Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Finał [I♥PL]    {{found}} 51x {{not_found}} 0x {{log_note}} 8x Photo 1x Galeria  

653750 2012-07-29 13:15 rekomendacja Jed team (user activity6550) - Znaleziona

Skrzynka znaleziona podczas dwudniowego najazdu na literkę projekt "I love" silną ekipą w składzie: Kika, Harpus, Baloniarz, Marvet i ja.

Do projektu "I love" mam jakieś 350 km w linii prostej, ale gdy tylko się ukazał wiedziałem, że muszę tu przyjechać. Udało się zebrać kilka podobnie "zakręconych" ludzi z Pomorza (chociaż oba weekendy w różnych składach) i wspólnie zrobiliśmy najazd na piękne okolice śląsko-opolskie.

Trzy tygodnie temu spędziłem weekend na "serduchu". Ten weekend to literka "I" i oczywiście Wielki Finał. Musieliśmy się mocno sprężać bo podczas każdego weekendu przejeżdżaliśmy grubo ponad 1000 km i kolejna okazja do zorganizowania takiej wyprawy mogłaby się szybko nie nadarzyć. Na szczęście ekipa była tak doskonała, że tak naprawdę na zrobienie całości wystarczyłyby 3 dni. Kwestie logistyczne spowodowały podzielenie wszystkich skrzynek na 4 dni.

A sama skrzynka finałowa pięknie wykonana, wspaniale wyposażona, świetnie wpisująca się w temat projektu i właśnie jako taką oceniam ją maksymalnie i przyznaję zieloną gwiazdę.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich założycieli za świetna przygodę.