Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu XVII Ogólnopolski Zlot Geokeszowy    36x 48x {{log_note}} 10x Photo 1x Galeria  

4257605 2023-07-02 07:39 Remol19 (user activity5919) - Uczestniczył w spotkaniu

Cztery dni pełne atrakcji, wypoczynku aktywnego i spokojnej, porannej kawy nad rzeką w przemiłym towarzystwie przekupionym wafelkami:-)

Plan mocny, przybywamy, szybko ogarniamy namiot i wybywamy ... i prawie tak było, z tym że prawie robi duża różnicę. Jak już z przybyłymi pozbijaliśmy piąteczki i wymieniliśmy kilka tysięcy zdań, można było udać się na rowerowe ogarnianie okolicy :-) 

Żaden deszcz nie zmienił naszych planów na aktywny wypoczynek, żaden stos palet nie odstraszył ekipy ogniskowo akustycznej, ani ludzi, których już sen zmorzył w namiotach. Żaden dziwny typ, który rozbija jednoosobowy namiocik koło naszego obozowiska nie zburzył naszego spokoju, oraz dla odwiedzających nasze skromne włości nie zabrakło w skrzynkach zatopionych w rzece napojów ,więc było dobrze. 

Pozdrówki dla wszystkich uczestników ! Miło było Was wszystkich zobaczyć, z każdym wymienić parę słow. 

Pozdrówki dla Organizatorów, kawał świetnej roboty. Mangus jesteś wielki :-) 

Pozdrówki dla Gospodarzy i ich najbliższych, nikt tak nie odpoczywa w długi weekend jak Wy :-) 

Pozdrówki dla Pani Palniq za bardzo miłe przywitanie, oraz bitą śmietanę na torcie :-)

Pozdrówki dla Wszystkich Maćków:-)dali popalić, Lambada dzięki za to, że się da, takich ludzi potrzeba nam w tej keszerskiej mafii.

Pozdrówki dla Jaromixów za świetne podejście do zabawy i  kesze ( istota ? )  które po nocy można było zdobywać w gonitwie po ftf-y

Pozdrówki dla Wojstefa, który podjął rękawice, oraz rower, by o 1 w nocy kręcić po lesie

Pozdrówki dla ekipy rowerowej za świetną, leśną rajzę by ocalić od zapomnienia ( ścieżka fejwor :-) 

Pozdrówki dla ekipy kajakowej, w tym roku również nikt nie zawiódł, poziom wysoki jak woda w Liswarcie :-) 

Pozdrówki dla Remol Team za przybycie, pomimo tylu przeszkód , oraz za upór w dążeniu do osiągnięcia celu, za to że jesteście !

Pozdrówki dla Wszystkich Założycieli keszy, skrzynek, keszynek, ścieżek, ownów itd, nie zawiedliście, dziękujemy 

Pozdrówki dla nieobecnych, nie zawsze się da, brakowało Was 

Pozdrówki dla niemiłej obsługi pobliskiego baru, dla Mateo i Diventare Milena za towarzycho ( jesteście bezbłędni:-), dzięki Hasioki za wrzątek przy namiocie i zimne piwo na kajaku, dzięki KWK przygoda, oraz Maleska za dobre grafy w logbooku namiot Remola, Andre za ogórka i oryginalne specyfiki,elicie gitarowej za niezdarte hity ogniskowe, Sajmon, dzięki za nie dopuszczenie do podpalenia całego pola namiotowego przy takiej prowokacji paletowej, dzięki Chochlikom za pilnowanie namiotu, w sumie to bardziej dzięki dla Po-Tomka, bo dobrze mu się tam drzemało:)dzięki Norek za kolejną dawkę emocji przy rozkręcaniu towarzystwa grą i zabawą, dzięki za nowe mordeczki które się pojawiły ,miło było Was poznać, dzięki Pawel87 spoko, że udało mi się przyczynić do Waszego przybycia, szkoda że reszty CK nie było, dzięki za magię trolololo, za Wasze uśmiechy, Deskorolkom za dobre foty z drona, Gagu za lacie:-)Grześś za powrót przy kartce papieru do dzieciństwa, Marcello za wstrzymanie oddechu w op1 przez ponad godzinę, Vatarynie za dobrą wiadomość ( raz jeszcze graty kochani ) Wróbelkom za jak zawsze miłe uśmiechy , Nannette za Stevensa szejkiego:-)Rubinkowi za liczbę Piii, V+ za go pro, Maciek BDG za aromat identyczny z naturalnym, Stefan dzięki za Sowy !, Zueira za klimat i pojemniki na stoliku, Atena za uśmiech i Aga za spoko rozgrywkę przy stole, R-solom za kociaki, arcydzieła w terenie, wszystkim insektom, komarom i kleszczom, które na tej ziemi były bardzo dla mnie łaskawe :-)  Dzięki Wszystkim którym mi się nie udało wymienić przy tej małej kawie :-) 

Do następnego !!!

 

Ostatnio edytowany 2023-07-02 07:58:48 przez użytkownika Remol19 - w całości zmieniany 1 raz.