Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Log entries Nieśmiertelni - Finał    {{found}} 35x {{not_found}} 0x {{log_note}} 1x Photo 1x Gallery   Hide deletions Hide deletions

4661426 2024-10-20 09:40 recommendation aneczka100+JB (user activity2977) - Found it

Finał podjęty już na zakończenie tej części geościeżki, która odnosi się do Bitwy nad Bzurą (bo - w uproszczeniu nazwijmy to - Armia "Łódź" jeszcze do zrobienia). Dało się jednak z tego wyłowić wszystkie litetkocyferki i gdy pojawiła się sposobność spotkania z Mentorem, to tak zrobiliśmy.

Finał godny tego, co już zdążyło wzbudzić dużo pozytywnych wrażeń (i emocji). A samo podjęcie w obecności pomysłodawcy i twórcy, to coś, co z pewnością pozostanie jednym z naczelnych keszerskich wspomnień.

Wielkie dzięki!

4659060 2024-10-17 20:17 recommendation Furud (user activity622) - Found it

Cóż, Nieśmiertelnych odwiedzamy już ponad 3 lata, właściwie już od roku znaliśmy kordy finału, ale bylo nam jakoś nie po drodze. Dziś planowaliśmy odwiedzić zupełnie inne miejsce, ale padł pomysł, ej a może finał?

I pojechaliśmy, kesz na miejscu pełen fantów i certyfikatów. Dołożyliśmy kilka swoich większych zabawek, które w inne kesze nie chciały się zmieścić.
Bardzo dziękuję za całą serię, za wkład włożony w skrzynki i opisy. O Nieśmiertelnych wiedzą już nawet moi najbliżsi mugole i zawsze chętnie towarzyszyli w poszukiwaniu tych skrzyneczek. Jeszcze kilka nam zostało i jeśli tylko będziemy w pobliżu, to nie odpuścimy.

Kesz wymaga osuszenia, same klipsiaki mają się dobrze, ale na dnie zebrało się już sporo wody.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Pana Marka i reszty ekipy.
Pictures for this log entry:
Zdjęcie
Zdjęcie

4468257 2024-03-17 12:45 recommendation Wojtek. (user activity3474) - Found it

Godne zwieńczenie wspaniałej geościeżki. Kordy Finału udało się ustalić na podstawie dotąd odnalezionych literek-cyferek, choć do zaliczenia całości trochę nam jeszcze brakuje. Przy skrzynce oczekiwał nas Najważniejszy Współtwórca Tego Projektu. Było to bardzo miłe spotkanie, jest mi niezmiernie przyjemnie, że miałem możliwość poznać osobiście legendarnego kerama. Jeszcze raz dzięki za trud włożony w powstanie i utrzymanie przez tyle lat tej niepowtarzalnej ścieżki.

4468152 2024-03-17 12:45 recommendation Jeanpaul (user activity3034) - Found it

Przy FINALE mieliśmy przyjemność uścisnąć dłoń głównego mentora geościeżki i chwilę porozmawiać na wiadome tematy. Dostaliśmy od kerama58 piękne odznaki metalowe, jako certyfikaty zdobycia geościeżki. W naszym przypadku jest to trochę na wyrost, bo jeszcze około 30 nam brakuje do zaliczenia geościeżki. Obiecujemy, że w najbliższym czasie postaramy się osiągnąć wymagany WIS i zalogować ścieżkę. Dzięki za spotkanie i za wypasionego kesza!

3960223 2022-06-05 20:00 aloha111 (user activity1045) - Found it

To ostatni kesz z serii Nieśmiertelni, który potrzebowałem do zaliczenia ścieżki. Przyjemność z wpisu była podwójna, bo dokonywałem go w obecności szanownego założyciela. Bardzo dziękuję za kesza.

Recently modified on 2022-06-18 19:03:48 by user aloha111 - totally modified 1 time.

3946819 2022-05-18 19:08 keram58 (user activity15088) - Ready to be found

Skrzynka osuszona jak i jej zawartość. Osuszyłem i naprawiłem stary dziennik, który jest w skrzynce od początku. 

Proszę dokładnie zakręcać pojemnik. Zapraszam do poszukiwań.

3938287 2022-05-08 07:29 keram58 (user activity15088) - Temporarily unavailable

Serwis skrzynki. Wróci za kilka dni.

3921517 2022-04-27 07:07 keram58 (user activity15088) - Note

Dziękuję za informację. Zrobię serwis po weekendzie majowym. 

 

3921409 2022-04-26 20:14 recommendation ygrek (user activity4574) - Found it

Znaleziony.
Uff! Kordy wyliczone bez jednej  literki. Na miejscu trochę się zeszło. W keszu potop. Z pojemnika z certami wylałem wiadro wody.

Dziękuję za założenie tego kesza i jego serwisowanie.

 

Edit: GWIAZDA.

Recently modified on 2024-05-19 21:44:26 by user ygrek - totally modified 1 time.

3389784 2020-06-14 21:37 recommendation izeq (user activity5616) - Found it

No i dzisiaj udało się nam zebrać finał - trochę dzięki pomocy Hobbbysty, bo nadal literka S nam się nie objawiła mimo ostatnich kilkudziesięciu skrzynek, no widocznie były nam pisane tylko powtarzające się E i A ;) 
Finał - to super zwieńczenie projektu:)Duże, i z fajnym smaczkiem;)Dzięki za skrzynkę. 

Recently modified on 2020-11-15 19:40:47 by user izeq - totally modified 1 time.

3389186 2020-06-14 18:24 recommendation Astro (user activity3883) - Found it

Finał wreszcie został złapany:)oczywiście ocena znakomita i rekomendacja. 

Recently modified on 2020-06-14 21:41:23 by user Astro - totally modified 1 time.

3335772 2020-04-26 18:01 recommendation Hr. Jan Usz (user activity27982) - Found it

Skrzynka wymiata. Jest po prostu świetna i tyle. Wielkie dzięki.

3334589 2020-04-24 17:30 recommendation GFS (user activity28980) - Found it

Trochę za wcześnie dotarliśmy do skrzynki finałowej, ale skoro byliśmy w pobliżu to trzeba było to miejsce odwiedzić.

Pierwszy raz widziałem taką ilość certyfikatów w jednym miejscu. Można zebrać na tej ścieżce całkiem niezła kolekcję, a na finale uzupełnić braki.

Dziękuję za przyjemną skrzynkę finałową.

3307985 2020-03-04 16:00 recommendation marass1111 (user activity16202) - Found it

Rewelacyjny projekt i świetna skrzynka finałowa. Jeszcze sporo zostało do zaliczenia ale z jednej strony cieszę się,  bo będę miał okazję nadal odwiedzać ciekawe miejsca z kampanii wrześniowej, która to historia bardzo mnie interesuje. Znaleziona razem z czarnyksiaze. Dzięki. Pzdr. 

3240420 2019-11-16 15:35 recommendation dawidnd (user activity5869) - Found it

Skoro WIS osiągnięty uznałem że mogę już wybrać się po finał projektu. Brakowało mi w sumie jednej z litero-cyfr, ale metodą prób i błędów ustaliłem właściwe współrzędne. Na kordach finałowych dobre 10 minut starałem się w zapadającym zmroku dopasować zdjęcie spoilerowe do jesiennej rzeczywistości a jak uznałem że to musi być tu przystąpiłem do przewalania liści w poszukiwaniu pojemnika. W środku małe jezioro, na szczęście mniejsze pojemniki na tyle szczelne, że zawartość zbytnio nie ucierpiała, przydałby się jednak mały serwis osuszający. Mi udało się usunąć wodę ze środka, więc przynajmniej zawartość już nie pływa:)Gwiazdka oczywista. Dzięki. 

2679307 2017-11-06 17:30 recommendation night_time (user activity11418) - Found it

Uzbrojeni w mocno uśrednione kordy liczone bez wszystkich danych jechaliśmy po Finał. Pchała nas do przodu myśl, że jeśli z Bonusami poszło bezproblemowo (mimo niepełnych danych) to i tutaj będzie OK oraz ciekawość Finału Nieśmiertelnych. Swoją drogą - musiało się udać (skuteczność metody ronjowej została wielokrotnie potwierdzona) wink Na miejscu wysiedliśmy z auta i rozejrzeliśmy się dookoła - hmm teren spory... Około 10-15 minut później radośnie wpisywaliśmy się do logbooka cool Skrzynka słusznych rozmiarów, zapakowana po brzegi. Poczęstowaliśmy się certami, za wyjątkiem tych za ścieżkę (jak nadejdzie czas, jeszcze tu po nie wrócimy wink). Gratuluję Autorom pomysłu na projekt i dziękuję za ogromny wkład pracy przy tworzeniu całości. Pozdrawiam.

2641033 2017-11-06 17:30 recommendation ronja (user activity17956) - Found it

Hello,

Finał zrobiliśmy zupełnie na pałę laughing To, co zdołaliśmy uzbierać, starczyło na wyliczenia bonusów. Brakowało nam jednak kluczowych elementów. No to wzięliśmy się za analizę danych, wytypowaliśmy obszar i zdaliśmy na nasz keszerski nos. Przy delikatnym błędzie można by było pisać: "po przeszukaniu kilkuset hektarów lasów i pół, pięciu wsi i przepytaniu 300 osób", ale nie - trafiliśmy prawie w punkt laughing Spojler okazał się już lekko zmieniony (wiadomo, inna pora roku). Chwilę pokrążyliśmy dookoła i nabraliśmy pewności, że skrytka musi być właśnie tu. Byliśmy z siebie zadowoleni jak wtedy, gdy w podobny sposób zrobiliśmy finał Leśnych Tropów (parę innych skrzynek też, metodą ronjową innocent ). Uwielbiam takie poszukiwania. Niosą ze sobą dużą dozę niepewności i zaskoczenia, dają sporo satysfakcji gdy się trafi. Czasem warto zmienić schemat keszowania. W tym wypadku zachętą była cała seria, na której realizację będziemy musieli jeszcze przeznaczyć trochę czasu. Pojemnik w dobrej kondycji, czekał na nas z certami (te za ścieżkę zostawiliśmy, bo jeszcze nie nadszedł czas). Było warto ! Pzdr, Wojtek

Recently modified on 2017-11-12 20:54:48 by user ronja - totally modified 1 time.

2618363 2017-10-02 00:00 OC Team - OC Team comment

Skrzynka tygodnia Witaj keram58!

Miło nam poinformować, iż Twoja skrzynka została wybrana skrzynką tygodnia.


SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Zespół Opencaching

2533767 2017-07-10 17:35 recommendation ragekage (user activity411) - Found it

Po tym, jak mój urlopowy wyjazd nie wypalił, ustaliłem sobie inny plan: objazd po skrzynkach Nieśmiertelnych. Odwiedziłem wiele ciekawych miejsc, ścieżkę skompletowałem, więc pozostał tylko finał! Dziękuję za wspaniałą odznakę, certyfikat, spotkanie na keszu i pokazanie wielkiego kawałka historii:)Zielone zarówno za tę skrzynkę, jak i za cały cykl!

2489669 2017-05-26 14:57 recommendation PrincePolo (user activity3381) - Found it

Dziś w końcu nadarzyła się okazja, by podjąć finał Nieśmiertelnych. Piękny wielgachny kesz. Żałowałem jedynie, że nie sprawdziłem jakich certów ze ścieżki mi brakuje - była okazja na uzupełnienie. Jeszcze raz wielkie dzięki, w domu wrócę z zielonym.

Edit: Po podjęciu finału Nieśmiertelnych zająłem się multakiem z "Kampinosu". Gdy podchodziłem do finału Dziedzica, zadzwonił Keram z pytaniem, czy w finale Nieśmiertelnych znalazłem cert za podjęcie geościeżki. Usłyszawszy, że nie, zaproponował bym podjechał do niego, na co oczywiście z radością przystałem. Gdy już spotkaliśmy się, Szanowny Założyciel osobiście odznaczył mnie pięknym orderem, za co pięknie dziękuję. Mój keszerski plecak ma teraz przypięte już 2 keramowe odznaczenia i mam nadzieję, że niedługo obok nich pojawi się trzecie :)

Recently modified on 2017-05-26 21:30:37 by user PrincePolo - totally modified 2 times.

2482122 2017-05-17 11:02 recommendation nieczytak202 (user activity529) - Found it

Wprawdzie do zaliczenia całego cyklu pozostało jeszcze wiele miejsc i skrzynek do odwiedzenia ale zdobyte literki pozwoliły na podjęcie skrzynki finałowej. Skrzynka zasobna w fanty i ukryta w miejscu ustronnym umożliwiającym spokojny wpis i zapoznanie się z zawartością w promieniach majowego słońca. Dziękuję

2463750 2017-04-30 19:20 recommendation michael50 (user activity4826) - Found it

Ostatni kesz na dziś, ostatni, jakiego brakowało mi do uzyskania wymaganego progu do zaliczenia całej geościeżki. Oczywiście dotarcie w końcu do fianłowej skrzynki projektu dało mi niesamowitą satysfakcję:)Po x kilometrach przejechanych autem, odwiedzeniu niezliczonej ilości cmentarzy i cmentarzyków i zwiedzeniu potężnej części Mazowsza, wreszcie mogłem dostąpić zaszczytu spotkania się z Finałem.
Sama skrzynia klasa, do tego ukryta w miejscu bardzo ustronnym, więc z podjęciem nie było żadnego problemu. Pobrałem oczywiście certyfikat zdobywcy zarówno kesza finałowego, jak i całej geościeżki, a ten ostatni przypiąłem sobie do bluzy:)(to był już ostatni taki cert w keszu).
Wielkie dzięki za kawał przygody, a jednocześnie umożliwienie naocznego zapoznania się z historią Bitwy nad Bzurą.  

2404941 2017-03-05 22:53 recommendation bamba (user activity32529) - Found it

Wreszcie dostąpiliśmy zaszczytu podjęcia finału w towarzystwie ojca-założyciela. Wielgachny keszyk z full wypasem. Dla każdego coś dobrego. Aż żal że to już koniec..w sumie jeszcze nie..trochę jeszcze keszyn z ścieżki został...ale finał już jest nasz...piękne historia...pięknie opisana..pięknie wykonana..i jak tu nie można się zakochać w keszowaniu. Niedzielne keszowanko z Serengeti, dziękuję.

2405738 2017-03-05 19:39 recommendation Serengeti (user activity30842) - Found it

Nastąpiła wreszcie ta wiekopomna i długo wyczekiwana chwila, finał Nieśmiertelnych. A podejmowanie kesza w towarzystwie samego autora...czego chcieć więcej. Za całą scieżkę i każdy kesz z osobna bardzo ,bardzo dziękuję :)

2400004 2017-02-25 14:15 recommendation hobbbysta (user activity27034) - Found it

Wstyd mi bardzo. Geościeżka zrobiona już dwa lata temu a finał dopiero dzisiaj.Ale było bardzo miło bo przy skrzyneczce spotkałem samego ojca założyciela który sprawdzał stan skrzyneczki. Oczywiście skrzyneczka wypasiona na maksa takie to można odkrywać. miła pogawędka i dalej w drogę.Dzięki

2264751 2016-08-06 10:45 recommendation Brym (user activity5169) - Found it

Bardzo się cieszę, że są takie fajne bonusy w tej ścieżce. I za to dam zielone!:)I cieszę się też, że ten dzień rozpoczęliśmy od bonusa.;)Dziękuję za kesza.

Recently modified on 2016-08-18 23:31:15 by user Brym - totally modified 1 time.

2264448 2016-08-06 10:45 recommendation Azymut (user activity5205) - Found it

Po odwiedzeniu większej części skrzynek geościeżki udało się rozszyfrować kordy wszystkich Bonusów oraz Finału. Dzięki temu całkiem przyjemnie było zacząć dzisiejszy rajd keszowy właśnie od tej skrzynki.:)Kordy wypadły mi trochę obok schowanka, ale momentalnie odszukaliśmy keszyka po spoilerze i już po chwili cieszyliśmy się zawartością.:)Bardzo dziękuję za tą skrzynkę i za wszystkie pozostałe z tego olbrzymiego projektu.

2099490 2016-04-16 19:30 recommendation Galka (user activity2200) - Found it

Przejeżdżając obok razem z chłopakiem nie mogliśmy powstrzymać się aby zebrać finał skoro literki pozwoliły nam na rozszyfrowanie współrzędnych finałowych:)skrzyneczka świetnie obejrzana, no i trzeba będzie się wrócić po zebraniu całej geościeżki. Małymi kroczkami i zbierzemy je wszystkie:)Dziękuję za ogrom pracy włożony w cały cykl, za miejsca, które dzięki Wam odwiedziliśmy i za kawał dobrej historii!

2082787 2016-04-03 14:45 recommendation meteor2017 (user activity3454) - Found it

Jakoś w zeszłym roku nie udało się podjechać, więc teraz nadrabiamy. Do zaliczenia Geościezki jeszcze trochę zostało, ale Finał i większość Bonusów już mamy ;-)

Miejsce wydawało się być na odludziu, dojeżdżamy a tu w rejonie skrzynki stoją dwa samochody i jacyś ludzie... aż jęknąłem, bo ta skrzynka to był główny cel dzisiejszej wycieczki. Jednak jak się okazało, ludzie byli dobre kilkadziesiąt, może nawet ponad sto metyrów dalej, a że skrzynka w pewnej odległości od drogi i w krzakach to stwierdziliśmy że przynajmniej sprawdzimy czy da się ją podjąć.

Wbiliśmy się w krzaki kawałek wcześniej, zostawiliśmy rowery, lavinka zdjęła czerwony polar (resztę garderoby mieliśmy w kolorach ktre można znać za maskujące) i dyskretnie podeszliśmy do punktu zero. Okazało się że jesteśmy dobrze zasłonięci, ale i tak zachowując maksymalną ostrożność podjęlismy skrzynke i z nią wycofaliśmy się do rowerów spokojnie obejrzeć zawartość i dokonać wpisów, napić się herbaty z termosu i podeżreć plackami z jabłkiem. .Potem jeden samochód pojechał w jednym kierunku, drugi w drugim, później przyjechał trzeci... takie to odludzie.

A te stosy rezerwowych certyfikatów fajnie wyglądają;-)chyba nam kilku brakuje, ale tyle tego nazbieraliśmy że ciężko byłoby stwierdzić które, więc nie uzupełnialiśmy braków.

Recently modified on 2016-04-06 15:05:31 by user meteor2017 - totally modified 1 time.

2079411 2016-04-03 01:37 recommendation lavinka (user activity2929) - Found it

Złupione zespołowo z Meteorem. Rowerowo z Żyrardowa, przy okazji jeżdżenia po okolicy. Bardzo dziękuję za skrzynkę, jak i za całą geościeżkę.

1983148 2015-12-26 18:34 recommendation Fotoimpresje (user activity3672) - Found it

No to łącznie z Finałem mam już 60 skrzynek z Geościeżki i nie spoczniemy z Iwonką dopóki nie zdobędziemy wszystkich. Super wyposarzona, fajnie schowana i tylko dokładność kordów pozwoliła na jej odszukanie. Dziękuję...

1983134 2015-12-26 18:30 recommendation iwonia1999 (user activity14298) - Found it

Ponad połowa skrzynek ze ścieżki spowodowały, iż nie byłam w stanie się oprzeć Finałowi. Kesz mega wypasiony, pełen skarbów, które tylko motywują do zdobywania kolejnych skrzynek. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć całość. :)

Recently modified on 2017-05-28 20:34:56 by user iwonia1999 - totally modified 1 time.

1927804 2015-10-18 15:00 recommendation Elvis7 (user activity3795) - Record deleted

Record of type [Found it] deleted by user Elvis7 on 2015-10-18.

1927848 2015-10-18 14:05 recommendation Elvis7 (user activity3795) - Found it

Nieobecny przy chowaniu więc dziś poszedłem wpisać się do dziennika. Miejscówka wypatrzona błyskawicznie i kesz podjęty. Z czystym sumieniem zostawiam reko za całokształt pracy przy tym projekcie. Za wiele skrzynek chciałem dać rekomendacje ale zakładanie keszy w dużej części było drużynowe.
Chciałem też sprecyzować , że miejsce jest poniekąd związane z Nieśmiertelnymi - mój dziadek, który był w Modlinie do kapitulacji Twierdzy gdzieś tu pochował NN oficera WP, który wyprowadził go z kapitulującej Twierdzy. Dodatkowo w okolicy mamy wiele śladów września.
Dzięki za cały cykl. To była czysta przyjemność uczestniczyć w tym projekcie.

1927626 2015-10-18 11:54 recommendation Werrona (user activity2043) - Found it

Oczywiście nie zasłużyłam na ten finał, ale jak sama w łapy wchodzi, to biorę :)

Z Różowką, Dombiem i Hobbitami.

Fajna, duża skrzynka! Dziękuję

No a teraz, jak już finał podjęty to można spokojnie sobie zaliczać ścieżkę ;)

Recently modified on 2015-10-18 11:57:55 by user Werrona - totally modified 1 time.

1990414 2015-10-17 15:05 Mi-Mi (user activity450) - Found it

Bardzo fajnie ukryty i zamaskowany ten skarb, a w środku jest bała masa różnych różności!

Dziękuję za ten skarb!

1936011 2015-10-17 15:05 recommendation Kubash (user activity373) - Found it

Już mamy zdobytą ścieżkę od dawna! A dzisiaj też zdobyliśmy finał i dostaliśmy za to takie specjalne odznaki.

Dziękuję bardzo bardzo za ten skarb i wszystkie z tej ścieżki!

1926814 2015-10-17 15:05 recommendation Dombie (user activity1928) - Found it

To naprawdę wielka chwila i dla mnie i dla Hobbitów. Na zdobywanie tej ścieżki poświęciliśmy wiele wypraw i przejechaliśmy wiele kilometrów odwiedzając miejsca, w które pewnie nie trafilibyśmy nigdy - gdyby nie Keram i Elvis. Samą ścieżkę zdobyliśmy już jakiś czas temu i mieliśmy bardzo wielką chęć powalczyć o FTFa w finale - niestety, kiedy się pojawił mnie nie było "pod ręką" (praca czasami pochłania człowieka aż za bardzo). Jednak dziś przyjechaliśmy tutaj z równie wielką ochotą jak jechalibyśmy po FTFa .

Sama skrzynka pełna jest wszelakiego dobra! Każdy znalazł coś dla siebie - zabrakło nam tylko tego, do czego przyzwyczaiła nas cała ścieżka - miejsca, w którym moglibyśmy zapalić znicz dla żołnierzy. Mimo to - z wielką przyjemnością przyznaję kolejną dziś gwiazdeczkę i jeszcze raz dziękuję Wam koledzy za ten niezwykły projekt!

EDIT: Ha! Zapomniałem o jeszcze jednej ważnej rzeczy - choć to czysty przypadek, dla mnie jest to setna skrzynka podjęta w tym projekcie!!! Na obecną chwilę zostało tylko 10 do kompletu...

Recently modified on 2015-10-17 18:11:32 by user Dombie - totally modified 1 time.

1894027 2015-09-20 13:30 recommendation qzca (user activity428) - Found it

Piekna skrzynia. Jednoczesnie skarb, achiwum calej geosciezki i dowod na pelen profesjonalizm Zalozyciela tejze. Troche nam bylo glupio podejmowac skrzynke finalowa przed zdobyciem calej sciezki, ale ciekawosc wygrala:-)I bardzo dobrze - czekal na nas TTF za co bardzo dziekujemy. Wrzucilismy geokreta i kilka fantow. Na pewno tu jeszcze wrocimy po plakietke - certyfikat zdobycia calej sciezki, ale to jeszcze troszke potrwa.

Recently modified on 2015-09-20 19:38:14 by user qzca - totally modified 1 time.

1888484 2015-09-16 16:30 recommendation tygryskris (user activity1032) - Found it

W momencie publikacji skrzynki akurat przeglądałem pocztę. Szybkie obliczenie współrzędnych powiedziało że skrzynka jest w zasięgu krótkiej wycieczki rowerowej. Dosiadłem więc swego rumaka i po niecałej godzinie byłem już przy skrzynce. 

Dziękuję za tak ciekawą serię skrzynek która pozwoliła mi zainteresować się tematyką Bitwy nad Bzurą, co zaowocowało drobną serią skrzynek o 28DP a także chęcią powstania kolejnych skrzynek w tej tematyce.

Dziękuję