Log entries Pomnik Bohaterów Getta
20x
9x
23x
2x Gallery
2008-10-22 00:00
shchenka
(
948)
- Found it
Hmm, tę skrzyneczkę zrobiłem "na bezczela" - akurat zadzwoniła komórka, pomyślałem, że rozmowa telefoniczna to dobre maskowanie, więc wyjąłem skrzynkę w czasie rozmowy. Jak stałem potem przy drzewku przed odłożeniem na miejsce to przyglądała mi się jakaś przechodząca parka, nawet myślałem, że to keszerzy, ale chyba nie byli zainteresowani i poszli sobie.
Za to jak odkładałem na miejsce, to zobaczył mnie jakiś starszy pan, musiałem udawać, że robię siusiu. Wyobraźcie sobie co się stało jak odszedłem ... zobaczyłem jak zostawił swoją partnerkę i poszedł pod to samo drzewko na siusiu (przyglądałem się na wszelki wypadek w trosce o bezpieczeństwo skrzynki, ale wydaje mi się, że jest OK).
Na miejscu przyszłego muzeum historii żydów polskich stoi ohel (partrz foto). W ohelu hotspot, ale płatny (8 PLN / godzinę).
Co do samej skrzynki to wydaje mi się, że pogłoski o braku miejsca w dzienniku są mocno przesadzone - jeszcze parę wpisów się zmieści.