Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Log entries A417- Mostek CPO.    {{found}} 73x {{not_found}} 3x {{log_note}} 0x Photo 2x Gallery  

2388435 2015-08-15 13:27 Syrach31 (user activity2) - Found it

Jak znalazłem tą skrzynkę, nie miałem konta na OC. Znalazłem tak trochę przy okazji i się zalogowałem. Dzisiaj (04 02 2015) uzupełniam wpis. Wtedy logbook był kompletnie czysty, myslałem że mam FTF'a 

"Znaleziona wspólnie z Salomon9,
szybki wspólny wyjazd jeszcze przed rodzinnym obiadkiem ;)
Bardzo fajna i ciekawa historia. Powtórzę po raz kolejny, jak właściwie wielu innych przede mną i pewnie jak jeszcze niejednokrotnie po mnie; wielu innych „gdyby nie geocaching, w ŻYCIU bym tu nie pojechał”, a i pewnie o ciekawej historii kawałka mojego miasta się nie dowiedział.
Pogoda w dalszym ciągu bardzo upalna. Gorąco i parno po krótkiej porannej trwającej 5 minut burzy. Podjechaliśmy na miejsce, na szczęście z dobrej strony, co pozwoliło nam uniknięcia przedzierania się przez jeżyny. Miejsce puste i „odludne”. Szukamy „na luziku”, nikt nie patrzy na ręce i na plecy też nie. W pewnej chwili JEST. Ale lekkie zdziwienie, bo skrytka jak gdyby inna ... Otwieram, w środku logbog kompletnie bez wpisów (?) Czysty i nowiutki, Świeżo z drukarki. Jak to? Przecież już co najmniej dwa wpisy były. Czytam, ooo … to inny serwis, ale się wpisałem, będę miał FTF’a [;)]
„Szukamy dalej”. Po dosłownie 10 sekundach, "MAM" (Salomon9) – No tak, no to mamy podwójne znalezienie na jednym keszu ;)
Teraz tylko właściwe wpisy i czas na deser, można posilić się bardzo słodkimi dojrzałymi jeżynami i śliwkami, oryginalna stara „węgierka”.
Bardzo dziękuję za tego kesza. 
TFTC!