Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Adwentowy Kalendarz Quizowy 2017    {{found}} 137x {{not_found}} 0x {{log_note}} 7x Photo 1x Galeria  

2661643 2017-12-26 16:11 rekomendacja grrrusza (user activity2428) - Znaleziona

[Warszawa]

Finał podjęty z lekkim poślizgiem, ale i tak udało się załapać na TTF. Postanowiłyśmy podzielić się miejscem na podium z następnymi znalazcami zabierając tylko jeden certyfikat. Każdy zapewne chciałby mieć taką ładną pamiątkę po trzytygodniowych zmaganiach z Kalendarzem.

Wybierając się na poszukiwanie skrzyneczki, wiedziałyśmy czego się tu spodziewać, Teren znamy nie od dziś, jeszcze sprzed powstania Trasy Siekierkowskiej. W dzień  nie było tak źle, ale w nocy to musiał być prawdziwy hardcore. Wilków wprawdzie się tu nie spodziewałyśmy,  ale bobrów, dzików i bażantów jest pod dostatkiem. Masowo wyległy też ślimaki, pogoda jest przecież wiosenna.

To był mój piąty AKQ. Mam wrażenie, że poziom trudności był tym razem nieco niższy niż w poprzednich latach. Co nie znaczy, że rozwiązywanie zadań było mniej przyjemnie. Zresztą może mam po prostu więcej doświadczenia w rozwiązywaniu tego typu zagadek. Bawiłam się jak zawsze świetnie i z niecierpliwością będę czekać na następny grudzień. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Kalendarza: obsłudze technicznej, twórcom zagadek a także forumowiczom. Dziękuję też założycielowi warszawskiego finału za wyprowadzenie nas "w pole", żeby nie powiedzieć w bagno. Mimo bliskości cywilizacji, miejsce jest na prawdę urokliwe i trochę straszne, kiedy człowiek zaczyna się zastanawiać kto lub co za chwilę wyjdzie zza krzaka :)

Ostatnio edytowany 2017-12-27 10:43:46 przez użytkownika grrrusza - w całości zmieniany 1 raz.