Logs SZACHY
13x
0x
4x
2016-12-25 15:47
Olo74_Lilalu
(
5333)
- Gevonden
Quiz od samego początku przykuł moja uwagę. Lubię tą grę, więc przy okazji skrzynki, temat nieco powrócił do domowych rozmów. I to chyba dzięki temu Mikołaj obdarował mnie w tym roku nową szachownicą ![]()
Skoro jest szachownica i jeszcze Maleska chętna do rozwiązywania więc wyboru nie było. Po porannym spacerze, zejeliśmy sie zagadkami. Na początku nawet nieźle nam szło ... ale z czasem (bardzo krótkim) ... jakoś tak ... hmmm ... zaczęły się górki
Czar zabawy prysł. Nie mamy aż tyle cierpliwości, albo (co bardziej prawdopodobne) nie mamy takich umiejętności, aby przebrnąć przez zagadki "własnoręcznie". Do pomocy wykorzystaliśmy wujka. Dobrze, że przy deszyfratorze jest podpowiedź, bo też byłaby lipa.
Na miejscu już bez problemów - bardzo fajne fanty, sam chciałbym mieć takie na wyposażeniu ![]()
Dzięki.
P.S. Na brydżu kompletnie się nie znamy, więc tamte rozgrywki na razie odstawiamy na później.