Wpisy do logu A455- Stanowisko Radaru FREYA FuMG 401
72x
0x
4x
1x Galeria
2012-05-12 18:48
Qbacki
(
18811)
- Komentarz
My również Wam Boberki dziękujemy. Postawa godna naśladowania i oczywiście każdy szanujący się członek tej społeczności powinien właśnie tak postępować. My również w zdecydowanej większości wypadków skrzynki czy to reaktywujemy czy serwisujemy, mając przy sobie stosowne materiały. Choćby na Majówce reaktywowanych zostało przynajmniej 5 skrzynek, cała masa również przeserwisowana, dodane bądź wymienione logbooki, ołówki, w tym samego autora. Tym bardziej mając świadomość, ze nie każdy mieszka na miejscu, a ogólnie mają służyć wszystkim i pomoc w ich utrzymaniu to jeden z obowiązków ciążących na każdym uczestniku tej zabawy. Ale czy w tak oczywistych sprawach należy w ogóle pisać?
Natomiast w odpowiedzi na co najmniej prowokacyjny wpis odpowiadam:
Może warto – zanim zacznie się insynuować cokolwiek – choć chwile zastanowić nad przyczyną uszkodzenia? A może niekoniecznie to ktoś, a coś je uszkodziło? Proponuję porozmawiać z okoliczną zwierzyną, może cos powiedzą. Tak, tak, wiem, ze to trudne, ale ponoć raz w roku gadają ludzkim głosem, więc można popróbować. Ale nawet jak przemówią ludzkim głosem to niekoniecznie się dogadacie, bo ten warunek musi być spełniony przez obie strony.
Dalej, o jakie statystyki chodzi?
Liczbę rekomendacji? Ilość założonych skrzynek? A może ilość ich znalezień?
Jeżeli chodzi o nas, to jedynymi statystykami jakie nas interesują to punkty do pucharu Polski w Marszach na Orientację. A przy okazji medale. Podczas tego wyjazdu celem były właśnie Nocne Mistrzostwa Polski i częściowo swój cel osiągnęliśmy. Cos jeszcze?
Kończąc, rozumiem, że jeżeli za chwile ten niewygodny wpis zniknie, w ślad za nim pójdzie i ten autora?