Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Logs Park Piny    {{found}} 39x {{not_found}} 5x {{log_note}} 2x  

2031944 2016-02-24 17:14 deg (user activity6456) - Gevonden

FTF!

I co z tego, że...

  • właśnie zrobiłem sobie kawę,
  • piekłem kaczkę w piekarniku,
  • pralka prała pranie,
  • nie wypełniłem jeszcze VAT-7
  • nie przygotowałem się na jutrzejsze spotkanie

... jeśli dostrzegłem nowego kesza. Pro forma zapytałem psa, czy ma coś przeciwko spacerkowi, ale też nie miał. Więc rzuciłem wszystko i ruszyliśmy w drogę.

Trudno sobie wyobrazić, że to miejsce kiedyś było ładnym parkiem. Dobrze, że opisałeś co to są piny, bo z ciekawością chodziłem po licznych górkach i dołkach. Pies też się cieszył ;).

Pierwszy etap ładny, dopracowany, wreszcie dobre kordy;)(pierwszy etap na N50° 26.022' E18° 51.724', ale to zaledwie kilka metrów dalej). Podchodziłem do kesza od południa, więc zaskoczyło mnie miejsce, w którym jest pierwszy etap. Fajnie wybrałeś - brawo.

Drugi etap moim zdaniem to totalna pomyłka. Nic nie pokazuje, w drodze na ten etap przeszedłem kilka metrów od finału (to wkurza;)). Jak sobie wyobrażasz "wymaganą konspirację" tuż obok drogi po której co 1,5 sekundy samochód przejeżdża, a ja z użyciem sporej siły demontuję drogową infrastrukturę? Mam się przebrać jak ludek z Michelin? PS: To był drugi kapturek, który zdjąłem. Dla mnie inny był pierwszym z lewej ;). Założyłem go dużo płycej, żeby następni nie potrzebowali aż tyle siły, ile ja potrzebowałem.

Trzeci fajny, w fajnym miejscu, klasycznie, intuicyjnie na kordach.

Dzięki. Podobało mi się. Bez drugiego etapu podobałoby mi się bardziej ;)