Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Zawiłości Grabi    {{found}} 61x {{not_found}} 1x {{log_note}} 1x Photo 1x Galeria  

236385 2010-09-12 17:13 rekomendacja darkmoory (user activity825) - Znaleziona

Zawiłości Grabi poznałem bardzo dokładnie i chyba głównie dzięki temu autor zaliczył mi tę skrzynkę. Ale do rzeczy.

Około roku temu z Boksytem przemierzaliśmy okolice rzeki Grabi odnajdując wszystkie trzy etapy pośrednie skrzynki. Tak się jednak złożyło że odnalezienie skrzynki odłożyliśmy na później. No i zeszło aż do ostatniej niedzieli.

A z kąd twierdzenie że zawiłości poznałem bardzo dokładnie- otóż odbyłem pontonową wyprawę po Grabi. Ponton zwodowaliśmy koło Karczm i przepłyneliśmy ponad 9 kilometrów rzeki. A Grabia to rzeka malownicza i przed Łaskiem Bardzo czysta. Płynąc po niej ma się wrażenie odkrywania dzikich krajów. Brzegi są niedostępne i bardzo zarosnięte. Nurt przegradzają często powalone pnie, blokują go również naniesione przez wodę gałęzie- nie raz trzeba było rozbierać tamę z gałęzi, przenosić ponton po tarasującym drogę pniu lub brzegiem. Przygoda jest to na pewno wielka a ludzi nad rzeką jak na lekarstwo- oaza spokoju.

A skrzynka?- podczas spływu okazało się że finał znajduje się na szlaku naszego spływu- cóż nie obyło się bez podpowiedzi autora i jego bardzo dużej pomocy w znalezieniu zawieszonej przecież skrzynki i jej logbooka. :-)

Dzięki za skrzynkę