Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

2131380 2016-05-08 07:44 pani_ka (user activity1952) - Komentarz

Zmieściłam się w czasie idealnie - uciekłam burzy, nie dałam uciec pociągowi. Miejsce ukrycia kesza zdziwiło mnie - deja vu - ja już tu byłam... Zabrałam certa, został już tylko 1 w środku. Smutno, że nie ma logbooka:( To już ostatnia wizyta na ŁJP, większość keszy zgarnięta, na resztę nie ma już siły i zapału. Ale było wspaniale wyrwać się kilka razy z miasta, by pochodzić po majowym lesie pachnącym konwaliami, gonić sarny i zające, śmigać rowerem przez łąki i wiejskie drogi, poczuć frajdę z odnajdywania sprytnie schowanych keszy, genialnie zamaskowanych. Pomysłowość i ogrom pracy włożonej przez Autora w całość zasługuje na szacunek. TFTC:)

W Łódzkiem naprawdę jest wiele pięknych miejsc. Żałuję, że nie udało mi się podjąć m.in. kesza Spała, bo do niej mam ogromny sentyment (Hubertus) czy Uniejowa, gdzie uwielbiam się moczyć i leniuchować. Zakochałam się za to w ŁKA (Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej) - na pewno będę w tym sezonie podróżować nią po województwie. Mamy chociażby oprócz tego, co promuje projekt, piękne stajnie i ośrodki jeździeckie w: Walewicach, Gajewnikach, Bogusławicach, czy Zbyszko w Wiączyniu. Słyszałam też o parku zmysłów w Poddębicach.

Nie-Łodzianie - przyjeżdżajcie do nas w październiku na Light.Move.Festival, spróbujcie łódzkiej zalewajki, prażoków czy pierogów z truskawkami i młodą kapustą, korzystajcie z łódzkiego roweru publicznego i ŁKA, wpadnijcie do EC1 czy OFF piotrkowska. Zapraszamy:)

Ostatnio edytowany 2016-05-09 13:23:56 przez użytkownika pani_ka - w całości zmieniany 1 raz.