Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Daleko, a jednak blisko :)    16x 13x {{log_note}} 5x Photo 2x Galeria  

3044756 2019-04-07 21:59 k.mil (user activity2782) - Uczestniczył w spotkaniu

Podziękowania dla wszystkich tych organizatorów i uczestników, którzy się z nami przywitali, oprowadzili i pogadali miło przy wspólnym ognisku, :)
Pochłonęła nas chęć poznawania okolicznej krainy więc wpadliśmy tylko na paręnaście minut, jednak z wielką chęcią wpadniemy na kolejne spotkania na dłużej i na pewno zaklepiemy również nocleg, żeby znowu nie było na sucho. :)

Okolica muszę przyznać, że ma swój urok, zasłużyła na swój własny projekt i kesze. Bardzo się cieszę, że lokalna społeczność potrafi się zintegrować z kimś "spoza" i stworzyć kolejną z geościeżek w lubuskim.

Moje pierwsze spotkania również nie były perfekcyjne, czegoś się zawsze zapominało. Po zdjęciu jednak widzę, że na szczęście zagubiony w trakcie eventu logbook się odnalazł. Fajnie, bo zawsze jakaś pamiątka pozostanie.

Niedługo puszczam ogólnopolskie, weekendowe spotkanie na (bez cenzury) MRU na które już dziś zapraszam wszystkich (bez wyjątków!) uczestników. Obserwujcie okolice. Do zobaczenia w terenie! Hej hej!

Edycja po edycji ronji: Ależ Wojtku, darmowa kiełbaska zawsze jest najlepsza dlatego żałuję, że jej nie skosztowałem, tak samo żałuję że nie poczęstowałem się slodyczem. Moja chętna noga czekała na przyjście keszyka ale on jednak wybrał inną. Tak samo jak logbooka nie było w omawianym przez Ciebie miejscu i czasie, a ja z Wami się przywitałem.;)Ale nie mam Ci za źle tych drobnych kłamstewek. Z chęcią wpadnę na kolejne spotkania. Byłaby opcja żebyście dali wcześniej znać na priv gdzie planujecie i zaklepali nam 4 miejsca na nocleg?

Ostatnio edytowany 2019-04-28 03:57:15 przez użytkownika k.mil - w całości zmieniany 1 raz.