Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Huta Kryształowa - "Łozina"    {{found}} 11x {{not_found}} 1x {{log_note}} 0x  

3157769 2019-08-11 09:00 rekomendacja witkoo (user activity512) - Znaleziona

Weekendowy wyjazd z moją żonką na świętowanie okrągłej rocznicy znajomości do Horyńca Zdroju nie mógł obyć się bez keszowania ☺. Wybór miejsca docelowego był nieprzypadkowy. W tej części województwa i po drodze jest sporo keszy z serii "Tajemnice Podkarpacia", jak również innych przeze mnie do tej pory nieodkrytych, więc w drogę !!!. 
Planów w pełni nie udało się zrealizować, bo mojemu pomocnikowi przydarzyła się drobna kontuzja, a przecież samej na pokojach nie mogłem zostawić. Ostatecznie i tak sporo udało się odnaleźć w okolicy Horyńca, jak i w drodze do i z powrotem. Większość podjętych prób okazała się trafna, pojedyncze DNF-y się zdarzyły, ale w tej części Polski czasem przez kilka miesięcy nie ma logowań, więc informacje o zaginięciu rzadziej się pojawiają.

Dzięki wszystkim ownerom za pokazanie tylu ciekawych miejsc, w których pewnie nigdy bym nie był, gdyby nie geocaching. Dzięki także za możliwość upewnienia się w przekonaniu, że Podkarpackie jest piękne, choć przez wielu niedoceniane. Ale może to i dobrze, gdyż brak turystów na trasach i przy odwiedzanych obiektach to dla keszera super wiadomość !!!!. ☺
Zdecydowana większość skrzynek w bardzo dobrym stanie, sprytnie ukryta, w ciekawych czasem wręcz cudownych maskowaniach. Nieliczne trochę podniszczone upływem czasu, lub wilgocią w środku na ile się dało próbowaliśmy doprowadzić do stanu używalności.

 

Wczorajszy dzień zakończony DNFem, natomiast dzisiaj z rana kilka FTFów, i do tego w ciekawych, czasem bajecznych miejscach Huty Kryształowej i Baszni. To zasługa ownera "Badzia Gadzia". Chylę czoła, gdyż profesjonalne przygotowanie tylu skrzynek wymaga nakładu pracy i finansów. Dzięki za pokazanie tak fantastycznych miejsc na wschodnich rubieżach. Szkoda, że nie miałem możliwości odkryć kolejnych.

 

O keszu:

Podpowiedź wskazuje miejsce ukrycia,a maskowanie fantastyczne. FAV !!!. Mam nadzieję, że będzie odporne na warunki atmosferyczne. TFTC