Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Wycieczka do Gdańska    {{found}} 11x {{not_found}} 0x {{log_note}} 8x Photo 2x Galeria  

2462874 2017-05-03 20:15 rekomendacja Badzia Gadzia (user activity9015) - Znaleziona

FTF z Zamorską. Co napisać? Zagadka trudna, a raczej arcytrudna. Najpierw Krukowaty, dobrze obstawiałem co do wieku budynku od początku, ale pewne okoliczności sprawiły, że szukany był tam gdzie go nie było. Po dodaniu spoilera, wcale nie było wesoło, zagościł smutek i żal w naszych keszerskich serduszkach, byliśmy bliscy rozpaczy, nasze smutki wraz z kolegą miśkiem_sierściuchem topiliśmy w rzecze "łiski" . Aż tu nagle pojawił się ten Krukowski. Można było go namierzyć z kilka godzin szybciej,ale co by to dało? Pierwszy etap cud malina, piękna dziewczyna, elegancko. Była radość, oj była! I jak szybko się pojawiła, tak się skończyła! Znów nic nie pasuje! Niech to gęś kopnie, co za gitko?

Wysunięte propozycje, miejsca odwiedzone! Nawet dzieci zdążyły się wyspać po drodze, a nawet zdążyliśmy zerwać 6 mniszków na syrop(wiemy że mało, trzeba będzie dozbierać). Nic , zero, nie ma.

Zdesperowany napisałem do autora zagadki. No i oczywiście, dalej nic nie kumam, a nawet my wszyscy nie kumamy (tu lekka ulga że więcej nas takich). Zaniepokojony autor zapytał czy żyjemy, czy nie dorwała nas banda Smutasa. Po tym kontakcie, była radość, heheszki i samo zdrowie.MAMY!!! Biegnąc do kesza czułem jak ulatują mi  resztki wiary w samodzielną walkę z keszami :D

 

Bardzo dziękuję za świetnego i trudnego kesza. Wykonanie etapu I rewelacja powtórzę to raz jeszcze, znany patent, ale bardzo ładnie wykonany. Kolejna podpowiedź (kolejny etap) super też już to widziałem ale co z tego przecież to jest super!!! 

Finał jeszcze fajniejszy, że niby mikro to mało? Oj nie tutaj!! Bardzo starannie i fajnie. 

 

Uszanowanie dla autora i mew śmieszek ;)

 

ps przez przypadek zalogowałem z Zamorskiej konta znalezienie, juz usunąłem sama się niech wpisuje :P