Log entries GO WRO - Topole
61x
6x
0x
1x Gallery
2016-09-30 19:12
j_janus
(
2164)
- Found it
Wschodnią część GO WRO zostawiłem sobie na deser. Myślałem aby spróbować jednego dnia pozbierać cały łańcuszek od Wojnowic aż do Długołęki. I ciężko mi na to znaleźć czas, więc żeby się nie okazało że kesze skonsumuje Ząb Czasu postanowiłem zjeść tak jak się je słonia: po kawałku.
Kiedyś w okolicy wyzbierałem inne kesze - jakoś szczególnie zapamiętałem GO WRO - Ambona - lupi - , która w tym przypadku szczególnie powróciła mi do pamięci.
Mimo wszystko dokładnie najpierw sprawdziłem obiekt po drodze, dopiero później rozpocząłem dalsze poszukiwania. Maskowanie pojawiło się na poziomie gruntu, później spostrzegłem mocowanie i poskładałem całość tak jak było pierwotnie zbudowane.
Dziękuję za fajny sposób ukrycia. Żółty szlak nadal wygląda świeży, jakby przed chwilą był odnowiony.