ohhh to była wyprawa!na trasie Chochołowska-Trzydniowiański-Kończysty-Starorobościański-Ornak-Kościeliska
ok 15:20 w 2 minutki z pięknych widoków zmieniło się w burzę...
ps. na trasie Kończysty - Starorobociański zostawiłem małą pamiątkę dla Keszerów ;)