Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Gdzie Marian spać z kurami chodził    {{found}} 26x {{not_found}} 0x {{log_note}} 0x  

3027938 2019-04-07 12:53 Bar i Lepsza Połówka (user activity7429) - Znaleziona

Uwaga, uwaga! 

Mieszkańcy pobliskich miejscowości wyczuleni są na osoby zwiedzające urbexy, bo jak się okazuje, mają one swoich właścicieli w tych wioskach. Właścicielem "domku Ciotki Hildegardy" jest ktoś mieszkający w Dzierzążnej  przy słupie z bocianim gniazdem, jak nas uświadomił jeden z mieszkańców, widząc, że się tam kręcimy. Oczywiście musieliśmy się tłumaczyć, co my tam robimy (tu aparat foto też pomógł). Podobno w jednym z urbexów ktoś stłukł szyby i wyciął (ukradł) zabytkowy piecyk, a mieszkańcy wiosek przekazują sobie wieści o tym, że ktoś obcy kręci się w pobliżu.

Obawiamy się, że poszukiwania keszy w urbexach w tym rejonie mogą się stać dość niebezpieczne i to nie tylko dlatego, że jakaś cegła lub belka spadnie na głowę.

Nam jakoś się udało podjąć i odłożyć skrzynkę. Bardzo dziękujemy za kolejną niezwykłą historię o nietuzinkowym Marianie. :-)