Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Sport To Zdrowie    {{found}} 3x {{not_found}} 0x {{log_note}} 0x  

4246122 2023-05-25 12:40 KubaB08 (user activity763) - Znaleziona

Sport to zdrowie...
Pierwsze dwa rowery w moim życiu  to czerwony,  blaszany trojkołowiec oraz używany nieskładalny "składak", który dostałem na komunię. Potem był "Touring" jedynie słusznej (i dostępnej) marki "Romet", damka o kołach 26' w kolorze oczojebnie seledynowym.
Pod koniec lat 80-tych był to już "Orkan". Sportowo-turystyk, wersja rozwojowa kultowego "Waganta", któremu dołożyli kierownicę-baranka i podwójną tarczę z przednią przerzutką. Trochę ze mną przejechał... Na asfalt był spoko, ale miał cienkie opony i gorzej było na szutrach i polnych drogach... Trochę trzeba było go stuningować: przeplotka tylnego koła na szerszą obręcz typu "Ukraina", przednie koło żywcem wzięte. Potrójna tarcza z przodu, już nie ścieralne skrzypiące kliny tylko stożek... I tym sposobem stałem się prawdopodobnie wynalazcą gravela... ;) 
Że też wcześniej nie zrobiłem tego z tą damką... Wynalazłbym rower górski i to o mnie byłby ten kesz, a nie o jakimś Garym Fisherze... ;)  Ech...

Kesz bezproblemowo, ale trzeba uważać na boby psiaka, który zalatwił się dokładnie pod keszem. Pojemnik ukruszony i to chyba tylko kwestia czasu jak napada do logbooka. Pozdrawiam.