Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

1913741 2015-10-20 21:00 rekomendacja JAsiek. (user activity3083) - Znaleziona

Po tego kesza pojechałem wczoraj dwa razy.

Pierwszy raz znaleźliśmy go zaraz po odnalezieniu ostatniej brakującej skrzynki z ŁJP, policzyliśmy na kalkulatorku co trzeba i myk po finał. Trochę mnie zmyliło jego położenie, bo wyobrażałem sobie, że będzie znajdował gdzieś bardziej w środku projektu. Ponadto myślałem, że skrzynkę o takim rozmiarze znajdę w jakiejś opuszczonej szopie albo czymś takim. A jednak nie. To po prostu sarkofag. Ale jaki. Samo wieko już człowieka podnieca. Jeszcze nigdy nie widziałem czegoś takiego. Otwieramy, wyjmujemy i zdumienie. Nie wdając się w szczegóły napiszę tylko, że podejrzewając MSZU o to, że była z Qbackim kilka minut przed nami i oddalili się z logbookiem wrzeszczałem na całe gardło "Wracajcie, oddajcie logbook!" xD Ci co znaleźli finał wiedzą o co chodzi.

Kesz trzyma się całkiem nieźle, wbrew słowom Nefryta. Oczywiście Nabiera naturalnego kamuflażu w postaci pleśni i porostów ale to tylko nadaje mu jeszcze większego uroku. Co do zawartości to poczęstowaliśmy się mapką ale poza tym byłem nieco rozczarowany. Nie było ciekawych fantów na wymianę. Wiele razy powtarzam, że sam rzadko wymieniam fanty ale kiedy znalezienie skrzynki kosztuje tyle wysiłku to lubię zobaczyć, że na końcu są prawdziwe skarby. Ponadto straszna jest tak wielka skrzynka gdy w środku jest pusta. No ale przede wszystkim dzieci mogą być rozczarowane.

Właśnie, drugi raz pojechałem po 3 godzinach do skrzynki ze swoją rodzinką. Wcześniej jednak podrzuciłem jakiś drobiazg, żeby mój 4-letni synek znalazł coś ciekawego. Bardzo mu się podobało. W skrzynce zostawiliśmy kolejkę drewnianą (w dwóch strunówkach bo do jednej się nie zmieściła) oraz zegarek elektroniczny z supermanem. Mam nadzieję, że kolejne dzieci będą zadowolone ze skarbów :)

Jeszcze jednym ogromnym atutem jest fakt, że do odnalezienia tej skrzynki trzeba znaleźć minimum 13 innych świetnych projektowych skrzynek. Przygoda jaka temu towarzyszy bardzo podnosi nastrój!

 

Napiszę tak: to znakomita skrzynka, świetne zwieńczenie całości, super zaskoczenie i ogromna radość. Na najwyższe laury zasługuje ona sama ale nie sposób o niej nie pomyśleć jako o finale całości. Nie ma takiej oceny, która byłaby adekwatna. Dlatego zadbałem o to, aby zalogować ją jako kamień milowy - to mój mały hołd dla tej skrzynki. Jest moją PIĘĆSETNĄ znalezioną skrzynką. I to ona otwiera mi drogę do zakładania własnych geościeżek.

 

SUPER WIELKIE DZIĘKI!

keszerskie JA.JA. i KM oraz moja rodzinka.

 

Edit 27.10.2016: ponieważ coś ni się popśtykało ze znalezionymi keszami zmuszony jestem zalogować tego kesza innego dnia i o innej godzinie niż w rzeczywistości - chodzi o to aby był kamieniem milowym.

Ostatnio edytowany 2016-04-27 16:18:12 przez użytkownika JAsiek. - w całości zmieniany 3 razy.