Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Szlakiem PeSTki - finał    {{found}} 40x {{not_found}} 1x {{log_note}} 5x  

724547 2012-10-12 17:30 naruu (user activity816) - Znaleziona

Podjęta bardzo spontanicznie wraz z Zagłobą13. :)

Nie planowałem dzisiaj keszowania, ale okoliczności, które mnie zastały - pozwoliły na postawienie kropki nad 'i' w wyrazie FINAŁ.:)Tak więc zawitalismy w ten całkiem obcy dla mnie fyrtelek. :)

Trzeba było okrążyć całego, żeby odnaleźć dogodne wejscie.:)Ale opłacało się! Mam zaliczone kolejne miejsce, którego moja stopa jeszcze nie zaznała.:)A i grząsko nie było.

Bardzo fajny był ten projekcik, pierwszy taki, co jest blisko związany z innym moim dalszym zainteresowaniem - komunikacją miejską.

Mimo iż jako Górczynianin zostałem ostatnio boleśnie pozbawiony PST, tym inaczej się teraz ją jeździło niż to zawsze bywało na drodze na uczelni. :)

Teraz to juz zupełnie nic mnie nie zaskoczy jeśli chodzi o tę trasę. Nawet tunel techniczny na estakadzie, ktory jest jedna z moich ulubionych urbexowych miejsców w Poznaniu.:)Czemuż tam nie został umiejscowiony finał... ? Byłaby przeepicka miejscówka z wrażeniami wizualno-słuchowymi.:)A i mnówstwo adrenalinki.

No ale to tylko moje marzenia, cieszę się, że projekcik powstał w takiej oto formie. :)

Dzięki za całość!

In: (Miały być 2 kamyki ale ostatecznie ich chyba nie wrzucilem... :(( przy najblizszej okazji jak tam będę, to wrzucę.), GK

Out: Fioleczka po lekach. :)

TFTC!