Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Spała-Kościół    {{found}} 61x {{not_found}} 4x {{log_note}} 2x Photo 9x Galeria  

3666789 2021-05-08 14:25 dadoskawina (user activity931) - Znaleziona

Skrytka szukana 2021-05-08 około godziny 14:25.

Trochę spóźniona keszerska majówka, spowodowana pewnymi problemami z autem. Ale nie ma tego złego... W poprzedni weekend pogoda była taka sobie, a teraz czysta rozkosz! Ciepło jak w lecie, ale lepiej niż w lecie, bo komarów jeszcze nie ma, a pokrzywy nawet do kolan nie dorastają. [:)]

Poranek to czyszczenie okolic Inowłodza (drogowcy się popisali i na jednym z drogowskazów prowadzących do wsi napisali "Inowłódź"(!)) i Spały. Byłem w okolicy całkiem niedawno przy okazji tomaszowskiego eventu i CITO, wówczas jednak nie starczyło czasu, by zająć się wszystkimi keszami. Dziś niespiesznie od kesza do kesza udało się odwiedzić wiele ciekawych miejscówek. To nam sie ogromnie w tej porannej sesji podobało - każdy kesz, bez wyjątku, pokazywał ciekawe miejsce, które warto zobaczyć, nie tylko ze względu na samą skrytkę!

A tak a'propos wspomnianego przez Holoskawinę spania w Pile, to jadąc tutaj, przez rzeczoną Piłę (wieś w powiecie koneckim) przejeżdżaliśmy. Gdybym wiedział, że to dla niego takie ważne, to przecież zarządził bym tam nocleg. Pora była adekwatna.

TFTC!

Zalogowano przy użyciu GeoCentral Lite