Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Finał [I♥PL]    {{found}} 51x {{not_found}} 0x {{log_note}} 8x Photo 1x Galeria  

607992 2012-06-10 14:45 Silent A (user activity2800) - Znaleziona

14:45 Tx

Znaleziona razem z Art_Bi po 5 dniach walki ze skrzynkami projektu. STF na finale!

Przy projekcie PL nie mieliśmy szans na walkę o certy/przecieranie szlaków. Tym razem było inaczej. Po uruchomieniu projektu ILPL zostawiliśmy tydzień dla szaleńców, którzy "muszą" i ruszyliśmy w weekend. Już w pierwszy dzień walki padł rekord dzienny ilości skrzynek, ostatecznie padł również i rekord miesięczny skrzynek.

Projekt zdobyty bez terenówek, drive-in w lesie (oczywiście tam gdzie się dało podjeżdżaliśmy osobówką), bez rozjeżdżania pól i lasów. W użyciu były tylko 2 osobowe keszowozy (w ostatnie 2 dni tylko jeden) i własne nogi. Skrzynki zdobywaliśmy tylko w czasie wolnym, bez urlopów. Łącznie w 5 dni przeszliśmy lekko licząc 50 km pieszo (w tym tylko 7.06 ok 30 km). Dobry trening przed wyjazdami letnimi ;-)

Na skrzynkach projektowych nie zdobyliśmy żadnego FTFa (ale też nie było takiego ciśnienia). Łącznie zebraliśmy niecałe 20 STF i 30 TTF, oczywiście jako jedni z pierwszych znalazców byliśmy beta testerami i sporo błędów zgłosiliśmy autorom.

Najlepszych skrzynek nie będe wymieniał - łatwo je znaleźć po gwiazdkach, ja przyznałem 6 gwiazdek - zanim ocenicie że mało powiem że PPL dostała ode mnie 8 gwiazdek (bez finałów), więc po prostu ja tak oceniam. Kilka skrzynek "prawie" zasłużyło na gwiazdkę (dostały max ocenę) i po drobnych zmianach będa to jak najbardziej gwiazdkowe kesze. Moje oceny były trochę zaburzone tym, że autorzy są z opolszczyzny i część rozwiązań znałem bo są wykorzystane w innych skrzynkach opolskich.

Ogólnie projekt ciekawy, można pobrykać po lasach ;-)

Finał podjęty jeszcze przed ukończeniem projektu (to taka nasza tradycja). Po finale padło jeszcze kilka skrzynek ale w tym samym dniu ukończylismy wszystkie.