Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Szlakiem PeSTki - finał    {{found}} 40x {{not_found}} 1x {{log_note}} 5x  

630898 2012-07-08 11:11 ashiato (user activity127) - Komentarz

ronja: Dzięki za wszystkie uwagi, postaram się do nich odnieść częściowo tutaj, w razie dalszych pytań lub sugestii zapraszam na PW.

1) "brak jakiejś systematyki wprowadza niepotrzebny chaos. Tu na skrzyżowanie, tu na schody, a jeszcze gdzieś zupełnie z boku" - na tym polega GC, spodziewałeś się że umieszczę skrzynki w tych samych i przewidywalnych miejscach? Tak to trzeba było się trochę wysilić, by nie było schematycznie i nudno :)

2) "Wskazówki: jestem ciekaw, jak ktoś spoza Poznania poradzi sobie z dojściem do finału." - wskazówki są na tyle przejrzyście napisane, że ze zdrowym umysłem i racjonalnym myśleniem nie powinno być problemów. Przed zarejestrowaniem skrzynki finałowej testowałem ją na dwóch znajomych (jeden spoza Poznania), wyposażając ich na start we wskazówki z mikrusów i (ważne) opis PST znajdujący się przy opisie głównego kesza; efekt - nie mieli najmniejszych problemów by znaleźć odpowiednie obiekty i trafić do właściwego miejsca;

3) "Ostatnia podpowiedź: dla nas wprowadziła w terenie pożądany element przygody." - jeśli macie na myśli podpowiedź z pętli na Sobieskiego to zupełnie nie rozumiem, bo prowadzi jak po sznurku;

4) "Zdobywanie finału przebiegało w mokrych okolicznościach przyrody. Pewne zjawiska sprawiły, że musieliśmy zmienić trasę. Ciemno, gdzieś w oddali błyskały latarki. (...) Dla niewtajemniczonych teren nawet niebezpieczny" - już dodaję do opisu finału, żeby lepiej szukać go w dzień, bo rzeczywiście jak ktoś się decyduje na nocną podróż w czasie burzy, to może być ciężko :)