Wpisy do logu GO WRO - Pokonaj lęk - xlud
60x
2x
2x
5x Galeria
2016-11-11 21:05
reddox
(
1563)
- Znaleziona
Nie bijcie. Nie wiem jak to zrobiłem, że nie zalogowałem tego kesza być może jak to u reddoxa fon zdechł na amen i się zapomniało. Wiem niewybaczalne ... Data widniejąca we wpisie i data wbita w logu może się trochę różnić.
Dzisiejszy wypad z Lumen nie był keszowy był bardziej serwisowy. Droga przez pola i lasy, a lasy nie, przez pola i czasami chaszczeCiemno wszędzie, głucho wszędzie, ale ponoć czym ciemniej tym przyjemniej i to się sprawdziło
Cisza, spokój spokojny spacer i dużo radochy odkrywając na nowo kesze które juz się kiedyś zrobiło. Po dojściu na tego kesza okazało się, że reddox nie pokonał lęku być moze dlatego, ze był w dzień i w okolicy prawie, że pielgrzymka. No dobra przesadziłem, ale ludzi było sporo i 2 krowy ( nikogo nie obrażam takie prawdziwe muuuuuuuuu ) bez sensu włazić. Dziś miałem farta ( jak zawsze gdy idę z Lumenką ) ludzi w okolicy zero jedynie jak bylem na górze ktoś podjechał do pobliskiego domu i chwilę zajęło zanim wywalił bagaże z auta i poszedł sobie w końcu.
Kesz wymaga drobnych poprawek bo czas go już delikatnie posunął, ale autor zapewnie o tym już dawno wie. W chwili odstawiania zrobiłem tak aby trzymał się na żyłce czy co to to było.
Dziękuję serdecznie za kesza. Ciekawy obiekt i ciekawe umiejscowienie kesza
Pozdrawiam