Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Logs M59 Katedra greckokatolicka    {{found}} 25x {{not_found}} 5x {{log_note}} 2x Photo 1x Galerij  

2947642 2018-11-14 16:19 misiek321 (user activity1260) - Gevonden

Tydzień na Podkarpaciu.

Połowy w dwóch , równoległych Wszechświatach. Rozpoczęły się jeszcze na Geostradzie , a zakończyły odwiedzinami w 5 pięknych, podkarpackich powiatach - przemyskim, jarosławskim, lubaczowskim, przeworskim i rzeszowskim. Żal, że nie było możliwości zatrzymania w Łańcucie , ale dzięki temu będzie pretekst , by tu powrócić ;)

Skrytki mniej i bardziej wymagające, w ustronnych, z dala od skupisk mugolskich miejscach , ale też w potencjalnie "przypałowych". Mam nadzieję, że byłem dość dyskretnym, by nie spalić miejscówek.

Coś o skrytce "M59 Katedra greckokatolicka":
Tu poszło szybko :)

Dziękuję TajemnicePodkarpacia za pokazanie miejsca, kesza "M59 Katedra greckokatolicka", znalezionego w dniu 2018-11-14, o godzinie 16:19 i dobrą zabawę :)

Pozdrawiam z Kędzierzyna - Koźla, dokąd zapraszam na zapoznanie z okolicą, jej historią i na poszukiwania :)

Zalogowano przy użyciu GeoCentral Lite