Logs Cmentarz św. Antoniego w Brzeźnie
24x
2x
0x
2x Galerij
2025-02-08 17:21
LadyMoon
(
5712)
- Gevonden
Pamiętam ten cmentarzyk jeszcze z dzieciństwa, ale już jak przez mgłę, bo często z rodzicami i ś.p. moim młodszym bratem jeździliśmy do Brzeźna.
Moja mama z kolei pamięta jak w latach 50 przychodziła tutaj z wujkiem na czyjeś groby, wujek zapalał tu komuś znicz - opowiadała mi o tym cmentarzu, jak wyglądał itp.
Potem, w 2021 roku, postanowiłam założyć tu swoją skrzynkę i nawet byłam dwukrotnie na rekonesansie, ale w międzyczasie była już budowa osiedla, cmentarz został zlikwidowany, więc tak w sumie to nie bardzo było już co pokazywać a w dodatku nie bardzo miałam pomysł na coś porządnego w tym miejscu. I tak sobie temat wisiał, aż Autor w końcu sam okeszował to miejsce a mój problem się samoistnie rozwiązał 😀 Dzięki bardzo za to miejsce oraz za skrzynkę!