Logs Foto Quiz
12x
0x
6x
2012-12-05 11:21
meteor2017
(
3454)
- Gevonden
No tak - znaleziona... ale po kolei: zanim w ogóle usiadłem do quizu, to inni już latali po mieście sprawdzając pierwsze miejscówki. Zdjęcia to nawet szybko rozpykałem (najdłużej mi się zeszło z trzecim - za pierwszym posiedzieniem nad quizem mi się nie udało, ale już za drugim przysiadem jakoś poszło)... tylko co dalej?
No więc wymyśliłem trzy ściezki jak z tego "wydedukać" ostateczną lokalizację... trochę podumałem, w końcu podszedłem do tego psychologicznie - próbując się wczuć w osobę zakładającą i dwie pierwsze odłożyłem na potem, jako ostateczne żyletki ratunku, a postanowiłem spróbować trzeciej.
Idąc trzecią ścieżką, pierwsza próba była fiaskiem, ale druga dała coś co mogło być rozwiązaniem... No to pora przekuć to na miejscówki. Pierwsza lokalizacja - pusto, druga - nie ma, trzecia - nic nie znalazłem... w międzyczasie Werrona zaproponowała wymianę doświadczeń i atak drużynowy. Okazało się, że oni do tej pory podążali pierwszą ścieżką. A gdy poszli moim tropem, to o ironio zaraz znaleźli skrzynkę! A ja bezskutecznie przeszukiwałem kolejne miejscówki.
Na tym etapie Werrona zrewanżowała mi się i podpowiedziała, że powinienem wrócić do trzeciej miejscówki, którą przeszukiwałem, bo to jest właściwe rozwiązanie... gdyby nie to, to pewnie bym kombinował bezskutecznie dalej, nie wiedząc że już byłem tam gdzie trzeba. Wróciłem i za pierwszym macnięciem namierzyłem tubkę... hmmm, widać poprzednio ręce już miałem zbyt zmarznięte i przegapiłem mikrusa.
Poprzednia ekipa zostawiła mi miejsce żeby wpisać się z nimi na grupowego STFa (chociaż wpis dokonałem trzy dni później), a nawet zostawili mi certyfikat :-)