Log entries [ŚŚŚ]#6 Kto ukradł prezenty?!
60x
0x
1x
5x Gallery
2026-01-31 21:00
JAsiek.
(
6700)
- Found it
No i w sumie nie wiem kto ukradł te prezenty.
Tzn. Po wpisie można wnioskować, że znam imię i nazwisko, widziałem nawet gębę kolesia, ale próbuję teraz przeszukać internety, żeby się dowiedzieć co nieco o typie i w sumie nie wiem zbyt wiele. Może jak wrócę w to miejsce, bo wrócę na pewno, to doczytam jakieś kluczowe informacje. Bo podejrzewam, że to może jakiś rezydent dawnego pałacu. A jeśli nie, to kiedyś podpytam na żywo o co chodzi, bo nie lubię takich nierozwikłanych historii :)
No i właśnie.... największym atutem kesza jest dla mnie miejsce, o którym nie miałem zielonego pojęcia! Wierzę na słowo koledze, który namawiał nas na wiosenny lub letni spacer tutaj. Wyobrażam sobie, że to musi być kapitalne miejsce na romantyczny spacer. Mam więc postanowienie, że przyjadę tu z żoną, jak tylko zrobi się nieco cieplej.
A kesz? Pięknie wykonany, z genitalnym dowcipem, który zawsze szanuję ;) Niestety padliśmy ofiarą własnego braku czasu. Przyjechaliśmy po prostu zbyt późno, żeby zobaczyć go w pełnej okazałości. Muzyczka nie grała, światełka nie świeciły... Mimo to, wyobrażam sobie, jakie wrażenie mógł wywoływać na samym początku.
Dzięki za cały trud włożony w przygotowanie skrzynki i, mam nadzieję, do zobaczenia kiedyś :)