobliskich nowych i starych keszach nie wspomnę). Zlot nie byłby możliwy bez tytanicznej pracy Krzysztofa i Justyny oraz licznej grupy dobrych ludzi (np. z KCK, Tabularium). Dali radę, należą im się oklaski :)  Do sukcesu spotkania przyłożyli się także keszerzy, którzy na nie przyjechali. Jakoś dziwnie się zachowywali - uśmiechnięci, wchodzący w relacje, rozmawiający ze sobą, płatający drobne psikusy przy skrzynkach (wszystkie mieszczące się w formule wspólnej gry), wymieniający się wiedzą, doświadczeniami. Magiczny czas w tym Kwidzynie nastał :)  Za rok następne spotkanie - trochę wychodzę przed szereg, ale w imieniu jego organizatorów zapraszam do zaangażowania się w nie całym sercem. Skorzystamy na tym wszyscy:)Pzdr, Wojtek

3196926 2019-09-15 10:00 uhuhu (user activity5203) - Uczestniczył w spotkaniu

Bardzo znakomita, doskonale zorganizowana i przeprowadzona impreza. Ile trzeba ją cenić, ten tylko się dowie, kto kiedykolwiek próbował coś podobnego samodzielnie zorganizować. To moja druga wizyta w Kwidzynie, miasto naprawdę daje radę, ciekawostek co niemiara, a gdy dołożymy do tego liczne kesze z górnej półki, to zwiedzanie staje się po prostu megaprzyjemne. Raz jeszcze wielkie dzięki za podładowanie moich akumulatorków, serdecznie pozdrawiam.

3192812 2019-09-15 09:34 Mycha (user activity2746) - Uczestniczył w spotkaniu

Kolejne świetne spotkanie! Bardzo dziękuję!

3196579 2019-09-15 02:00 telefonalarmowy (user activity3799) - Uczestniczył w spotkaniu

Kolejny niesamowity event w Kwidzynie! Tym razem udało się przybyć na dość krótko, ale jak zwykle intensywnie. Dziękuję!

3194718 2019-09-15 02:00 areckis (user activity5198) - Uczestniczył w spotkaniu

Mieliśmy zajechać w piątek, ale dotarliśmy dopiero w sobotę, ale i tak nałykałem się sporo Waszej pozytywnej energii i wystarczy mi jej zapewne do kolejnego spotkania. A mój osobisty, naturalny kolektor wspomnień wzbogacił się o wiele, wiele nowych obrazów. Dzięki Ci za to elmo i wszyscy, którzy się do tego przyczyniliście. Do kolejnego spotkania! Jesteście wielcy!

3192704 2019-09-14 23:05 Czarodziej (user activity2862) - Uczestniczył w spotkaniu

Dzięki za kolejną możliwość odwiedzin Kwidzyna i zbierania tutejszych świetnych keszy.

3193339 2019-09-14 23:00 abigeo (user activity4736) - Uczestniczył w spotkaniu

Wielkie dzięki za organizację spotkania!
To moje, bodajże dopiero trzecie, większe spotkanie w serwisie.
I po raz kolejny dociera do mnie, że powinno ich być więcej :)
Bardzo mi się podobało i tylko żal, że dotarliśmy na event stosunkowo późno.
Do zobaczenia na keszerskim szlaku! 

3192432 2019-09-14 22:13 koshack (user activity1277) - Uczestniczył w spotkaniu

Dzięki wszystkim za super spotkanie!

Mam nadzieję, że spotkamy się na następnym.

3195094 2019-09-14 21:45 JoannaLadyMoon (user activity3912) - Uczestniczył w spotkaniu

Dziekuję za spotkanie i za zdobycie 1 miejsca w konkursie " I ty możesz zostać kwidzyniakiem" w głosowaniu keszerów na 3 finałowe skrzynki. Moja " Zamurowana" najbardziej się spodobała, bo otrzymała największą liczbę głosów. Dla mnie to zaszczyt. Dziękuję bardzo za wszystko!

3194268 2019-09-14 20:53 bamba (user activity14457) - Uczestniczył w spotkaniu

Bardzo dziękuję za miłe chwilę spędzone po raz enty w Kwidznie. 

Jedno z najchętniej odwiedzanych przeze mnie miast z równie wspaniałą architekturą.

A to co na evencie się działo będzie można jeszcze długo opowiadać.

Wesołe twarze, ciekawe zadania, śmiech, zabawa freestyle i świetnie zorganizowane spotkanie.

WIELKIE ZIELONE SŁOŃCE ELMO ;) 

Dziękuję.

 

 

Ostatnio edytowany 2019-09-23 19:28:10 przez użytkownika bamba - w całości zmieniany 1 raz.

3198352 2019-09-14 20:00 ladybird78 (user activity3149) - Uczestniczył w spotkaniu

Jak zawsze spotkanie w tym mieście zorganizowane na najwyższym poziomie... Za wszystko bardzo dziękujemy! Bawiliśmy się świetnie!!! Serdeczne podziękowania dla Pani Ewy za książkę z dedykacją... Siostrzenica jest zachwycona:-)Czekamy na drugą część;-)Pozdrawiam!

 

Ostatnio edytowany 2019-09-20 14:07:28 przez użytkownika ladybird78 - w całości zmieniany 1 raz.

3198201 2019-09-14 20:00 bodziu79 (user activity3148) - Uczestniczył w spotkaniu

Takich spotkań się nie zapomina... Dzięki!

3192229 2019-09-14 19:39 MaksiKate (user activity914) - Uczestniczył w spotkaniu

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy Was zobaczyć. Dziękujemy za super zabawę i do zobaczenia!!!

3192224 2019-09-14 19:39 imariuszek (user activity934) - Uczestniczył w spotkaniu

Jak  zwykle w Kwidzynie super zabawa. Spotkanie znajomych i poznanie nowych. Dzięki za zorganizowanie imprezy. 

3196651 2019-09-14 17:55 Blondi (user activity3190) - Uczestniczył w spotkaniu

Świetne spotkanie i pogawędki keszerskie i około keszerskie. Udało się także poznać osoby znane wcześniej tylko z logbooków. Dziękujemy organizatorowi i pozdrawiamy. 

3193773 2019-09-14 17:29 tat11 (user activity1459) - Uczestniczył w spotkaniu

Miasto piękne , kesze przyjemne , atrakcji spotkaniowych wiele , cała kupa zakręconych ludzi ,. dzieki

3194980 2019-09-14 16:13 martuś (user activity8486) - Uczestniczył w spotkaniu

Drugi raz w Kwidzynie i może stanie się to naszą tradycją? ;)

Dziękuję za pięknie przygotowane kesze, za trud organizatorów i za dobrą zabawę w sobotę :)

3192268 2019-09-14 16:12 ada_mroczna (user activity426) - Uczestniczył w spotkaniu

Trochę byłam, ownów zaliczyłam, sympatycznie! Dziękuję! :3

3196190 2019-09-14 16:00 szabla (user activity3177) - Uczestniczył w spotkaniu

W sumie pojawiłem się tutaj dzięki Uhuhu, który namówił mnie na wyjazd. Musiałem jeszcze załatwić wolny piątek w pracy gdzie miałem jechać na nudne szkolenie do Łodzi. Udało się przekonać szefa, że trafiła się okazyjna wycieczka do Kwidzynia i nie było już żadnych przeszkód by dotrzeć. Razem z Blondo ruszyliśmy zatem na północ. W piątek udało się zaliczyć kilka keszy wieczorem a w sobotę dotrzeć na zwiedzanie katedry (bardzo polecamy, zwłaszcza z tym samym przewodnikiem, którego my mieliśmy), potem zamek kilka keszy i ognisko eventowe, gdzie byliśmy jednymi z pierwszych. Z każda minuta tłum keszerskiej braci gęstniał, a atmosfera robiła się coraz bardziej weselsza. Udało się poznać innych keszerów oraz zaliczyć kilka ownów niekiedy ku uciesze innych;)a czasem mobilizując innych do podjęcia. Co prawda nie udało się wytrwać do końca warzenia piwa "kwidzyńskiego" ale kiełbacha z ogniska zaliczona:)Dziękujemy za świetną zabawę.

3205994 2019-09-14 15:11 marcin_Rio (user activity774) - Uczestniczył w spotkaniu

Oczywiście byłem:-)super event!!! Dziękuję za możliwość spotkania bratnich dusz i poznania nowych;-)Do zobaczenia za rok!!! :-)

3196460 2019-09-14 15:10 r00t7 (user activity9597) - Uczestniczył w spotkaniu

S U P E R    E V E N T !!! 

 

już na stałe wpisany w kalendarz! Elmo robicie to w Kwidzynie świetnie! i niech tak idzie dalej. Wspaniałe kesze, towarzystwo i wszystkie okoliczności!

Do zobaczenia za rok !

3194561 2019-09-14 11:59 QbaPL (user activity1486) - Uczestniczył w spotkaniu

I takie Zloty to ja kocham. Opłacało się jechać 300 km i przeszło 4 godziny.

Super atmosfera, dobra organizacja, fajne atrakcje (katedra, zamek, ognisko!), kesze rewelacja!

Ale najważniejsze, że brać keszerska przybyła tłumnie. Zawsze miło spotkać znane twarze z całej Polski, oraz poznać nowe.

Dzięki elmo - odwaliłeś kawał znakomitej roboty!

3191674 2019-09-14 00:00 Maniek (user activity1194) - Uczestniczył w spotkaniu

Super sprawa. Dziękuję.

Ostatnio edytowany 2019-09-14 21:25:26 przez użytkownika Maniek - w całości zmieniany 1 raz.

3191197 2019-09-13 21:01 Hr. Jan Usz (user activity9928) - Komentarz

Niestety. Posypało mi się wszystko i jednak nie dam rady. Bardzo mi przykro z tego powodu. Bawcie się dobrze i niech jakiś dobry chrześcijanin wychyli jakie zdrówko za mnie. :-)

3191062 2019-09-13 18:12 xSanderka (user activity19) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będę jak najbardziej :)

3190874 2019-09-13 10:43 Hr. Jan Usz (user activity9928) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będę wieczorem. I jeśli to możliwe to pisałbym się na ten nocleg.

3190867 2019-09-13 10:31 MaksiKate (user activity914) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

To ruszamy... Razem z Kuroko i imariuszek...

3190853 2019-09-13 09:45 słabakinia (user activity134) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

W drodze :D

3190788 2019-09-12 23:39 imariuszek (user activity934) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Do zobaczenia w Kwidzynie

3190630 2019-09-12 18:14 ladybird78 (user activity3149) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będziemy :-D

3190628 2019-09-12 18:12 bodziu79 (user activity3148) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Trochę spóźnieni,ale dotrzemy...

3190361 2019-09-12 11:20 gustaw55 (user activity923) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Chętne zawitam w te progi 

3190326 2019-09-12 09:20 night_time (user activity9552) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jak najbardziej. 

3190277 2019-09-11 23:39 CMS (user activity1431) - Komentarz

Takie zacne spotkanie, do tego Lukuj zapowiedzial warzenie... a my akurat na urlopie :(

Wypijcie nasze zdrowie.

3190270 2019-09-11 23:17 elmodemonico (user activity2075) - Komentarz

Aktualizacja opisu! Klipsiaki zaczniemy rozdawać już w piątek, a Lukuj nawarzy nam piwa przy ognisku :-)

3189927 2019-09-11 11:17 Nefryt+ (user activity5091) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Przybędą wraz z łódzką ekipą. Do zobaczenia!

3189386 2019-09-10 08:24 Czarodziej (user activity2862) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Pojawię się w sobotę :) 

3189136 2019-09-09 19:04 Kika (user activity6989) - Komentarz

Hejka - ktoś chętny na rowerowanie? W planach mam RP na trasie Tczew - Ryjewo oraz Kartki z kalendarza - w terminie pt/sb/nd.

3189025 2019-09-09 14:20 vvzorovvy. (user activity2984) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Ciekawe co z tego wyjdzie. 

3188979 2019-09-09 12:46 mcflis (user activity1313) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będę (od soboty)

3187533 2019-09-07 22:21 kapi07 (user activity143) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Może

 

3187531 2019-09-07 22:20 Demagik (user activity103) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

3186814 2019-09-06 22:46 szabla (user activity3177) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Co prawda nie planowaliśmy wizyty na evencie ale razem z Blondo zamierzamy się zjawić w piątek wieczorem i zostać do niedzieli. 

Ostatnio edytowany 2019-09-07 08:35:46 przez użytkownika szabla - w całości zmieniany 1 raz.

3186807 2019-09-06 22:43 Blondi (user activity3190) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Najprawdopodobniej pojawię się wespół z szablą.

3186297 2019-09-06 12:31 crazy_baby (user activity9016) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jeszcze do końca nie wiem jak tam dotrę ale licze na pomocne duszyczki OC-owskie, w każdym razie podobno mam jak wrócić wiec jakoś przybędę żeby przeżyć ta przesławną imprezę:)wezmę owna planszówkowego, mozę wieczorem będzie szansa pograc z chętnymi OP85X0

3186131 2019-09-05 21:58 lukuj (user activity221) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Miło mi będzie się z Wami spotkać :)


Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco (czytaj: program odpowiada moim zainteresowaniom), więc przy odrobinie wysiłku udało się nagiąć czasoprzestrzeń tak, aby wylądować w Kwidzynie/u * już w piątek. 

Zabiorę ze sobą prę gratów, między innymi:

PK-56 (002179) - OP8WL2

PK-56 WYŚCIG PRO NA MILE (013143) - OP8W2K

PK-56 PARĘ SŁÓW DO MIKROFONU (003775) - OP8QQD

PK-56 LASER (001208) - OP8LTR

ORAZ FLASZKĘ WYBOROWEJ Z ZIEMNIAKA. hehe - Bynajmniej nie dlatego, że w moich żyłach pseudowarszawiaka płynie krew rasowej  poznańskiej pyry. Są inne powody, o których możemy porozmawiać przy ognisku. 

Jeżeli masz ochotę podjąć mojego owna, proszę przeczytaj opis. To nam ułatwi zabawę. 

Do zobaczyska,

lukuj

 

PS 

Dodatkowo, przy sprzyjającej pogodzie  uda się odpalić ODWAŻ SIĘ PIWO UWARZYĆ - OP8WRQ i być może ze dwa kesze, które zabrałem z terenu a wożę w aucie.

 

* niepoprawne skreślić 

Ostatnio edytowany 2019-09-11 22:27:18 przez użytkownika lukuj - w całości zmieniany 1 raz.

3185612 2019-09-05 09:37 marass1111 (user activity10105) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

U mnie sytuacja wygląda następująco...Będę w Kwidzynie z 12/13.09 do godz. max. 9:00 i muszę lecieć dalej w Polskę. Ponownie pojawię się w niedzielę 15.09 ale dopiero w godzinach późno wieczorowych więc...nie wiem czy załapię się na jakieś eventowe atrakcje...;-)Pzdr. 

3185530 2019-09-05 08:09 Slimaki39 (user activity1321) - Komentarz

No to chyba jednak uda się dotrzeć:)Niestety piątkowe atrakcje mnie ominą, ale z sobotnich postaram się skorzystać!

edit: no i niestety nie uda się:(Bawcie się dobrze!

Ostatnio edytowany 2019-09-13 07:26:53 przez użytkownika Slimaki39 - w całości zmieniany 1 raz.

3185492 2019-09-05 00:07 Victor+ (user activity3280) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Nadeszła pora żeby sprawdzić dlaczego cała Polska trąbi o tym Kwidzynie (czy Kwidzyniu?). Przy okazji dowiem się jak poprawnie odmieniać to miasto przez przypadki ;-). Do zobaczenia!

3184730 2019-09-04 08:19 tat11 (user activity1459) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

zamierzam , a co

3184570 2019-09-03 22:30 Robcon (user activity3898) - Komentarz

Coś pięknego być tak zaangażowanym. Szacun. Myślałem, że uda mi się dotrzeć, niestety odpadam :(
Bawcie się dobrze :)

3184477 2019-09-03 21:25 elmodemonico (user activity2075) - Komentarz

Aktualizacja opisu, m. in informacje o noclegu oraz program imprezy.

3181055 2019-09-01 10:34 elmodemonico (user activity2075) - Komentarz

Cześć, już we wtorek cały program zlotu. Śledzcie uważnie wpisy. Pozdrawiam????

3180682 2019-08-31 20:21 Harry_Hole (user activity2796) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Smerfetka nakręciła się na ten event, więc będę razem z nią.

3176092 2019-08-26 08:55 Cezex (user activity2363) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będę na 99%. Thx for cache.

3156431 2019-08-12 10:50 Błękitna Team (user activity3449) - Komentarz

A może byśmy dołożyli coś od siebie...np. jakieś tematyczne stroje :-D Czarna Dama, jakieś Krzyżaki albo Rycerze :-D. Co Wy na to? Maskowania każdy z nas ma opanowane... raczej :-D.  Pozdrawiamy - Błękitna Team

Ostatnio edytowany 2019-08-12 11:05:13 przez użytkownika Błękitna Team - w całości zmieniany 1 raz.

3152013 2019-08-08 20:49 ELF-HUNTER (user activity1398) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będę z piękniejszą połową.

3146942 2019-08-04 19:35 uhuhu (user activity5203) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Próba przybycia zostanie podjęta. Pozdrawiam.

3142951 2019-07-31 16:04 Kuroko (user activity813) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jak zdam egzamin poprawkowy z farmakologii to będę, więc proszę trzymać kciuki XD

3127018 2019-07-17 15:27 MaciekBDG (user activity3798) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Już nie mogę się doczekać !!!

DO ZOBACZENIA !!!

3144411 2019-07-12 17:55 biedaKlub (user activity214) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Oczywiście,że będziemy!!! I maluchy ogarniemy! Bo my fajna jest ekipa!!! Bieda Klub to nie lipa!!!

3112633 2019-07-02 10:58 areckis (user activity5198) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

.-- -.-- -.. .- .-. --.. . -. .. . .-- .--. .. ... .- -. . -.. --- -.- .- .-.. . -. -.. .- .-. --.. .-
-- .- -- -. .- -.. --.. .. . .--- . --.. . ..- -.. .- ... .. . .--. .-. --.. -.-- -... -.-- -.-.

3112376 2019-07-01 21:14 Błękitna Team (user activity3449) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Kwidzyn ma błękitne barwy więc nie może nas zabraknąć.

3022943 2019-04-01 15:08 telefonalarmowy (user activity3799) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jak wrócimy planowo ze Szkocji to na pewno wpadnę! :)

3007313 2019-03-13 21:20 elf19586 (user activity1757) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Byłam na trzech i z przyjemnością przybędę po raz czwarty :)

3006162 2019-03-11 20:02 martuś (user activity8486) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jak nic nie wypadnie to przyjedziemy:)Moze bedzie tak cieplo jak w zeszlym roku, oby! 

3006032 2019-03-11 13:59 r00t7 (user activity9597) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

wpisane w kalendarz :) 

3006031 2019-03-11 13:49 QbaPL (user activity1486) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Być może się uda..... Chciałbym być..... 

 

EDIT: Będę! Spanie zarezerwowane!

Ostatnio edytowany 2019-09-04 15:00:47 przez użytkownika QbaPL - w całości zmieniany 1 raz.

3004052 2019-03-09 10:54 shiroshiro (user activity103) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

3003875 2019-03-08 21:12 moku.stg (user activity2897) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Myślę, że tym razem również musi się udać :)

3001428 2019-03-03 16:10 Sir Black (user activity1912) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Mało tego, że trzynastego w piątek... w nocy z trzynastego na czternastego wypada pełnia. Zatem nie wiem czy obowiązki pozwolą mi przybyć;)3:) 

3000231 2019-03-01 23:19 Miki. (user activity8683) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Nie zamierzam odpuścić ::):):)

3000161 2019-03-01 19:49 mangus i 27@ (user activity5070) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Wpisuje sie juz dzisiaj i w kalendarzu na czerwono kreski stawiam. 

3000127 2019-03-01 17:14 ronja (user activity11638) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Tak :)

3000011 2019-03-01 12:39 Maleska (user activity7964) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Wpisuje w kalendarz :)

2999934 2019-02-28 23:14 Kika (user activity6989) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Piątek 13-stego - podoba mi się;)

2999923 2019-02-28 22:29 marcin_Rio (user activity774) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będę!!!

2999914 2019-02-28 22:11 kurier (user activity4572) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Może się skuszę ;)

2999905 2019-02-28 22:05 Badzia Gadzia (user activity6079) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

No ba!

2999899 2019-02-28 22:00 Mycha (user activity2746) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Tak!