Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Finał [I♥PL]    {{found}} 51x {{not_found}} 0x {{log_note}} 8x Photo 1x Galeria  

662451 2012-08-06 13:59 rekomendacja coza (user activity3102) - Znaleziona

Wspólne manewry na otwartym sercu z tATO (tT), Żywcu i Czarkowatym.
Wreszcie upragniony finał. Udało się podjechać na 50 metrów.
Pięknie wykonana skrzyneczka nawiązująca do całego projektu.
Zabrałem certyfikat i naklejkę potwierdzającą ukończenie I♥PL.
Kłaniam się w pas wszystkim twórcą tego projektu. Pięknie udało Wam się wkomponować w istniejący juz PPL tworząc w ten sposób niesamowite i niepowtarzalne dzieło na mapie Opencachingu. Przebić to tylko może Projekt PL w skali 1:1 /kto wie, może kiedyś powstanie?/ ;).
Jestem pod ogromnym wrażeniem ile trudu zostało włożone w zaprojektowanie całego przedsięwzięcia. Sama logistyka przerasta moją wyobraźnię. Wiele keszy na bardzo wysokim poziomie a kilka z nich jest wręcz wybitnych. Najbardziej podobał mi się "Gaz łupkowy" a na wielkie uznanie zasługują: Ernest Malinowski, Enigma, ORP Dzik, Lech Wałęsa, Rybka, Doba Aleksander, Lew Starowicz, Kukuczka Jerzy, Maszt Radiowy w Konstantynowie, ORP Błyskawica. Poza tym na wyróżnienie zasługują wszystkie kesze z maskowaniem. Mimo, że wiele z nich się powtarzało widać w nich pracę autorów, którą należy docenić.
Cały projekt, przy dobrym przygotowaniu i w mocnej ekipie jest do zrobienia w dwa dni. My robiliśmy go w niecałe trzy ale tylko dlatego, że zostawilismy sobie 18 skrzynek na następny dzień, żeby móc zrobić je z Żywcem. Gdyby nie to zamknęlibyśmy projekt drugiego dnia.
Na zakończenie jeszcze raz pięknie dziękuję wszystkim mającym udział w tworzeniu tego dzieła. Każdemu z Was należy się super rekomendacja :).