Log entries Legenda Lasku Goj
100x
5x
8x
6x Gallery
2015-10-10 16:21
ToJuju
(
19)
- Found it
Ogarnięte z BasiaR. Przejście znalezione przy trzecim podejściu, a wystarczyło od razu pójść tak jak w opisie. Świetne, klimatyczne miejsce. Po wpisie do logbooka ruszyłyśmy w drogę powrotną pod górę - wszystko osuwało się spod stóp, a na głowy leciały nam kasztany :D
Miejsce odwiedziłam ponownie w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, klimat niesamowity. Było bardzo ciepła, do tego duża wilgotność sprawiła, że zamiast liści (jak miało to miejsce przy poprzedniej wizycie) wszystko było porośnięte mchem.
PS.: Z racji tego, że w ciągu trzech miesięcy odwiedziłam to miejsce wydaje mi się, że w kierunku Szombierek, wzdłuż Bytomki w dolinie było przekopana ziemia. Być może z racji ekscytacji w październiku nie zauważyłam tego wcześniej. Zwróćcie proszę uwagę przy odkrywaniu tego miejsca czy nie postępują tam jakieś prace - jestem ciekawa.