Logs [12DŚBN] Nowy Rok, nowy ja!
66x
0x
2x
3x Galerij
2023-01-05 13:29
Equilibrium_prime
(
1989)
- Gevonden
Equilibriumowicz Primow ma zaszczyt opowiedzieć przygody jakie go spotkały podczas keszowania.
Preludium
Jest wybieg dla psów, jest siłownia, jest i boisko do siaty plażowej z ŻÓŁTYM ELEGANCKIM PIASKIEM.
Na ławce obok ćwiczeń siedzi se se Mikołaj i rzuca mu psu (ona/jej)... XD gumowe kółko do aportowania. Fajnie.
To wskrabuje się na 4ch kończynach na tego takiego wała! Obszukuje 3 cią i nic, poczytam se jeszcze.
...A Ok. To idę wzdłuż by zjeździe jakoś co by nie zostać i na początku jest piach, zatem więź zarazem szybko i sprawnie.
Jestę na dole to się przejdę.o jest . Kolejny bajer. Przeglądam zawartość, jest ulubiony marker Pana Astro, więc ostrożnie.. podlatuje suką za plecami i kładzie mi gumowe kółko do rzucania . Fajnie ,Zara przyleci se Mikołaj z pobliskiej ławki.
4,5 sek i jest! Zostawiam zięć wszystko rozgrzebane i idę do niego z LB i zabawka psią. Oddaje mu ją i nie chce mi się z nim gadać. Ławka termos i czekamy. Przyszła baba jeszcze i
Historia prawdziwa
Otóż zawsze znajdzie się jakiś starzec co wyprowadzi psa na plac zabaw mimo że obok jest wybieg treningowy dla psów, i na tym placu zabaw, a jak narobi z brzegu nie na środku to możliwe że znajdzie się baba która w to gówno wdepnie i wytrze buta na środki 1 połowy boiska bo żółty piach najlepiej czyści. Miłej zabawy dzieciaczki.
Aby wleźć na siłownię dla psów trza otworzyć 1 furtkę, zamknąć przejść 3 metry otworzyć 2 furtkę i najlepiej zamknąć - tak tam jest śluza bezpieczeństwa żeby ci kundla Nikt nie wypuścił. Hmm jest jeszcze szpadel publiczny do użytku publicznego.
Jest bardzo fajny. Dziękuję za zabawę i życzę spokoju.