Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Log entries Zagórze    {{found}} 26x {{not_found}} 3x {{log_note}} 2x Photo 3x Gallery  

394356 2011-08-18 18:32 Triss (user activity335) - Found it

Skrzynka szybciutka, ale dla widoków zdecydowanie warto zostać na dłużej!

Mała notka dla podróżujących...

 

- Pieszo: autobus nr 8 ma przystanek tuż pod zagórzem i przy okazji starym kościołem:)Nie wiem tylko,czy 8mka dalej kursuje: na Zagórskiej od odcinka ze skrzyżowaniem ze Szczecińską są roboty.

- Rowerowo: Dla rowerów ulica Zagnańska jest jak najbardziej przejezdna. Po odcinku offroadowym jest nawet bardzo ładna droga,ale jest jedno ale... Przed zakrętem jest kilka piesków wolnobiegających które zdecydowanie nie przepadają za rowerzystami.. Jeśli mimo tego zdecydujecie się jednak na tę drogę,to Waszym punktem orientacyjnym będzie stary,drewniany kościółek.:)Polecam jednak inną drogę. Dotrzeć do basenu na ulicy Szczecińskiej,stamtąd na ulicę Radostową: do "kesza" KSM Domki. Cudzysłów,ponieważ skrzynka jest niestety nieaktywna:(Z Radostowej skręcamy w prawo pod góre i dalej już droga Was poprowadzi do punktu orientacyjnego ,czyli Kościółka. Nawierzchnia jest jednak dość nieprzyjazna: ulica bardzo połatana.

- Samochodem: Chyba jedyna droga przejezdna dla samochodów to właśnie ww. droga koło kesza KSM Domki. Ostrożnie na zakręcie na szczycie góry,tubylcy jeżdżą szybko i nieostrożnie.

I jeszcze jedna porada: przy drodze pod górę jest kolejny piesek: na szczęście po chwili sobie odpuszcza i nie jest zagrożeniem :D

 

Co do skrzyneczki,kompas się przydał :).

 

IN: smycz na klucze

OUT: szklana kulka

TFTC :)